TTNET
TTNET Destek, şu ana kadar 31298 TTNET kullanıcısına hizmet verdi.
Asus Casper
PSA Peugeot Citroën'in otonom aracı Paris'den Bordeaux'a gitmeyi başardı
PSA Peugeot Citroën'in otonom aracı Paris'den Bordeaux'a gitmeyi başardı Otomobil firmalarının en çok çalıştığı teknolojilerin başında "otonom" sürüş sistemleri yer alıyor. Dün (12:24) 20 Can Tunçer Haberin devamı »
Temiz enerji kaynakları kömür ve gaz gibi alternatiflerden daha ucuz olmak üzere
Temiz enerji kaynakları kömür ve gaz gibi alternatiflerden daha ucuz olmak üzere Dünya yenilenebilir enerjiye adaptasyon sürecinde. Ancak bu sürecin önündeki en büyük engel ise yüksek maliyetler. 2 gün önce (16:19) 5 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Kickstarter'ın gördüğü en gelişmiş çok amaçlı robotik kol: Makerarm
Kickstarter'ın gördüğü en gelişmiş çok amaçlı robotik kol: Makerarm Popüler bağış platformu Kickstarter üzerinde şimdiye kadar birçok robotik kol birimi destek bulmayı başardı. 2 gün önce (15:23) 4 Can Tunçer Haberin devamı »
Volkswagen hileli araçları Ocak ayından itibaren geri çağıracak
Volkswagen hileli araçları Ocak ayından itibaren geri çağıracak Volkswagen'in emisyon skandalı konuşulmaya devam ediyor. 2 gün önce (13:27) 107 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Lexus, Origami sanatından ilham aldığı karton aracıyla sınırları zorluyor
Lexus, Origami sanatından ilham aldığı karton aracıyla sınırları zorluyor Lüks otomobil üreticisi Lexus, "Takumi" olarak adlandırdığı usta kadı ve erkek zanaatkârlarının becerilerini kutlamak için beş farklı profesyonel tasarımcı ile ortak çalışarak IS saloon otomobil modelinin karton versiyonunu üretti.Kağıt katlama sanatı olarak bilinen Origami'den ilham alınarak hazırl... 2 gün önce (11:03) 18 Can Tunçer Haberin devamı »
Porsche'un "Apple CarPlay" tercihine Google'dan cevap gecikmedi
Porsche'un "Apple CarPlay" tercihine Google'dan cevap gecikmedi Sabah saatlerinde Google'ın çok fazla veri istediği için dünyaca ünlü süper otomobil üretici Porsche'ın yeni 911 Carrera ve 911 Carrera S modellerinde Apple CarPlay'i tercih ettiğinisizlerle paylaşmıştık. Salı, 22:42 17 Can Tunçer Haberin devamı »
Philips'in akıllı aydınlatma sistemi Hue artık Siri ile kontrol edilebiliyor
Philips'in akıllı aydınlatma sistemi Hue artık Siri ile kontrol edilebiliyor Philips akıllı aydınlatma sistemi konusunda uzmanlaşmaya devam ediyor. Hue lambalarıyla oldukça önemli yeniliklere imza atan şirket bu kez akıllı aydınlatma sistemine Siri desteği kazandırdı.Desteğe sahip bir aydınlatma sistemi satın almak için 200 dolarlık bir ödeme yapılması gerekiyor. Salı, 16:00 2 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Kızıl gezegene ilk insanlı uçuşu gerçekleştiren SpaceX olabilir
Kızıl gezegene ilk insanlı uçuşu gerçekleştiren SpaceX olabilir Geçtiğimiz günlerde Mars yüzeyinde su bulunması bir çok kişiyi heyecanlandırırken "Mars'da yaşam var mı?" sorusunu bir kez daha akıllara getirdi. Salı, 15:24 14 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Volvo, yeni nesil otomobillerini geliştirmek için dünyanın en gelişmiş simülatörünü kullanmaya başladı
Volvo, yeni nesil otomobillerini geliştirmek için dünyanın en gelişmiş simülatörünü kullanmaya başladı Otomobil modellerini hazırlarken teknolojin tüm nimetlerinden yararlanan Volvo, yeni nesil otomobillerini geliştirmek için de dünyanın en gelişmiş simülatörünü kullanmaya başladı.Dünyaca ünlü Ferrari ve Porsche tarafından da kullanılan Vi-Grade şasi simülatörü, Volvo'nun gelecek otomobil modellerini... Salı, 13:05 29 Can Tunçer Haberin devamı »
Porsche, Google çok fazla veri istediği için Apple CarPlay tercih ediyor
Porsche, Google çok fazla veri istediği için Apple CarPlay tercih ediyor Günümüzde otomobil modellerini akıllı ve daha bağlı hale getiren iki önemli ana platform bulunuyor. Bunlar internet devi Google'ın "Android Auto" ve Apple'ın "CarPlay" sistemleri. Salı, 12:11 20 Can Tunçer Haberin devamı »