İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
HABERE ATLA YORUMLARI GÖR (2) YORUM YAZ

tarafından 14 Mart 2017, Salı 15:35 tarihinde yazıldı Donanımhaber TR

Google'dan arkadaşlarınızla YouTube videoları izleyebileceğiniz iOS uygulaması
Günlük Haber Onur Seven
2 3093
Google'ın Area 120 isimli bir parlak fikir geliştirme merkezi kullanıcıların YouTube videolarını arkadaşlarıyla birlikte izlemelerini sağlayan Uptime isimli yeni bir uygulama yayınladı.
Google geçen yıl, çalışanların zamanlarının %20'sini düzenli görevleri dışındaki projelerde harcamalarına imkân veren "Area 120" isimli bir "parlak fikir" geliştirme merkezi kurmuştu. Arama devi bu projesinin çalışanları daha yaratıcı ve yenilikçi hale getireceğine inanıyordu. Şirket bu girşiminin karşılığını almaya başladı bile.
 
Area 120, kullanıcıların YouTube videolarını arkadaşlarıyla birlikte izlemelerine yardımcı olan yeni bir uygulama yaptı. İlginçtir ki uygulama yalnızca iPhone'lar için mevcut ancak Android sürümünün yakında gelmesi bekleniyor. Web sürümünün geliştirilip geliştirilmeyeceği ise henüz belli değil.
 
Uptime isimli sosyal uygulama, kullanıcıların Google hesabıyla oturum açmalarını ve arkadaşlarıyla bağlantı kurmalarını gerektiriyor. Ardından, YouTube videolarını gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve birçok güzel özellikten faydalanabilirler.
 
Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S8 Plus'ın bataryası göründü
Uygulamanın en eğlenceli yanı, videonun kenarlarında izleyen tüm arkadaşlarınızın avatarlarlarının görünmesi. Hemen altlarında ise o an mesaj yazdıklarına dair bir simge görünüyor. Videoyu izleyen kullanıcılar alt kısımdaki metin kutucuğuna yorumlarını yazabiliyorlar.
 
Buna ek olarak, Uptime uygulaması kullanıcılara duygularını ifade edebilmeleri için birden fazla emoji arasından seçim yapma imkanı veriyor. Arkadaşlarınız ve onların takip ettiği insanlardan günlük YouTube video önerileri de alıyorsunuz. Ayrıca video bulmanızı sağlayan bir arama çubuğu da var.
 
Uptime, YouTube videolarını paylaşma ve eğlenme konusunda heyecan verici bir alternatif olabilecek potansiyele sahip. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak -şimdilik sadece- iOS cihazınıza indirebilirsiniz.
 
App Store: Uptime
 
Bu haberin bağlantısı
URL
Şu anda 0 üye, 1 misafir ve 0 mobil kullanıcının görüntülediği bu içeriğe toplam 3093 kez bakıldı.
Yorumlar eskiden yeniye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
umitmit 16.3.2017 21:54:51
Tr mağazasında yok şu an
+1
General. 14.3.2017 19:12:39
Hak ettiğimiz sıradayız. Ekonomi, sağlık, eğitim vb her alanda gerçek sıramız bu. Şaşırmamak gerek biz buyuz çünkü.
0
Durum Üyeyim Üye Değilim
E-Posta
Mesaj