İLANDIR

Hisselerini bir bisiklet ile değiştirdiği şirkete Microsoft 250 milyon dolar ödedi Microsoft, mobil alanındaki en büyük yatırımlarından birine geçtiğimiz günlerde imza attı. Bu alandaki etkinliğini arttırmak için son dönemde önemli yatırımlar yapan Amerikalı teknoloji devi, son olarak da, geliştirdiği klavye uygulamasıyla tanınan SwiftKey şirketinibünyesine kattı. 1 saat önce 2 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Microsoft ve GoPro lisans anlaşması imzaladı GoPro ve Microsoft bulundukları sektörde lider şirketler arasında yer alıyorlar, ancak ikilinin ismi bugüne kadar hiç yan yana gelmemişti. 9 saat önce 6 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Dünya'nın yaşanılabilirlik olasılığı %82 çıktı Evet, yanlış okumadınız. Tüm evrende yaşanılabilir olduğundan emin olduğumuz tek gezegen Dünya olasılık hesaplamalarından pek de etkileyici olmayan bir sonuç aldı.Washington Üniversitesi'nden astronom Rory Barnes ve arkadaşları, uzun süredir uzaydaki yaşam arayışlarına bir tür rehber olacağı düşünü... 9 saat önce 13 Hasan Aygünoğlu Haberin devamı »
Yaşanan kaza sonucu ikiye ayrılan Ferrari Enzo, yenilenen hali ile 1.7 milyon dolara satıldı. Bo Stefan Eriksson, 2006 yılında Ferarri Enzo’sunun ikiye bölünmesine sebep olacak bir kaza yaşamıştı. 10 saat önce 20 Serhat Çevik Haberin devamı »
Blue Origin'in roketi New Shepard'ın iniş anını roketin gözünden izleyin Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un şirketi Blue Origin, 2015'in Kasım ayında alt-yörünge dediğimiz bölgeye fırlattığı New Shepard'ı Yeryüzüne başarıyla indirerek bir ilke imza atmıştı. Dün (17:00) 5 Hasan Aygünoğlu Haberin devamı »
2si1 "Müzikli, Danslı" Teknoloji ve Oyun programı 2si1 bu hafta Cuma yerine Cumartesi sizlerle. İyi seyirler. Dün (14:25) 45 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 9584
Renault KWID’den iki cezbedici konsept: Racer ve Climber Renault KWID, , Renault’un Avrupa pazarı dışında sattığı ve SUV görünümü ile segmetinde ki diğer otomobillerden ayrılan, 3.65m uzunluğu ve 1.57 m genişliği ile Fiat 500’den biraz daha uzun ve dar bir otomobil. Dün (13:00) 7 Serhat Çevik Haberin devamı »
“Das Auto” tarih oluyor VW’nin “duygusal” olarak tarif edileceği reklam kampanyasında, daha önceki reklamlarda yer alan ve oldukça başarılı bir imaj oluşturulmasında katkısı olan “Das Auto” sloganı yer almayacak. Dün (10:00) 15 Serhat Çevik Haberin devamı »
Star Wars: Güç Uyanıyor gişede 2 milyar dolara ulaştı Star Wars efsanesini uzun bir aranın ardından beyaz perdeye döndüren Bölüm VII: Güç Uyanıyor, geçtiğimiz yılın son ayında vizyona girdi ve tüm dünyada milyonlarca Star Wars hayranı tarafından ilgiyle karşılandı. Dün (04:27) 15 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Continental hava yastıkları 5 milyon otomobilin geri çağırılmasına neden oluyor Continental Automotive, dün yaptığı açıklama ile aralarında Honda, Mercedes, Fiat Chrysler ve 3 başka otomotiv üreticisine de satışını yaptığı toplamda 5 milyon hava yastığının sorunlu olduğunu belirtti. 2 gün önce (22:20) 10 Serhat Çevik Haberin devamı »
Bilim ve Teknoloji Videoları