Anlık Bildirim

Dosya Yükleme Nasıl Gerçekleştirilir?

Bilgisayarlara dosya yükleme işlemleri sistem üzerinden gerçekleştirilmektedir. Eskiden dosya yüklemeleri bir disk üzerinden veya cd üzerinden sağlanmaktaydı.                                   
Oy Ver

Bilgisayarlara dosya yükleme işlemleri sistem üzerinden gerçekleştirilmektedir. Eskiden dosya yüklemeleri bir disk üzerinden veya cd üzerinden sağlanmaktaydı. Artık Bulut sisteminin devreye girmesi ve teknolojinin ilerlemesi ile birlikte internet adresimiz dosyaupload.com üzerinden dosya yükle ve indir işlemi kolaylıkla sağlanmaktadır.

 Dosya Yükleme İşlemi Neden Yapılır?

 Dosya yüklemeleri özellikle iş hayatında bir başka kullanıcıya hazırlanmış dosyanın kolaylıkla transferini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. İş hayatının yanı sıra günlük hayatta bir video, müzik, fotoğraf veya bir oyun paylaşımına açık olması diğer kullanıcıya kolaylıkla iletilmesi amacıyla sıklıkla kullanılmaktadır.

 Dosya Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

 İnternet web sitemiz olan www.dosyaupload.com üzerinden geniş yelpazede ve ücretsiz olarak dosya indirmeleri gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. dosya yükle işlemini gerçekleştirmek için sistem üzerinden www.dosyaupload.com sitemize giriş yaparak dosya yükleme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

 Dosya Yükleme İşleminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

 Dosya Yüklenirken bilgisayarın yeteri kadar depolama alanının bulunması oldukça önemlidir. Harici disk ya da bilgisayarın hafızası bölümlendirilmiş D sürücü bu anlamda önemli bir kurtarıcı görevi görecektir. Kullanıcılar arasında dosya yükleme veya transfer işlemi yapıldıktan sonra ortalama 180 günlük bir saklama süresi bulunmaktadır. Bu süre sonunda dosyanın bellek kısmına kayıt edilmesi sağlıklı olacaktır. www.dosyaupload.com üyelerine özel 240 günlük dosya saklama süresi bulunmaktadır. Yine web sitemize özel üyelerin faydalanabileceği çok çeşitli dosya transferleri sağlanmaktadır.

 Oyun dosyaları yükleme ve indirme içeriğine bakılacak olursa yükleme yapılacak olan dosyanın büyüklüğü açıklamalarda verilmektedir. Kullanıcıların bilgisayar bellek kısımlarının yeterli olup olmadığını öncelikle kontrol etmesi gerekmektedir. Oyunlar indirildikten sonra bilgisayara kurulumu yapılması ve .exe uzantısı ile çalıştırılması gerekmektedir. Burada bilgisayarın bellek sistemi devreye girmektedir. Yeterli alan olmaması halinde dosya bilgisayara kayıt edilmediğinden açılmayacaktır.

 Diğer taraftan bulut sistemi üzerinden oyuna ulaşmak mümkün olmakta ancak ziyaretçilerin 180 gün içerisinden oyunu ana bilgisayara alması koşulu söz konusu olacaktır.

 Dosya Yükleme İşleminin Maliyeti Nedir?

 Dosya yükleme veya indirme işlemlerinde kullanıcıların işlem süreci içerisinde 2 ve 3 gb lık kapasiteleri mevcuttur. Ziyaretçilerin 2 GB üyelerin ise 3 GB indirme hakları bulunmaktadır. Dosyaların indirilme işlemleri kullanıcıların kullandıkları internet bağlantı hızı ve bilgisayarın işlemcilerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kullanıcıların dosya yükleme ve transferlerinde karşı alıcı dosyayı almasından itibaren belirli süre içerisinde kendi bilgisayarlarına kaydetme süreci bulunmaktadır. Bulut sistemi ile çalışmamız tüm dosyalarda problem yaratmadan hızlı şekilde transferini sağlamakta ve ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.

