İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Teknolojinin enleri “İLTEK Günleri” ile Yıldız Teknik Üniversitesinde Yıldız Teknik Üniversitesi'nde düzenenlenecek 13. İLTEK Günleri 20 Mart tarihinde başlıyor. İLTEK Günleri'nde teknolojinin ve savunma sanayinin öne çıkan firmaları öğrenciler ile bir araya gelecek. 1 saat önce 1 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Polonya Merkez Bankası'ndan kripto paralara karşı propaganda Polonya Merkez Bankası ve ülkedeki finansal otoritelerin, vatandaşları kripto paralardan uzak tutmak için YouTube'da ''anti-kripto para'' propagandası yürüttüğü ortaya çıktı. Dün (21:00) 6 Furkan Babur Haberin devamı »
Venezuela'nın kripto parası Petro için ön satışlar başladı Venezuela Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro'nun ilk kez aralık ayında açıkladığı Petro isimli kripto paranın satışı başladı. Peki Venezuela'nın Petro'dan beklentisi ne? Dün (19:30) 6 Furkan Babur Haberin devamı »
Lenovo Blockchain temelli doğrulama uygulamasını geliştiriyor Çinli teknoloji devi Lenovo'nun 2016 yılında başvurdu Blockchain temelli bir uygulama için patent başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Şirket fiziksel belgeleri doğrulamak için Blockchain kullanacak Dün (15:15) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Bilim insanları kuantum bilgisayarlara hayat verecek yeni bir ışık formu oluşturdu MIT ve Harvard Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, fotonları etkileşime sokarak yeni bir ışık formu oluşturmayı başardı. Elde edilen ışık formu ultra hızlı kuantum bilgisayarlarda kullanılabilir. Dün (13:00) 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Parfümler ve benzeri kimyasallar, otomobiller kadar hava kirliliğine neden oluyor ABD Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi tarafından yapılan araştırmaya göre parfüm ve benzeri kimyasal maddelerin hava kirliliğine olan etkisi otomobillerin neden olduğu emisyonlarla eşit. 2 gün önce (21:15) 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Ethereum'un kurucusu Vitalik Buterin'den ekosistemi geliştirecek çözüm Ethereum'un kurucusu Vitalik Buterin, Ethereum tabanlı projelerin desteklenmesi için Ethereum Topluluk Fonu isimli bir oluşumda yer alacağını açıkladı. 2 gün önce (19:45) 10 Furkan Babur Haberin devamı »
Bu tekne asla alabora olmuyor Safehaven Marine tarafından tasarlanan Thunder Child adındaki teknenin en önemli özelliği tamamen ters dönse bile kendini otomatik olarak düzeltebiliyor olması. Bu sayede asla alabora olmuyor. 2 gün önce (19:10) 19 Barış Cankı Haberin devamı »
Araştırmacılar sıcaklık farkından elektrik üreten cihaz geliştirdi Sıcaklık farkının elektrik üretmek için kullanışlı bir araç olabileceği uzun süredir araştırılıyordu. MIT'deki araştırmacılar ise bugüne kadar en kullanışlı termal rezonatörü üretti. 2 gün önce (17:22) 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Kimliği belirlenemeyen bir yatırımcı 400 milyon dolarlık Bitcoin aldı Bu ayın başında 6.000$ değerinin altına gerileyen Bitcoin kısa sürede yüzde 60'a yakın değer kazandı. Bu değer artışının arkasında kim olduğu bilinmeyen güçlü bir yatırımcı olabilir. 2 gün önce (14:54) 24 Furkan Babur Haberin devamı »