İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
AMD Radeon RX Vega ekran kartları tanıtıldı: İşte tüm detaylar AMD'nin aylardır merakla beklenen yeni nesil Radeon RX Vega ekran kartları lanse edildi. Bu makalemizde, Vega ekran kartı ailesinin tüm detaylarını sizler için bir araya getirdik, işte o detaylar. 31.7.2017 128 Erdi Özüağ Haberin devamı »
İşte AMD Radeon RX Vega ekran kartları [resmi görüntüler] Ortaya çıkan sızıntılar ve son iki gündür paylaşılan fotoğraflardan sonra, Radeon RX Vega ekran kartlarının detaylı görüntüleri AMD tarafından paylaşıldı. Hem hava hem de sıvı soğutmalı model... 30.7.2017 36 Erdi Özüağ Haberin devamı »
AMD Radeon RX Vega ekran kartları için fiyat bilgileri AMD'nin aylardır merakla beklenen Radeon RX Vega ekran kartı ailesi için sadece sayılı saatler kaldı. Peki kartlar hangi fiyat seviyesinden çıkış yapacak, işte ortaya çıkan son bilgiler. 30.7.2017 60 Erdi Özüağ Haberin devamı »
Karşınızda AMD Radeon RX Vega 64 Limited Edition AMD'nin yeni nesil Radeon RX Vega 64 Limited Edition ekran kartı ortaya çıktı. Kartın tasarımı ve teknik özelliklerine ilişkin en son görüntü ve detaylar haberimizde. 30.7.2017 24 Erdi Özüağ Haberin devamı »
Ekran kartı için uçak kiralayan madenciler ve AMD'nin duruma bakışı Ethereum'un inanılmaz değerlenme süreci, ekran kartlarına olan talebi patlattı ve bugün yaşadığımız kıtlığın temellerini oluşturdu. AMD finansal sonuçları ve mandenciliğin parasal boyutları. 29.7.2017 52 Erdi Özüağ Haberin devamı »
AMD hisseleri yükselişte Geçen yıl itibariyle yükselişe geçen ve ardı ardına hamleler yapan AMD, yatırımcılarını da memnun ediyor. Firmanın hisseleri mali tabloların açıklanması ile yüzde 8 artış gösterdi. 27.7.2017 21 Ekrem71 Haberin devamı »
AMD 2. çeyreğin finansal raporunu yayınladı AMD geçtiğimiz çeyreğin finansal raporunu yayınladı. Görünüşe göre Ryzen işlemciler firmanın ciddi bir artış yakalamasını sağlamış. Detaylar için haberimize göz atabilirsiniz. 26.7.2017 12 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Referans tasarım RX Vega kartı görüntülendi AMD’nin yaklaşan RX Vega kartları gün geçtikçe daha da fazla detayla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son gelen haberlerde referans tasarım bir modelin görseline yer verildi. 26.7.2017 54 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Nvidia CEO’sundan yapay zeka araştırmacılarına Tesla V100 hızlandırıcısı Haftasonu Honolulu’da düzenlenen konferansta Nvidia CEO’su etkinliğe katılan AI araştırmacılarına Tesla V100 hızlandırıcısı hediye etti. Detaylar haberimizde: 26.7.2017 4 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Bir RX Vega modeli 3DMark Fire Strike testinde göründü AMD’nin yaklaşan RX Vega kartları geçtiğimiz haftalarda olduğu yine 3DMark testinde açığa çıktı. Benchmar sonuçlarını incelemek için haberimize göz atabilirsiniz. 25.7.2017 32 Metehan Göktaş Haberin devamı »