İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Nvidia GeForce GTX 1070 Ti fiyatı ve özellikleri detaylanıyor Nvidia’nın önümüzdeki aylarda piyasaya sürmesi beklenen GeForce GTX 1070 Ti ekran kartı ile ilgili ayrıntılar netleşiyor. Tüketiciler daha ucuza GTX 1080 ayarında bir kart alabilecekler. Dün (23:56) 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Özelleştirilmiş Radeon RX Vega ekran kartları en erken Kasım ayında Piyasada ortaya çıkan Radeon RX Vega ekran kartı kıtlığı üretici ortakları da etkiliyor. Bazı ortaklar henüz daha RX Vega grafik çekirdeklerini teslim alabilmiş değil. Dün (13:15) 20 Ekrem71 Haberin devamı »
Intel Core i9-7980XE benchmark testine girdi: fiyatına değiyor mu? Intel’in AMD’nin Ryzen Threadripper atağına karşılık olarak tasarladığı Core i9 işlemcilerinin tepe modelinin ilk benchmark sonuçları geldi. Detaylar için haberimize göz atabilirsiniz. 2 gün önce (21:30) 20 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Nvidia Fısıltı Modu "Dizüstüler için sessizlik" Nvidia'nın GTX 1060 ve üzeri ekran kartlı dizüstü bilgisayarlar için geliştirdiği WhisperMode, oyunda deneyim kaybı yaşamadan daha serin ve sessiz çalışma ortamı sağlıyor. Salı, 22:20 25 Mesut Çevik Haberin devamı » 3912
Nvidia Volta muazzam performans artışı ile geliyor, AMD’yi zor günler bekliyor Nvidia’nın gelecek yıla damga vurmaya hazırlanan mimarisi Volta, grafik pazarında fırtınalar estirecek. İlk benchmark sonuçları 2 kata kadar performans artışına işaret ediyor. Pazartesi, 16:45 89 Ekrem71 Haberin devamı »
Dünyanın yapay zekaya yönelik ilk PCIe hızlandırıcısı duyuruldu Yapay zeka teknolojilerine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bu bakımdan sadece yapay zekaya yönelik hızlandırıcı kartlar piyasaya çıkmaya başladı. Pazartesi, 12:11 11 Ekrem71 Haberin devamı »
32 çekirdekli AMD Ryzen Threadripper işlemcisi ihtimali doğdu 16 çekirdekli AMD Ryzen Threadripper işlemcisi çekirdeklerine kadar söküldü ve firmanın gelecekteki muhtemel planları ortaya çıktı. Yonga tasarımı 32 çekirdeğe kadar imkan tanıyor. Pazar, 11:30 21 Ekrem71 Haberin devamı »
Canlı | Samsung T5 SSD inceleme "Daha hızlısı yok" [Yayın özeti] Samsung'un taşınabilir SSD modeli T5, ultra yüksek hızlara çıkabilmesi ve 2TB'a kadar depolama alanı sunuyor olmasıyla taşınabilirlik yanında hız arayan kullanıcılara hitap ediyor. Cumartesi, 22:59 10 Mesut Çevik Haberin devamı » 5212
Corsair’den hız canavarı Vengeance DDR4 bellekler Vengeance serisiyle DDR4 bellek sınıfında sınırları zorlayan Corsair, yeni piyasaya sürdüğü kitleri ile kendi hız rekorunu kırdı. Vengeance LPX serisi 4600MHz seviyesine kadar çıkıyor. Cumartesi, 15:00 13 Ekrem71 Haberin devamı »
HP yazıcılarda üçüncü taraf kartuşlara yine yasak HP OfficeJet ve OfficeJet Pro serilerinden bir yazıcıya sahipseniz üçüncü taraf kartuş için arıza bildirimi almaya başlayabilirsiniz. Firma yeni bir güncelleme ile güvenlik yongasını devreye soktu. Cumartesi, 09:30 11 Ekrem71 Haberin devamı »