İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
iOS 12 ile gelecek emojiler belli oldu: Nazar boncuğu ve 70 emoji daha iPhone, iPad, Apple Watch ve diğer Apple ürünlerine gelecek 70 yeni emoji belli. Dünya Emoji Günü'nü kutlayan Apple, aralarında nazar boncuğunun da olduğu 70 yeni emojisini tanıttı. Dün (19:22) 6 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Yeni iPhone'ların sızan ekran panelleri, modellerin boyut farkını orata koyuyor Bu yıl piyasaya çıkacak olan yeni iPhone modellerinin sızdırılan ekran panelleri, üç farklı modelin arasındaki boyut farkını gözler önüne seriyor. İşte 2018 iPhone modellerinin ekranları. Dün (18:35) 13 Uğur Seven Haberin devamı »
Apple Macbook Pro 2018 toza ve kire karşı daha dayanıklı klavye ile geliyor Apple geçtiğimiz hafta sessiz sedasız Macbook Pro 2018’leri satışa çıkardı. iFixit ekibi Macbook Pro 2018’in klavyesinin önceki nesillerden daha dayanıklı olduğunu rapor etti. Detaylar haberimizde. 2 gün önce (09:00) 8 Mustafa Darı Haberin devamı »
En çok arıza yapan iPhone modelleri açıklandı Veri güvenliği şirketi Blancco, Apple'ın akıllı telefonları ile ilgili yayınladığı bir raporda, en çok arıza yapan iPhone modellerini listeledi. Araştırmada Samsung'la ilgili bilgiler de var. Cumartesi, 17:00 24 Uğur Seven Haberin devamı »
Yenilenen Mac mini, Eylül'de karşımıza çıkabilir Apple'ın patronu Tim Cook üç yıldır güncellenmeyen Mac mini'nin fişini çekmeye niyetli olmadıklarını söylemişti. Yenilenen Mac mini önümüzdeki sonbaharda tanıtılabilir. Cumartesi, 13:00 5 Onur Seven Haberin devamı »
Apple’dan özel üretim harici grafik kutusu MacBook bilgisayarlarınız için Apple’dan özel bir harici grafik kutusu geliyor. BlackMagic eGPU kutusu Radeon RX 580 ekran kartının gücünü MacBook cihazlarınıza getiriyor. Perşembe, 23:30 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Yeni nesil MacBook Pro duyuruldu, fiyatlar 40 bin liraya çıkıyor Sekizinci nesil 6 çekirdekli işlemcilerle güçlenen yeni nesil MacBook Pro modelleri ailenin en güçlüsü haline geldi. Haliyle ailenin de en pahalısı olmayı başarıyor. Perşembe, 18:17 43 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple, bu sonbaharda ürünlerindeki hangi yenilikleri tanıtacak? Güvenilir Apple analistlerinden Ming-Chi Kuo tarafından yayınlanan bir raporda, teknoloji devinin bu sonbaharda ürünlerinde yapacağı yeniliklere yer verildi. Tüm detaylar haberimizde. Perşembe, 15:00 15 Uğur Seven Haberin devamı »
Japonya'da Apple'a haksız rekabet incelemesi başlatıldı ABD'li teknoloji devi Apple; Japonya'daki mobil operatörleri, iPhone'ları ucuza satmaya zorlamakla suçlanıyor. Apple'ın bu hamlesi ülkedeki diğer akıllı telefon üreticilerin satışlarını azaltabilir Çarşamba, 15:15 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Apple kurumsal olarak 1Password kullanmaya başlıyor Toplam 123 bin Apple çalışanı 1Password şifre saklama programını kullanmaya başladı. Apple’ın çok güvenli olduğu için mi yoksa personele kolaylık sağlamak için mi böyle bir karar aldı bilinmiyor. Çarşamba, 11:20 2 Ekrem71 Haberin devamı »