İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Video oyunları oynamak beynimizi değiştiriyor Genci yaşlısı pek çok kişi için vazgeçilmez hale gelen video oyunları beynimizi nasıl etkiliyor? Katalonya Açık Üniversitesi’nden araştırmacılar bu soruya yanıt verdi. 10 saat önce 8 Furkan Babur Haberin devamı »
1000 kilometre menzile sahip elektrikli uçak prototipi İsrail merkezli Eviation Aircraft şirketi yaklaşık 1000km (600 mil) menzile sahip tamamen elektrikli uçak prototipini tanıttı. Şirket gelecek yıl uçağı ticari kullanıma sunmayı planlıyor. Dün (10:30) 13 Furkan Babur Haberin devamı »
Yaşlı insanlara yardımcı olan robotun seri üretimine başlanıyor CT Asia Robotics şirketi tarafından yaşlı insanlarla sohbet etmek ve onlara günlük hayatta yardımcı olmak için geliştirilen Dinsow isimli robotun seri üretimine başlandı. Robotun fiyatı ise 2500$. 2 gün önce (10:30) 4 Furkan Babur Haberin devamı »
IBM, süperbilgisayarlarını hava durumunu tahmin etmek için kullanacak IBM’ye bağlı olan The Weather Company, University Corporation for Atmospheric Research ve National Center for Atmospheric Research ile birlikte hava durumu tahmin sistemi geliştirecek. Perşembe, 22:30 6 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Airbus’tan saatte 400km hıza ulaşabilen geleceğin helikopteri Airbus Paris Airshow’da yeni helikopter konseptini tanıttı. Saatte 400km hıza ulaşabilen Racer isimli helikopter ekonomikliği ve farklı tasarımı ile de ön plana çıkıyor. Perşembe, 21:30 9 Furkan Babur Haberin devamı »
Alibaba CEO’su uyardı: Teknoloji devrimi 3. Dünya Savaşı’na neden olacak Alibaba’nın CEO’su Jack Ma CNBC ile yapılan röportajda teknolojiye dair düşüncelerini paylaştı. Ma, teknoloji devriminin yeni bir dünya savaşını başlatacağını düşünüyor. Perşembe, 13:00 36 Furkan Babur Haberin devamı »
Amazon "satın almadan dene" programını başlatıyor Amazon, Amazon Prime müşterilerinin giyim ürünleri siparişi verip beğenmedikleri taktirde ücret ödemeden geri iade edebilecekleri Wardrobe uygulamasını başlatıyor. Perşembe, 10:15 8 Furkan Babur Haberin devamı »
IKEA, artırılmış gerçeklik için Apple’dan yardım alacak IKEA, Apple’ın yardımıyla artırılmış gerçeklik teknolojisini evleri dekore etmek amacıyla kullanacak. Teknoloji sayesinde eşyaların evlerde nasıl görüneceği satın alınmadan önce kontrol edilebilecek. Çarşamba, 18:40 3 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Paypal’dan banka hesabına anında transfer imkanı Online ödeme sistemi Paypal, kullanıcıların düşük bir ücret karşılığında kısa süre içinde Paypal hesaplarından banka hesaplarına para transferi yapabilecek. Çarşamba, 18:10 17 Furkan Babur Haberin devamı »
Tesla süperşarj ağını diğer markalara açabilir Tesla Baş Teknoloji Sorumlusu JB Straubel Tesla’nın süperşarj istasyonlarının diğer otomobil üreticileri tarafından da kullanılabilmesi için görüşmeler yapıldığını açıkladı. Çarşamba, 17:45 3 Furkan Babur Haberin devamı »