İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Araç sahiplerine plaka uyarısı Araç muayenelerinde referans alınan kusur tablosu güncellendi. 3 Temmuz'da yürürlüğe girecek düzenleme kapsamında, standart dışı plaka kullanan araçlar ağır kusurlu sayılacak. Dün (14:01) 14 Erdi Özüağ Haberin devamı »
Dünyanın en büyük kömür şirketi madenlerini kapatıyor Dünyanın en büyük kömür madeni şirketi olan Coal India, şirkete ait 37 kömür madenini kapatma kararı aldı. Kararın nedeni ise güneş enerjisi kullanımının daha ucuz hale gelmesi. Dün (10:00) 8 Furkan Babur Haberin devamı »
MIT’nin benzinle çalışan drone’u 5 gün havada kalabiliyor MIT(Massachusetts Institute of Technology) tarafından tasarlanan drone, benzinle çalışıyor ve benzin deposunun tamamen doldurulmasıyla birlikte havada 5 gün boyunca uçabiliyor. Dün (09:00) 10 Furkan Babur Haberin devamı »
Spider-Man: Homecoming ile ilgili ilk yorumlar paylaşıldı 7 Temmuz'da gösterime girecek Spider-Man: Homecoming'i erkenden izleme şansı yakalayan sinema eleştirmenleri, film ile ilgili ilk yorumlarını sosyal medya üzerinden paylaştılar. 2 gün önce (17:00) 11 Erhan Tan Haberin devamı »
Apple otonom araç filosu için ortağını buldu Waymo, Uber, General Motors ve Lyft gibi şirketlerin ardından kendi otonom araç filosunu oluşturmak isteyen Apple, araç kiralama şirketi Hertz ile birlikte çalışıyor. 2 gün önce (10:30) 2 Furkan Babur Haberin devamı »
Halat kullanılmayan ilk asansör test edildi Alman mühendislik şirketi ThyssenKrupp’ın 2014 yılında temellerini attığı halat sistemine sahip olamayan ilk asansör Multi, bina tasarımlarını değiştirebilir. 2 gün önce (09:30) 22 Furkan Babur Haberin devamı »
İşte karşınızda yeni BMW X3 BMW sevilen SUV modeli X3'ü 2018 model yılı itibariyle yeniledi. Yeni BMW X3 eskisine oranla artık daha sportif bir duruşa sahip. Aracın detayları haberimizde... Pazartesi, 22:30 25 Caner Köksel Haberin devamı »
Nissan, Tesla'ya meydan okumaya hazırlanıyor: Autopilot'a karşı ProPILOT Nissan, Tesla'nın otomatik pilot sistemiyle rekabet edebecek kapasitede bir otonom sürüş sistemi inşa ediyor. ProPILOT isimli teknoloji 2018 model Nissan Leaf'e dahil edilecek. Pazartesi, 21:00 12 Onur Seven Haberin devamı »
Yeni Mumya filmi The Mummy gişede çakıldı Bu ayın başında vizyona giren yeni Mumya filmi The Mummy, gişede beklentilerin altında kaldı. Filmin bu başarısızlığının ardından Dark Universe'in nasıl bir yol izleyeceği merak konusu. Pazartesi, 17:00 37 Erhan Tan Haberin devamı »
Takata iflas koruması başvurusu yaptı Japon otomotiv parça üreticisi Takata, ürettiği hava yastıklarındaki hatalar ve ölümlere yol açmaktan dolayı pek çok cezaya çarptırıldı. Cezaları karşılamayan şirket iflas koruması istiyor. Pazartesi, 16:00 2 Caner Köksel Haberin devamı »