TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 25276 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech
Facebook ile Bağlan Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Moto 360 yazılım güncellemesiyle daha uzun pil ömrü sunuyor
Moto 360 yazılım güncellemesiyle daha uzun pil ömrü sunuyor Akıllı saat dünyasının en popüler modellerinden olan Motorola Moto 360, özellikle tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Android Wear işletim sistemini kullanan cihaz, sahip olduğu 300mAh kapasiteli pili ile çalışma süresi anlamında tasarımındaki iddialı duruşunu devam ettirememişti. 5 saat önce 7 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
2si1 "Sırasız" Teknoloji ve Oyun programı
2si1 "Sırasız" Teknoloji ve Oyun programı 2si1'de bu hafta iPhone için sıraya giren gençleri anıyor, Xbox One, Playstation ve Nintendo'u konuşuyor, PC dünyasına yön verecek teknolojileri tartışıyoruz. Cuma, 19:37 66 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 23392
Tendonlara uygulanacak makara sistemi ile eldeki fonksiyon eksiklikleri giderilebilecek
Tendonlara uygulanacak makara sistemi ile eldeki fonksiyon eksiklikleri giderilebilecek Gelişen bilim ve teknoloji, kişisel ihtiyaçlara ek olarak, sağlık sektöründe de kendini göstermeye devam ediyor. Cuma, 12:24 7 LesEnfantsTerribles Haberin devamı »
Kağıttan uçak ile en yüksek uçuş rekoru kırıldı
Kağıttan uçak ile en yüksek uçuş rekoru kırıldı Birçoğumuz için kağıttan uçak atmak, lise ve ortaokul yıllarından sonra rafa kaldırılmış bir alışkanlık olmuştur fakat bu tip uçuşların Guinness Rekolar Kitabı'nda yer alacağını bilmemiz tabi ki mümkün değildi.Birleşik Devletler Hava Kuvvetlerine bağlı gönüllü bir grup için ise bu faaliyet eğlence o... Cuma, 11:29 18 LesEnfantsTerribles Haberin devamı »
Hindistan da Mars'a araç yollayan ülkeler arasına girdi
Hindistan da Mars'a araç yollayan ülkeler arasına girdi Hindistan dendiğinde bir çoğumuzun aklına değişik inanışlar ve fotoğrafçılar için cennet köşeler geliyor olsa da ülke, bilim ve teknoloji alanında bir çok atılım gerçekleştiriyor. Cuma, 11:21 44 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı »
Şarjı unutun! Nükleer piller geliyor.
Şarjı unutun! Nükleer piller geliyor. Özellikle akıllı cihazların yaygınlaşması ile birlikte pil teknolojilerindeki gelişmeler toplumun büyük bir kesimini ilgilendirir oldu. Cuma, 09:57 126 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı »
Apple ve HP gibi firmaların Çinli tedarikçilerinde öğrenci işçi skandalı
Apple ve HP gibi firmaların Çinli tedarikçilerinde öğrenci işçi skandalı Apple ve HP gibi teknoloji devlerinin Çin'deki tedarik zincirlerinde öğrenci işçi skandalı ortaya çıktı. Wall Street Journal'ın haberine göre, meslek lisesinde okuyan öğrenciler, staj için gittikleri üretim tesislerindeki zorlu koşullarda uzun saatler çalışmaya zorlanıyorlar. Perşembe, 06:32 24 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Sürücüsüz araba projesinin lideri, Google'dan ayrıldı
Sürücüsüz araba projesinin lideri, Google'dan ayrıldı Teknoloji dünyasının lider isimlerinden Google, son birkaç ayda 3 önemli yöneticisini kaybetti. Bahsi geçen yöneticilerin, Google'ın çok önemli projelerini sürdüren X Laboratuvarı'ndan olması, durumu çok daha kritik bir hale getiriyor. Çarşamba, 17:22 9 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Samsung Gear S akıllı saati kullandık: "Bilekte 2-inç kavisli ekran"
Samsung Gear S akıllı saati kullandık: "Bilekte 2-inç kavisli ekran" Samsung'un yeni nesil akıllı saati olan Gear S'i kullandık ve ilk izlenimlerimizi bu videoda sizler için anlattık. 2-inç büyüklüğündeki kavisli ekranı ve diğer detaylarıyla Gear S'in merak edilen detayları videomuzda. Salı, 00:26 38 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 15899
2si1 "Evlere şenlik" Teknoloji ve Oyun programı
2si1 "Evlere şenlik" Teknoloji ve Oyun programı 2si1 yine, tekrar, her zaman olduğu gibi, alışıldık şekilde bir Cuma günü daha karşınızda. Hem teknoloji, hem oyun konuşuyor arada gülüyor eğleniyoruz. Bekleriz :) 19.9.2014 21:47:41 61 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 25174