İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
HABERE ATLA YORUMLARI GÖR (0) YORUM YAZ

tarafından 31 Temmuz 2015, Cuma 14:57 tarihinde yazıldı Donanımhaber TR

Clandestine: Anomaly yeni bir artırılmış gerçeklik oyunu
Günlük Haber Ekrem71
0 1427

 
Gerçek dünya nesnelerinin üzerine sanal objeler oturtularak hazırlanan artırılmış gerçeklik uygulamaları çok yaygın olarak kabul görmüş değil. Bu bakımdan mağazalarda nadiren bu tarz oyunlara rastlanıyor. 

Artırılmış gerçeklik konusunda Google'ın Ingress oyunu başı çekiyor ve belirli bir hayran kitles edinmiş durumda. Clandestine: Anomaly de bu alanda kendisine bir yer edinmek niyetinde. 

Geliştirici ekip oldukça iddialı ve oyun için pek çok önemli ismi bünyesine katmış. Gears of War 2'den Joshua Ortega, Star Wars'dan Doug Wheatley, Darkest Dungeon'dan Chris Bourassa, Dark Age Camelot'dan Lori Hyrup bunlar arasında. 

Oyunun hikayesi yakınınıza bir uzaylı gemisi inmesi ile başlıyor. Bir anda cihazınızı bilinmeyen bir yazılım ele geçiriyor ve artık uzaylılar ile mücadeleye başlıyorsunuz. 2km x 2km civarındaki bir alanda arka kameranızı hareket ettirerek çeşitli savaşlara giriyorsunuz. Savaşlar cihaz ekranında yapılırken pek çok silah çeşidi mevcut. 

Clandestine: Anomaly hali hazırda iOS için indirmeye sunuldu ve fiyatı 10.49TL fiyat etiketine sahip. Android sürümü ise henüz ülkemizde erişime açılmadı ve ücretsiz.  
 
 
 
Bu haberin bağlantısı
URL
Şu anda 0 üye, 0 misafir ve 0 mobil kullanıcının görüntülediği bu içeriğe toplam 1427 kez bakıldı.
Yorumlar eskiden yeniye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Durum Üyeyim Üye Değilim
E-Posta
Mesaj