Anlık Bildirim

CoinEx 5. Yıl Dönümü Kutlamalarını Başlatıyor

Dünyaca tanınan kripto borsası CoinEx, yakında 5. yıl dönümünü kutlayacak. Borsa, “Sonsuzluk ve Ötesine, Gelecek Sizinle” temalı bir dizi yıl dönümü ödül etkinliği düzenliyor.

Dünyaca tanınan kripto borsası CoinEx, yakında 5. yıl dönümünü kutlayacak. Borsa, “Sonsuzluk ve Ötesine, Gelecek Sizinle” temalı bir dizi yıl dönümü ödül etkinliği düzenliyor. Tüm dünyadan kullanıcılar borsanın 5. yıl dönümü şenliğine davetli.

CoinEx Aralık 2017’de ViaBTC Pool’un kurucusu, ilk Bitcoin yatırımcılarından Haipo Yang tarafından kuruldu. Genç girişimci blokzincirle tanıştı ve 2011’de Bitcoin’e yatırım yaparak blokzincir alanında kıdem kazandı. 2016’da bağımsız olarak ViaBTC Pool’un kodlamasını tamamladı. Havuzun piyasaya sürüldüğü yılda, Haipo bazı etkenlerin kripto borsaların büyümesini ve geleceklerini kısıtladığını fark etti. Bu sebeple, sektöre katılma kararı alarak 2017’de CoinEx’i kurdu.

CoinEx 5. Yıl Dönümü Kutlamalarını Başlatıyor Tam Boyutta Gör

Bir manada, CoinEx madencilik havuzu sektörü üzerine çalışırken kripto para borsalarının gelecekteki patlamasını gören kurucusunun ileri görüşlülüğü olmadan var olamazdı. Bugün, CoinEx 200’ü aşkın ülke ve bölgede 3 milyonun üzerinde kullanıcıya kripto para hizmeti veriyor. Sayısı giderek artan geleneksel yatırımcı ilk kripto para alım satımlarını CoinEx’te tamamladı. Hem platform hem de kullanıcılar için devasa ödüller vadeden bir kripto geleceği için CoinEx ile birlikte çalışıyorlar.

CoinEx’in “Sonsuzluğa ve Ötesine, Gelecek Sizinle” temalı beşinci yıl dönümü kutlamaları, borsanın mevcut başarılarının da ötesine geçip kullanıcılarıyla birlikte sınırsız ihtimallerle dolu bir kripto geleceği inşa ettiğini gösteriyor. Dahası, borsa tüm dünyadan kullanıcılarıyla birlikte beşinci doğum gününü kutlamak için bir dizi sürpriz dolu ödül etkinliği düzenliyor.

  1. CET ödülü kazanmak için CoinEx’in sosyal medya etkinliklerine katılın

CoinEx’in belirlediği kurallara göre, 9-16 Aralık tarihlerinde kullanıcılar CoinEx’in sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve 5000 CET ödül kazanmak için yıl dönümü fotoğrafları veya dilekleri paylaşabilir.

Etkinlik süresince, kullanıcılar CoinEx’in beşinci yıl dönümüyle ilgili pasta veya çizimlerini sosyal medyada paylaşabilir. CoinEx’e göre, kullanıcının paylaşımı ne kadar yaratıcıysa ödül kazanma olasılığı da o kadar yüksek olacaktır. Özetle, bu ilginç etkinliğe kolaylıkla katılabilirsiniz. Yetenekli bireyler ve tasarım uzmanlarının ödül kazanma ihtimali daha yüksektir.

  1. 5 temel piyasada yüz yüze düzenlenen partilerde CoinEx‘in beşinci yıl dönümü kutla

5000 CET ödülün yanında, sosyal medyada CoinEx yıl dönümü etkinliğine katılan kullanıcılar CoinEx’in yüz yüze düzenlediği partiye bilet kazanabilir. Yani, yalnızca bir etkinliğe katılarak iki ödül kazanabilirsiniz. Resmî duyuruya göre, parti CoinEx’in İngilizce, Türkçe, İspanyolca, Arapça ve Vietnamca piyasalarında düzenlenecek.

Pasta, şarap ve nakit ödül piyangosu gibi özel avantajların yanında, partiye katılan kullanıcılar CoinEx ekibiyle tanışma şansı yakalayabilir ve diğer yatırımcılarla birlikte kripto paralar hakkında bilgi alışverişinde bulunabilir. Partilerde kaynaşmayı seven kullanıcılar için bu kaçırılmaması gereken bir etkinliktir.

  1. Büyük ödül kazanmak için konulu video yapın veya yıl dönümü hakkındaki haberleri paylaşın

CoinEx’e göre, 24 Aralık 2022 – 8 Ocak 2023 tarihlerinde kullanıcılar büyük CET ödülü kazanmak için resmî gerekliliklere göre değerlendirmeye katılmak için sosyal media platformlarında yıl dönümüyle ilgili videolar paylaşabilir. Tüm kullanıcılara açık olan etkinlik 500.000 CET ödül havuzuna sahiptir. Video tutkunlarının daha büyük ödüller kazanma ihtimali çok daha yüksek.

Dahası, CoinEx kullanıcıları sosyal medya platformlarında yıl dönümü haberlerini yeniden paylaşarak CET ödülü kazanabilir. Aynı zamanda, CoinEx kendi sosyal medya gruplarında airdrop ödülleri dağıtacak. Kullanıcılar sadece bu gruplardan birine katılabilir ve grup mesajlarını takip ederek hiçbir çaba harcamadan özel ödüllerden pay alabilir.

CoinEx’in doğum gününün Noel arifesiyle aynı zamana denk geldiğini unutmamak gerekir. Borsa, yıl dönümü kutlamalarının yanında aynı zamanda bir Noel etkinliği planlıyor. CoinEx 24-30 Aralık tarihlerinde kullanıcılarına sınırlı üretim NFT dağıtacağını da duyurdu. Bu sınırlı üretim NFTlerden kazanmak için bilmeniz gereken belirli kuralları CoinEx’in resmî duyurularını takip ederek öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda CoinEx’in düzenlediği “doğum günü partilerine” baktığımızda, bu tarz yıl dönümü kutlamalarının sadece platformun kendisi hakkında olmadığını görebiliriz. Aksine, kutlamalar her zaman kullanıcılara fayda sağlamak için yapılmaktadır. Kullanıcıları ve platformdaki deneyimlerini önceleyen, ürün ve hizmetlerini geliştirmeye devam eden CoinEx, hiçbir kaza yaşamamış nadir borsalardan biridir. Borsa, iflas olaylarının sıkça yaşandığı son 5 yılda, kullanıcı çekmeyi ve takdir toplamayı başarmıştır. CoinEx’in kazanımları, kripto geleceğini inşa etmede istikrarlı başarıyı garantilemek için, platformların her zaman ilk verilen sözleri yerine getirmeleri, iyi ürünler geliştirmeye odaklanmaları ve kullanıcıları öncelemeleri gerektiğini gösteriyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim