İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Donanım Haber Videoları

10.000TL'lik RGB Oyuncu sistemi kurduk

10.000TL'lik RGB Oyuncu sistemi kurduk Kullanabildiğimiz bütün bileşenleri RGB aydıtlatmaya sahip olan bir oyuncu sistemi oluşturduk. Amacımız şekil :) Aksesuarlardan kasasına kadar göze hitap eden bir oyuncu sistemi çıktı ortaya. Donanım Haber - 29 Temmuz 2017 - 12440 İzlenme
Donanım Haber: Yeni ekran kartları, işlemciler, depolama ürünleri kısacası sektöre ait herşey!

Donanım Haber: Yeni ekran kartları, işlemciler, depolama ürünleri kısacası sektöre ait herşey! Teknoloji dünyasının nabzını tutan haftalık program donanım haber bu hafta da dopdolu. Donanım Haber - 26 Şubat 2015 - 27023 İzlenme
Donanım Haber:

Donanım Haber: "Donanım dünyası nereye gidiyor?" Bilgisayar ve donanım dünyasının gelişmeleri denildi mi akla tabiki donanım haber gelir. Donanım Haber - 16 Şubat 2015 - 17378 İzlenme
Donanım Haber kanalına abone ol!
43 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Donanım Haber:

Donanım Haber: "Donanım dünyasının öne çıkan gelişmeler"

2 Şubat
2015
Donanım Haber yeni bölümüyle ekranlarınızda!

enderc Donanım Haber 20851 İzlenme
Donanım Haber: GTX 960 bu sefer kesin belli!

Donanım Haber: GTX 960 bu sefer kesin belli!

19 Ocak
2015
Donanım, bilgisayar ve teknolojinin olduğu her yerde ortamın nabzını tutan teknoloji programı Donanım Haber yeni bölümüyle ekranlarınızda. Bu bölüm de her hafta olduğu gibi haftalık gelişmelerin nabzını tutuyoruz.

enderc Donanım Haber 32115 İzlenme
Donanım Haber: Donanım Dünyasından Yenilikler

Donanım Haber: Donanım Dünyasından Yenilikler

12 Ocak
2015
Bilgisayar ve donanım dünyasının nabzını tutan program Donanım Haber yeni bölümüyle ekranlarınızda. Bu haftaki bölümde Ender Yıldız’a Erdi Özüağ eşlik ediyor ve donanım camiasındaki gelişmeleri sizler için değerlendiriyor.

enderc Donanım Haber 33216 İzlenme
Donanım Haber:

Donanım Haber: "Donanımlı" program!

3 Ocak
2015
Donanım haber 8. bölümüyle tekrardan ekranlarınızda. Bilgisayar ve donanım dünyasının nabzını tutan programımızda bu hafta konu başlıkları arasında bir çok ilgi çekici konuyu bulabilirsiniz. İyi seyirler.

enderc Donanım Haber 24574 İzlenme
Donanım Haber:

Donanım Haber: "Ooo, alırım bir dal"

27 Aralık
2014
Bilgisayar ve donanım dünyasının nabzını tutan program Donanım Haber'in bu haftaki bölümü de yine dopdolu. Bu haftaki bölümde Ender Yıldız'a eşlik eden Erdi Özüağ gündemdeki haberleri yorumluyor. Bu haftaki konu başlıkları arasında Crossbar'ın RRAM teknolojisi, AMD ve Nvidia'nın üretim süreçlerindeki planları, yeni nesil nintendo konsolunu ve samsung'un 4k kavisli monitörünü bulabilirsiniz.

enderc Donanım Haber 30329 İzlenme
Donanım Haber:

Donanım Haber: "Donanım var dediler geldik"

20 Aralık
2014
Bilgisayar ve donanım dünyasının nabzını tutan program Donanım Haber 6. bölümü ile ekranlarınızda. Her hafta olduğu gibi bu hafta da donanım camiasındaki gelişmeleri değerlendiriyor ve sektördeki önemli konu başlıklarını yorumluyoruz. İyi seyirler.

enderc Donanım Haber 27414 İzlenme
Donanım Haber:

Donanım Haber: "Ekran Kartı Rüzgarı"Yerli Oyuncu Bilgisayarı

6 Aralık
2014
Donanım haber'in bu haftaki bölümü yine dopdolu. Ekran kartları, monitörler, sektörel gelişmeler ve özel kutu açma videolarıyla keyifli bir donanım haber sizleri bekliyor. İyi seyirler.

enderc Donanım Haber 28182 İzlenme
Donanım Haber:

Donanım Haber: "HTPC Bizim İşimiz"

29 Kasım
2014
Bilgisayar ve donanım dünyasının nabzını tutan program Donanım Haber'in yeni bölümüyle karşınızdayız. Her zaman olduğu gibi bu hafta da sektörün önde gelen gelişmelerini değerlendiriyor, yakın zamanda incelemesini gerçekleştireceğimiz ürünlere kısa bir bakış atıyoruz. Ayrıca haftanın konusu olarak AMD tabanlı bir HTPC sistemi oluşturuyor ve bu sistemin oyun performansını değerlendiriyoruz. İyi sey

enderc Donanım Haber 27290 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xbox'a Türkçe oyunlar gelecek mi? | Microsoft'a sorduk
17.10.2017, 23:55 - Mesut Çevik
Microsoft Türkiye Xbox Ürün Müdürü Mehmet Tür ile Microsoft'un Türkiye oyun pazarına bakışı,xbox One X, yaşanan sıkıntılar ve Türkçe oyunlar hakkında konuştuk.