TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 24602 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech
Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Virtuix Omni'ye Kickstarter temelinde destek arayan güçlü rakip: Cyberith Virtualizer
Virtuix Omni'ye Kickstarter temelinde destek arayan güçlü rakip: Cyberith Virtualizer Oculus Rift'in sunduğu altyapı sonucuhazırlanan kontrol cihazlarından Virtuix Omni, hatırlayacağınız üzere kişilerin tüm bedenlerini kullanarak oyun oynamasına imkan tanıyor. 3 saat önce 1 Can Tunçer Haberin devamı »
Güvenlik kameraları nasıl kurulur? Nasıl korunur? Özel video
Güvenlik kameraları nasıl kurulur? Nasıl korunur? Özel video Son günlerin popüler konularından biri olan güvenlik kameraları adli olayların çözümünde kritik önem taşıyorlar. Bu videomuzda Balandi Güvenlik Sistemleri Genel Müdürü Cenk Tahmaz ile ev ve iş yerlerimize kamera sistemi kurarken dikkat edilmesi gerekenleri konuşuyoruz. 4 saat önce 5 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 802
Sürücülerin yorgunluk düzeyini koltuk temelinde ölçen bir sistem daha: HARKEN
Sürücülerin yorgunluk düzeyini koltuk temelinde ölçen bir sistem daha: HARKEN Trafik kazalarının en büyük nedenleri arasında yer alan yorgun sürücü faktörü için farklı teknolojiler geliştirilmeye devam ediyor.Geçtiğimiz günlerde tanıttığımız kumaş tabanlı sensör sisteminebenzeyen bu teknolojilerden HARKEN, Avrupa merkezli şirket ve enstitüler tarafından kurulan konsorsiyum çe... Dün (12:33) 2 Can Tunçer Haberin devamı »
Samsung Gear Fit video inceleme "Hem akıllı saat hem spor bilekliği bir arada"
Samsung Gear Fit video inceleme "Hem akıllı saat hem spor bilekliği bir arada" Samsung'un kavisli ekranı ile dikkat çeken Gear Fit modeli, akıllı sat ve fintes bilekliği özelliklerini bir arada sunuyor. Peki ama Gear Fit ne kadar başarılı ? Cihazın tüm detayları, artıları ve eksileri videomuzda. 2 gün önce (07:37) 18 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 10098
Jibo projesi 500$ karşılığında evinize bir aile robotu getirmeyi vaad ediyor
Jibo projesi 500$ karşılığında evinize bir aile robotu getirmeyi vaad ediyor Günümüzde robot teknolojileri oldukça gelişti ve profesyonel amaçlar haricinde evde de farklı işler için kullanılabilecek robotlar mevcut. Ancak bu ürünlerin fiyatı oldukça pahalı. Cumartesi, 14:52 6 Ekrem71 Haberin devamı »
2si1 "Logosu yeni, introsu eski" Teknoloji ve Oyun programı
2si1 "Logosu yeni, introsu eski" Teknoloji ve Oyun programı 2si1'in bu bölümünde PC donanımlarından, zıplayan robotlara ve insansız arabalara kadar her türlü teknolojik gelişmeye değinecek oyun dünyasında ise davalardan, yeni lansmanlara kadar bir çok konuda yorum yapacağız. Cuma, 21:56 56 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 21093
Yeni geliştirilen insansız hava aracı, cep telefonu üzerinden konum tespiti yapabiliyor
Yeni geliştirilen insansız hava aracı, cep telefonu üzerinden konum tespiti yapabiliyor İsviçre'nin Lozan şehrinde bulunan Federal Teknik Üniversitesi ya da kısa adıyla EPFL (Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne) tarafından geliştirilen yeni insansız hava aracı, arama kurtarma faaliyetleri için cep telefonu üzerinden konum tespiti yapabiliyor.Olası kaybolma ya da kaza durumları içi... Cuma, 18:02 5 Can Tunçer Haberin devamı »
MIT'nın yeni geliştirdiği sistem ile fazladan iki parmak kazanılıyor
MIT'nın yeni geliştirdiği sistem ile fazladan iki parmak kazanılıyor Teknolojiye yön veren önemli kurumlardan Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ya da kısa adıyla MIT, yeni geliştirdiği sistem ile kişilere fazladan iki parmak daha eklemeyi hedefliyor.Daha önce de kol temelinde benzer bir sistem hazırlayanMIT araştırmacıları, bu sefer ise kol yerine parmak üzerine yoğu... Perşembe, 22:16 12 Can Tunçer Haberin devamı »
FBI sürücüsüz araçların ölümcül silahlar olabileceğini düşünüyor
FBI sürücüsüz araçların ölümcül silahlar olabileceğini düşünüyor Google, Volvo gibi sektör devlerinin sürücüsüz araçlar üzerindeki çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, bu araçlar ile ilgili güvenlik endişeleri de kendisini göstermeye başladı. Perşembe, 15:35 12 Ekrem71 Haberin devamı »
Honda'nın yeni Asimo robotu Avrupa'da görücüye çıkartıldı
Honda'nın yeni Asimo robotu Avrupa'da görücüye çıkartıldı 2000 yılında bu yana geliştirilen dünyanın en meşhur insansı robotu Asimo, yeni versiyonuyla Avrupa merkezli olarak görücüye çıkartıldı.Honda'nın üzerinde büyük çalışmalar yürüttüğü yeni Asimo, yerine geldiği versiyona oranla çok daha gelişmiş özellikler sunuyor. 16.7.2014 14:25:50 28 Can Tunçer Haberin devamı »