İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Kripto para ticareti platformu hacklendi: 2500 Ether çalındı Mart ayında ICO sürecini tamamlayan ve yaklaşık 35 milyon dolarlık yatırım toplayan kripto para ticaret platformu Taylor hackerların hedefi oldu. Hackerlar 1.5 milyon dolar değerinde Ether'i çaldı. Dün (15:00) 12 Furkan Babur Haberin devamı »
Tencent Çin'deki vergi kaçakçılığını önlemek için blockchain'den faydalanacak Çinli interneti devi Tencent, vergi kaçakçılığıyla mücadelede blockchain teknolojisini kullanarak hükümet yetkililerine yardım etmek için Shenzhen şehrinin vergi idaresiyle ortaklık kurdu. Dün (13:00) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Facebook ve Google'a 8.8 milyar euroluk veri ihlali davası Avrupa Birliği'nin yeni veri koruma yasası 25 Mayıs'ta yürürlüğe girdi. Facebook ve Google ise yasanın ilk gününde düzenlemeye uyum sağlamadığı için davalık oldu. Dün (11:00) 7 Furkan Babur Haberin devamı »
Çinli ZTE, ABD'ye 1.3 milyar dolar ceza ödeyecek Çinli teknoloji devi ZTE'ye, geçtiğimiz ay ABD'den önemli bir ambargo kararı gelmişti. Donald Trump şirketin 1.3 milyar dolarlık cezayı ödeyerek faaliyetlerine devam edebileceğini duyurdu. 2 gün önce (15:00) 11 Furkan Babur Haberin devamı »
Google'ın eski CEO'su Eric Schmidt: Elon Musk yapay zeka konusunda tamamen yanılıyor Uzun yıllar Google'da CEO olarak görev yapan ve şu sıralar Alphabet şirketinin yönetim kurulu üyesi olan Eric Schmidt, Elon Musk'ın yapay zekaya yönelik endişelerinin doğru olmadığını düşünüyor. 2 gün önce (11:00) 8 Furkan Babur Haberin devamı »
Elon Musk ''basının güvenilirliğini değerlendirmek'' için web sitesi açacak Son zamanlarda medyada Tesla hakkında olumsuz haberlerin yer almasına öfkelenen Elon Musk, internet kullanıcılarının gazetecileri puanlayacağı bir web sitesi açacak. Perşembe, 13:47 7 Furkan Babur Haberin devamı »
IBM Blockchain'i kullanarak sahtecilikle mücadele edecek Blockchain uygulamaları konusunda en çok dikkat çeken şirketlerden olan IBM, dünyada 1.2 trilyon dolarlık zarara yol açan sahtecilik problemini Blockchain destekli bir sistemle çözmeyi planlıyor. Çarşamba, 17:20 4 Furkan Babur Haberin devamı »
2033 yılında yapay zeka sayesinde 22 bin yaşam kurtarılabilir Yapay zeka gelişmeye devam ediyor. Daha önce bir çok alanda başvurulması beklenen teknoloji bu sefer de kanserde erken teşhis konulması amacıyla kendine sağlık alanında yer edinecek. Pazartesi, 21:00 8 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Hitler'in diş analizi sonucu, Führer intihar etmedi tezlerini çürüttü Adolf Hitler'in 30 Nisan 1945'te intihar ederek ölmesi, uzun yıllardır gerçekliği tartışılan bir konuydu. Ancak Fransız araştırmacılar Führer'in diş analizi ile bu tartışmaya son noktayı koydu. Pazartesi, 19:30 19 Uğur Seven Haberin devamı »
Nvidia'nın geliştirdiği yapay zeka, insan hareketlerini izleyerek öğreniyor Nvidia, robotların insan hareketlerini izleyerek öğrenmesine ve görevleri yerine getirmesine imkan veren yeni bir teknik geliştirdi. Bu teknikle insan-robot iletişiminin güçlendirilmesi hedefleniyor. Pazartesi, 15:30 3 Barış Cankı Haberin devamı »