İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Sony'den çılgın yenilikler: Az bilinen iddialı ürünler Sony'nin davetlisi olarak gittiğimiz Viyana'da şirketin yeniliklerini yakından görme şansı yakaladığımız. İki videoda aktaracağımız etkinliğin ilk bölümünde, az bilinen ama iddialı olan ürünler var. 25.2.2018 21 Erdi Özüağ Haberin devamı » 9790
Amazon'un sesli asistanı Alexa ile çalışan akıllı klozet tasarlandı Çılgın bir girişimci, Amazon'un dijital asistanı Alexa'yı kullanarak akıllı bir klozet geliştirdi. Hijyenik bir dünya vaadeden klozet ses komutlarına göre çalışıyor. 21.2.2018 8 Uğur Seven Haberin devamı »
Braun’dan Sevgililer Günü hediye tavsiyeleri 14 Şubat Sevgililer Günü'nü değerlendirmek isteyenler için Braun, kendi ürün yelpazesinden hediye tavsiyeleri hazırladı. Sevgililer Günü için erkek ve kadınlara 5 hediye tavsiyesi: Pazartesi, 17:10 3 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Sevgiliniz için teknolojik hediye önerileri MediaMarkt işbirliği ile hazırladığımız video serisinde bu sefer 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel indirime girecek hediye alternatiflerini sizler için derledik. Cumartesi, 09:00 10 Mesut Çevik Haberin devamı » 5299
Yerli girişimden ezber bozan Drone modeli Ape X Ape Drone isimli yerli girişim uzun süren çalışmalar sonucunda dengeleri değiştirecek bir drone modeli geliştirdi. Ape X yerli üretim ve montaj yapılan ilk Drone olacak. 27.1.2018 34 Ekrem71 Haberin devamı »
LG ile Türkiye'ye özel Twinwash ve Instaview buzdolabını konuştuk Bu sefer LG'nin Roadshow kapsamındaki bir standında, LG Electronics Türkiye, Tüketici Elektroniği ve Beyaz Eşya Satış Direktörü Ergün Altay sorularımızı cevaplıyor. 24.1.2018 9 Burak Şolt Haberin devamı » 7344
DJI Mavic Air daha hafif ve daha küçük Özçekim Drone’ları konusunda oldukça başarılı işler yapan Çinli DJI, Mavic Air adındaki yeni modelini duyurdu. DJI Mavic Air özellikeri ve fiyatı haberimizde. 24.1.2018 13 Ekrem71 Haberin devamı »
Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi bilgisayarınızdaki içeriğe göre senkronize olacak Philips’in akıllı aydınlatma platformu Hue artık bilgisayarınızda oynayan içeriğe göre tepki verebilecek. Böylece bütün bir ev ruh halinize kendisini uyduracak. Cuma, 10:50 9 Ekrem71 Haberin devamı »
DJI ve Ryze ortaklığıyla Tello Drone modeli duyuruldu Uygun fiyatlı Drone modeli arayanlar için DJI Tello adında yeni bir ürün piyasaya çıkıyor. 99$ fiyat etiketine sahip DJI Tello özellikleri ve fiyatı haberimizde. Perşembe, 21:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Bu robota sarılın ve uyuyun Eğer geceleri uyku sorunu yaşıyorsanız Somnox robotu sizin için burada. Sizinle birlikte nefes alıyor ve size ninniler söylüyor. Ayrıca sevgisini de veriyor. Çarşamba, 23:59 21 Ekrem71 Haberin devamı »