İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Microsoft ve Spielberg, Halo TV dizisi için çalışmaya devam ediyor Yazılım devi Microsoft, fenomen oyun serisi Halo'yu TV dizisi olarak karşımıza çıkaracak projenin ilerlemeye devam ettiğini söyledi. Yönetmen koltuğunda ise hala Steven Spielberg var. 5 saat önce 3 Onur Seven Haberin devamı »
Spielberg'in yeni filmi Ready Player One'dan ilk fragman Usta yönetmen Steven Spielberg'in yeni filmi Ready Player One'dan ilk fragman yayınlandı. Ernie Cline'ın bilim-kurgu romanından uyarlanan film 80'li yıllardan birçok unutulmaz karakteri barındırıyor. Dün (18:00) 8 Erhan Tan Haberin devamı »
Mesut Çevik ile Canlı | Soru-Cevap bugün 22:30'da sizlerle Mesut Çevik ile Canlı Yayın serisine devam ediyor, sizden gelen soruları cevaplayıp gündem konularını konuşuyoruz. Merak ettiğiniz her konuda soru sorabileceğiniz canlı yayın 22:30'da başlıyor. Dün (16:31) 340 Mesut Çevik Haberin devamı »
Yeni BMW 1 Serisi kamuflajlı olarak görüntülendi BMW gelecek yıl tanıtacağı 1 Serisinin testlerine devam ediyor. Alman üretici bu kez de modelin test aracını rakibi Volkswagen Golf ile kıyaslarkan görüntülendi. Dün (14:01) 27 Caner Köksel Haberin devamı »
İngiltere'den drone'lara özel düzenleme İngiltere, drone kullanımına ilişkin yeni düzenlemeler getiriyor. Düzenlemelere göre drone sahiplerini drone’ları kayıt ettirmek ve drone kullanım testinden geçmek zorunda. Dün (10:30) 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Justice League'den 4 dakikalık yeni fragman ve poster Comic-Con'da yeni projelerini tanıtan Warner Bros, DC çizgi romanlarının sevilen kahramanlarını bir araya getiren Justice League filminden 4 dakikalık yeni bir fragman yayınladı. Dün (01:10) 32 Erhan Tan Haberin devamı »
Havan saldırılarına yerli çözüm: SERHAT Havan Tespit Radarı Bu videomuzda ASELSAN tarafından geliştirilen ve şuanda özellikle Suriye sınırında aktif olarak kullanılan,atılan havanı tespit ve takip edebilen havan tespit radarı SERHAT'ı tanıtacağız. 2 gün önce (21:41) 0 Samet Yurtsever Haberin devamı » 2989
Netflix fantastik filmi Bright'ın yeni fragmanını yayınladı Netflix, bu yıl yayınlayacağı yeni orijinal filmi Bright için yeni bir fragman yayınladı. Başrolünü Will Smith'in üstlendiği film fantezi ve aksiyon türlerini bir araya getiriyor. 2 gün önce (18:20) 8 Erhan Tan Haberin devamı »
Yeni yazılım bitcoine yaradı: Tekrar 2750$ seviyesinde Bitcoinin işlem kapasitesini arttıran SegWit2x yazılımına geçişle birlikte madenciler arasında uzlaşma sağlanmış oldu. Bitcoinin değeri de tekrar yükselerek 2750$ seviyesine ulaştı. 2 gün önce (11:00) 13 Furkan Babur Haberin devamı »
Ferrari çalışanlarının Ferrari alması yasak! Ferrari'nin Pazarlama Müdürü Enrico Galliera, şirket çalışanlarının Ferrari almasının yasaklandığını söyledi. Bu güne kadar sadece iki çalışan Ferrari satın almayı başarabilmiş. Peki kim bu iki kişi? 2 gün önce (10:00) 85 Onur Seven Haberin devamı »