İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Diğer Yazılım Videoları

Siyah beyaz fotoğraflar renkleniyor

Siyah beyaz fotoğraflar renkleniyor Google'ın yapay zeka takviyesiyle güncellediği Fotoğraflar uygulaması, suya sabuna dokundurmadan siyah beyaz fotoğraflarımızı renklendirebilecek. Sadece bu da değil çok sayıda önemli güncelleme alan Google Fotoğraflar hakkında her şey videomuzda. Diğer Yazılım - 16 Mayıs 2018 - 8778 İzlenme
Muharrem Taç ile konuştuk: Yazılımcı olmak isteyen gençlere tavsiyeler

Muharrem Taç ile konuştuk: Yazılımcı olmak isteyen gençlere tavsiyeler Hack'n Break etkinliği kapsamında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde Muharrem Taç ile sohbet ettik. Yazılım dünyasının tanıdığı isim, gençlere tavsiyelerde bulundu ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı. Diğer Yazılım - 24 Ağustos 2016 - 43554 İzlenme
Uygulama sizden parası devletten!

Uygulama sizden parası devletten! "Mobil oyun ve uygulamaya devlet desteği" Girişimcilerin projelerine kaynak yaratmak için yararlanabilecekleri devlet desteklerini anlatmaya devam ediyoruz. Türk mobil oyun ve uygulama geliştiricilerin yararlanabilecekleri sınırsız kaynağın detayları bu videomuzda. Diğer Yazılım - 19 Temmuz 2016 - 52727 İzlenme
Diğer Yazılım kanalına abone ol!
60 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Microsoft ile Programlama Dersleri #1

Microsoft ile Programlama Dersleri #1

14 Aralık
2015
Kim korkar uygulama geliştirmekten! Microsoft ile birlikte bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlar için adım adım uygulama geliştirmeyi öğreniyoruz.

Mesut Çevik Diğer Yazılım 51610 İzlenme
Microsoft Office 365'te herkese sınırsız bulut depolama alanı

Microsoft Office 365'te herkese sınırsız bulut depolama alanı

10 Eylül
2015
Office 365'in üçüncü yılı kapsamında Microsoft Türkiye ofisinde, ofis platformunun sahip olduğu yetenekleri, kullanım rakamlarını, ilişkili servisleri ve bulut depolama konusundaki gelişmeleri konuştuk.

Ahmet Gözütok Diğer Yazılım 13060 İzlenme
Whatsapp ve Üçüncü Parti Yazılımlar

Whatsapp ve Üçüncü Parti Yazılımlar

28 Mayıs
2015
Whatsapp programının tüm ince detayları ve beraberinde kullanabileceğiniz üçüncü parti yazılımlar bu videoda.

Berkan Sezer "berkans" Diğer Yazılım 341436 İzlenme
DH Röportaj: Parasut.com, finans yönetim uygulamasını tanıtıyor

DH Röportaj: Parasut.com, finans yönetim uygulamasını tanıtıyor

31 Mart
2015
Küçük işletmeler ve girişimciler için kolay Tahsilat Takibi ve fatura yönetimi adına oluşturulmuş, kullanım kolaylığı ve erişebilirliği ile dikkat çeken paraşüt, kurucularından biri olan Fahri Özkaramanlı ile ofisimize konuk oluyor.

Dh Sezer Diğer Yazılım 12346 İzlenme
POP3 E-Postalarınıza Her Yerden Ulaşın

POP3 E-Postalarınıza Her Yerden Ulaşın

19 Mart
2015
Alanadınıza bağlı POP3 e-postanıza gmail üzerinden ücretsiz push ve bulut desteği kazandırın. Exhange Server kurulumuna gerek kalmadan istediğiniz an ve yerde tüm e-postalarınıza anlık olarak ulaşın.

Berkan Sezer "berkans" Diğer Yazılım 567032 İzlenme
DH Özel Röportaj: Abbyy ile belge tarama ve dönüştürme teknolojilerini konuştuk

DH Özel Röportaj: Abbyy ile belge tarama ve dönüştürme teknolojilerini konuştuk

4 Aralık
2014
Basılı belgelerin bilgisayar ortamına hızlı ve pratik bir şekilde taşınması konusunda lider yazılım şirketlerinden biri olan ABBYY'nin ürünleri ve kullandıkları teknolojileri hakkında bilgileri ABBYY Orta Avrupa Direktörü Igor Fedorets'ten alıyoruz.

LesEnfantsTerribles Diğer Yazılım 11357 İzlenme
Cebit 2014: IAS Özel Röportajı

Cebit 2014: IAS Özel Röportajı

16 Mart
2014
Cebit 2014'de katılımcı olarak yer alan Türk yazılım şirketi IAS (Industrial Application Software - Endüstriyel Uygulama Yazılımı) 'den Hakan Özkara ile ERP ve yazılım sektörü hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştiriyoruz.

enderc Diğer Yazılım 20910 İzlenme
Adobe'nin Dijital Yayıncılık Paketi'ni konuştuk

Adobe'nin Dijital Yayıncılık Paketi'ni konuştuk

8 Şubat
2012
Tablet bilgisayar satışlarının patlamasıyla birlikte dijital dergi yayıncılığı da popülerleşmeye başladı. Bu videomuzda Adobe'nin Dijital Yayıncılık Paketi ve dijtal dergilerin nasıl hazırlanabileceğini konuştuk.

Erdi Özüağ Diğer Yazılım 17977 İzlenme
AutoCAD hakkında her şey

AutoCAD hakkında her şey

29 Eylül
2011
AutoDESK Türkiye İş Geliştirme Koordinatörü Taylan Dedeoğlu ile endüstriyel tasarımın en güçlü uygulamalarından AutoCAD ve Türkiye'deki kullanımını konuştuk.

Erdi Özüağ Diğer Yazılım 24589 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xiaomi'nin en iddialı telefonu | Mi 8 Explorer Edition incelemesi
21.9.2018, 15:54 - Erdi Özüağ
Xiaomi'nin en teknolojik telefonu Mi 8 Explorer Edition ekrandan parmak izi okuma ve Face ID türevi teknolojisi dışında şeffaf arka tasarımıyla görsel olarak ta firmanın en etkileyici telefonu. Bu videomuzda Mi 8 Explorer Edition'ı kutusundan çıkartıp, incelemesini yapıyoruz.