TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 22985 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech Turkcell Superonline Nokia Lumia 1520
Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Google ile NASA, Project Tango'nun ISS bünyesinde kullanımı için ortak çalışmalar yürütüyor
Google ile NASA, Project Tango'nun ISS bünyesinde kullanımı için ortak çalışmalar yürütüyor İnternet dünyasının önemli ismi Google ile ABD'nin uzay programı çalışmalarından sorumlu Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, Project Tango teknolojisinin Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) bünyesinde kullanılması için ortak bir çalışma yürütüyor.Google'ın kısa süre önce tanıttığıProject Tangobildi... 2 gün önce (22:08) 1 Can Tunçer Haberin devamı »
Casio'dan suya, toza ve darbeye dayanıklı yeni hesap makinesi
Casio'dan suya, toza ve darbeye dayanıklı yeni hesap makinesi Cebimizde taşıdığımız akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar hatta kolumuzdaki akıllı saatler... Yeni nesil teknolojik cihazların hemen hepsi, ana işlevlerine ek olarak farklı görev ve amaçlara da hizmet edebiliyorlar. 2 gün önce (18:45) 22 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
2si1 "Japon sever" Teknoloji ve Oyun programı
2si1 "Japon sever" Teknoloji ve Oyun programı 2si1'in bu bölümünde Japonların özür dilemesini konuşuyor, Witcher 3 ile ilgili performans dedikodularını tartışıyor AMD, SSD üretir mi sorusunu soruyoruz. Ne dersiniz üretir mi? 2 gün önce (17:54) 62 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 14931
DARPA, özel kuvvetler için çok daha sessiz motosiklet modelleri geliştirmek istiyor
DARPA, özel kuvvetler için çok daha sessiz motosiklet modelleri geliştirmek istiyor Amerika Birleşik Devletleri Savunma Projeleri Ajansı DARPA, özel kuvvetlerin gizli operasyonlarda çok daha sessiz hareket edebilmesi için motosiklet modelleri geliştirmek istiyor.Bahsi geçen amacı için Logos Technologies şirketiyle 6 aylık bir süre için yaklaşık 100,000$ civarında "Küçük İşletme Yen... 2 gün önce (17:52) 6 Can Tunçer Haberin devamı »
Boeing'in ufak boyutlu askeri aracı Phantom Badger, V-22 Osprey sertifikasını aldı
Boeing'in ufak boyutlu askeri aracı Phantom Badger, V-22 Osprey sertifikasını aldı Dünyaca ünlü uçak üreticisi Boeing'in çalışma gösterdiği diğer projelerinden ufak boyutlu askeri araç modeli Phantom Badger, Amerika Birleşik Devletleri Deniz Kuvvetleri tarafından yapılan özel testler sonucunda V-22 Osprey sertifikasını almayı başardı.Yapılan form, basınç ve G-Kuvvetine karşı yapıs... 2 gün önce (13:23) 9 Can Tunçer Haberin devamı »
Xbox One'ın satışları 5 milyonu geçti
Xbox One'ın satışları 5 milyonu geçti PlayStation 4 ile kıyaslandığında özellikle GPU tarafındaki donanımsal zayıflığı ile eleştirilen Xbox One’ın satış performansına ilişkin son durum açıklandı. Araştırma şirketi NPD Group tarafından hazırlanan rapora göre Xbox One, lanse edildiği günden bu yana 5 milyondan fazla satıldı. 2 gün önce (11:20) 29 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
MIT, yüzebilen nükleer santraller ile tsunami tehlikesinin önüne geçmeyi hedefliyor
MIT, yüzebilen nükleer santraller ile tsunami tehlikesinin önüne geçmeyi hedefliyor Ülkemizde de yapılması planlanan nükleer santraller, en yakın örneğinin Japonya'da bulunan Fukushima Daiichi nükleer santralinin başına geldiği gibi -özellikle okyanus kıyılarında- deprem sonrası oluşan tsunami tehlikesi ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Perşembe, 22:12 20 Can Tunçer Haberin devamı »
MIT'den görme engelli kişilere özel yüzük formunda giyilebilir okuma cihazı: FingerReader
MIT'den görme engelli kişilere özel yüzük formunda giyilebilir okuma cihazı: FingerReader Herhangi bir nedenden dolayı görme duyusunu kaybetmiş insanlar için hayatın ne kadar zor olduğunu açıklamaya gerek yok. Perşembe, 17:41 10 Can Tunçer Haberin devamı »
Gelişmiş insansız hava aracı X-47B, ilk gece uçuşunu gerçekleştirdi
Gelişmiş insansız hava aracı X-47B, ilk gece uçuşunu gerçekleştirdi Amerikan ordusu ile Northrop Grumman tarafından geliştirilen ve normal savaş uçağı boyutlarına sahip olmasıyla dikkat çeken gelişmiş insansız hava aracı X-47B, uçak gemisi üzerine yaptığı başarılı iniş ve kalkış denemeleri sonucunda ilk gece uçuşunu da başarıyla tamamladı.Oldukça uzun zamandır geliş... Perşembe, 13:00 10 Can Tunçer Haberin devamı »
Egzersiz takibi için hazırlanan sensör birimi GYMWATCH, Indiegogo üzerinde destek aramaya başladı
Egzersiz takibi için hazırlanan sensör birimi GYMWATCH, Indiegogo üzerinde destek aramaya başladı Teknolojinin gelişmesiyle egzersiz sürecinin doğu şekilde yapılıp yapılmadığı akıllı cihazlar üzerinden rahatlıkla kontrol edilebiliyor ve bu sayede maksimum performans elde edilebiliyor. Çarşamba, 13:40 2 Can Tunçer Haberin devamı »