İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Diğer Bilim ve Teknoloji Videoları

Bitcoin nereye gidiyor? | Canlı Yayın'da Soru-Cevap eşliğinde konuşuyoruz

Bitcoin nereye gidiyor? | Canlı Yayın'da Soru-Cevap eşliğinde konuşuyoruz Çin'in Bitcoin alım ve satımına sınırlama getirmesi ardından sert bir düşüş yaşayan popüler dijital para birimi Bitcoin için yolun sonu göründü mü? Canlı yayında Alp Işık ile konuşuyoruz. Diğer Bilim ve Teknoloji - 18 Eylül 2017 - 8977 İzlenme
DJI Spark ilk izlenim ve kutu açma videosu

DJI Spark ilk izlenim ve kutu açma videosu DJI'ın boyutları mini yetenekleri ise üst seviye olan yeni drone modeli Spark, ofisimizde. Bu videoda kutusundan çıkartıyor ve ilk uçuşumuzu yapıyoruz. Diğer Bilim ve Teknoloji - 13 Temmuz 2017 - 9061 İzlenme
İnsan-Domuz karması üretildi

İnsan-Domuz karması üretildi Amerika'daki araştırmacılar insan-domuz hibriti ara canlı üretmeyi başardı. Henüz emekleme aşamasında olan projeyle temel gaye yapay organ üretimini gerçekleştirip, sağlık sorunlarına çare üretmek. Bu çok önemli gelişmenin tüm detayları videomuzda. Diğer Bilim ve Teknoloji - 29 Ocak 2017 - 37646 İzlenme
Diğer Bilim ve Teknoloji kanalına abone ol!
65 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Hayat kurtaran bileklik mercek altında

Hayat kurtaran bileklik mercek altında

4 Ocak
2017
Bir akıllı bileklik düşünün, hayatınızı kurtarabilecek çok önemli bir özelliğe sahip olsun. Neredeyse bir akıllı saat boyutunda olan ve aktivite takip bilekliği olarak da kullanılabilen bu cihazın tüm detayları özel videomuzda.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 10427 İzlenme
Yerli robotlar yarışıyor

Yerli robotlar yarışıyor "Marmara Üniversitesi Robot Olimpiyatları"

28 Kasım
2016
Üniversite öğrencilerinin kendi geliştirdikleri robotları yarıştırdıkları ve ikincisi düzenlenecek Marmara Üniversitesi Robot Olimpiyatları hakkında bütün detaylar bu videomuzda.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 7353 İzlenme
Rekorlar kitabına giren yerli drone: Özel video

Rekorlar kitabına giren yerli drone: Özel video

14 Kasım
2016
Yeni nesil drone'ları çokça konuşuyoruz ama pek çoğumuz bu konuda rekorlar kitabına giren yerli bir ürün olduğunu bilmiyoruz. Evet bu videomuzda Guiness'e adını yazdıran rekor sahibi yerli drone ve detaylarına bakıyoruz.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 23461 İzlenme
Dünya çapında Türk markaları için devlet desteği

Dünya çapında Türk markaları için devlet desteği "Turquality"

12 Kasım
2016
Dünya çapında bilinen, ihracata yönelik hedefleri olan Türk markaları için büyük devlet desteklerini içeren Turquality programı hakkında bütün detaylar bu videomuzda.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 9358 İzlenme
Samsung'dan ülkemizin kültürel eserlerine önemli destek

Samsung'dan ülkemizin kültürel eserlerine önemli destek

26 Ekim
2016
Ülkemizdeki kültür mirası önemli eserlerin korunması ama aynı zamanda geniş kitlelere ulaştırılması adına başlayan dijitalleştirme çalışmalarına Samsung'dan önemli bir destek geldi. Türkiye-Kore dostluğunun da katkılarıyla Samsung, Milli Kütüphane içerisinde herkesin kullanımına açık özel bir alan kurdu.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 13786 İzlenme
Herkes kod yazmayı öğrenebilir

Herkes kod yazmayı öğrenebilir "özel röportaj"

28 Ağustos
2016
Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç ile Microsoft'un ücretsiz yaz okulunu ve ilk okuldan, üniversiteye uzanan; mezuniyet sonrasında ise desteği bırakmayan ücretsiz kursları ve destek programlarını konuştuk.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 12729 İzlenme
Hack'n Break: Tek tıkla profesyonel çeviri

Hack'n Break: Tek tıkla profesyonel çeviri "Çevir.io"

22 Ağustos
2016
Amazon'dan başlangıç desteği alan Çevir.io, online olarak profesyonel çeviri hizmeti alabilmenize odaklanıyor. Sadece şirketler değil bireylerin de gündelik hayatlarında karşılaşabilecekleri zorluklara pratik çözümler sunuyor.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 13916 İzlenme
Hack'n Break

Hack'n Break "Türkiye'nin ilk açık inovasyon kampındayız!"

21 Ağustos
2016
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde düzenlenen ve 1 hafta sürecek olan katılımın ise ücretsiz olduğu Hack'n Break başladı. Donanım Haber olarak gelişmeleri ve etkinliğin detaylarını aktarıyoruz.

Mesut Çevik Diğer Bilim ve Teknoloji 9375 İzlenme
Doğru diş fırçalama teknikleri ve ağız sağlığı

Doğru diş fırçalama teknikleri ve ağız sağlığı

12 Ağustos
2016
Teknoloji ile vakit geçirirken, saatlerce oyun oynarken, yeni nesil ürünler için para biriktirirken sağlığımızı da ihmal etmemeliyiz. Beden sağılığı ağızdan başlar diyerek hem ağız sağlığı hem de doğru diş fırçalama tekniklerini, konusunun uzmanı diş doktor Merve Aksoy'dan dinliyoruz.

Erdi Özüağ Diğer Bilim ve Teknoloji 9283 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
50M'de su geçirmez akıllı saat | Samsung Gear Sport ön inceleme
22.11.2017, 11:29 - Mesut Çevik
Akıllı saat konusunda her yeni ürünüyle kendini aşan Samsung, Gear Sport ile spor severleri hedefliyor. 50M'ye kadar su geçirmez olan saat GPS alıcısı ve antreman modları ile çok etkileyici