İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Diğer Bilim ve Teknoloji Videoları

Yapay zeka, hastalıkların erken teşhisi için çalışıyor

Yapay zeka, hastalıkların erken teşhisi için çalışıyor Google'ın yapay zeka teknolojisi insan yaşamını daha sağlıklı, konforlu ve erişilebilir kılacak alanlarda da yoğun bir çalışma içerisinde. Hastalıklarda erken tanı ve doğru teşhis'den, engelli bireylerin toplumla iletişimde kalmasını sağlayacak yöntemlerde Google yapay zeka ile ciddi yol katemiş durumda. İşte tüm detaylar. Diğer Bilim ve Teknoloji - 17 Mayıs 2018 - 2393 İzlenme
23 Nisan özel - Defne ve Efe minik konuklar

23 Nisan özel - Defne ve Efe minik konuklar 23 Nisan özel programımızda misafirlerimiz Defne ve Efe. Resim yetenekleri ile hayran bırakan kardeşlerimiz neşeleri ve enerjileriyle de programı renklendirdiler. Diğer Bilim ve Teknoloji - 23 Nisan 2018 - 4636 İzlenme
23 Nisan özel - Asya ve Ömeralp minik konuklar

23 Nisan özel - Asya ve Ömeralp minik konuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda minik misafirlerimizi stüdyomuzda ağırlıyoruz. Resim, müzik ve spor ile ilgilenen bu minikler geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Asya ve Ömeralp'i yakından tanıyalım. Diğer Bilim ve Teknoloji - 23 Nisan 2018 - 4358 İzlenme
Diğer Bilim ve Teknoloji kanalına abone ol!
68 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Crossover işe alım turnuvasında katılımcılarla konuştuk

Crossover işe alım turnuvasında katılımcılarla konuştuk

17 Nisan
2018
Crossover işe alım turnuvalarından birinde katılımcılar ile konuştuk ve deneyimlerini kendilerinden dinleme fırsatı bulduk.

Tunahan Diğer Bilim ve Teknoloji 4186 İzlenme
Crossover İstanbul Genel Müdürü Mine Dedekoca ile konuştuk

Crossover İstanbul Genel Müdürü Mine Dedekoca ile konuştuk

11 Nisan
2018
Crossover İstanbul Genel Müdürü Mine Dedekoca ile Crossover sistemini konuştuk.

Tunahan Diğer Bilim ve Teknoloji 4666 İzlenme
Yapay Zekalı Marketten alış veriş

Yapay Zekalı Marketten alış veriş "amazon go'yu denedik"

14 Mart
2018
Amazon'un kasası, kasiyeri olmayan marketi amazongo'dan alışveriş yaparak bu deneyimi sizler için görüntüledik. Yapay zekanın işlettiği markete giriyor, istediğiniz ürünü raftan alıyor ve çıkıyorsunuz. Ücret daha sonra kredi kartınızdan düşülüyor.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 13097 İzlenme
CES 2018 fuarını TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan yorumluyor

CES 2018 fuarını TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan yorumluyor

19 Ocak
2018
TeknoSA'nın sponsorluğunda gittiğimiz CES 2018 Fuarı'nda mikrofonu şirketin genel müdürü olan Bülent Gürcan'a uzattık. Türkiye'de teknoloji mağazacılığının deneyimli isimlerinden olan Gürcan, fuarla ilgili görüşlerini ve dikkatini çeken teknolojileri anlatıyor.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 5726 İzlenme
Binlerce metre yüksekte internet testi ve PubG oynamak

Binlerce metre yüksekte internet testi ve PubG oynamak

28 Aralık
2017
Uzun uçak seyahatlerinde yolcuların en fazla istediği özelliklerden biri de gökyüzünde internet kullanmak. 2014'ten bu yana geniş gövdeli uçaklarında internet hizmeti veren THY ile yaptığımız San Francisco'da uçuşunda, binlerce metrede interneti kullandık, hız testi yaptık ve PubG oynamaya çalıştık. Deneyimlerimiz ve yorumlarımız videoda.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 21319 İzlenme
Bitcoin nereye gidiyor? | Canlı Yayın'da Soru-Cevap eşliğinde konuşuyoruz

Bitcoin nereye gidiyor? | Canlı Yayın'da Soru-Cevap eşliğinde konuşuyoruz

18 Eylül
2017
Çin'in Bitcoin alım ve satımına sınırlama getirmesi ardından sert bir düşüş yaşayan popüler dijital para birimi Bitcoin için yolun sonu göründü mü? Canlı yayında Alp Işık ile konuşuyoruz.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 11301 İzlenme
DJI Spark ilk izlenim ve kutu açma videosu

DJI Spark ilk izlenim ve kutu açma videosu

13 Temmuz
2017
DJI'ın boyutları mini yetenekleri ise üst seviye olan yeni drone modeli Spark, ofisimizde. Bu videoda kutusundan çıkartıyor ve ilk uçuşumuzu yapıyoruz.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 12033 İzlenme
İnsan-Domuz karması üretildi

İnsan-Domuz karması üretildi

29 Ocak
2017
Amerika'daki araştırmacılar insan-domuz hibriti ara canlı üretmeyi başardı. Henüz emekleme aşamasında olan projeyle temel gaye yapay organ üretimini gerçekleştirip, sağlık sorunlarına çare üretmek. Bu çok önemli gelişmenin tüm detayları videomuzda.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 42974 İzlenme
Hayat kurtaran bileklik mercek altında

Hayat kurtaran bileklik mercek altında

4 Ocak
2017
Bir akıllı bileklik düşünün, hayatınızı kurtarabilecek çok önemli bir özelliğe sahip olsun. Neredeyse bir akıllı saat boyutunda olan ve aktivite takip bilekliği olarak da kullanılabilen bu cihazın tüm detayları özel videomuzda.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 17893 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Meizu M6 Note ilk bakış: 1500TL altı sınıfta yarışıyor
27.5.2018, 19:31 - Erdi Özüağ
Meizu'nun ürün gamındaki fiyat/performans dengesi en yüksek cihazlardan biri olan M6 Note elimize ulaştı. Metal gövdeye, çift arka kameraya ve 4000mAh kapasiteli pile sahip olan telefon, Snapdragon 625 platformundan güç alıyor ve 1500TL altı fiyatla kullanıma sunuluyor. Kutu açılışı, detaylar ve ilk izlenimlerimiz bu videoda.