İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Turkcell’in yerli otomobildeki rolü ne olacak? Turkcell, yerli otomobile akıllı ulaşım teknolojilerini geliştirme, suni zeka, lokasyon bazlı bilişim sistemleri ve akıllı sürüş teknolojileri konusunda destek sağlayacak. Dün (22:30) 35 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Boba Fett filmini Logan'ın yönetmeni hazırlayacak Disney ve Lucasfilm, Han Solo'dan sonra şimdi de Boba Fett'in filmini çekmeye hazırlanıyor. Bir süredir gündemde olan Boba Fett filmini yazıp yönetmesi için James Mangold ile anlaşıldı. Dün (16:00) 8 Erhan Tan Haberin devamı »
Kripto para ticareti platformu hacklendi: 2500 Ether çalındı Mart ayında ICO sürecini tamamlayan ve yaklaşık 35 milyon dolarlık yatırım toplayan kripto para ticaret platformu Taylor hackerların hedefi oldu. Hackerlar 1.5 milyon dolar değerinde Ether'i çaldı. Dün (15:00) 12 Furkan Babur Haberin devamı »
Tencent Çin'deki vergi kaçakçılığını önlemek için blockchain'den faydalanacak Çinli interneti devi Tencent, vergi kaçakçılığıyla mücadelede blockchain teknolojisini kullanarak hükümet yetkililerine yardım etmek için Shenzhen şehrinin vergi idaresiyle ortaklık kurdu. Dün (13:00) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Facebook ve Google'a 8.8 milyar euroluk veri ihlali davası Avrupa Birliği'nin yeni veri koruma yasası 25 Mayıs'ta yürürlüğe girdi. Facebook ve Google ise yasanın ilk gününde düzenlemeye uyum sağlamadığı için davalık oldu. Dün (11:00) 7 Furkan Babur Haberin devamı »
B-SUV otomobil modellerinden hangisini satın almak isterdiniz? [Anket#9] Ülkemizde de satılan ve kendine has bir kitle edinen B-SUV modellerinin son katılımcılarından biri Hyundai Kona oldu. Peki şuan bir B-SUV otomobil alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz? 2 gün önce (21:30) 29 Barış Cankı Haberin devamı »
Türkiye’de ve Avrupa’da devlet yayınları için vatandaş ne kadar ödüyor? TRT'ye ne kadar ödüyoruz? Türkiye'de ve Avrupa'da kamu yayınları için vatandaştan alınan ücretleri bir araya getirdik. Bazı ülkelerde yüklü ücretler istenirken bazı ülkelerde para alınmıyor. 2 gün önce (18:34) 52 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
2si1 Özel: Sadece Muhabbet #1 2si1, özel bölümüyle karşınızda. Bu bölümde sadece muhabbet var. Gündem değerlendirmesi Pazartesi günü sizlerle olacak. Havadan sudan konuştuğumuz dertleştiğimiz 2si1 Özel sizlerle. 2 gün önce (15:13) 17 Mesut Çevik Haberin devamı » 3788
Çinli ZTE, ABD'ye 1.3 milyar dolar ceza ödeyecek Çinli teknoloji devi ZTE'ye, geçtiğimiz ay ABD'den önemli bir ambargo kararı gelmişti. Donald Trump şirketin 1.3 milyar dolarlık cezayı ödeyerek faaliyetlerine devam edebileceğini duyurdu. 2 gün önce (15:00) 11 Furkan Babur Haberin devamı »
Ukrayna polisi kripto para madenciliği yaparken yakalandı Ukrayna'nın Rivne şehrinde bir grup polisin, polis birimine ait elektrikle 4 ay boyunca kripto para madenciliği yaptığı ortaya çıktı. Polisler şimdi elektrik hırsızlığı suçlamasıyla yargılanacak. 2 gün önce (13:04) 5 Furkan Babur Haberin devamı »