İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Diğer Bilim ve Teknoloji Videoları

CES 2018 fuarını TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan yorumluyor

CES 2018 fuarını TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan yorumluyor TeknoSA'nın sponsorluğunda gittiğimiz CES 2018 Fuarı'nda mikrofonu şirketin genel müdürü olan Bülent Gürcan'a uzattık. Türkiye'de teknoloji mağazacılığının deneyimli isimlerinden olan Gürcan, fuarla ilgili görüşlerini ve dikkatini çeken teknolojileri anlatıyor. Diğer Bilim ve Teknoloji - 19 Ocak 2018 - 4688 İzlenme
Binlerce metre yüksekte internet testi ve PubG oynamak

Binlerce metre yüksekte internet testi ve PubG oynamak Uzun uçak seyahatlerinde yolcuların en fazla istediği özelliklerden biri de gökyüzünde internet kullanmak. 2014'ten bu yana geniş gövdeli uçaklarında internet hizmeti veren THY ile yaptığımız San Francisco'da uçuşunda, binlerce metrede interneti kullandık, hız testi yaptık ve PubG oynamaya çalıştık. Deneyimlerimiz ve yorumlarımız videoda. Diğer Bilim ve Teknoloji - 28 Aralık 2017 - 11048 İzlenme
Bitcoin nereye gidiyor? | Canlı Yayın'da Soru-Cevap eşliğinde konuşuyoruz

Bitcoin nereye gidiyor? | Canlı Yayın'da Soru-Cevap eşliğinde konuşuyoruz Çin'in Bitcoin alım ve satımına sınırlama getirmesi ardından sert bir düşüş yaşayan popüler dijital para birimi Bitcoin için yolun sonu göründü mü? Canlı yayında Alp Işık ile konuşuyoruz. Diğer Bilim ve Teknoloji - 18 Eylül 2017 - 10804 İzlenme
Diğer Bilim ve Teknoloji kanalına abone ol!
65 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
DJI Spark ilk izlenim ve kutu açma videosu

DJI Spark ilk izlenim ve kutu açma videosu

13 Temmuz
2017
DJI'ın boyutları mini yetenekleri ise üst seviye olan yeni drone modeli Spark, ofisimizde. Bu videoda kutusundan çıkartıyor ve ilk uçuşumuzu yapıyoruz.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 11168 İzlenme
İnsan-Domuz karması üretildi

İnsan-Domuz karması üretildi

29 Ocak
2017
Amerika'daki araştırmacılar insan-domuz hibriti ara canlı üretmeyi başardı. Henüz emekleme aşamasında olan projeyle temel gaye yapay organ üretimini gerçekleştirip, sağlık sorunlarına çare üretmek. Bu çok önemli gelişmenin tüm detayları videomuzda.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 41032 İzlenme
Hayat kurtaran bileklik mercek altında

Hayat kurtaran bileklik mercek altında

4 Ocak
2017
Bir akıllı bileklik düşünün, hayatınızı kurtarabilecek çok önemli bir özelliğe sahip olsun. Neredeyse bir akıllı saat boyutunda olan ve aktivite takip bilekliği olarak da kullanılabilen bu cihazın tüm detayları özel videomuzda.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 14568 İzlenme
Yerli robotlar yarışıyor

Yerli robotlar yarışıyor "Marmara Üniversitesi Robot Olimpiyatları"

28 Kasım
2016
Üniversite öğrencilerinin kendi geliştirdikleri robotları yarıştırdıkları ve ikincisi düzenlenecek Marmara Üniversitesi Robot Olimpiyatları hakkında bütün detaylar bu videomuzda.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 8186 İzlenme
Rekorlar kitabına giren yerli drone: Özel video

Rekorlar kitabına giren yerli drone: Özel video

14 Kasım
2016
Yeni nesil drone'ları çokça konuşuyoruz ama pek çoğumuz bu konuda rekorlar kitabına giren yerli bir ürün olduğunu bilmiyoruz. Evet bu videomuzda Guiness'e adını yazdıran rekor sahibi yerli drone ve detaylarına bakıyoruz.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 24551 İzlenme
Dünya çapında Türk markaları için devlet desteği

Dünya çapında Türk markaları için devlet desteği "Turquality"

12 Kasım
2016
Dünya çapında bilinen, ihracata yönelik hedefleri olan Türk markaları için büyük devlet desteklerini içeren Turquality programı hakkında bütün detaylar bu videomuzda.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 10334 İzlenme
Samsung'dan ülkemizin kültürel eserlerine önemli destek

Samsung'dan ülkemizin kültürel eserlerine önemli destek

26 Ekim
2016
Ülkemizdeki kültür mirası önemli eserlerin korunması ama aynı zamanda geniş kitlelere ulaştırılması adına başlayan dijitalleştirme çalışmalarına Samsung'dan önemli bir destek geldi. Türkiye-Kore dostluğunun da katkılarıyla Samsung, Milli Kütüphane içerisinde herkesin kullanımına açık özel bir alan kurdu.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 14648 İzlenme
Herkes kod yazmayı öğrenebilir

Herkes kod yazmayı öğrenebilir "özel röportaj"

28 Ağustos
2016
Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç ile Microsoft'un ücretsiz yaz okulunu ve ilk okuldan, üniversiteye uzanan; mezuniyet sonrasında ise desteği bırakmayan ücretsiz kursları ve destek programlarını konuştuk.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 13836 İzlenme
Hack'n Break: Tek tıkla profesyonel çeviri

Hack'n Break: Tek tıkla profesyonel çeviri "Çevir.io"

22 Ağustos
2016
Amazon'dan başlangıç desteği alan Çevir.io, online olarak profesyonel çeviri hizmeti alabilmenize odaklanıyor. Sadece şirketler değil bireylerin de gündelik hayatlarında karşılaşabilecekleri zorluklara pratik çözümler sunuyor.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 15863 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Mobilite: Xiaomi'nin yeni güzeli Redmi Note 5 Pro
18.2.2018, 22:35 - Erdi Özüağ
Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Bu haftanın konuları arasında Xiaomi'nin yeni güzeli Redmi Note 5 Pro, Nokia'nın iddialı modeli Nokia 7 Plus, Amerika'da devlet kurumlarının almayın uyarısı yaptığı Huawei telefonların durumu ve diğer gelişmeleri Erdi Özüağ ve Mesut Çevik masaya yatırıyor.