 Dosya Yükleme Özellikleri Nelerdir?

 Dosya yükleme aşamasında tüm dosya uzantıları indirmek söz konusu olmaktadır. Video dosyaları, .jpeg, .mpeg, .pdf, .word gibi tüm uzantılı dosyaları sitemiz olan www.dosyaupload.com desteklemektedir. Burada önemli olan nokta yüklenecek olan dosya türünün telif haklarının yasal olarak geçerli olması koşulu mevcuttur. Telifsiz tüm dosyalar sistem üzerinden transferine izin verilmemektedir.

 Dosya Güvenliği Nasıl Sağlanmaktadır?

 Kullanıcıların dosya indirmeden önce kendi bilgisayarları üzerinden dosyalarının virüs taramasını gerçekleştirmesi önemli bir noktadır. Dosya transferleri veyadosya uploadişlemlerinde yükleme esnasında sistem otomatik olarak virüs taramasını gerçekleştirmektedir. Özellikle program yüklemeleri sağlanırken indirme işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcının bilgisayarında firewall olarak bilinen virüs programı otomatik olarak çalışır ve dosyayı tarar. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra indirme işlemleri ile bilgisayarın belleğine kayıt işlemi ile tamamlanmaktadır.

 Dosya yükleme durumunda güvenlik ve telif hakları konusunda kaynak bildirme zorunluluğu bulunmaktadır. Bu anlamda www.dosyaupload.com web sitesi gerekli kaynak taramasını yapmaktadır.

 Bir Bilgisayarda Olması Gereken Programlar Nelerdir?

 Her kullanıcı bilgisayarlarını kullanırken bir takım ana programlara ihtiyaç duymaktadır. Bu programların başında web sitelerine güvenli giriş sağlayan tarayıcılar başı çekmektedir. Müzik dinlemek, televizyon izlemek amacıyla ihtiyaç duyulan programlar sitemiz olan dosyaupload.com üzerinden kolaylıkla indirip yüklemek mümkün olacaktır.

 Yükleme işlemleri gerçekleştirilirken kullanıcının bilgisayarının kapasitesi ve işlemcisinin yüksek olması programların çeşitlendirilmesinde önemli rol oynayacaktır.

 Üye Olmanın Avantajları Nelerdir?

 Sitemize 2 şekilde giriş mümkün olmaktadır. Biri üye olmadan ziyaretçi olarak www.dosyaupload.com ziyaret edebilir ve sınırlı olarak avantajlardan yararlanılabildiği gibi üyelik sistemi ile giriş yapılarak geniş yelpazede şartlarından kullanıcılar faydalanmaktadır. Öncelikle üye olan kullanıcılarımıza 30 GB’lık bir kullanım kapasitesi verilmektedir. Ayrıca üyelik sisteminden yararlanan üyelerimizin dosya ekleme, düzeltme, silme gibi birçok seçeneklere sahip olmaktadır. Ayrıca ziyaretçi olarak giriş yapan kullanıcılar aynı anda 30 dosya yüklemesi yapabilirken üye olan kullanıcılarımız tek seferde 90 adet dosya yüklemesi sağlayabilmektedir.

 Üyelik işlemlerimiz kısa bir kaç bilgi ile hemen gerçekleşmektedir. Kullanıcıların şifre güvenliği açısından şifrelerinin özel karakter, sayı ve büyük küçük harflere uyumlu bir şifre seçmelerini önermekteyiz.

 Web sitemiz üzerinden e mail adresinden veya diğer iletişim kanallarından müşteri temsilcilerimize hemen ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün olmaktadır. İletişim birimimiz soru veya talepleriniz konusunda titizlikle çalışmakta ve çok kısa sürede yardımcı olmaktadır. Dosya yükleme işlemleri titizlik isteyen güvenilir bir şekilde yüklemesi yapılması gereken önemli ayrıntılardır. Bu bağlamda teknik veya yükleme yapılması gereken dosya detayları konusunda teknik ekibimiz 7/24 yardımcı olmaktadır.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim