İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
IBM, kupon sitesi Groupon'a patent davası açtı ABD'nin en önemli teknoloji şirketlerinden IBM, sık sık patent davalarıyla gündeme geliyor. Şirket bu kez de alışveriş için indirim kuponları sağlayan Groupon'a dava açtı. 4 saat önce 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Google'ın yenilikçi iki projesi şirket haline geliyor Google'ın yenilikçi projeler geliştiren X birimi; Loon ve Wing projesini mezun etti. Şimdi her iki proje de yeni bir şirket yapılanmasıyla faaliyetlerine devam edecek. Dün (23:00) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Atomik boyutlara sahip grafen filtre, gazları çok yüksek oranda birbirinden ayırabiliyor Lozan Federal Teknoloji Enstitüsü (EPFL) kimya mühendisleri atom kalınlığında grafen filtre geliştirdiklerini açıkladılar. Filtre, gaz karışımlarını yüksek oranda birbirinden ayırabiliyor. Dün (21:22) 2 Kerem Ardıçlı Haberin devamı »
Nike'ın yeni krampon modeli PhantomVSN ile tanışın Tasarımcı Phil Woodman ile bir araya gelen Nike, yepyeni krampon modeli PhantomVSN'i duyurdu. Hayalet Bağcık Sistemi gibi pek çok yeniliğe ev sahipliği yapan modelin halı saha versiyonu da mevcut. Dün (18:29) 7 Barış Cankı Haberin devamı »
Jeff Bezos'un serveti 150 milyar doları aştı E-ticaret devi Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un net serveti 150 milyar dolar barajını aştı. Bezos böylece enflasyon hesabı yapıldığında da modern zamanların en zengin insanı oluyor. Dün (17:30) 15 Furkan Babur Haberin devamı »
Elon Musk'ın ''pedofili'' dediği dalgıç, Musk'a dava açmaya hazırlanıyor Geçtiğimiz haftalarda dünya gündemine oturan Tayland'daki kurtarma operasyonu başarıyla tamamlansa da Elon Musk ve bir İngiliz dalgıç arasındaki tartışmalar giderek şiddetleniyor. Dün (14:55) 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Panama'daki bir grup maymun taş devrine girdi! Panama'daki bir grup kapuçin maymunu nasıl taş devrine girdi? Taşı hangi amaçla kullanıyorlar? Alet kullanan başka canlılar da var mı? Sorular sizin de dikkatinizi çektiyse haberimize buyrun. Dün (14:22) 26 Mertcan Erice Haberin devamı »
Tarih öncesinde mutfak: dünyanın en yaşlı ekmeği bulundu! Ürdün'de yapılan arkeolojik çalışmalarda "dünyanın en yaşlı ekmeği" bulundu. Günümüzdeki ekmeklere bir hayli benzeyen ilkel ekmek, ekmeğin bilinen tarihçesini 5000 yıl geriye götürüyor. Dün (13:30) 8 Zeynep Yolcu Haberin devamı »
Yükseklik korkunuz mu var? Sanal Gerçeklik Terapisi yardımcınız olabilir Yükseklik korkunuz mu var? Sanal gerçeklik gözlüğü kullanılarak, başınızda bir terapist olmadan yapılan tedaviyle, yalnızca iki haftada yükseklik korkunuzu büyük oranda yenmek mümkün. Dün (13:00) 4 Kerem Ardıçlı Haberin devamı »
Şehirden uzak, yeşil alanlarda yaşayanların beyinleri daha uzun süre sağlıklı kalıyor Doğayla iç içe yaşayanlar bunama riskine karşı daha güvendeler. Temiz hava, yeşil alanlar ve stresten uzak bir yaşam, beyin sağlığına olumlu katkıda bulunarak bunamayı geciktiriyor. 2 gün önce (22:00) 7 Kerem Ardıçlı Haberin devamı »