TTNET
TTNET Destek, şu ana kadar 31000 TTNET kullanıcısına hizmet verdi.
Asus Casper
Alt seviye Microsoft Lumia 550, 750 ve 850 modelleri iptal edildi
Alt seviye Microsoft Lumia 550, 750 ve 850 modelleri iptal edildi Teknoloji gündemi Microsoft'un Windows 10 mobil ile birlikte piyasaya süreceği amiral gemi modellerin odaklanmış durumda. Cuma, 16:29 34 Ekrem71 Haberin devamı »
Nadella : İyi amiral gemi telefonlarımız yok
Nadella : İyi amiral gemi telefonlarımız yok Bir kaç modelini hariç tutarsak Windows Phone ekosistemi bugüne kadar hep orta ve alt seviyeye yönelik cihazlar geliştirdi ve lokomotif olacak amiral gemi akıllı telefonlar kendisine yer bulamadı. Perşembe, 15:18 38 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft'tan iOS cihazlara özel yeni e-posta uygulaması: Send
Microsoft'tan iOS cihazlara özel yeni e-posta uygulaması: Send Yazılım devi Microsoft, fikirleri gerçeğe dönüştüren Microsoft Garage projesi kapsamında iOS cihazlar için hazırlanan yeni uygulaması Send'i kullanıcıların beğenisine sundu.E-posta alıp göndermeyi WhatsApp benzeri bir hale getiren ve daha çok kısa e-postalar için ideal bir yapı ortaya koyan Send, Of... Çarşamba, 18:28 1 Can Tunçer Haberin devamı »
Microsoft, Nokia satın almasını işlediği son çeyrek mali raporunda büyük zarar açıkladı
Microsoft, Nokia satın almasını işlediği son çeyrek mali raporunda büyük zarar açıkladı Yazılım devi Microsoft mali yılın 4. çeyreğine ilişkin finans raporunu yayınladı.  Raporda Microsoft'un gelirleri ve karı beklenen seviyede seyrederken Nokia'nın satın alınması için yapılan ödeme bu çeyreğe yansıtılınca şirket 2.1 Milyar dolar zarar açıklamak durumunda kaldı. Çarşamba, 14:36 45 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Microsoft Office için yeni Google Drive eklentisi yayınladı
Microsoft Office için yeni Google Drive eklentisi yayınladı İnternet devi Google, Microsoft Office için hazırladığı yeni Google Drive eklentisini kullanıcıların beğenisine sundu.Şimdilik sadece Windows için indirilebilir durumda olan yeni Google Drive eklentisi, kullanıcıların Drive içerisinde yani bulutta yer alan dosyalarına (Örneğin Word, Excel ve Powerpo... Çarşamba, 10:25 2 Can Tunçer Haberin devamı »
Microsoft'un yeni Lumia amiral gemi modelleri ile ilgili farklı bilgiler geliyor
Microsoft'un yeni Lumia amiral gemi modelleri ile ilgili farklı bilgiler geliyor Microsoft'un Windows 10 mobil sürüm ile birlikte görücüye çıkaracağı yeni Lumia amiral gemi modelleri ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. 21.7.2015 16:55:52 16 Ekrem71 Haberin devamı »
Windows 10 Home sürümleri güncellemeleri zorunlu olarak alacak
Windows 10 Home sürümleri güncellemeleri zorunlu olarak alacak 29 Temmuz itibariyle Windows 10 masaüstü işletim sistemini piyasaya sürmeye hazırlanan Microsoft, önceki yıllarda izlediği güncelleme politikasında bu kez önemli değişikliklere gidiyor.Önceki sürümlerde Microsoft'un dağıttığı küçük veya büyük güncellemeler kullanıcıların onayına bağlı olarak indiril... 18.7.2015 11:16:50 99 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft Surface Pro 4 tablet modeli Skylake işlemciler ile gelebilir
Microsoft Surface Pro 4 tablet modeli Skylake işlemciler ile gelebilir Microsoft'un artık geleneksel hale gelen Surface tablet serisi bugüne kadar her yeni nesil işlemciyi en az bir ürünle temsil etmeye çalıştı. 17.7.2015 09:48:41 14 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft'un TwinsOrNot uygulaması Windows Phone platformu için yayınlandı
Microsoft'un TwinsOrNot uygulaması Windows Phone platformu için yayınlandı Hatırlanacağı üzere Microsoft daha önce fotoğraf üzerinden yaş tahmini yapanhow-old.netsitesini yayınlamış ve büyük ilgi görmüştü. 16.7.2015 17:09:06 8 Oğuz Avcı Haberin devamı »
Microsoft, evrensel uygulama mağazasını hayata geçirdi
Microsoft, evrensel uygulama mağazasını hayata geçirdi Yazılım devi Microsoft, Windows 10'dan önce uzun zamandır bilgileri gelen evrensel uygulama mağazasını hayata geçirdi.Microsoft'un "uygulamalar hakkında herşey" başlığı altında hazırlanan yeni evrensel uygulama mağazası, Windows ile Windows Phone uygulamalarını tek bir sayfa üzerinde gözler önüne se... 16.7.2015 11:07:13 28 Can Tunçer Haberin devamı »