İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık BETA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Beta Sürümü Dene
HABERE ATLA YORUMLARI GÖR (4) YORUM YAZ

tarafından 13 Haziran 2018, Çarşamba 17:27 tarihinde yazıldı Donanımhaber TR

Raphaël Varane, Braun ile en iyi tıraş deneyimini anlattı
Günlük Haber Yusuf Akbaş
4 887
Braun, yaptığı marka yüzü iş birliği kapsamında Braun Series 3 ProSkin tıraş makinesi ve şekillendiricilerini Raphaël Varane ile tanıttı. Türkiye'den de Dünya Kupası için Socrates ile işbirliği yaptı.
Braun, geçtiğimiz Mart ayında Madrid'de gerçekleştirdiği etkinlikte Raphaël Varane ile heyecan verici bir marka yüzü iş birliğini başlattığını duyurmuştu. Bu kapsamda, tıraş süresini önemli ölçüde kısaltacak şekilde tasarlanan olan Braun Series 3 ProSkin tıraş makinesi ve şekillendiricilerini Varane ile tanıtıyor.
 
 
Tek darbede etkili performans ile tıraşa kafa yorma gereğini ortadan kaldırarak diğer zorluklara odaklanma fırsatı vermesi nedeniyle Braun'un tıraş makinelerini ve şekillendiricilerini öven Varane, akıllı teknoloji, inovasyon ve tasarımın gücünü kullanarak daha üstün bir tıraş ve şekillendirme deneyimi yaşadığını paylaştı. 
 
 
Futbolun en heyecan verici organizasyonlarından Dünya Kupası’na artık çok az zaman kalırken, gözler futbolcuların yetenekleri kadar stillerinin de üzerinde olacak. Braun, Dünya Kupası sırasında Türkiye’de bu heyecanı yorumlayacak isimlerle Socrates kulisinde buluştu. Uğur Karakullukçu ve Orkun Çolakoğlu, Braun Styling portfolyosunun üstün performanslı kişisel bakım ürünleri ile yayına hazırlanırken Socrates ekibiyle kısa birer sohbet gerçekleştirdi.
 
 
Uğur Karakullukçu'nun Dünya Kupası yorumları; https://www.youtube.com/watch?v=RkR-L3vOBSo
Orkun Çolakoğlu'nun Dünya Kupası yorumları: https://www.youtube.com/watch?v=Yk5fF-r9ki8&t=60s

Braun Series 3 Tıraş Makinesi / 3010 – 349 TL

Braun Series 3 tıraş makinesi yenilikçi MicroComb teknolojisi ile sakalların daha kalın tıraş bıçakları arasından geçmesini sağlayarak tek dokunuşta hızlı ve rahat bir tıraş deneyimi sunuyor. Her dokunuşta uzun ve kısa sakalları aynı anda keserek 3 günlük sakalları bile etkili bir biçimde tıraş edebiliyor.
 
 
Çok daha verimli ve rahat bir tıraş için birbirinden tamamen bağımsız olarak hareket eden üçlü kesme sistemi ile her dokunuşta kısa ve uzun sakalları tıraş eden Braun Series 3’ün yüksek performansı üç günlük zorlu sakallarda test edildi.


 
Bu haberin bağlantısı
URL
Şu anda 0 üye, 1 misafir ve 0 mobil kullanıcının görüntülediği bu içeriğe toplam 887 kez bakıldı.
En Çok Beğenilen Yorumlar
danner Çarşamba, 17:40
Teknoloji sitesi özelliğini 2014 den sonra kaybetti. Hedef magazin yavaş yavaş alıştırıyorlar. +10
BekirARSLAN Çarşamba, 17:35
Teknoloji sitesimi yoksa kozmetik mi belli değil! +8
Yorumlar eskiden yeniye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
ÇatlakMerlin 25.6.2018
Raphael Varane diyorsa doğrudur. Baksana adam sinek kaydı traşını olmuş :) Bu arada bu haberin burada ne işi var onu da anlamış değilim de neyse. Ha bu arada Braun'un ürünleri gerçekten kaliteli bunu da belirtmeden geçmeyeyim.
0
apodur Perşembe, 09:25
Size katılmıyorum bu haber beğendim.
ben kendime Traş makinesi almak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum. haftanın 5 günü traş oluyorum varmı F/P bir ürün acaba
+1
danner Çarşamba, 17:40
Teknoloji sitesi özelliğini 2014 den sonra kaybetti. Hedef magazin yavaş yavaş alıştırıyorlar.
+10
BekirARSLAN Çarşamba, 17:35
Teknoloji sitesimi yoksa kozmetik mi belli değil!
+8
Durum Üyeyim Üye Değilim
E-Posta
Mesaj