İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Oyunculara özel performans donanımları: ADATA XPG ADATA'nın XPG markası oyun ve performans tutkunları için yepyeni donanımlar hazırladı. SSD, RAM, Fare, Kulaklık ve Klavye yeni donanımlara ve aksesuralara yakından bakıyoruz. 13 saat önce 2 Erdi Özüağ Haberin devamı » 1282
AMD Vega ekran kartlarının enerji tüketimi oldukça yüksek MSI pazarlama şefine dayandırılan bilgilere göre Vega ekran kartları beklenenin çok üzerinde bir ısıl tasarım gücüne sahip olacak. Bunun nedeni ise harcadığı güç. 2 gün önce (14:00) 35 Ekrem71 Haberin devamı »
PCIe tabanlı Tesla V100 hızlandırıcısı duyuruldu Geçtiğimiz aylarda en güçlü mimarisi Volta’nın duyurusunu yapan Nvidia, yeni mimariyi temel alan Tesla V100 hızlandırıcısının bu kez PCIe tabanlı olanını duyurdu. Cuma, 11:05 8 Ekrem71 Haberin devamı »
AMD Ryzen işlemciler B2 revizyona yükseltiliyor İşlemcilerde revizyon güncellemesi, iyileştirilebilecek kimi tasarım detayları ve tespit edilen kimi donanımsal sorunların toparlanması için yapılır. AMD de Ryzen için B2 revizyona geçiyor. Cuma, 08:26 59 Erdi Özüağ Haberin devamı »
Küllerinden doğan anakart üreticisi: Biostar Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Biostar, dünyanın ilk mini-ITX formunda AMD Ryzen anakartını duyurarak dikkatleri çekmeyi başardı. Biz de bu videomuzda yeni Biostar modellerine bakıyoruz. Cuma, 00:18 19 Erdi Özüağ Haberin devamı » 7662
Vega mimarisi Nvidia GP100 GPU'sundan daha iyi Testlere bakıldığında Pascal mimarisi içerisinde Vega kartlarını geçebilecek bir ürün yok gibi görünüyor. Elbette Vega ekran kartları piyasaya çıktığında daha gerçekçi karşılaştırmalar yapabileceğiz. Perşembe, 09:30 27 Ekrem71 Haberin devamı »
Oyuncular için fiyat/performans iddialı yeni klavye ve fareler G.Skill denildiğinde akıllara ilk olarak yüksek performanslı RAM'ler gelse de, şirket oyunculara yönelik klavye/fare/kulaklık pazarında da iddialı olmak istiyor. İşte karşınızda yeni modelleri. Perşembe, 07:22 6 Erdi Özüağ Haberin devamı » 3568
AMD Ryzen için MSI'dan iddialı anakart AMD'nin Ryzen işlemci ailesi için MSI yeni bir anahart daha hazırladı. X370 çipsetini kullanan anakart hem tasarımı hem de özellikleriyle iddialı. MSI X370 Gamin M7'nin tüm detayları videomuzda. Çarşamba, 23:45 15 Erdi Özüağ Haberin devamı » 5634
Üç önemli maddede sistem toplamanın püf noktaları Yeni bir sistem toplarken nelere dikkat etmek önemli? Genel itibariyle işinize yarayabilecek bazı önemli bilgileri tek başlıkta bir araya getirmeye çalıştık. Gelin birlikte bakalım: Çarşamba, 16:00 23 Chris Brown Haberin devamı »
Aorus GTX 1070 Gaming Box satışa çıkıyor Gigabyte’ın pazardaki en ucuz harici grafik kutularından birisi olarak geliştirdiği Aorus GTX 1070 Gaming Box satışa çıkıyor. Grafik kartı yanında ürünün genişleme imkanları da oldukça dikkat çekici. Çarşamba, 15:45 3 Ekrem71 Haberin devamı »