İLANDIR

-
Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Gen-Z teknolojisi PCI Express’in yerini alabilecek mi? Yakın gelecekte PCIe standardından çok daha esnek bir iç bağlantı standardı bilgisayar sistemlerinde kendisine yer bulabilir. Gen-Z sektörü değiştirmek niyetinde. Dün (14:00) 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Skylake sonrası için Intel’in yaması dağıtıma hazır Spectre açığı için OEM üreticilere yönelik geliştirdiği yama hatalı çıkan Intel apar topar güncellemeyi geri çekmişti. Yamanın hatalarını düzelten yeni güncelleme yayınlandı. 2 gün önce (20:15) 15 Ekrem71 Haberin devamı »
Entegre Ryzen APU’ları ve EPYC işlemcileri duyuruldu Zen mimarisi ile bilgisayar dünyasının her noktasında var olmayı planlayan AMD şimdi entegre sistemlere el atıyor. Entegre Ryzen APU’ları ve EPYC işlemcileri duyuruldu 2 gün önce (12:45) 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Teknosa, Preo ürünleri ile Avrupa pazarına açılacak Ülkemizde perakende sektörünün önemli temsilcilerinden Teknosa, düzenlediği basın toplantısı ile 2017 yılı finansal sonuçlarını ve 2018 yılı hedeflerini açıkladı. 2 gün önce (08:00) 13 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Antminer S5 modeli mobil iletişim ağlarına müdahale mi ediyor? Büyük yatırımınızı çıkarabilmek için umut bağladığınız sanal madencilik ekipmanınızın civardaki mobil iletişim frekanslarını bozduğunu öğrenseydiniz ne yapardınız? Çarşamba, 19:00 1 Ekrem71 Haberin devamı »
AOC yeni 35 inç kavisli oyun monitörünü duyurdu AOC oyun tutkunlarını heyecanlandıracak yeni 35 inç kavisli monitörünü duyurdu. Cihaz oldukça yüksek çözünürlüğe sahip olduğu gibi devasa bir genişlik sunuyor. Detaylı bilgiler haberimizde. Salı, 19:45 10 Uğur Seven Haberin devamı »
AMD Ryzen 2 serisi yüzde 30’a varan performans artışı ile geliyor Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ryzen işlemciler pazara damga vuracak. Testlere göre Ryzen 2 serisi ilk nesle oranla yüzde 15-30 arasında değişen performans artışı sunuyor. Salı, 16:06 32 Ekrem71 Haberin devamı »
Intel’in harici grafik birimi prototipleri hazır Yıllardır harici grafik birimi geliştireceği iddiaları gündeme gelen Intel nihayet bu iddiaları doğruladı. Firma yavaş yavaş ilk grafik prototipini geliştirmeye başladı. Salı, 15:45 11 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung 30 TB depolama alanına sahip dünyanın en büyük SSD'sini üretti Teknoloji devi Samsung 30.72 Terabayt depolama alanına sahip olan dünyanın en yüksek kapasiteli SAS SSD'sini piyasaya sürdü. Yeni SSD önceki modele göre 3 kat daha hızlı. Salı, 14:50 18 Uğur Seven Haberin devamı »
Küçük oyun canavarı Corsair One artık çok daha güçlü Kompakt boyutlarda güçlü bir oyun bilgisayarı almak isteyenlere hitap eden Corsair One serisi şimdi çok daha güçlü. Yeni modeller Intel Core i7-8700K işlemci barındırıyor. Salı, 14:00 9 Ekrem71 Haberin devamı »