İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Kaspersky: Gerekirse Rusya’dan çıkarız, algı operasyonu yapılıyor Kaspersky firması üzerindeki kara bulutlar bir türlü dağılmıyor. Firma ABD’de gelir düşüşü yaşamaya başladı. Eugene Kaspersky elindeki tüm kartları açmış durumda. 30.11.2017 15 Ekrem71 Haberin devamı »
McAfee artık ürünlerinin kaynak kodunun incelenmesine izin vermiyor ABD'li güvenlik yazılımı firması McAfee, güvenlik riski taşıdığı gerekçesiyle yabancı hükümetlerin ürünlerinin kaynak kodunu incelemesine artık izin vermediğini açıkladı. 27.10.2017 16 Onur Seven Haberin devamı »
Kaspersky, Adobe Flash temelli kötü amaçlı bir yazılım keşfetti Kaspersky, Adobe Flash temelli Zero Day güvenlik açığı tespit etti. Bu açıktan dolayı hedeflenen bilgisayara FinSpy yazılımı yükleniyor ve gözlemleniyor. İşte detaylar: 19.10.2017 5 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
"NSA, Kaspersky üzerinden saldırıya uğradı" iddiası hakkında açıklama yayınlandı Ulusal Güvenlik Ajansı-NSA adına çalışan bir danışmanın bilgisayarına Kaspersky programı üzerinden sızıldığı ve saldırganlar tarafından kritik bilgilerin çalındığı iddia ediliyor. Cuma, 12:00 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Dikkat: CCleaner yazılımında arka kapı tehlikesi İnternet aleminin en popüler yardımcı araçlarından birisi olan CCleaner tehlike saçıyor. Geliştirici firmanın siber saldırıya uğradığı ve yazılıma açık kapı eklendiği belirtiliyor. 18.9.2017 31 Ekrem71 Haberin devamı »
ABD hükümeti Kaspersky’ye yasak koydu Bir süredir Rusya hükümeti ile gizli ilişkileri olduğu idiaları gündemde olan Rus anti-virüs devi Kaspersky’ye ABD hükümetinden yasak geldi. Yazılım iki ay içerisinde devlet kurumlarından kaldırılacak 15.9.2017 9 Ekrem71 Haberin devamı »
McAfee’nin ürün portföyü güçlendi McAfee sahip olduğu güvenlik yazılımlarını Anti-zararlı yazılım motoruna taşıdı. Bu yazılımın davranışsal analiz ve makine öğrenimi gibi yenilikçi altyapısı bulunuyor. 14.9.2017 6 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Kaspersky ve Microsoft arasındaki buzlar eridi Windows 10 güncellemelerinde yer alan bir fonksiyon, anti-virüs devi Kaspersky ile Microsoft’un arasının açılmasına neden olmuştu. Şimdi buzlar erimiş gibi görünüyor. 2 gün önce (09:08) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Kaspersky'dan ücretsiz antivirüs yazılımı Kaspersky'ın ücretsiz sürümünün yayınlanacağını duyuruldu. Ücretsiz antivirüs yazılımı, şuanda satışta olan ticari sürümdeki bir çok özellikten yoksun olacak ve premium üyelik seçeneği bulunacak. 26.7.2017 34 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Güvenlik devi Kaspersky, Rus ajanı olmadığını ispat etme peşinde Firmanın patronu Eugene Kaspersky, AP ajansına yaptığı açıklamada Ruslar için çalışan bir Truva atı olmadığını ispat etmek için kaynak kodlarını ABD hükümetinin incelemesine açabileceğini duyurdu. 4.7.2017 11:11:48 15 Ekrem71 Haberin devamı »