İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Netflix son çeyrekte 5.3 milyon yeni abone kazandı Orijinal içeriğe yaptığı yatırımın meyvesini toplayan Netflix tahminlerin ötesinde bir büyüme gösteriyor. Temmuz ayından Eylül'e kadar süren 3 ayda platform 5.3 milyon yeni abone kazandı. 2 gün önce (21:40) 17 Onur Seven Haberin devamı »
Yapay zeka nefret söylemlerinin önüne geçebilir McGill Üniversitesi'ndeki araştırmacılar nefret söylemlerini kolayca tespit edebilen yapay zeka geliştirdi. Üstelik geliştirilen yapay zeka anahtar sözcüklere değil toplumun ifadelerine odaklanıyor. 8.10.2017 16:30:00 8 Furkan Babur Haberin devamı »
Amazon ilaç satışına başlayabilir E-ticaret devi Amazon, internet üzerinden ilaç satışına başlamayı planlıyor. İlaç sektörü toplam geliri itibariyle çok cazip görünse de düzenlemeler ve rekabet şirketi kararsız bırakmış durumda. 8.10.2017 10:30:00 8 Furkan Babur Haberin devamı »
Google'dan içerik aboneliğine yönelik yeni düzenlemeler geliyor Google, içeriklerini abonelik sistemiyle sunan yayıncıların gelirlerini artırmasına yardımcı olmak için abonelik sistemine ilişkin bazı kuralları değiştirme kararı aldı. 2.10.2017 23:30:00 2 Furkan Babur Haberin devamı »
Las Vegas saldırısında Google'ın arama algoritmaları çuvalladı Bugün ABD'de yaşanan saldırı sonrasında, saldırıya ait detayları Google üzerinden arayan kişiler saldırıyla ilgisi olmayan masum bir kişinin fail olmakla suçlandığını gördü. 2.10.2017 18:18:24 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Google şeffaflık raporunu paylaştı: Hükümetler daha fazla bilgi talep ediyor Google, bu yılın ilk altı ayını kapsayan şeffaflık raporunu paylaştı. Rapora göre dünya genelinde hükümetler Google'dan, her zamankinden daha fazla veri paylaşımında bulunmasını istiyor. 29.9.2017 4 Furkan Babur Haberin devamı »
İnternetten alınan vergiye yüzde 50 zam geliyor TBMM'ye sunulan torba kanun tasarısı ile pek çok alanda alınan vergi miktarı değişiyor. Telefon görüşmeleri ve internet hizmetlerinden alınan vergilerde de önemli değişiklikler yapılacak. 28.9.2017 111 Furkan Babur Haberin devamı »
Yandex Browser'ın yeni güvenlik önlemlerini değerlendirdik, diğerleriyle hız testi yaptık! Bu videoda öncelikle Yandex Browser'ın yeni görünümü ve güvenlik altyapısını değerlendiriyor, yazılı inceleme kısmında da diğer tarayıcılarla hızını karşılaştırıyoruz. 24.9.2017 48 Burak Şolt Haberin devamı » 5610
MIT ve Pittsburgh Üniversitesi: "Wikipedia bilimsel bir kaynak olarak kabul edilebilir" MIT ve Pittsburgh Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, bilim insanlarının Wikipedia'yı bir kaynak olarak kullandığını ve Wikipedia'nın bilimsel bir kaynak olarak kabul edilebileceğini açıkladı. 21.9.2017 11 Furkan Babur Haberin devamı »
TurkNet AKK’yi tamamen kaldırdı! Daha önce taahhüdü kaldırarak büyük ses getiren TurkNet, "Bir dönemi kapatıyoruz" sloganı ile AKK'yi Türkiye'nin her yerinde tamamen kaldırdığını duyurdu. Üstelik eski fiyatlar aynen devam ediyor. 20.9.2017 288 Yusuf Akbaş Haberin devamı »