İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Google, Gmail hesaplarına ait verileri paylaşmaya devam ediyor Google, ABD'li senatörlerin Gmail hakkındaki sorularına yanıt verdi. Şirket, 1.4 milyardan fazla kişinin kullandığı Gmail hesaplarına ait verileri uygulama geliştiricileriyle paylaşıyor. 1 saat önce 2 Furkan Babur Haberin devamı »
İstanbul’da 1400 kamera trafik cezası kesiyor İstanbul trafiğini izleyen kameralardan toplam 1409 tanesi ceza yazıyor. Ayrıca EDS'lerin kapsamı genişletildi. EDS'ler sadece hız ve ışık ihlaline değil diğer ihlallere de ceza yazıyor. 4 saat önce 14 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Calvin Ayre, Bitmain için iflas senaryosu öngördü “Bitcoin Cash bir şirketten daha fazlasıdır.” diyen Calvin Ayre, ünlü madencilik şirketi Bitmain hakkında “iflas edeceği” yönünde açıklamalar yaptı. Bitmain'in, ilk çeyrekte oldukça iyi kar etmişti. 4 saat önce 1 Ali Bertay Solak Haberin devamı »
XRP(Ripple) 24 saatte yüzde 50 civarında değer kazandı Küresel ödeme hizmetleri geliştiricisi Ripple tarafından piyasaya sürülen ve borsalarda XRP kısaltmasıyla işlem gören kripto para birimi kısa bir süre içinde değerini yüzde 50 artırdı. 6 saat önce 10 Furkan Babur Haberin devamı »
Uber gıda dağıtım hizmeti Deliveroo'yu satın alabilir Yolculuk paylaşım şirketi Uber'in, gıda dağıtım hizmeti Deliveroo ile satın alma görüşmelerine başladığı iddia ediliyor. Deliveroo'nun değeri 2 milyar doların üzerinde. 7 saat önce 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Uluslararası arenada kripto para | Kripto Para Dünyası Son dönemde uluslararası ticarette kullanılması öngörülen ve Rusya, Türkiye, İran gibi bölge ülkelerinin resmi makamlarınca da dile getirilen kripto paraların son 1 haftasını değerlendirdiğimiz Kripto 8 saat önce 1 Mesut Çevik Haberin devamı » 240
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Bitcoin ETF'sini incelemeye başladı Bitcoin ETF yani borsa yatırım fonu olarak listelenebilmesi için incelemeler başlatıldı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu konu hakkında daha fazla bilgi toplayacak. 9 saat önce 1 Furkan Babur Haberin devamı »
BMC, yeni kamyon ailesi TUĞRA’yı tanıttı Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden biri olan BMC, yeni kamyon ailesi TUĞRA ile yollara geri dönüyor. BMC, ticari araçlar üzerindeki tecrübesini son teknolojiyle birleştirdi. 10 saat önce 27 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Ford Otosan’ın geliştirdiği F-MAX'e büyük ödül! Ford Trucks, Hannover’de başlayan Uluslararası Ticari Araç ve Yan Sanayii Fuarı’nda (IAA), yeni çekicisi F-MAX’i dünyaya tanıttı. Ford F-Max, “2019 Uluslararası Yılın Kamyonu” seçildi. 11 saat önce 12 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Rekabet Kurulu, Google'a 93 milyon TL para cezası verdi Rekabet Kurumu'nun Google hakkında başlattığı soruşturmada nihai karar verildi. Rekabet Kurulu oybirliği ile 93 milyon TL para cezasına hükmetti. Kararın detayları haberimizde. 14 saat önce 29 Furkan Babur Haberin devamı »