TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 27165 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech Kariyer.net
Facebook ile Bağlan Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Enerji üretiminde rüzgara yatırım artıyor
Enerji üretiminde rüzgara yatırım artıyor Dünyada şu an en çok tercih edilen elektrik üretim şekli rüzgar enerjisi. Dün (18:09) 19 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
İngiltere'nin ilk biyometan ile çalışan otobüsü testlere başladı
İngiltere'nin ilk biyometan ile çalışan otobüsü testlere başladı Yüzyıllardır insanoğlu özellikle hayvan dışkıları ile ısınma gibi bazı ihtiyaçlarını giderebilmenin yollarını aramıştı. Son yüzyılda ise artık dışkı kapsamına giren maddelerden enerji elde edildiğine şahit oluyoruz. 2 gün önce (20:17) 30 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft da resimleri yazılı olarak tanımlayan bir teknoloji üzerinde çalışıyor
Microsoft da resimleri yazılı olarak tanımlayan bir teknoloji üzerinde çalışıyor Google'ın görüntüleri detaylı olarak yazıya dökebilecek bir teknoloji üzerinde çalıştığı haberinden sonra Microsoft'un da benzer bir proje geliştirdiği ortaya çıktı. 2 gün önce (16:42) 25 Ekrem71 Haberin devamı »
Araştırmacılar kanamaları yavaşlatan bir madde üzerinde çalışıyor
Araştırmacılar kanamaları yavaşlatan bir madde üzerinde çalışıyor Bilim kurgu filmlerinden gerçek hayata aktarılmaya çalışılan en önemli projelerden birisi yaraların kısa sürede iyileştirilebildiği sistemler geliştirmek. 2 gün önce (01:17) 14 Ekrem71 Haberin devamı »
2si1 "Heyecanlı" Teknoloji ve Oyun programı
2si1 "Heyecanlı" Teknoloji ve Oyun programı 2si1'in bu bölümünde uzak noktalara kablosuz internet aktarım teknolojilerinden, yerli oyun sektörüne, dronelardan yeni güvenlik robotlarına kadar bir çok konuda haberleri paylaşıyor yorumluyoruz. Cuma, 23:10 49 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 15097
Milli Savunma Sistemleri Projelerimiz "Atak, Anka, Milgem, Göktürk-2, Altay" Bölüm:1
Milli Savunma Sistemleri Projelerimiz "Atak, Anka, Milgem, Göktürk-2, Altay" Bölüm:1 Donanım Haber'de yeni bir seriye başlıyor. Tamamı veya büyük kısmı milli kaynaklarımız ile üretilen savunma sanayi projelerini sıralıyoruz. Perşembe, 17:54 277 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 15547
Fontus projesi bisikletçiler için nemden su üretecek
Fontus projesi bisikletçiler için nemden su üretecek Genelde bisiklet sporu ile uğraşanlar veya bisikleti ile uzak mesafelere seyahat edenler için su tedariği büyük önem taşıyor ve sürekli sürüşe ara vererek su ihtiyacının karşılanmasını gerektiriyor.Tasarım öğrencisi Kristof Retezar bu soruna yönelik olarak Fontus adında bir proje geliştirmiş. Çarşamba, 15:53 33 Ekrem71 Haberin devamı »
Lazer silahlı USS Ponce gemisi, Basra Körfezi'nde göreve başladı
Lazer silahlı USS Ponce gemisi, Basra Körfezi'nde göreve başladı ABD Deniz Kuvvetleri'nin yıllardır üzerinde çalıştığı lazer silah konsepti geçen yıl test sürecine başlamış ve ilk testlerde önemli başarılar elde edilmişti. Salı, 23:34 44 Ekrem71 Haberin devamı »
TG: Sony ile Aksiyon ve yeni 4k el kameralarını konuştuk
TG: Sony ile Aksiyon ve yeni 4k el kameralarını konuştuk Mesut Çevik ile Teknoloji Gündemi'nin konuğu Sony Türkiye Actioncam ve Handycam Ürün Müdürü Aylin Alpay.Aylin Hanım ile hem Sony'nin yeni aksiyon kameralarını konuştuk hem de 4K el kameralarının bugünü ve geleceği hakkında bilgi aldık. Pazartesi, 17:45 12 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 11648
Knightscope güvenlik robotu suç oranını azaltmayı hedefliyor
Knightscope güvenlik robotu suç oranını azaltmayı hedefliyor Son yıllarda işçilikten analiz işlemlerine kadar pek çok insan gücü gerektiren iş artık robotlara havale edilmiş durumda ve bu alanda yeni gelişmeler yaşanıyor. Pazartesi, 15:33 29 Ekrem71 Haberin devamı »