İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
EVGA GeForce GTX 1070 FTW2 inceleme videosu "Türünün en yakışıklısı" EVGA'nın yeni nesil ekran kartı, 11 farklı patente sahip olan 9 sensörle desteklenmiş soğutma sistemi ve tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Bu videomuzda kartı anlatıyor ve testlerini yapıyoruz. 2 saat önce 12 Erdi Özüağ Haberin devamı » 650
Nvidia GeForce GT 1030 söylentileri Entegre grafik birimlerinden bir tık daha iyisini isteyen ancak bütçesi kısıtlı olan tüketicilere yönelik olarak Nvidia’dan en alt seviye GeForce GT 1030 ekran kartı geliyor. 9 saat önce 24 Ekrem71 Haberin devamı »
AMD'nin en güçlü işlemcisi Ryzen 1800X'de fiyat indirimi! AMD'nin en güçlü işlemci modeli olan Ryzen 1800X'de fiyat indirimi! Yüksek performansıyla dikkat çeken işlemcinin fiyatı ve AMD'nin güncel fiyat tablosuna ilişkin detaylar haberimizde. 16 saat önce 44 Erdi Özüağ Haberin devamı »
Samsung Kablosuz Hızlı Şarj standı incelemesi "Hızlı, pratik ve bataryaya zararsız" Bu videoda Samsung'un hızlı şarj destekli kablosuz şarj standının tasarımını ele alıyor, kablolu şarj ile karşılaştırıyor , kılıflarla deniyor ve yaklaşık 6 ay kullanımdan sonra son noktayı koyuyoruz. Dün (21:31) 18 Burak Şolt Haberin devamı » 3192
Asya’da 9000 civarında sunucu, zararlı yazılım barındırıyor Bilgisayar sistemleri sürekli bakım gerektiren ve bir anlık ihmalde bile zararlı yazılım istilasına uğraması kaçınılmaz sistemler haline geldi. Bunu dikkate almayan işletmeler büyük risk oluşturuyor. Dün (14:15) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
AMD: "Vega, en hızlı Nvidia modellerine göre çok iyi görünüyor" Ryzen işlemci ailesiyle büyük ses getiren ve başarıdan başarıya koşan AMD, benzer bir yükselişi Vega GPU ailesiyle ekran kartı arenasında tekrarlamak istiyor. Gelen son açıklamalar oldukça iddialı. Dün (11:01) 68 Erdi Özüağ Haberin devamı »
Polaris tabanlı AMD Radeon Pro Duo geliyor Çift grafik çekirdeği ile pazarın en güçlüsü ünvanına sahip AMD Radeon Pro Duo ekran kartı yenilendi ancak daha iyisi ile değil daha düşük performansa sahip bir model ile. 2 gün önce (17:30) 9 Ekrem71 Haberin devamı »
1600 TL altına fiyat / performans odaklı sistem topluyoruz Düşük bir bütçe ile oyun oynatabilecek seviyede bir bilgisayar toplasak güncel fiyatlar ölçeğinde hangi parçaları kullanırdık? İşte sizler için hazırladığımız sistemin tüm detayları: Pazartesi, 19:10 79 Chris Brown Haberin devamı »
GDDR6 standardı Nvidia Volta mimarisine yetişiyor Grafik belleği mimarisinde yeni bir dönemi temsil eden GDDR6 standardı gelecek yıl itibariyle piyasaya çıkıyor. SK Hynix bunun için önemli bir grafik tasarımcısı ile ortaklığa gitti. Pazartesi, 18:00 20 Ekrem71 Haberin devamı »
AMD Ryzen için önemli güncelleme AMD yeni nesil Ryzen platformu için çalışmalarına devam ediyor. Geliştiricilerle yakın işbirliği içerisinde olan firma, yeni firmware güncellemesi ile kaydadeğer bazı iyileştirmeler sunuyor. Pazartesi, 16:19 32 Erdi Özüağ Haberin devamı »