İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Skype’ın yeni masaüstü tasarımı beta sürümüne başladı Kullanıcıların çok beğenmemesine rağmen Microsoft, iletişim uygulaması Skype platformunun tasarımını değiştirmeye kararlı. Mobilden sonra sıra masaüstü sürümüne geldi. 2 gün önce (20:30) 5 Ekrem71 Haberin devamı »
IBM’in derin öğrenme yazılımı bir ilki gerçekleştirdi Son yılların popüler konularından yapay zeka gün geçtikçe daha şaşırtıcı sonuçlar elde ediyor. IBM’ın geliştirdiği yazılım diğerlerine nazaran daha yüksek bir oranda doğruluk vadediyor. 8.8.2017 20:04:58 10 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Fidye yazılımları para basıyor: 2 yılda 25 milyon dolar kazanç Araştırmacılar, fidye yazılımlarının (ransomware) ne kadar para kazandığını tespit etmek için 34 kötü amaçlı yazılım ve blockchain üzerindeki ödemeleri analiz etti. Kazanılan para oldukça yüksek... 26.7.2017 13 Onur Seven Haberin devamı »
MS Paint için son bir şans Windows işletim sisteminin emektar bileşeni Paint için yolun sonunun geldiği ifade edilmişti. Son bilgiler ise uygulamanın Windows Store platformunda hayatına devam edeceğini gösteriyor. 26.7.2017 30 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft Paint’e elveda Yıllardır temel anlamda resim düzenlemek isteyenlerin en büyük yardımcısı olan Paint tarih oluyor. Uygulamanın geliştirmesi durduruldu ve yakın zamanda rafa kalkacak. 24.7.2017 37 Ekrem71 Haberin devamı »
Milestone Systems, Türkiye planlarını açıkladı Güvenlik ağları pazarında büyümeye devam eden Milestone Systems, Türkiye pazarı ile ilgili hedeflerini ve yeni ürünlerini açıkladı. Firma, sektörün büyüme hızından iki kat daha fazla büyümek istiyor. 2 gün önce (18:00) 3 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Sıra onda: Google Earth'e hikaye özelliği geliyor Bir zamanların gözde uygulamalarından Google Earth, sosyal yeteneklere kavuşuyor. Durumlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Google Earth'ün dünyasına ekleyebileceksiniz. 14.7.2017 12:45:00 10 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Google'ın Yedekleme ve Senkronizasyon uygulaması yayında Google, bilgisayarlar için Yedekleme ve Senkronizasyon uygulamasını yayınladı. Kullanıcılar uygulama sayesinde bilgisayarlarındaki dosyaları Google Drive'a yükleyebilecek veya buluttan indirebilecek. 13.7.2017 15:00:00 3 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Microsoft Office'in varsayılan yazı tipi "Calibri" yolsuzluk davasını çözdü Pakistan Başbakanı Nawaz Şerif'in haksız yoldan mal varlığı ve kazanç sağlamakla suçlandığı yolsuzluk davası, Office'in varsayılan yazı tipi Calibri sayesinde çözülüyor. İşte ilginç olayın detayları. 11.7.2017 13:30:00 18 Onur Seven Haberin devamı »
Petya’nın hedefindeki şirkete “güvenlik açığından” ötürü ceza verilebilir Avrupa’yı alarma geçiren fidye yazılımı görünümlü virüsün ilk hedeflerinden birisine güvenlik açığı nedeniyle dava açılabilir. Şirketin güvenlik açığı virüsün yayılmasına katkı sağlamış olabilir. 4.7.2017 21:18:10 2 Emre Karakullukçu Haberin devamı »