İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
"NSA, Kaspersky üzerinden saldırıya uğradı" iddiası hakkında açıklama yayınlandı Ulusal Güvenlik Ajansı-NSA adına çalışan bir danışmanın bilgisayarına Kaspersky programı üzerinden sızıldığı ve saldırganlar tarafından kritik bilgilerin çalındığı iddia ediliyor. 6.10.2017 12:00:00 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Dikkat: CCleaner yazılımında arka kapı tehlikesi İnternet aleminin en popüler yardımcı araçlarından birisi olan CCleaner tehlike saçıyor. Geliştirici firmanın siber saldırıya uğradığı ve yazılıma açık kapı eklendiği belirtiliyor. 18.9.2017 31 Ekrem71 Haberin devamı »
ABD hükümeti Kaspersky’ye yasak koydu Bir süredir Rusya hükümeti ile gizli ilişkileri olduğu idiaları gündemde olan Rus anti-virüs devi Kaspersky’ye ABD hükümetinden yasak geldi. Yazılım iki ay içerisinde devlet kurumlarından kaldırılacak 2 gün önce (11:35) 8 Ekrem71 Haberin devamı »
McAfee’nin ürün portföyü güçlendi McAfee sahip olduğu güvenlik yazılımlarını Anti-zararlı yazılım motoruna taşıdı. Bu yazılımın davranışsal analiz ve makine öğrenimi gibi yenilikçi altyapısı bulunuyor. Perşembe, 17:00 6 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Kaspersky ve Microsoft arasındaki buzlar eridi Windows 10 güncellemelerinde yer alan bir fonksiyon, anti-virüs devi Kaspersky ile Microsoft’un arasının açılmasına neden olmuştu. Şimdi buzlar erimiş gibi görünüyor. Cuma, 09:08 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Kaspersky'dan ücretsiz antivirüs yazılımı Kaspersky'ın ücretsiz sürümünün yayınlanacağını duyuruldu. Ücretsiz antivirüs yazılımı, şuanda satışta olan ticari sürümdeki bir çok özellikten yoksun olacak ve premium üyelik seçeneği bulunacak. 26.7.2017 34 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Güvenlik devi Kaspersky, Rus ajanı olmadığını ispat etme peşinde Firmanın patronu Eugene Kaspersky, AP ajansına yaptığı açıklamada Ruslar için çalışan bir Truva atı olmadığını ispat etmek için kaynak kodlarını ABD hükümetinin incelemesine açabileceğini duyurdu. 4.7.2017 11:11:48 15 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft siber saldırılara karşı yapay zekayı kullanacak Hızla yayılıp tüm dünyayı kasıp kavuran zararlı yazılımlara sıkça rastlar olduk. Peki bu yazılımlar nasıl engellenebilir? Microsoft'un yeni çözümü oldukça etkili görünüyor. 29.6.2017 8 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Intel Security’nin yeniden McAfee oluşu ve değişen vizyon Intel Security adını terk eden ve yeniden McAfee olarak, kendi içinde bağımsız bir yapıya kavuşan McAfee, dijital dünyadaki güvenlik anlayışına farklı bir bakış getirme planları yapıyor. 25.4.2017 7 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Intel Security yeniden McAfee oluyor Intel tarafından satın alındıktan sonra “Intel Security” ismini alan McAfee, hisselerinin yarısından fazlasının satılmasıyla yeniden eski adına kavuştu. Detaylar haberimizde. 4.4.2017 20:17:42 16 Emre Karakullukçu Haberin devamı »