Anlık Bildirim

Blood Run, Android platformunda bağımlılık yaratan bir sonsuz koşu deneyimi vaat ediyor

Oy Ver
Blood Run, Android platformunda bağımlılık yaratan bir sonsuz koşu deneyimi vaat ediyor

Nob Studios tarafından geliştirilen Blood Run iOS platformundan sonra Android platformunda da eğlence odaklı ve bağımlılık yaratan bir oyun deneyimi sunmaya devam ediyor. 
Soldan sağa doğru ilerleyen bir sonsuz koşu oyunu olan Blood Run'da bir kılıç ustasını kontrol ederek, ölüme giden yolda olabildiğince fazla düşmanın kanını dökmeye çalışıyorsunuz. Blood Run, grafiksel anlamda mükemmeli vaat etmese de, basit kontrolleri ve bağımlılık yaratan oyun yapısıyla oyuncuları sürekli daha ileri gitmeye zorluyor.

Kısa bir antrenmanın ardında sonsuz koşu moduna geçebildiğiniz oyunda amacımız sadece en uzun mesafeyi yapmak değil, verilen görevleri de yerine getirmek. Her bir düşman çeşidine karşı farklı bir saldırı kullanmamız gereken oyunda, düşmanların çeşitliliği arttıkça saldırıları ezberlemek biraz karışık bir hal alıyor. Ancak, atak ve defanstan oluşan saldırıları ezberlemek pek de uzun sürmüyor. Blood Run'ın seslendirmelerini ve müziklerini etkileyici bulmasak da, işitsel unsurlar oynanabilirliği olumsuz yönde etkilemiyor.

Google Play üzerinde ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan yapımın, ücretli versiyonunda 40'ın üzerinde görev ve her türlü oyun için bölümün oynanabilirken; ücretsiz versiyonda sadece antrenman modunun oynanabilir durumda. Soldan sağa doğru ilerleyen iki boyutlu sonsuz koşu oyunlarından hoşlanan mobil oyuncuların denemesi gereken bir yapım olan Blood Run'ın ücretli ve ücretsiz versiyonlarına aşağıdaki bağlantı linklerinden ulaşabilirsiniz. 

 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim