İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Game of Thrones'un yan dizilerine bir yenisi daha eklendi Game of Thrones dünyasında geçecek yan dizilere (spin-off'lara) bir yenisi daha eklendi. George R.R. Martin bu yeni spin-off ile ilgili önemli detaylar paylaştı. 3 saat önce 3 Erhan Tan Haberin devamı »
Ford marka araçlar HoloLens ile tasarlanmaya başladı Ford, Microsoft'un artırılmış gerçeklik sistemini endüstriyel anlamda kullanan ilk şirketlerden biri oldu. Otomotiv devinin tasarımcıları artık araçları HoloLens ile tasarlıyor. Dün (23:04) 4 Onur Seven Haberin devamı »
Karşınızda yeni Volvo XC40 Volvo, XC60 ve XC90 sonrası SUV ailesine yeni ve ufak XC40 modelini ekledi. XC40, markanın 2013 yılından beri geliştirdiği CMA platformunu kullanan ilk model konumunda. Dün (21:00) 9 Caner Köksel Haberin devamı »
Otonom drone'lu teslimat ağı İsviçre'de kullanıma sunuluyor İsviçreli lojistik şirketi MatterNet klinikler ve laboratuvarlar arasında kan örnekleri, test sonuçları gibi tıbbi ürünleri taşıyacak otonom drone teslimat ağı kurdu. Dün (20:00) 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Nikola Motor'un elektrikli kamyonunun motoru Bosch tarafından üretilecek Nikola'nın iddialı bir şekilde tanıtımını yaptığı ve gücünü hidrojen yakıt hücresi ve batarya ünitesinden alacak olan elektrikli kamyonunda Bosch tarafından üretilecek elektrik motorları yer alacak. Dün (19:30) 3 Caner Köksel Haberin devamı »
NASA, Irma Kasırgası'nın Karayipler’e etkisini gösteren uydu görüntüleri yayınladı NASA'nın yayınladığı uydu görüntüleri Irma Kasırgası'nın Karayipler'e olan etkisini net bir şekilde gösteriyor. Kasırga öncesi yemyeşil olan ada, kasırga sonrası kahverengiye dönmüş. Dün (19:00) 4 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Amazon.com'un Avrupa ayağı, ev tekstili için Türkiye’de Amazon.com'un Avrupa lokasyonu yöneticileri, Türk ev tekstili ürünlerini incelemek üzere Denizli'ye geldi. Üreticiler ile bir araya gelen yöneticiler kentteki fabrikaları ziyaret etti. Dün (18:30) 10 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Mitsubishi'nin e-Evolution konseptine ait ilk görüntü ortaya çıktı Japon otomobil devi Mitsubishi, Tokyo Otomobil Fuarı'nda sahneye çıkaracağı elektrikli otomobil konseptine ait ilk görüntüyü yayınladı. İşte karşınızda e-Evolution... Dün (18:00) 7 Onur Seven Haberin devamı »
HPE'nin süperbilgisayarı Uluslararası Uzay İstasyonu'nda çalıştırıldı Hewlett Packard Enterprise tarafından tasarlanan Sapceborn isimli süper bilgisayar geçtiğimiz ay Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderilmişti. Bilgisayarın kurulumu tamamlandı ve artık testlere hazır. Dün (15:35) 2 Furkan Babur Haberin devamı »
Bakan, ikinci el otomotiv ve konut satışındaki yeni düzenlemeyi açıkladı Bakan Bülent Tüfenkci ikinci el otomotiv ve konut satışı ile ilgili yeni düzenlemeyi açıkladı. Bundan böyle satış yapacak kişilerin belirli nitelikte olası ve otomotiv için garanti sunması gerekecek. Dün (12:57) 40 Yusuf Akbaş Haberin devamı »