TTNET
HAFTANIN
TTNET DESTEK
HİZMET ÖZETİ
- 24635 TTNET Kullanıcısına hizmet verildi.
Casper Logitech
Kaydol

Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Microsoft, 20 Mayıs'ta yeni bir Surface tableti tanıtmaya hazırlanıyor
Microsoft, 20 Mayıs'ta yeni bir Surface tableti tanıtmaya hazırlanıyor Microsoft basın çevrelerine yolladığı davetiyelerle 20 Mayıs tarihinde New York'ta yeni bir Surface etkinliği yapacağını duyurdu. 06.05.2014 19:44:58 15 Caner Köksel "Rust in Peace" Haberin devamı »
Twitter, 4sq yatırımcısı Fred Wilson: Geleceğin lideri Google; Apple ve Microsoft, kan kaybedecek
Twitter, 4sq yatırımcısı Fred Wilson: Geleceğin lideri Google; Apple ve Microsoft, kan kaybedecek Risk sermayesi yatırımcılarından ve Twitter, Tumblr, Foursquare gibi şirketlere yatırım yapan Union Square Ventures’ın kurucusu Fred Wilson, TechCrunch Disrupt Konferansı’nda Apple ve Microsoft’un geleceği hakkında dikkat çekici öngörülerde bulundu.2020 yılında internet dünyasının tartışmaya açıldığ... 06.05.2014 15:01:15 30 Shady Haberin devamı »
Microsoft'un yeni ortaklarından Yezz, inceliği ile dikkat çeken Windows Phone 8.1 akıllı telefonunu lanse etti
Microsoft'un yeni ortaklarından Yezz, inceliği ile dikkat çeken Windows Phone 8.1 akıllı telefonunu lanse etti Microsoft'un bu yıl Windows Phone ekosistemini genişletmek adına üretici ortaklarının sayısını 20 civarına yükseltmesi, adını dahi duymadığımız pek çok firmanın sahneye çıkmasına sebep oldu. 02.05.2014 11:38:24 10 Ekrem71 Haberin devamı »
Stephen Elop : Truva atı değilim
Stephen Elop : Truva atı değilim Nokia'nın mobil cihaz bölümünü resmen Microsoft'a satması ile 2011 yılında ikili arasında başlayan ortaklık farklı bir boyuta taşınmıştı. 3 saat önce 80 Ekrem71 Haberin devamı »
Casper Özel: Yeni Casper Store ve Kampanyalar!
Casper Özel: Yeni Casper Store ve Kampanyalar! Bu özel röportajımızla Casper ve Microsoft yetkilileriyle desteğin kesildiği Windows XP işletim sisteminden, yenilenen Casper Store mağazalarına ve Casper  eskisini getir yenisini götür bilgisayar kampanyaları hakkında bilgiler alıyoruz. 13 saat önce 66 enderc Haberin devamı » 10227
Microsoft, selfie odaklı bir Lumia akıllı telefonu hazırlıyor olabilir
Microsoft, selfie odaklı bir Lumia akıllı telefonu hazırlıyor olabilir Son dönemin en popüler konularından birisi haline gelen ve kişinin kendi fotoğrafını çekme eylemini ifade eden Selfie, akıllı telefon sektörüne de etki etmeye başladı. Dün (23:23) 24 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft'tan hareket algılama özelliğine sahip konsept klavye
Microsoft'tan hareket algılama özelliğine sahip konsept klavye Microsoft'un farklı teknolojik araştırmalar için kurulan birimleri Microsoft Research ve Zürih Federal Teknoloji Enstitüsü ortaklığında geliştirilen konsept mekanik klavye modeli, el hareketlerini algılama yeteneğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.Stuart Taylor, Cem Keskin, Otmar Hilliges, Shahram Izad... Dün (16:33) 12 Can Tunçer Haberin devamı »
Microsoft - Nokia birleşmesi resmi olarak tamamlandı
Microsoft - Nokia birleşmesi resmi olarak tamamlandı Geçen yılın en ses getiren olaylarından biri Microsoft'un Nokia'nın mobil cihaz bölümünü satın alması olmuştu. Cuma, 15:39 65 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft yılın ilk çeyreğini düşüşle kapattı
Microsoft yılın ilk çeyreğini düşüşle kapattı Nokia'nın satın alınması ile birlikte çalışan ve gelir anlamında yeniden revizyona giden Microsoft, yılın ilk çeyreğini mali tablolarda düşüşle noktaladı.Microsoft'tan yapılan duyuruya göre yılın ilk çeyreğinde elde edilen gelir 20.5 milyar dolar olarak gerçekleşti. Cuma, 15:00 14 Ekrem71 Haberin devamı »
Behice Funda, Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Platformu Pazarlama Müdürü görevine getirildi
Behice Funda, Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Platformu Pazarlama Müdürü görevine getirildi Son 4 yılda 3'üncü kez 'Yılın Ülkesi'  seçilerek Microsoft bünyesinde tarihi bir ilke imza atan Microsoft Türkiye'de önemli bir görev değişikliği yaşandı.Firma bünyesinde yaklaşık 3 yıldır  Microsoft Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Behice Funda, Microsoft Türkiye Yazılım Geliştir... Salı, 23:20 10 Ekrem71 Haberin devamı »