TTNET
TTNET Destek, şu ana kadar 30599 TTNET kullanıcısına hizmet verdi.
Asus Casper İş İlanları
Microsoft, Windows Phone için "Calls Extras" isimli yeni uygulamasını kullanıma sundu
Microsoft, Windows Phone için "Calls Extras" isimli yeni uygulamasını kullanıma sundu Yazılım devi Microsoft, Windows Phone 8.1 cihazlar için geliştirdiği yeni uygulaması Call Extras'ı resmi olarak kullanıcıların beğenisine sundu.Yüklendiği zaman uygulama olarak görünmeyen ve direkt olarak ayarlar içerisine yerleşen Call Extras, buradan müsait olunmaya durumlar için çağrı bekletme ve... Dün (18:04) 1 Can Tunçer Haberin devamı »
Android için OneDrive güncellendi
Android için OneDrive güncellendi Microsoft'un popüler bulut depolama servisi OneDrive, bu sefer Android tarafında önemli bir güncelleme aldı.Kişilerin OneDrive hesaplarında yani bulutta sakladıkları verilerine her noktadan erişmesi için hazırlanan uygulama, Android tarafında yayınlanan son sürümüyle uzun zamandır beklenen Google Ch... Dün (11:44) 1 Can Tunçer Haberin devamı »
Düşük Windows Phone satışları Microsoft'u büyük zarara sokabilir
Düşük Windows Phone satışları Microsoft'u büyük zarara sokabilir Son dönemde Windows Phone ekosisteminde neredeyse yaprak kımıldamamaya başladı ve üreticiler artık Windows 10 işletim sisteminin çıkışını bekliyor. Cumartesi, 22:54 161 Ekrem71 Haberin devamı »
Lumia 940 XL 2K ekran çözünürlüğü ile gelecek
Lumia 940 XL 2K ekran çözünürlüğü ile gelecek Görsel konsept tasarımdır.Masaüstü bilgisayarlar için 29 Temmuzda çıkacak Windows 10 merakla beklenirken diğer yandan bir çok kullanıcı işletim sisteminin mobil sürümünü de benzer bir merakla bekliyor. Cumartesi, 05:02 48 Oğuz Avcı Haberin devamı »
NASA ve Microsoft'tan "HoloLens" odağında ortak çalışma: Project Sidekick
NASA ve Microsoft'tan "HoloLens" odağında ortak çalışma: Project Sidekick Amerika Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA ve yazılım devi Microsoft, detaylarınaburadayer verdiğimiz holografik sanal gerçeklik gözlüğü Hololens odağında "Project Sidekick" isimli ortak bir çalışma içerisine girdi.Arttırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik ve hologram teknolojilerini bir araya getir... Cuma, 12:49 2 Can Tunçer Haberin devamı »
Windows 10 ikonik masaüstü arka planı için yoğun çaba sarfediyor
Windows 10 ikonik masaüstü arka planı için yoğun çaba sarfediyor Windows 10 işletim sistemi ile birlikte teknoloji tarihinde yeni bir sayfa açmayı planlayan ve bunun için iyi bir sinerji yakalayan Microsoft, her detay için titiz bir çalışma yürütüyor. Perşembe, 23:19 24 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft Office Sway iPad desteğine kavuştu
Microsoft Office Sway iPad desteğine kavuştu Microsoft'un iOS ile Web üzerinden erişilebilen yazılı ve görsel içerik hazırlama uygulaması Office Sway, iPad desteğine de kavuştu.Kullanıcılara metin ve görseller kullanarak internet sitesi tarzında içerikler oluşturmasına imkan tanıyan ve oldukça basit bir çalışma mantığı ile arayüzü bulunan Offi... Perşembe, 22:40 1 Can Tunçer Haberin devamı »
Android için Microsoft Office Mobile, önizleme sürümünden çıktı
Android için Microsoft Office Mobile, önizleme sürümünden çıktı Yazılım devi Microsoft'un Windows Phone, iOS ve Android tabletler sonrası 19 Mayıs tarihinde Android akıllı telefonlar için de kullanıma sunduğu Office Mobile uygulaması, önizleme sürümünden çıktı.Word, Excel ve PowerPoint gibi yılların eskitemediği popüler uygulamaları barındıran Android için Micro... Çarşamba, 17:26 1 Can Tunçer Haberin devamı »
Forza 6'ya özel Xbox One versiyonu duyuruldu
Forza 6'ya özel Xbox One versiyonu duyuruldu Microsoft, 10. yılını kutlayan Xbox dünyasının en önemli yarış serilerinden Forza için özel bir Xbox One versiyonu duyurdu.Dünyanın en popüler yarış serinin son oyunu Forza 6 temelinde hazırlanan Xbox One, Forza 6'nın kapağında yer alan yeni Ford GT'den ilham alınmış bir gövde tasarımı ile geliyor. Çarşamba, 12:05 26 Can Tunçer Haberin devamı »
Windows Insider katılımcılarına Windows 10 hediye (Güncellendi)
Windows Insider katılımcılarına Windows 10 hediye (Güncellendi) Microsoft'un yeni Windows sürümlerini deneme amacıyla kullanıcıların  beğenisine sunduğu Windows Insider programı, 29 Temmuz itibariyle kullanıcılarına önemli bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.Normalde Windows 10 işletim sistemini elde edebilmek için Windows 7 veya 8 sürümlerine sahip olmak veya yeni... 22.6.2015 18:00:40 65 Ekrem71 Haberin devamı »