İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Braun'un yeni 7 serisi tıraş makinesinde akıllı özellikler ve dikkat çekici tasarım Braun, ülkemizde satış noktalarında çok yakında yaygın olarak satışta olacak olan yeni 7 serisi tıraş makinesi ile 9 serisindeki akıllı özellikleri daha hesaplı bir fiyata sunmaya hazırlanıyor. 1.12.2017 16:45:00 9 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Olie ile lambalara komut verme dönemi başlıyor Dijital asistanlar hayatımızın her alanına girmeye kararlı. Artık lambalarla sohbet edebilir hale geldik. Sık sık kullandığımız “Duvara mı konuşuyorum” deyimi gerçek olmak üzere. 1 saat önce 6 Ekrem71 Haberin devamı »
LG'nin 80 milyon akıllı ev aletini etkileyen bir güvenlik açığı tespit edildi Akıllı ev aletlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte, bağlı cihazlara yönelik saldırılar da artmaya başladı. LG'nin akıllı ev aletlerindeki güvenlik açığı bunun en son örneklerinden... 28.10.2017 19 Onur Seven Haberin devamı »
Vestel’den Güney Koreli bir şirkete satın alma teklifi Toshiba’nın televizyon birimi için teklif götüren ve bu noktada Uzak Doğu’lu şirketlerle yarışan Vestel, şimdi de Güney Koreli bir teknoloji şirketinin beyaz eşya birimine teklif yaptı. 27.10.2017 18 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Parrot çiftçilere ve itfaiyecilere yönelik Drone geliştirdi Ticari pazarda sıkı rekabet ile karşılaşan ve aradığını bulamayan Parrot şimdi kurumsal tarafa yöneliyor. Duyurulan iki yeni Drone belirli sektörlerde verimliliği arttırmayı amaçlıyor. 26.10.2017 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Intel ve Amazon'dan ortak ses tanıma kiti Intel ve Amazon, geliştiricilerin Alexa'nın sesle kontrol yeteneklerini üçüncü taraf akıllı ev cihazlarına entegre etmelerine olanak tanıyan yeni bir geliştirme kiti çıkardıklarını duyurdu. 20.10.2017 1 Onur Seven Haberin devamı »
Samsung Project Ambience ile eviniz akıllanıyor Akıllı olmayan televizyon veya hoparlörünüzü de ağa dahil etmek istyorsanız Samsung’un yeni çözümü hoşunuza gidecek. Project Ambience ev aletlerini Bixby uyumlu hala getiriyor. 19.10.2017 4 Ekrem71 Haberin devamı »
DJI’dan sinemacılar için 6K drone kamerası Drone kullanımının sinemacılık sektöründe önemi giderek artıyor. Drone modelinin kendisinin yanında monte edilen kameralar da çok önemli. Çinli DJI bunun farkında. Cuma, 11:52 4 Ekrem71 Haberin devamı »
LG akıllı ev platformunu geliştiricilere açıyor Giderek zorlaşan akıllı ev cihazları rekabetinde farklılaşmak isteyen LG, SmartThinQ platformunu geliştiricilere açıyor. Böylece ekosistemini genişletmiş olacak. Çarşamba, 11:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'dan Darth Vader görünümlü robot elektrikli süpürge Teknoloji devi Samsung, Star Wars fanları için Darth Vader ve Stormtrooper görünümlü robot elektrikli süpürge çıkardı. Sınırlı sayıda üretilen modellerin detayları haberimizde. Salı, 22:05 19 Onur Seven Haberin devamı »