İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Samsung holding şirketi olmayı reddetti Bir süredir Samsung'un, operasyonel ve holding şirketi olarak ikili bir yapılanmaya gidebileceği konuşuluyordu. Birinci çeyrekte rekor gelir elde eden şirket, bu yapılanma fikrini tamamen reddetti. 1 saat önce 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Türk Telekom 2017'ye büyüme ve gelir rekoruyla başladı Yeni yılın ilk 3 ayına ait sonuçları paylaşan Türk Telekom, halka arzdan bu yana en yüksek yıllık büyüme oranına ulaşırken 4,3 milyar TL'lik çeyrek geliri elde etti. 4 saat önce 22 Furkan Babur Haberin devamı »
LG son yılların en iyi çeyrek sonucuna ulaştı LG Electronics, 2017'nin 1.çeyreğine ait finansal sonuçları paylaştı. Şirketin faaliyet kârı geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 82.4 artarken son yılların en iyi çeyrek kârına ulaşıldı. 8 saat önce 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Şampiyonlar Ligi finalinde yüz tanıma teknolojisi kullanılacak Şampiyonlar Ligi final maçı için güvenlik güçleri şimdiden hazırlanmaya başladı. İlk kez geniş ölçekli olarak test edilecek yüz tanıma teknolojisi Galler polisinin en büyük yardımcısı olacak. 11 saat önce 7 Furkan Babur Haberin devamı »
Uber yolcuları artık puanlarını kolayca öğrenebilecek Uber'deki yeni güncelleme sayesinde yolcular, şoförler tarafından kendilerine verilen puanları kolayca görebilecek ve şoförlere karşı nasıl bir yolcu izlenimi oluşturduğunu görebilecek. Dün (21:30) 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Araştırmacılar kendi kendini şarj eden telefon bataryası geliştirdi Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük problemi olan şarj sorununu çözmek için yola çıkan araştırmacılar herhangi bir aparat olmadan telefon bataryasını güneş ışığıyla şarj etmeyi başardı. Dün (18:30) 13 Furkan Babur Haberin devamı »
Google'ın kurucusu Sergey Brin'den gizli zeplin projesi Google'ın kurucusu Sergey Brin'in, NASA'ya ait araştırma merkezlerinde eski NASA çalışanı Alan Weston ile birlikte gizli bir zeplin projesi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Dün (17:04) 11 Furkan Babur Haberin devamı »
İstanbul Gençlik Festivali başlıyor Spor, sanat, kültür, teknoloji ve daha birçok alanda onlarca etkinliğin düzenlendiği İstanbul Gençlik Festivali, 4-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yenikapı Meydanı’nda olacak. Dün (15:45) 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Uygunsuz çalışma şartlarından dolayı Uber’ın başı derde girebilir Uber’da çalıştığı sırada kendisini vurarak intihar eden bir mühendisin eşi, SFC’ye yaptığı açıklamalarda şirketin çalışma şartlarının kocasının psikolojisinin bozulmasına neden olduğunu söyledi. Dün (11:30) 4 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
BitTorrent'in mimarı, bitcoine rakip para birimi oluşturacak Dünyanın en popüler dosya paylaşım ağlarından olan BitTorrent'in yaratıcısı Bram Cohen, birkaç ay içinde bitcoine rakip olacak bir kripto para birimi oluşturacağını açıkladı. Dün (10:30) 10 Furkan Babur Haberin devamı »