İLANDIR

Renault-Nissan yeni teknolojiler geliştirmek için ortaklığa açık olduklarını söylüyor Renault-Nissan ittifakı geleceğin araç teknolojilerini geliştirmek için son dönemde önemli adımlar atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay Microsoft ile ortaklık kuran oluşum şimdi de yeni ortaklar arıyor. Dün (21:00) 4 Caner Köksel Haberin devamı »
Otomobilinizi akıllı hale getirecek aksesuar: Navdy satışta İki yıl önce bir kitle fonlama sitesinde bağış arayan ve otomobillerin ön camını akıllı hale getiren Navdy, sonunda satışa sunuluyor. İşte araba kullanmayı eğlenceli hale getiren Navdy: Dün (19:36) 8 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Peter Jackson'dan yeni bilim kurgu filmi: Yürüyen Kentler Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serilerinin yönetmeni olan Peter Jackson, bilim kurgu serisi Yürüyen Kentler'i sinemaya uyarlayacak. Jackson'ın senaryosunu yazacağı film için hazırlıklara başlandı. Dün (18:00) 19 Erhan Tan "infinitum nihil" Haberin devamı »
Dünya üzerinde kaç kişi sizinle aynı soyadı taşıyor? Dünya üzerindeki insanlardan kaç tanesi sizinle aynı soyadı taşıyor ve nerelerde yaşıyorlar hiç merak ettiğiniz mi? Eğer cevabınız "evet" ise bu site tam size göre. Dün (15:05) 28 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Sempatik süper kahraman Deadpool'un devam filminde sürpriz ayrılık İlk filmiyle izleyicilerin beğenisini kazanan ve gişede büyük bir başarı yakalayan Deadpool’un devam filmine dair gelen ayrılık haberi sinemaseverleri bir hayli üzdü. Dün (13:00) 8 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
TRT’den yerli yapım bilim kurgu dizisi geliyor Yeni yayın dönemi için farklı projelere imza atmak isteyen TRT, yakın zamanda 2150 kod adıyla anılan yerli yapım yepyeni bir bilim kurgu dizisi yayınlamaya hazırlanıyor. Dün (10:00) 49 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Toyota'nın yeni hidrojen yakıtlı otobüsleri gerektiğinde acil güç kaynağı olabiliyor Toyota gerektiği zaman harici güç kaynağı olarak da kullanılabilen hidrojen yakıt hücreli otobüslerini duyurdu. Önümüzdeki sene satışa çıkacak otobüsler 2020 Yaz Olimpiyatları kapsamında kullanılacak. 2 gün önce (23:59) 23 Caner Köksel Haberin devamı »
Silahlı İHA’lar 2 ayda 72 teröristi etkisiz hale getirdi Yerli üretim silahlı insansız hava araçları, terörle mücadelede etkin rol oynamaya devam ediyor. Silahlı İHA’lar ile 2 aydır devam eden operasyonlarda 72 terörist etkisiz hale getirildi. 2 gün önce (19:40) 53 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
ASELSAN ile ROKETSAN arasında komuta kontrol sistemi anlaşması ASELSAN, ROKETSAN ile birlikte Komuta Kontrol ve Haberleşme sistemi tedariki için bir anlaşma yapıldığını duyurdu. Sözleşemeye ilişkin detaylar yazımızda: 2 gün önce (19:00) 12 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Uzay ve havacılık yatırımları için organize sanayi bölgesi Türkiye, uzay ve havacılık yatırımlarına yönelik bir organize sanayi bölgesi kurulması için çalışmalara başlıyor. Ankara’da kurulacak olan bölgede proje tamamlandı. 2 gün önce (18:23) 31 Ahmet Gözütok Haberin devamı »