TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 29341 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech
2si1 "Halkın" Teknoloji ve Oyun Programı
2si1 "Halkın" Teknoloji ve Oyun Programı 2si1'in bu bölümünde yine teknoloji ve oyun dünyasının öne çıkan haberlerini yorumluyoruz. PC satışları düşüşte, Mortal Kombat X modlandı, GTA 5'i sanal gerçeklik aksesuarları ile deneyin, İspanya'da hologramlı eylem gerçekleştirildi ve fazlası... Dün (21:45) 27 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 4466
MIT araştırmacılarından tırnak boyutunda kontrol cihazı: NailO
MIT araştırmacılarından tırnak boyutunda kontrol cihazı: NailO Günümüzde elektronik bileşenlerin ufalan boyutlarına doğru orantılı olarak giyilebilir ürünlerin de yapıları değişiyor. Dün (14:02) 8 Can Tunçer Haberin devamı »
İngiltere Pilli Trenleri Deniyor
İngiltere Pilli Trenleri Deniyor Elektrikli trenler aslında pek bilinmedik araçlar değil ancak mevcutta kullanılan bu trenler, güzergah boyunca döşenmiş elektrik hattına ihtiyaç duyuyor. Buradan hareketle İngiltere, bu hatların döşeli olmadığı yerlerde de kullanılmak üzere bataryaya sahip trenleri test etmeye başladı. 2 gün önce (19:17) 17 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Geliştirilen yeni otomobil güvenlik sistemi, sürücüsünü izleyerek hataların önüne geçmeyi hedefliyor
Geliştirilen yeni otomobil güvenlik sistemi, sürücüsünü izleyerek hataların önüne geçmeyi hedefliyor Günümüz gelişmiş otomobil modelleri içerisinde birçok güvenlik sistemi yer alıyor. 2 gün önce (12:41) 2 Can Tunçer Haberin devamı »
Geliştirilen yeni teknoloji ile otomobillerin kör nokta sorunu ortadan kalkıyor
Geliştirilen yeni teknoloji ile otomobillerin kör nokta sorunu ortadan kalkıyor Günlük hayatımızın değişmez parçaları haline gelen otomobil modelleri, aktif olarak araç kullanan takipçilerimizin de bildiği üzere bazı kör noktalara sahipler. Salı, 21:39 4 Can Tunçer Haberin devamı »
SpaceX, TSİ 23.33'de uzaya tekrar kullanılabilir roket gönderiyor (Ertelendi - 14 Nisan TSİ 23.10)
SpaceX, TSİ 23.33'de uzaya tekrar kullanılabilir roket gönderiyor (Ertelendi - 14 Nisan TSİ 23.10) SpaceX, bir süredir maliyetleri düşürmesi açısından uzaya tekrar kullanılabilir geri dönüşümlü roket gönderme denemeleri yapmaktaydı. Pazartesi, 23:22 18 Caner Köksel "Rust in Peace" Haberin devamı »
3D Robotics'den otonom uçuş yetenekleriyle dikkat çeken yeni insansız hava aracı: Solo
3D Robotics'den otonom uçuş yetenekleriyle dikkat çeken yeni insansız hava aracı: Solo Daha önce de farklı haberler içerisinde değindiğimiz üzere insansız hava araçları uçurulmasının zor olduğu teknolojik oyuncaklar arasında yer alıyor. Pazartesi, 18:33 5 Can Tunçer Haberin devamı »
Yeni yapılacak devasa teleskopun uzay keşiflerine ışık tutması bekleniyor
Yeni yapılacak devasa teleskopun uzay keşiflerine ışık tutması bekleniyor Amerikan ve Şili hükümetlerinin ortak girişimiyle yapılması planlanan devasa teleskop ile uzay hakkında bilgilerimizin arttırılması amaçlanıyor. Pazar, 16:23 18 Caner Köksel "Rust in Peace" Haberin devamı »
2si1 "Yasaksız" Teknoloji ve Oyun Programı
2si1 "Yasaksız" Teknoloji ve Oyun Programı Geride bıraktığımız atarlı giderli haftanın Teknoloji ve Oyun özetiyle karşınızdayız. Hepinize iyi seyirler. 10.4.2015 21:03:03 56 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 14373
Tesla yeni ekonomik aracı S 70D'yi duyurdu
Tesla yeni ekonomik aracı S 70D'yi duyurdu Son yılların yükselen değerlerinden Tesla Motors geçtiğimiz günlerde 2015 yılının ilk çeyreğine ait raporunu yayınlamıştı. Yayınlanan çeyrekte şirketin yükselişine devam ettiği ve araç satışını giderek attırdığı görülüyordu. 10.4.2015 19:42:53 116 Oğuz Avcı Haberin devamı »