İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Microsoft, Office 2019'u önümüzdeki yıl piyasaya sunacak Microsoft, Office 2019'u önümüzdeki yıl piyasaya sürmeyi planlıyor. Office 365 kullanıcılarının da Office 2019 ile birlikte gelen tüm yeniliklerden faydalanacağını da söyleyelim. Detaylar haberimizde. 26.9.2017 6 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Kodi patent trolleriyle yasal mücadeleye hazırlanıyor Popüler medya oynatıcısı Kodi son zamanlarda bazı şirketlerin marka trollüğü yaparak Kodi markası üzerinden haksız kazanç elde etmesine karşılık yasal yollara başvurabilir. Pazartesi, 16:30 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Nesnelerin İnterneti'nin akıllı işyerlerindeki durumu Internet of Things (IoT), en sade haliyle dilimize nesnelerin interneti olarak çevriliyor. Peki bu IOT nedir? İlerleyen dönemlerde bizleri neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde. 24.8.2017 5 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Prisma, teknolojisini diğer şirketlere satmak istiyor Popüler fotoğraf düzenleme uygulaması Prisma, ana uygulamanın yanında yeni bir girişim daha başlatıyor. Şirket kendi teknolojisini diğer şirketlere satmayı ve onlara rehberlik etmeyi hedefliyor. 22.8.2017 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Skype’ın yeni masaüstü tasarımı beta sürümüne başladı Kullanıcıların çok beğenmemesine rağmen Microsoft, iletişim uygulaması Skype platformunun tasarımını değiştirmeye kararlı. Mobilden sonra sıra masaüstü sürümüne geldi. 20.8.2017 9 Ekrem71 Haberin devamı »
IBM’in derin öğrenme yazılımı bir ilki gerçekleştirdi Son yılların popüler konularından yapay zeka gün geçtikçe daha şaşırtıcı sonuçlar elde ediyor. IBM’ın geliştirdiği yazılım diğerlerine nazaran daha yüksek bir oranda doğruluk vadediyor. 8.8.2017 20:04:58 10 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Fidye yazılımları para basıyor: 2 yılda 25 milyon dolar kazanç Araştırmacılar, fidye yazılımlarının (ransomware) ne kadar para kazandığını tespit etmek için 34 kötü amaçlı yazılım ve blockchain üzerindeki ödemeleri analiz etti. Kazanılan para oldukça yüksek... 26.7.2017 14 Onur Seven Haberin devamı »
MS Paint için son bir şans Windows işletim sisteminin emektar bileşeni Paint için yolun sonunun geldiği ifade edilmişti. Son bilgiler ise uygulamanın Windows Store platformunda hayatına devam edeceğini gösteriyor. 26.7.2017 30 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft Paint’e elveda Yıllardır temel anlamda resim düzenlemek isteyenlerin en büyük yardımcısı olan Paint tarih oluyor. Uygulamanın geliştirmesi durduruldu ve yakın zamanda rafa kalkacak. 24.7.2017 37 Ekrem71 Haberin devamı »
Milestone Systems, Türkiye planlarını açıkladı Güvenlik ağları pazarında büyümeye devam eden Milestone Systems, Türkiye pazarı ile ilgili hedeflerini ve yeni ürünlerini açıkladı. Firma, sektörün büyüme hızından iki kat daha fazla büyümek istiyor. 20.7.2017 3 Yusuf Akbaş Haberin devamı »