İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Fotoğraflardaki boşlukları tamamlayan yapay zeka geliştirildi Japonya'nın Waseda Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, fotoğraflardaki boşlukları tamamlayan ve onları üzerinden oynanmamış gibi gösteren bir yapay zeka geliştirdi. 2 saat önce 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Tesla Roadster test edilirken görüntülendi Son bir haftadır Tesla Genel Merkezi ve Fremont fabrikasında çalışanlar için sergilenen Roadster prototipi bu kez de fabrikanın pistinde test edilirken görüntülendi. Dün (23:00) 14 Barış Cankı Haberin devamı »
NASA'nın yeni gezegen avcısı "TESS" yakında fırlatılıyor Kepler uzay aracıyla binlerce ışık yılı uzaklıktaki gezegenleri hedef alan NASA, yakında fırlatacağı Transiting Exoplanet Survey Satellite (TESS) isimli uydusuyla da yakınlardaki gezegenleri avlayacak Dün (22:30) 6 Hasan Aygünoğlu Haberin devamı »
Altered Carbon'ın yazarından yeni Netflix dizisi: Sword Art Online Son dönemin en çok konuşulan dizilerinden Altered Carbon'ın yaratıcısı olan Laeta Kalogridis, şimdi de ünlü anime serisi Sword Art Online'ı diziye uyarlamak için Netflix ile anlaştı. Dün (20:00) 16 Erhan Tan Haberin devamı »
ABD Savunma Bakanlığı drone savaşlarına hazırlanıyor ABD Savunma Bakanlığı'na bağlı DARPA, efsanevi nakliye uçaklarından C-130 Hercules'i çeşitli görevlerde kullanılacak drone'ları taşıyabilmesi için yeniden geliştiriyor. Dün (18:00) 8 Barış Cankı Haberin devamı »
2018 Ford Focus kamuflajsız olarak göründü Daha önce pek çok kez kamuflajlı olarak kameralara yakalanan 2018 Ford Focus, Nisan ayında yapılması beklenen tanıtımına az bir süre kala reklam çekimleri sırasında kamuflajsız olarak yakalandı. Dün (15:20) 27 Barış Cankı Haberin devamı »
Erik dalı oynayabilen, mangal yapabilen robot: ADA GH5 Akınsoft bünyesindeki AkınRobotics tarafından geliştirilen Türk robot ADA GH5, erik dalı oyanayabiliyor, mangal yakıp çay demleyebiliyor. İnsansı pek çok özelliğe sahip ADA GH5'in özellikleri: Dün (14:48) 50 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
4495 uydu ile uzaydan internet | 2si1 Teknoloji ve Oyun 2si1'ilk ilk konusu ELon Musk'ın çılgın internet projesi. Denemelerine ay sonu başlanacak proje ile uzaydan dünya genelinde kablosuz internet servisi verilmesi hedefleniyor. Dün (14:20) 20 Mesut Çevik Haberin devamı » 4051
Araştırmacılar kanserle ''hücre içinde'' mücadele eden yöntem geliştirdi Kanser hücrelerinin savunma mekanizmalarını aşmak tedavi için oldukça önemli ancak bir o kadar da zor. İsrailli bilim insanları ise kanserli dokuya içeriden müdahale edecek bir yöntem geliştirdi. Dün (12:00) 7 Furkan Babur Haberin devamı »
Yolculuk kartını vücuduna yerleştiren ''biyohacker''ın kartı iptal edildi Geçtiğimiz yıl, yolculuk kartını derisinin altına yerleştiren Avustralyalı girişimcinin kartı yetkili makamlar tarafından iptal edildi. Girişimci olayı yargıya taşımaya hazırlanıyor. Dün (11:00) 12 Furkan Babur Haberin devamı »