İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Videolardaki takılmaları ortadan kaldıran yapay zeka MIT'nin Bilgisayar Bilimi ve Yapay Zeka Laboratuvarı'daki araştırmacılar internetten izlenen videoların daha az donmasını sağlayan bir yapay zeka geliştirdi. Pazartesi, 23:15 10 Furkan Babur Haberin devamı »
Dünya internet hızı sıralamasında Türkiye kaçıncı sırada? Speedtest'in geliştiricisi Ookla tarafından yayınlanan son rapora göre dünyanın en hızlı mobil interneti Norveç'te, sabit interneti ise Singapur'da kullanılıyor. Peki ülke olarak kaçıncı sıradayız? Pazar, 11:30 61 Onur Seven Haberin devamı »
Outlook.com'un yeni tasarımı kullanıma açıldı Yazılım devi Microsoft, popüler e-posta hizmeti Outlook.com'un yeni tasarımını beta olarak kullanıma sundu. Şirket yeni versiyonun hem daha akıllı hem de daha hızlı olduğunu söylüyor. Perşembe, 19:30 11 Onur Seven Haberin devamı »
İngiltere kişisel veri korumasını arttırıyor: Google ve Facebook'a büyük cezalar gelebilir İngiltere'de yürürlüğe giren yeni veri koruma yasaları uyarınca kişilerin verilerini izinsiz olarak reklam gibi ticari amaçlarda kullanan şirketler milyarlarca dolar ceza ödeyebilir. 7.8.2017 14:20:00 9 Furkan Babur Haberin devamı »
Çin'in sansür politikası: Baskıcı değil manipülasyon üzerine kurulu Araştırmacılar Çin'in uyguladığı internet sansürünün sadece engellemekten ibaret olmadığını, insanların algılarıyla da oynadığını ortaya çıkardı. Detaylar haberimizde. 3.8.2017 19:00:00 10 Furkan Babur Haberin devamı »
Turkcell SUPERBOX'la evlere özel 4.5G hızında internet geliyor Turkcell, fiber erişim bölgesinde olmayan evlere 4.5G hızında internet götürmek için geliştirdiği SUPERBOX adlı yeni ürününün ön satışına başladı. Paket ücretleri haberimizde... 2.8.2017 21:31:04 79 Onur Seven Haberin devamı »
Spotify, 60 milyon ücretli aboneyle Apple Music'i ikiye katladı Popüler müzik dinleme platformu Spotify, abone sayısıyla ilgili güncel bilgileri paylaştı. Şirket 60 milyon ücretli abone sayısıyla Apple Music'i ikiye katlamış durumda. 1.8.2017 15:05:13 24 Onur Seven Haberin devamı »
Putin VPN'e savaş açtı: Rusya'da yasaklanıyor! Rusya'da VPN tartışmalarına Vladimir Putin son noktayı koydu. Ülkede kasım ayından itibaren VPN, Anonymizer ve benzeri gizlilik uygulamalarını kullanmak suç sayılacak. 31.7.2017 66 Furkan Babur Haberin devamı »
Motosiklet dünyasının sevilen isimlerinden Altın Elbiseli Adam hayatını kaybetti Altın Elbiseli Adam lakabıyla tanınan Barkın Bayoğlu, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Bu haber Bayoğlu'nun sevenleri tarafından üzüntüyle karşılandı. 25.7.2017 75 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Google.com ana sayfası yenilenmeyecek Google uygulaması kısa süre önce kullanıcıların ilgi alanına yönelik içerik gösterecek şekilde güncellenmişti. Masaüstü sitenin de aynı çizgiden gidebileceği söyleniyordu ancak bu yalanlandı. 24.7.2017 15 Onur Seven Haberin devamı »