İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Google, Gmail hesaplarına ait verileri paylaşmaya devam ediyor Google, ABD'li senatörlerin Gmail hakkındaki sorularına yanıt verdi. Şirket, 1.4 milyardan fazla kişinin kullandığı Gmail hesaplarına ait verileri uygulama geliştiricileriyle paylaşıyor. 2 saat önce 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Uber gıda dağıtım hizmeti Deliveroo'yu satın alabilir Yolculuk paylaşım şirketi Uber'in, gıda dağıtım hizmeti Deliveroo ile satın alma görüşmelerine başladığı iddia ediliyor. Deliveroo'nun değeri 2 milyar doların üzerinde. 8 saat önce 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Rekabet Kurulu, Google'a 93 milyon TL para cezası verdi Rekabet Kurumu'nun Google hakkında başlattığı soruşturmada nihai karar verildi. Rekabet Kurulu oybirliği ile 93 milyon TL para cezasına hükmetti. Kararın detayları haberimizde. 15 saat önce 29 Furkan Babur Haberin devamı »
Avrupa Komisyonu Amazon hakkında inceleme başlattı Adil rekabet ortamı yaratma konusunda çok hassas davranan Avrupa Komisyonu, Amazon'un üçüncü taraf satıcılardan elde ettiği verileri nasıl kullandığını mercek altına alacak. Dün (16:45) 6 Furkan Babur Haberin devamı »
Az elektrik tüketene daha ucuz elektrik geliyor Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, az elektrik tüketenlere düşük tarife uygulamasının gündemde olduğunu açıkladı. Tüketimi az olan konut ve küçük esnafa ucuz fiyatlarla elektrik sunulacak. Dün (15:30) 47 Onur Seven Haberin devamı »
Facebook, Avrupa Birliği yaptırımlarıyla karşılaşabilir Hizmet şartlarını ve koşullarını, Avrupa Birliği'nin yasal düzenlemelerine uyacak şekilde değiştirmeye Facebook, herhangi bir güncelleme yapmaması halinde yaptırımlarla karşılabilir. Dün (15:00) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Amazon 3 yıl içinde 3 bin adet kasiyersiz mağaza açmayı planlıyor Şu an için sadece 4 tane kasiyersiz mağazaya sahip olan Amazon, 3 yıl içinde bu mağazaları ABD'nin dört bir yanına yaymayı planlıyor. Şirketin hedefi 3 bin mağaza. Dün (12:33) 10 Furkan Babur Haberin devamı »
Robotik deri ile bütün nesneler robota dönüşebilir Yale Üniversitesi'ndeki araştırmacılar robot tanımının değişmesine neden olabilecek bir ürün geliştirdi. Geliştirilen robotik deri ile etrafınızdaki bütün nesneler birer robota dönüşebilir. Dün (10:30) 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Evcil hayvanlara robot arkadaş: Varram Pet Fitness Gün boyu evde sıkılan ve hareketsizlik nedeniyle sağlık sorunu yaşayan evcil hayvanlar için geliştirilen refakatçi robot, Kickstarter'da destek bekliyor. 2 gün önce (20:30) 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Savaş uçağı, formula aracı ve spor arabalar TEKNOFEST İstanbul’da birbiri ile yarışacak TEKNOFEST İstanbul, 20 Eylül tarihinde İstanbul Yeni Havalimanı'nda düzenlenecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte özel gösteriler, yarışmalar ve sergiler düzenlenecek. 2 gün önce (15:54) 61 Yusuf Akbaş Haberin devamı »