İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
BlueStacks 4 yayınlandı: Android masaüstü bilgisayarlarda artık daha hızlı BlueStacks emülatörünün yeni sürümü yayınlandı. BlueStacks 4 ile birlikte bilgisayarınızda çok daha performanslı bir şekilde Android uygulama ve oyunlarını çalıştırabilirsiniz. Salı, 22:30 23 Ahmet Furkan Talu Haberin devamı »
Microsoft, Office için Antivirüs özelliğini duyurdu Yazılım devi Microsoft yaptığı duyuruyla, Office 365 uygulamalarının kötü amaçlı makroları algılayıp engellemesini sağlamak için Antimalware Tarama Arabirimi'ni (AMSI) desteklediğini açıkladı. Cuma, 18:30 3 Uğur Seven Haberin devamı »
Touring Bird ile gittiğiniz yeni bir şehirde bedava aktiviteleri takip edin Gittiğiniz şehirlerdeki aktiviteleri Touring Bird ile takip edin. Google'ın Touring Bird projesi, tatilcilerin yeni şehirlerde ücretsiz aktiviteler bulmalarına yardımcı olacak bir seyahat aracıdır. 8.9.2018 16:00:00 2 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Microsoft, Skype'ın tasarımını tekrar yenileyeceğini duyurdu Yazılım devi Microsoft'un, yeni Skype tasarımına geçmesinin üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, şirketten yapılan açıklama tasarımın tekrar elden geçirileceği yönünde. 3.9.2018 21:00:00 14 Uğur Seven Haberin devamı »
Microsoft, Office 365 aboneleri için aygıt yükleme limitini kaldırdı 2 Ekim'den itibaren, Office 365 Ev kullanıcıları artık beş kullanıcı arasında 10 cihazla sınırlı olmayacak ve Office 365 Kişisel abonelerinin ise bir bilgisayar ve bir tablet sınırı olacak. 31.8.2018 5 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
InkyPen, Nintendo Switch'de çizgi romanı okumanızı sağlayacak Daha çok oyun odaklı olan Nintendo Switch, multimedya cephesinde iyileştirme yapmak için yeni bir adım attı. Yaptığı duyuruda kasım ayında Nintendo Switch'e çizgi roman abonelik servisi gelecek. 26.8.2018 2 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Steam TV duyuruldu Valve, oldukça sessizce bir şekilde yeni platformu Steam TV'yi duyurdu. Espor turnuvalarını Steam TV üzerinden yayınlamayı planlayan Valve, Steam TV'de Dota 2 ile ilgili bir turnuvayı yayınladı. Cumartesi, 16:00 5 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Spotify ücretsiz kullanıcıların reklamları geçmesine izin verebilir Spotify’ın ücretsiz sürümünü kullananlar bilir ki istediğiniz şarkıyı istediğiniz gibi çalamaz, belli aralıklarla da Spotify’ın size sunduğu reklamı dinlemek zorunda kalırsınız. Bu durum değişebilir. 11.8.2018 15:00:00 6 Kerem Ardıçlı Haberin devamı »
Spotify'ın aylık aktif kullanıcı sayısı 180 milyona ulaştı Dünyanın en büyük dijital müzik servisi olan Spotify, bu yılın ikinci çeyreğine ait mali sonuçları paylaştı. Spotify'ın kullanıcı sayısı artsa da lisans anlaşmaları şirketi zarara uğratıyor. 26.7.2018 12 Furkan Babur Haberin devamı »
Geleceğin Bilgisayar Mühendisleri 3. inzva Algoritma Kampı'nda buluştu Türk hacker'ların buluşma noktası olan inzva, Algoritma Yarışması Yaz Kampı'nı bu yıl Beykoz Kundura'da düzenledi. 84 kişinin katıldığı ücretsiz etkinlikte katılımcılar yeterlilik sınavıyla seçildi. Dün (11:55) 5 Barış Cankı Haberin devamı »