İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Samsung, çeyrek gelirlerinde rekor kırdı Uzun bir süredir amiral gemi tarafında Galaxy S7 serisi ile devam etmek zorunda kalan Samsung, yonga bölümünün büyük katkısıyla son üç yılın rekor faaliyet karına imza attı. 10 saat önce 12 Ekrem71 Haberin devamı »
Desteklenmeyen telefonlara da Windows 10 Creators Update yüklemek mümkün Microsoft 13 akıllı telefon için Windows 10 Mobile Creators Update güncellemesini yayınlamaya başladı. Şirket ayrıca desteklenmeyen cihazların yükseltme yapabilmesi için de bir yol sunmuş durumda. Dün (20:00) 10 Onur Seven Haberin devamı »
Çift kamera ve Snapdragon 835'li OnePlus 5 sızdırıldı OnePlus'ın önümüzdeki aylarda duyurulacak yeni amiral gemisi OnePlus 5'in render görüntüsü sızdırıldı. Cihazın çift kamera ve Snapdragon 835 yonga setiyle gelmesi bekleniyor. Dün (16:00) 9 Onur Seven Haberin devamı »
Samsung Galaxy Note 7R çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu Geçen yıl Galaxy Note 7 modelini bekleyen ancak hayal kırıklığına uğrayan tüketiciler kısa bir süre sonra sürpriz yaşayabilir. Galaxy Note 7R çok yakında piyasaya çıkıyor. Dün (13:15) 46 Ekrem71 Haberin devamı »
Galaxy S8+ vs iPhone 7 Plus "Hangisinin ekranı daha büyük?" ilk izlenim videosu Samsung Galaxy S8+'ı kutusundan çıkartıyor, ilk izlenimlerimizi paylaşıyor sonrasında 18,5 x 9 formatlı 6.2" ekranını 16:9 formatlı 5.5" ekranlı iPhone 7 Plus ile karşılaştırıyoruz. Dün (12:56) 61 Mesut Çevik Haberin devamı » 8610
Samsung Türkiye başkan yardımcısı Twitter hesabını kapattı Hakarete varan söylemler ve montajlanarak dağıtılan mesajlar Samsung Türkiye başkan yardımcısı Tansu Yeğen’i sabrının sonuna getirdi. Başarılı yönetici Twitter hesabını kapattığını duyurdu. Dün (12:30) 15 Ekrem71 Haberin devamı »
iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen Geekbench sonucu paylaşıldı Yeni iPhone’a ait olduğu iddia edilen bir görsel sızdırıldı. Senenin sonlarında satışa sunulacak akıllı telefonun Geekbench sonucunu içeren görsel, iPhone 8’in son derece güçlü olduğunu gösteriyor. 2 gün önce (23:44) 51 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Windows 10 Mobile Creators Update güncellemesi resmen başladı Sadece 13 akıllı telefonun alacağı Windows 10 Mobile Creators Update güncellemesi bugün resmen başladı. Kullanıcılar cihazlarını "Yükseltme Danışmanı" uygulamasıyla yeni sürüme geçirebilecekler. 2 gün önce (20:30) 19 Onur Seven Haberin devamı »
Cep telefonu ile sinema filmi çekin "DJI Osmo Mobile" inceleme DJI'ın cep telefonları için geliştirdiği 3 yönlü stabilizasyon kiti DJI Osmo Mobile'ı denedik. Cep telefonunuzla sinematik işler çıkartmak istiyorsanız bu kit size göre. 2 gün önce (20:25) 17 Mesut Çevik Haberin devamı » 4943
Samsung Galaxy S8 Plus daha çok ilgi görüyor Samsung’un çiçeği burnunda amiral gemi serisi Galaxy S8, rekor kıran ön sipariş sürecinin ardından satışa başladı. Analizler büyük versiyonun daha çok ilgi göreceği yönünde. 2 gün önce (18:50) 28 Ekrem71 Haberin devamı »