TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 27228 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech Kariyer.net
Baidu akıllı bisikleti ile ilgili yeni detaylar paylaştı
Baidu akıllı bisikleti ile ilgili yeni detaylar paylaştı Çin'in Google'ı olarak adlandırılan ve Google tarafından sunulan hizmetlerin neredeyse tümünü kendi markası altında kullanıcılara sunan Baidu, akıllı teknolojilerde de benzer bir yaklaşım izliyor. Dün (22:23) 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Milli Savunma Sistemleri Projelerimiz "Milli Piyade Tüfeği, NEB, Cirit, Uydu Fırlatma, SAMUR" Bölüm:2
Milli Savunma Sistemleri Projelerimiz "Milli Piyade Tüfeği, NEB, Cirit, Uydu Fırlatma, SAMUR" Bölüm:2 Milli Savunma Sanayi projelerimizi ekranlara taşımaya devam ediyoruz. Bu bölümümüzde Milli Piyade Tüfeğimiz MPT-76 hakkında detaylar, Cirit isimli roketimizin fark yaratan özellikleri, Nüfuz Edici Bombamızın yıkım gücü ve uydu fırlatma projemiz hakkında bilinmesi gerekenler sizleri bekliyor. Dün (17:50) 57 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 6041
Enerji üretiminde rüzgara yatırım artıyor
Enerji üretiminde rüzgara yatırım artıyor Dünyada şu an en çok tercih edilen elektrik üretim şekli rüzgar enerjisi. Pazar, 18:09 43 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
İngiltere'nin ilk biyometan ile çalışan otobüsü testlere başladı
İngiltere'nin ilk biyometan ile çalışan otobüsü testlere başladı Yüzyıllardır insanoğlu özellikle hayvan dışkıları ile ısınma gibi bazı ihtiyaçlarını giderebilmenin yollarını aramıştı. Son yüzyılda ise artık dışkı kapsamına giren maddelerden enerji elde edildiğine şahit oluyoruz. Cumartesi, 20:17 39 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft da resimleri yazılı olarak tanımlayan bir teknoloji üzerinde çalışıyor
Microsoft da resimleri yazılı olarak tanımlayan bir teknoloji üzerinde çalışıyor Google'ın görüntüleri detaylı olarak yazıya dökebilecek bir teknoloji üzerinde çalıştığı haberinden sonra Microsoft'un da benzer bir proje geliştirdiği ortaya çıktı. Cumartesi, 16:42 27 Ekrem71 Haberin devamı »
Araştırmacılar kanamaları yavaşlatan bir madde üzerinde çalışıyor
Araştırmacılar kanamaları yavaşlatan bir madde üzerinde çalışıyor Bilim kurgu filmlerinden gerçek hayata aktarılmaya çalışılan en önemli projelerden birisi yaraların kısa sürede iyileştirilebildiği sistemler geliştirmek. Cumartesi, 01:17 17 Ekrem71 Haberin devamı »
2si1 "Heyecanlı" Teknoloji ve Oyun programı
2si1 "Heyecanlı" Teknoloji ve Oyun programı 2si1'in bu bölümünde uzak noktalara kablosuz internet aktarım teknolojilerinden, yerli oyun sektörüne, dronelardan yeni güvenlik robotlarına kadar bir çok konuda haberleri paylaşıyor yorumluyoruz. Cuma, 23:10 52 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 18206
Milli Savunma Sistemleri Projelerimiz "Atak, Anka, Milgem, Göktürk-2, Altay" Bölüm:1
Milli Savunma Sistemleri Projelerimiz "Atak, Anka, Milgem, Göktürk-2, Altay" Bölüm:1 Donanım Haber'de yeni bir seriye başlıyor. Tamamı veya büyük kısmı milli kaynaklarımız ile üretilen savunma sanayi projelerini sıralıyoruz. 20.11.2014 17:54:32 301 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 16793
Fontus projesi bisikletçiler için nemden su üretecek
Fontus projesi bisikletçiler için nemden su üretecek Genelde bisiklet sporu ile uğraşanlar veya bisikleti ile uzak mesafelere seyahat edenler için su tedariği büyük önem taşıyor ve sürekli sürüşe ara vererek su ihtiyacının karşılanmasını gerektiriyor.Tasarım öğrencisi Kristof Retezar bu soruna yönelik olarak Fontus adında bir proje geliştirmiş. 19.11.2014 15:53:56 33 Ekrem71 Haberin devamı »
Lazer silahlı USS Ponce gemisi, Basra Körfezi'nde göreve başladı
Lazer silahlı USS Ponce gemisi, Basra Körfezi'nde göreve başladı ABD Deniz Kuvvetleri'nin yıllardır üzerinde çalıştığı lazer silah konsepti geçen yıl test sürecine başlamış ve ilk testlerde önemli başarılar elde edilmişti. 18.11.2014 23:34:43 50 Ekrem71 Haberin devamı »