TTNET
TTNET Destek, şu ana kadar 31065 TTNET kullanıcısına hizmet verdi.
Asus Casper
Güvenliğe odaklanan yeni drone modeli: Snap
Güvenliğe odaklanan yeni drone modeli: Snap Üzerlerinde birden fazla pervane taşıyan drone modelleri, bu pervanelerin çoğu zaman açık yapıda tasarlanması nedeniyle bazı yaralanma sorunları yaratabiliyorlar. Dün (18:00) 5 Can Tunçer Haberin devamı »
Narrative Clip 2, yüksek çözünürlükte video desteği kazandı
Narrative Clip 2, yüksek çözünürlükte video desteği kazandı 2013 yılında bir Kickstarter projesi ile karşımıza çıkan giyilebilir kamera modeli Narrative Clip, CES 2015 fuarı kapsamında duyurulan ikinci versiyonuna yeni bir özellik daha ekledi.Kişilerin yaşamlarını fotoğraflar üzerinden kayıt altına alabilmesi için geliştirilen giyilebilir kamera modeli Narra... Dün (14:00) 1 Can Tunçer Haberin devamı »
TomTom'dan "müzik" odaklı sporcu saati: Spark
TomTom'dan "müzik" odaklı sporcu saati: Spark Son dönemde akıllı saat dünyasına çok ciddi yatırımlar yapan dünyaca ünlü TomTom, yeni akıllı saati Spark'ı resmi olarak görücüye çıkarttı.Sporcular hedef alınarak geliştirilen TomTom Spark, kişilerin aktif egzersizleri sırasında müzik dinlemek için ayrı cihazlar taşıması zorunluğunu ortadan kaldırı... Dün (11:24) 3 Can Tunçer Haberin devamı »
NASA ISS'e gönderilen Soyuz'un fırlatılış videosunu yayınladı
NASA ISS'e gönderilen Soyuz'un fırlatılış videosunu yayınladı Alçak Dünya yörüngesinde yer alan Uluslararası Uzay İstasyonu'na üç yeni astronot taşıyacak olan Soyuz aracı, daha önceaçıklandığı gibibugün akşam saatlerinde uzaya fırlatıldı. Dün (05:00) 26 Infinitum Nihil Haberin devamı »
Land Rover'dan "şeffaf römork" ve "Cargo Sense" teknolojisi
Land Rover'dan "şeffaf römork" ve "Cargo Sense" teknolojisi Son dönemde detaylarındaburadayer verdiğiniz birçok gelişme ile karşımıza çıkan Land Rover, bu sefer "şeffaf römork" ve "Cargo Sense" teknolojilerini tanıttı.Firmanın şimdilik konsept aşamasında bulunan teknolojilerinden şeffaf römork, sürücülerin Land Rover araçları arkasına takılan römork birimler... Salı, 18:40 6 Can Tunçer Haberin devamı »
Avusturalya'yı ziyaret eden turistlere ilginç hizmet: Giga Selfie
Avusturalya'yı ziyaret eden turistlere ilginç hizmet: Giga Selfie Avusturalya teknolojiyi takip etme konusunda oldukça istekli. Geçtiğimiz günlerde "Dünyanın ilk sanal gerçeklik oyun merkezi"nin yine Avusturalya'da açıldığınıbu bağlantıdasizlerle paylaşmıştık. Salı, 18:00 6 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Boeing insansız hava araçlarını lazer ile vuracak
Boeing insansız hava araçlarını lazer ile vuracak Artık herkesin kullanabileceği bir seviyeye inen insansız hava araçları - İHA'lar bu serbestlikten ötürü hükümetlerin çeşitli kanun düzenlemelerine muhatap oluyor. Salı, 16:00 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Google Life Sciences ve Sanofi'den "diyabet" hastalarına özel ortaklık
Google Life Sciences ve Sanofi'den "diyabet" hastalarına özel ortaklık Google Alphabet içerisinde yer alan şirketlerden Google Life Sciences ve Fransız ilaç şirketi Sanofi, diyabet (şeker) hastalarına özel bir ortaklık içerisine girdi.Dünyanın en önemli sorunları arasında yer alan diyabet için uzun zamandır Google X laboratuvarında Brian Otis ve Babak Parvis önderliğin... Salı, 15:00 6 Can Tunçer Haberin devamı »
BMW, 10 yıl içerisinde tüm modellerini elektrikli motora geçirecek
BMW, 10 yıl içerisinde tüm modellerini elektrikli motora geçirecek Alman otomobil üreticisi BMW kısa bir süre önce yaptığı açıklamada elektrikli motorlara geçiş sürecine ilişkin bazı bilgiler paylaştı. 31.8.2015 20:20:02 54 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Yeni Ufuklar'ın yeni istikameti belli oldu
Yeni Ufuklar'ın yeni istikameti belli oldu 2006 yılında NASA tarafından uzaya fırlatılan Yeni Ufuklar uzay aracı, önce Jüpiter'in yanından geçtikten sonra yörüngesini Plüton'a çevirmişti. Geçtiğimiz ay Plüton yakınlarındaki tarihi uçuşunu gerçekleştiren Yeni Ufuklar, cüce gezegenin ilk kez yakından görüntülenmesinisağladı. 31.8.2015 19:00:02 5 Infinitum Nihil Haberin devamı »