İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Uygunsuz çalışma şartlarından dolayı Uber’ın başı derde girebilir Uber’da çalıştığı sırada kendisini vurarak intihar eden bir mühendisin eşi, SFC’ye yaptığı açıklamalarda şirketin çalışma şartlarının kocasının psikolojisinin bozulmasına neden olduğunu söyledi. 3 saat önce 3 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
BitTorrent'in mimarı, bitcoine rakip para birimi oluşturacak Dünyanın en popüler dosya paylaşım ağlarından olan BitTorrent'in yaratıcısı Bram Cohen, birkaç ay içinde bitcoine rakip olacak bir kripto para birimi oluşturacağını açıkladı. 4 saat önce 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Yeni Audi A8, 3. seviye otonom sürüş özelliğine sahip olacak Audi, bu sene satışa sunulması planlanan yeni A8 modelinin 3. seviye otonom sürüş özelliğine sahip olacağını duyurdu. Tesla’nın ve Mercedes-Benz’in otomobillerinin 2. seviyeye sahip olduğu biliniyor. 14 saat önce 12 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Fisker yeni elektrikli aracının lansman tarihini duyurdu Fisker Automotive'in iflası sonrası elektrikli araç işine Fisker Inc. markasıyla geri dönmeyi planlayan Henrik Fisker, yeni elektrikli aracının lansman tarihini duyurdu. Dün (22:40) 4 Caner Köksel Haberin devamı »
Larry Page'in uçan otomobili Kitty Hawk ortaya çıktı Çılgın fikirlere yatırım yapmasıyla bilinen Alphabet CEO'su Larry Page'in uçan otomobilini hareket halinde gösteren bir video yayınlandı. Kitty Hawk projesinin tüm detayları haberimizde... Dün (20:00) 17 Onur Seven Haberin devamı »
Alibaba'nın patronu Jack Ma: Yapay zeka CEO'ların yerini alacak Alibaba'nın kurucusu ve CEO'su olan Jack Ma, 30 yıl sonra yılın CEO'su olarak bir yapay zekanın gösterilebileceğini ancak bu durumun insan hayatını olumsuz yönde etkileyeceğini düşünüyor. Dün (19:25) 11 Furkan Babur Haberin devamı »
Cep telefonlarını tahsilat aracına dönüştüren uygulama: Ödeal İş hacmi ne olursa olsun her işletmenin pratik ve hızlı bir şekilde nakit kullanmadan ödeme alabilmesine imkan tanıyan Ödeal hakkında firmanın kurucu ortağı Fevzi Güngör ile konuştuk. Dün (18:24) 3 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Kingsman: The Golden Circle'ın ilk fragmanı yayınlandı 2015 yılında vizyona giren Kingsman: The Secret Service'in devam filmi olan Kingsman: The Golden Circle'ın ilk fragmanı yayınlandı. Film bu yıl sinemaseverler ile buluşacak. Dün (18:00) 5 Erhan Tan Haberin devamı »
Tesla Model 3 siparişlerini yetiştirmek için riskli bir üretim modeli kullanacak Tesla Model 3'ün ilk üretiminin başlamasına 3 aydan kısa bir süre kaldı. Şirket kısa sürede on binlerce otomobil üretmek için riskli bir yolu tercih edecek. Dün (16:35) 26 Furkan Babur Haberin devamı »
Çin, robot pazarında dünya lideri olmanın peşinde ABD, Japonya, Güney Kore gibi rakiplerinin arkasında kalsa da Çin, devlet desteği ve iş gücü ile robot pazarında liderliği ele almak istiyor. Ülkenin robot programına ilişkin detaylar haberimizde. Dün (15:20) 9 Furkan Babur Haberin devamı »