İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
iTunes kullanmadan bilgisayardan iPhone’a nasıl dosya gönderilir? iTunes kullanmadan bilgisayardan iPhone’a nasıl dosya gönderileceğinin yanıtını bu yazımızda. EaseUS MobiMover Free programı ile iTunes kullanmadan bilgisayardan iPhone'a dosya gönderebilirsiniz. 2 saat önce 5 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
iOS 12.1 Beta, yatay modda Face ID desteğinin geleceğini gösteriyor Dün yayınlanan iOS 12.1 Beta sürümü, cihaz yatay moddayken Face ID yüz tanıma sisteminin çalışacağı ile ilgili ipuçları verdi. Ancak bu seçenek sadece iPad'ler için olabilir. 2 gün önce (17:00) 2 Uğur Seven Haberin devamı »
2019 iPhone modellerinde çentik küçültülebilir Teknloji devi Apple'ın 2018 iPhone'larında da devam ettirdiği çentikli ekran tasarımının 2019 yılında daha da küçültüleceği belirtiliyor. Konunun detayları haberimizde. 2 gün önce (16:40) 23 Uğur Seven Haberin devamı »
Apple'ın iPhone lansmanında açıklamadığı dört konu Kaliforniya merkezli teknoloji devi Apple'ın geçtiğimiz hafta yaptığı iPhone lansmanının yankıları sürerken, şirketin hiçbir şekilde bahsetmediği dört konuyu sizler için derledik. Salı, 19:00 17 Uğur Seven Haberin devamı »
iPhone Xs satışları beklenenin altında kaldı Geçtiğimiz hafta yeni akıllı telefonlarını tanıtan Apple, iPhone Xs ve iPhone Xs Max için ön sipariş almaya başladı. Ancak gelen haberler iPhone Xs modelinin satışlarının düşük olduğu yönünde. Salı, 16:24 24 Uğur Seven Haberin devamı »
iPhone sadece birkaç satır CSS koduyla çökertilebiliyor Bir güvenlik araştırmacısı, herhangi bir iOS cihazı anında dondurup yeniden başlatabilen bir WebKit güvenlik açığı buldu. 15 satırlık CSS kodu iPhone'u çökertmeye yetiyor. Pazartesi, 23:00 22 Uğur Seven Haberin devamı »
iOS 12 çıktı! iOS 12 ile gelen yenilikler neler? Haziran ayında tanıtımı yapılan iOS 12 yayınlandı. iOS 12’yi uyumlu cihazlarınıza indirebilirsiniz. iOS 12, hangi telefonlara ve tabletlere yüklenebilecek? iOS 12 ile gelen yenilikler neler? Pazartesi, 20:14 58 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
İngiliz basını iPhone Xs Max yerine Audi A4 öneriyor Apple yeni iPhone modellerini tanıttı. Yeni modellerinin fiyatı, dünya çapında büyük tepki çekti. İngiliz basını, 1500 sterline varan iPhone Xs Max yerine alınabilecek başka şeyleri derledi. Pazartesi, 18:18 102 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Apple yayınladığı "illüzyon" reklamı iPhone Xs ve Xs Max'in boyutunu gösteriyor Geçtiğimiz Çarşamba günü düzenlediği etkinlikle yeni iPhone modellerini tanıtan Apple, YouTube hesabına iPhone Xs ve Xs Max'in boyutlarını gösteren ilk reklam videosunu ekledi. Pazar, 14:30 28 Uğur Seven Haberin devamı »
Perde arkası l 2018 Apple iPhone etkinliği vLog Bir Apple iPhone etkinliği daha geldi geçti. Donanım Haber olarak katılma şansı bulduğumuz etkinliğin perde arkasını, çalışma şartlarımızı bu vLog'da sizlerle paylaşıyoruz. Pazar, 12:00 19 Mesut Çevik Haberin devamı » 3633