İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Trump yaptırımları Apple Watch, AirPods ve şarj cihazlarının fiyatını arttıracak Apple, Apple Watch, AirPods ve şarj cihazlarının Trump tarifeleri altında daha pahalı olacağını söylüyor. Apple, hükümetin ticaret savaşından geri çekilmesi gerektiğini söyledi. 8.9.2018 18:00:00 11 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
The Walking Dead 1.sezon Nintendo Switch'e geldi Telltale Games'in yapımcılığını üstlendiği The Walking Dead bugün itibariyle Nintendo Switch'de. The Walking Dead oyunun fiyatı 20 dolar ve Kuzey Amerika, Avrupa ve Avusturalyadan satın almak mümkün. 29.8.2018 1 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Microsoft Cortana ve Amazon Alexa entegrasyonunun önizlemesi yayınlandı Teknoloji devleri Microsoft ve Amazon, Cortana ve Alexa'nın birbirlerine entegre çalıştıklarını gösteren bir önizleme yayınlandı. Konunun tüm detayları haberimizde. Perşembe, 14:41 1 Uğur Seven Haberin devamı »
Rus bilgisayar korsanları ABD'deki elektrik santrallerine sızdı ABD'li yetkililere göre, Rus bilgisayar korsanları birçok ABD'li elektrik tedarikçisinin sistemine sızdı. Rus hackerlar daha önce de başkanlık seçimlerine müdahale etmekle suçlanmıştı. 27.7.2018 15 Mertcan Erice Haberin devamı »
Commodore 64 Mini, 9 Ekim'de satışa sunulacak Bir zamanların en çok satan efsane bilgisayar modeli Commodore 64'ün tekrar piyasaya çıkacağı duyurulmuştu. Gelen haberler cihazın 9 Ekim'de satışa sunulacağı yönünde. 24.7.2018 10 Uğur Seven Haberin devamı »
Tayvan'da bir gün: Editörün koşturmacası l vLog En çok gelen sorulardan biri de, yurtdışındaki bir fuar veya etkinlikte günümüzün nasıl geçtiği şeklinde. Bu videoda Tayvan'daki fuar koşturmacasında bir günümü kayıt altına almaya çalıştım :) 25.6.2018 7 Erdi Özüağ Haberin devamı » 5478
ISI 24 Sıcaklık ve Nem Takip Sistemi Bu videomuzda ISI 24 sıcaklık ve nem takip sistemine yakından bakacağız ve hangi alanlarda ne gibi amaçlarla kullanıldığına, kullanıcısına sağladığı kolaylıklara göz gezdireceğiz. 9 saat önce 3 Tunahan Haberin devamı » 3547
AverMedia’nın oyuncu ürünleri satışa çıkıyor Üst seviye oyuncular için yayın konusunda önemli çözümlere sahip olan Avermedia, Computex 2018 fuarında en iyilerini tanıtmıştı. Şimdi ise ön siparişe açılıyor. 2 gün önce (08:27) 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Federal Ticaret Komisyonu garanti etiketlerine karşı yasal hakkını kullanacak Kaldırıldığı takdirde garantinin bozulacağını ifade eden etiketlere savaş açan ABD Federal Ticaret Komisyonu tanıdığı bir aylık sürenin sonunda dava açmaya hazırlanıyor. 7.5.2018 22:30:00 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Canon kablosuz mini fotoğraf yazıcısını duyurdu Japonya merkezli Canon, avuç içine sığacak kadar küçük bir kablosuz fotoğraf yazıcısı tanıttı. Bluetooth teknolojisine sahip cihazın fotoğrafları düzenlemeyi sağlayan mobil uygulaması da var. 22.4.2018 7 Onur Seven Haberin devamı »