X KAPAT

İLANDIR

Beymen 2017 İlkbahar/Yaz filmi iPhone 7 Plus ile çekildi Teknoloji ve modanın giderek artan dayanışmasına şahit olduğumuz bu günlerde başarılı Türk fotoğrafçı Koray Birand’ın tamamını iPhone 7 Plus ile çektiği Beymen Club 2017 İlkbahar/Yaz filmi karşınızda Dün (09:00) 35 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple, otomasyon uygulaması Workflow’u satın aldı Kullanıcıya pek çok fonksiyonu otomatik hale getirmesini sağlayan Workflow artık Apple bünyesinde hizmet verecek. Firma geliştirici ekibi satın aldığını duyurdu. Perşembe, 19:35 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple’ın kırmızı iPhone’una tasarımcılardan eleştiri yağıyor Apple’ın AIDS’le mücadeleye destek kapsamında tanıttığı kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri, tasarımcılardan önemli eleştiriler alıyor. Hatta örnek konsept çalışmalar bile var. Çarşamba, 17:20 37 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Türk hackerlar’dan Apple’a tehdit Geçmiş aylarda ünlülerin iCloud hesaplarının çalınması ile gündemde olan Apple, bu kez bir Türk hacker grubunun hedefi oldu. Hacker grubu Apple’a şantaj yapıyor. Çarşamba, 16:30 52 Ekrem71 Haberin devamı »
Netflix’in popülaritesi, iTunes’ın katı kurallarını değiştirmeye başladı Apple’ın iTunes ile yıllardır uyguladığı katı kurallar aynı alanda hizmet sunan isimlerin artması ile farklı bir boyut kazanmaya başladı. İşte iTunes’daki son değişiklikere dair detaylar: Çarşamba, 14:45 8 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Apple’ın zengin gerçekliği ilk olarak yeni iPhone modellerinde boy gösterecek Apple’ın bir süredir üzerinde çalıştığı ve kalabalık bir mühendis ekibini görevlendirdiği zengin gerçeklik teknolojileri, ilk olarak yeni iPhone modelleri üzerinde sunulabilir. Çarşamba, 11:45 24 Ekrem71 Haberin devamı »
Logitech’den yeni iPad için kombo kılıf Tabletini biz dizüstü bilgisayar gibi kullanmaktan hoşlananlar için Logitech’in ayrılabilir klavyeye sahip sağlamlık odaklı kılıfı iyi bir alternatif olabilir. Çarşamba, 11:00 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple’dan Clips uygulaması geliyor Apple, kullanıcıların iOS cihazlarında hızlı ve eğlenceli bir şekilde etkileyici videolar oluşturmasını sağlayacak yeni uygulaması Clips’i bugün resmiyete kavuşturdu. Salı, 18:20 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple, 9.7inçlik iPad’i A9 işlemci seçeneği ile güncelledi Apple, iPad Air 2’nin yerine geçen güncel bir iPad modelini duyurdu. A9 işlemci ile gelecek olan ürün, 9.7inçlik iPad Pro modelinden daha ucuz bir noktada konumlanıyor. İşte detaylar: Salı, 16:40 35 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Apple’dan kırmızı renkli iPhone: Special Edition Apple, Product Red serisi kapsamında kılıfların ve iPod'ların ardından bu kez ilk defa kırmızı renkli bir iPhone modelini kullanıcılara sundu. İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Special Edition: Salı, 16:12 61 Ahmet Gözütok Haberin devamı »