Anlık Bildirim

FIFA Dünya Kupası Başlıyor: Oyun ve Ödüller için CoinEx’e Katılın

Herkesin bildiği büyük bir etkinlik olan 2022 Katar FIFA Dünya Kupası, çok büyük bir bütçeyle tarihteki en pahalı Dünya Kupası olacak.                                                        

FIFA Dünya Kupası Başlıyor: Oyun ve Ödüller için CoinEx’e Katılın Tam Boyutta Gör

Herkesin bildiği büyük bir etkinlik olan 2022 Katar FIFA Dünya Kupası, çok büyük bir bütçeyle tarihteki en pahalı Dünya Kupası olacak. Bu, aynı zamanda, kış aylarında kuzey yarımkürede gerçekleştirilen ilk Dünya Kupası. Katar Dünya Kupası, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo gibi büyük futbol yıldızlarının katıldığı son dünya kupası olduğundan tarihteki en popüler futbol etkinliklerinden biri. 2021 Ragbi Ligi Dünya Kupası’nın (RLWC) özel kripto para borsası partneri olan CoinEx, bu yılın dünya kupasını da yakından takip ediyor.

Katar Dünya Kupası’nın açılış seremonisi Al Bayt Stadyumu’nda gerçekleştirilecek. İzleyiciyi eğlendirmek için BTS Jung Kook, özel misafir olarak performans sergileyecek. Sonlara doğru, Katar Dünya Kupası’nın maskotu La’eeeb, futbolcularla birlikte sahaya çıkarak gösteriyi ve bu önemli futbol etkinliğini başlatacak. Tüm dünyadan kripto kullanıcılara futbol sahasındaki harika anlara eşlik etmek için CoinEx “Anın Ötesinde, Gelecek Seninle” temalı bir dizi etkinlik planladı.

1. Futbol veya diğer sporlarla ilgili izlenimlerinizi paylaş, USDT kazan

21 Kasım — 1 Aralık 2022 tarihleri arasında kullanıcılar, etkinliğe katılmak için CoinEx’in resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve sosyal medyada #CoinExMoment ve #CoinExTurns5 hashtagleriyle videolar paylaşabilir. Videoyu kaydederken etkinlik sloganını söylemeyi unutmayın: “CoinEx Dünya Kupasını seviyor. CoinEx üyesi olmak, Dünya Kupası’nı izlemek için televizyonu açmak kadar kolay.” Kullanıcılar ayrıca videolarında “Futbol (veya diğer sporlar) Benim İçin Ne İfade Ediyor?” sorusunu cevaplamalıdır. Bir dakikayı geçmemesi gereken videonun belirtilen formatta sosyal medyada yayınlanması gerekmektedir. Etkinlikten sonra CoinEx, tüm dünyadaki katılımcılar arasından rastgele seçilen 10 şanslı kullanıcıya 1.000 USDT ödül verecek.

2. Yeni CoinEx kullanıcıları için özel hediyeler

İçerik yarışmasının yanı sıra CoinEx, yeni CoinEx kullanıcıları için yeni başlayanlara özel hediyeler de sağlayacak. Yeni kullanıcılar CoinEx’i sosyal medyada takip edebilir ve 100 CET almak için belirli linkler üzerinden kaydolabilir! Ödüller bitmeden pay almak için hemen etkinliğe kaydolun!

3. CoinEx ile Dünya Kupası Şampiyonunu tahmin edin ve 100.000 CET ödül havuzunu paylaşın

CoinEx ayrıca etkileşimli bir etkinlik düzenliyor: “CoinEx ile Dünya Kupası Şampiyonunu Tahmin Et”. 1–9 Aralık 2022 tarihleri arasında kullanıcılar CoinEx’i sosyal medyadan takip edebilir ve kendi Katar Dünya Kupası şampiyon takımlarını ve sebebini #CoinExMoment and #CoinExTurns5 hashtagleriyle paylaşarak 100.000 CET ödül havuzundan pay alabilir.

4. CoinEx ile birlikte en iyi oyuncuyu tahmin et ve 100.000 CET kazan

Kullanıcılar, 9–18 Aralık 2022 tarihleri arasında CoinEx’i sosyal medyada takip edip Katar Dünya Kupası’nda kimin en iyi oyuncu olduğunu ve nedenini #CoinExMoment ve #CoinExTurns5 hashtagleriyle paylaşabilir. CoinEx, etkinlik sırasında en popüler 10 gönderiyi seçecek ve seçilen kullanıcılar 100.000 CET ödül havuzunu bölüşecek!

Bu yılki Dünya Kupası sırasında CoinEx, futbol tutkusunu kullanıcılarla birlikte hissederek hayallerinin peşinden giden tüm sporcular için tezahürat yapacak. Aralık 2022’de CoinEx’in beşinci yıl dönümünü kutluyor. Borsa, sadık kullanıcılarının CoinEx’in başarılarının her bir parçasının ardındaki güveni ve desteği için minnettarlıkla “In5inity ve Ötesine, Gelecek Sizinle” ödül etkinliğini başlatacak.

Kurulduğundan beri CoinEx her zaman kullanıcılarını öncelemiş, ürün ve kullanım deneyimini geliştirmeye devam etmiştir. Aynı zamanda, borsa, kullanım kolaylığını her ayrıntısıyla içselleştirmiştir. Bu yıl, CoinEx sloganını “Kolay Kripto İşlemler” olarak güncelledi. Geleneksel finansın kısıtlamalarını ortadan kaldırmak, kripto para piyasasını daha ulaşılabilir kılmak ve dünyadaki kripto hayranları için büyük bir geçide dönüşmek CoinEx’in hedefidir.

Halihazırda CoinEx, dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede 3 milyondan fazla kullanıcıya hizmet sağlamıştır. Dahası, tüm işlem taleplerini karşılamak için borsa, 600’den fazla işlem çifti listelemiştir. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için CoinEx’in resmî web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edin.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim