Anlık Bildirim

Türk geliştiricilerden özgün bir yapım: Paper Wings

Uygulama mağazalarında Türk geliştiricilerin emeklerinin daha fazla ön plana çıkmaya başladığını görüyoruz. Başarılı yapımlar vitrinde hemen kendisine yer buluyor.

İstanbul kökenli oyun geliştiricilerimizden Fil Games, özgün yapımı Paper Wings ile hem Google Play'in erken erişim bölümüne alındı hem de bağımsız geliştirici vitrininde kendisine yer buldu.

Eğlenceli Zamanlar Geçirebilirsiniz

Origami ile yapılmış kağıt kuşları kontrol ettiğimiz oyunda temel amaç sarı topların denize düşmesini engellemek. Bunun için ekranın sağ ve sol kenarını kullanarak kuşumuzu kontrol ediyoruz. Havada asılı kalma mantığında uçan kuşumuz, ekranın sağ kısmına basarak aşağıya, sol kısmına basarak yukarıya yönleniyor. Bu sayede hızlanıyor. Hızı iyi ayarlayabilmek için sağ ve sol kontrolleri dengelemek gerekiyor. Diğer türlü parlak topları yakalamak zorlaşabiliyor.

Oyun alanı sonsuz döngüyle tasarlanmış. Yani alanın sağına veya soluna hamle yaptığınızda yine aynı alana dönebiliyorsunuz. Bu oyunu biraz daha genişletmiş. Aşağı veya yukarı giderek topları yakalamaya çalışırken, aynı zamanda iki kat puan, dondurma, yavaşlatma gibi güçlendiricileri de yakalayabiliyorsunuz.

Hızlanan ve sayısı artan topların yanında değmemeniz gereken kırmızı toplar da ortaya çıkıyor. Haliyle de oyun giderek zorlaşıyor. Animasyonlar ve görsel efektlerin iyi kurgulandığı oyunda, kuş karakterlerine de gerçek hayattaki sesleri eşlik ediyor. Pek çok karakter ilerleyen bölümlerde açılırken bazıları da altınlarla satın alınabiliyor. Eğlenceli zamanlar geçireceğiniz oyun şimdilik Android tarafında.

Google Play linki için tıklayınız


 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim