İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Photoshop veya Illustrator değil Excel kullanarak sanat eseri yapıyor Japon sanatçı Tatsuo Horiuchi, Photoshop veya Illustrator gibi profesyonel yazılımlarla değil sadece Microsoft Excel'i kullanarak hayranlık uyandıran sanat eserleri ortaya çıkarıyor. Çarşamba, 12:22 13 Onur Seven Haberin devamı »
Microsoft Office artık tüm Chromebook'lara indirilebilir Yazılım devi ani bir karar değişikliği yaparak Office paketini tüm Chromebook'lar için indirilebilir hale getirdi. Belgeleri düzenlemek için ise Office 365 aboneliği gerekli. 27.11.2017 3 Onur Seven Haberin devamı »
Microsoft'tan geliştiricilere müjde: Visual Studio Live Share tanıtıldı Yazılım devi, Visual Studio 2017 veya Visual Studio Code kullanan geliştiricilerin aynı fiziksel konumda olmasalar da birlikte çalışmalarını sağlayacak yeni Visual Studio Live Share aracını duyurdu. 16.11.2017 5 Onur Seven Haberin devamı »
GitHub'un Atom metin editörü artık eş zamanlı kod düzenlemesine izin veriyor Github'un açık kaynaklı alternatif metin ve kod editörü olan Atom, artık kullanıcıların diğer geliştiricilerle aynı anda kod yazıp düzenlemesini sağlıyor. Teletype özelliğinin detayları haberimizde... 16.11.2017 11 Onur Seven Haberin devamı »
Word'e LinkedIn entegrasyonu geldi, artık özgeçmiş yazmak daha kolay Microsoft, profesyonel sosyal ağ LinkedIn'in Word ile entegre edildiğini açıkladı. Yapay zeka destekli Resume Assistant özelliğiyle Word'de özgeçmiş yazmak daha kolay hale gelmiş durumda. Perşembe, 11:00 2 Onur Seven Haberin devamı »
Slack'e interaktif ekran paylaşım özelliği geliyor Takım çalışmaları için mesajlaşma servisi Slack'in ekran paylaşım özelliğine etkileşim yetenekleri eklenecek. Bu sayede ekip arkadaşları fareyi kontrol edebilecek veya ekrana çizim yapabilecek. 26.10.2017 1 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Microsoft, Office 2019'u önümüzdeki yıl piyasaya sunacak Microsoft, Office 2019'u önümüzdeki yıl piyasaya sürmeyi planlıyor. Office 365 kullanıcılarının da Office 2019 ile birlikte gelen tüm yeniliklerden faydalanacağını da söyleyelim. Detaylar haberimizde. 26.9.2017 6 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Kodi patent trolleriyle yasal mücadeleye hazırlanıyor Popüler medya oynatıcısı Kodi son zamanlarda bazı şirketlerin marka trollüğü yaparak Kodi markası üzerinden haksız kazanç elde etmesine karşılık yasal yollara başvurabilir. 2 gün önce (16:30) 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Nesnelerin İnterneti'nin akıllı işyerlerindeki durumu Internet of Things (IoT), en sade haliyle dilimize nesnelerin interneti olarak çevriliyor. Peki bu IOT nedir? İlerleyen dönemlerde bizleri neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde. 24.8.2017 5 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Prisma, teknolojisini diğer şirketlere satmak istiyor Popüler fotoğraf düzenleme uygulaması Prisma, ana uygulamanın yanında yeni bir girişim daha başlatıyor. Şirket kendi teknolojisini diğer şirketlere satmayı ve onlara rehberlik etmeyi hedefliyor. 22.8.2017 3 Furkan Babur Haberin devamı »