İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
İslam'a uygun Bitcoin geliyor İslami Bankacılık Konferansı'nda konuşan Bahreyn Merkez Bankası Yöneticisi Halid Hamad, Bitcoin ve diğer kripto paraların geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. 3 saat önce 13 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Siyasilerden "Bitcoin borsası kuralım" önerisi Bitcoin ve türevi kripto paralar ülkemizdeki siyasetçilerin de gündemine girdi. MHP, hazırladığı raporda "Bitcoin borsası kurulsun, mevzuat hazırlansın" talebinde bulundu. Dün (19:30) 17 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
ABD Sermaye Piyasası Kurulu'ndan kripto para uyarısı ABD Sermaye Piyasası Kurulu(SEC) Başkanı Jay Clayton, kripto paralar ve ICO'larla ilgilenen kişileri uyardı ve ''Yatırımlarınızın kaybolma riskini unutmayın.'' dedi. Dün (15:10) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
İlan platformu Craigslist'te kripto para ile ödeme yapılabilecek ABD merkezli popüler ilan platformu Craigslist, kripto paraları ödeme seçenekleri arasına ekledi. Kullanıcılar artık ürün veya hizmet karşısında ödemeleri kripto paraları ile yapabilecek. 2 gün önce (22:15) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Facebook'un drone'u Aquila emekliye ayrılıyor Facebook'un internet erişimi olmayan bölgelere internet bağlantısı sağlamak için geliştirdiği Aquila isimli drone, önümüzdeki yıl Victoria ve Albert Müzesi'nde sergilenecek. 2 gün önce (20:30) 2 Furkan Babur Haberin devamı »
Nesnelerin İnterneti'ne 1.1 trilyon dolarlık harcama bekleniyor ABD merkezli pazar araştırma şirketi International Data Corporation'ın raporuna göre Nesnelerin İnterneti'ne yönelik harcamaların 2021 yılında 1.1 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. 2 gün önce (19:30) 6 Furkan Babur Haberin devamı »
İnsan teriyle giyilebilir cihazlara güç sağlayabilecek kumaş gibi pil geliştirildi New York Eyalet Üniversitesi bünyesindeki araştırmacılar, insan terindeki bakteriyi kullanarak giyilebilir cihazlara güç sağlayabilecek kumaş gibi gerilebilir ve esnek bir pil geliştirdi. 2 gün önce (15:11) 9 Onur Seven Haberin devamı »
Bitcoin'in "legalleştirilmesi" tüm kripto paraların fiyatında sıçrama yarattı Bitcoin ABD'nin önde gelen borsalarından CBOE'de işlem görmeye başladı. Saat 00.00'dan itibaren Bitcoin ile işlem yapılmaya başlanırken kripto paraların değerinde ciddi bir artış meydana geldi. 2 gün önce (14:10) 25 Furkan Babur Haberin devamı »
Profesör Asuman Özdağlar, MIT'de bölüm başkanı oldu Türk bilim insanı Asuman Özdağlar, mühendislik alanında dünyanın en iyi üniversitelerinin başında gelen MIT'de, Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri bölüm başkanı oldu. 2 gün önce (13:32) 21 Erdi Özüağ Haberin devamı »
Huawei’den Ar-Ge çalışmalarına 45 milyar dolar yatırım Huawei son 10 yılda Ar-Ge çalışmaları için 45 milyar dolar yatırım yaptı. Firmanın geçtiğimiz iki bini aşkın patent başvurusu bulunuyor. Bu rakam ile Avrupa'da ikinci sırada yer alıyor. 2 gün önce (12:30) 6 Yusuf Akbaş Haberin devamı »