TTNET
TTNET Destek, şu ana kadar 31961 TTNET kullanıcısına hizmet verdi.
Casper
2si1 "Kardeş Payı" Teknoloji ve Oyun Programı
2si1 "Kardeş Payı" Teknoloji ve Oyun Programı AMD, GCN mimarisinden önce çıkmış ekran kartlarına sürücü desteğini kestihttp://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/AMD-GCN-mimarisinden-once-cikmis-ekran-kartlarina-surucu-destegini-kesti.htmRainbow Six: Siege NVIDIA GameWorks Trailerhttp://www.donanimhaber.com/ekran-karti/haberleri/Nvid... 1 saat önce 10 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 1573
Google Glass 2'nin tasarımı netleşiyor
Google Glass 2'nin tasarımı netleşiyor Google'ın ilk versiyonu büyük heyecan uyandıran ancak son kullanıcıya yönelik bir ürün haline gelemeyen akıllı gözlüğü Glass, şirketin aldığı yeni patente göre yeni jenerasyonunda biraz daha farklı bir gövde yapısıyla karşımıza çıkabilir.İnternet devinin üzerinde çalıştığını uzun zaman önce duyduğum... 5 saat önce 2 Can Tunçer Haberin devamı »
Araştırmacılar hissedebilen biyonik kol geliştirmeyi başardı
Araştırmacılar hissedebilen biyonik kol geliştirmeyi başardı Evcil bir hayvana dokunduğumuzda yumuşak tüylerini ve sıcaklığını hissedebiliyoruz, aynı şekilde bir ağaca dokunduğumuzda da yüzeydeki sertleşme ve pürüzler hemen dikkatimizi çekiyor. 7 saat önce 3 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Microsoft'tan görme engellilere özel teknoloji
Microsoft'tan görme engellilere özel teknoloji Yazılım devi Microsoft, son iki yıldır üzerinde çalıştığını Cities Unlocked teknolojisi ile ikinci aşamaya geçiş yaptı. 7 saat önce 5 Can Tunçer Haberin devamı »
Airbus ayrılabilir kabin konsepti üzerinde çalışıyor
Airbus ayrılabilir kabin konsepti üzerinde çalışıyor Havacılık sektörünün lider firmalarından Airbus, uçağa binişlerde yolcuların uzun süre bekleme yapmalarının önüne geçecek ilginç bir proje üzerinde çalışıyor. 9 saat önce 10 Ekrem71 Haberin devamı »
DJI'dan tarım arazilerine özel drone
DJI'dan tarım arazilerine özel drone İlk askeri istekler doğrultusunda karşımıza çıkan daha sonra ise eğlence aracı haline gelen drone'lar, son dönemde değerlerinin anlaşılmasıyla çok daha iyi amaçlar için kullanılmaya başlandı. 12 saat önce 4 Can Tunçer Haberin devamı »
Rusyada kurulacak devasa veri merkezi nükleer enerjiden beslenecek
Rusyada kurulacak devasa veri merkezi nükleer enerjiden beslenecek Günümüzde kurulmuş devasa veri merkezleri oldukça önemli enerjiler tüketmeye devam ediyor. Kimi ülkeler ve şirketler bu ihtiyacı yenilenebilir enerjiden karşılamak için çalışma başlatsalar da Rusya'da durum aynı değil. 20 saat önce 11 Oğuz Avcı Haberin devamı »
James Bond'un yaratıcısından satılık Bentley
James Bond'un yaratıcısından satılık Bentley Edebiyat ve sinema dünyasının en popüler karakterleri arasında yer alan James Bond, son yıllarda otomobil konusunda tercihini Aston Martin'den yana kullanıyor. 21 saat önce 14 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Volkswagen emisyon skandalını nasıl çözecek? işte bütün detaylar
Volkswagen emisyon skandalını nasıl çözecek? işte bütün detaylar Almanya Federal Motorlu Taşıma Kurumu tarafından da onaylanan düzenlemeler hayata geçiyor. Firma düzeltmeler sonrası, yakıt tüketiminde artış ve performansta azalma olmamasını amaçlıyor. Dün (22:00) 25 Serhat Çevik Haberin devamı »
İskoçya'da denizde yüzen rüzgâr türbinleri inşa ediliyor
İskoçya'da denizde yüzen rüzgâr türbinleri inşa ediliyor İskoçya'nın kuzeydoğusunda yer alan Aberdeen, aynı zamanda okyanusun derinliklerinden çıkarılan petrol nedeni ile çok önemli bir liman kenti. Dün (20:40) 8 Ahmet Gözütok Haberin devamı »