İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Tor, ağını hackleyene 4000$ ödül verecek Kullanıcılarına anonim iletişim imkanı sunan Tor, ağındaki açıkları keşfetmek için kendisini hackleyen hackerlara 4000$’a varan ödüller vereceğini açıkladı. Dün (09:30) 10 Furkan Babur Haberin devamı »
Ethereum soygunlarının ardı arkası kesilmiyor Bir ara değeri 400$’a kadar çıkan Ethereum sanal para birimi soyguncuların hedefi haline geldi. Sanal cüzdan platformlarında açık bulanlar hemen soyguna girişiyor. Cuma, 11:45 13 Ekrem71 Haberin devamı »
Hackerlar ABD'nin enerji ağını hedef aldı Perşembe günü ABD'de gerçekleşen siber saldırıda aralarında bir nükleer santralin de bulunduğu pek çok santral hedef alındı. Saldırının arkasında Rus hackerların olduğu düşünülüyor. 8.7.2017 09:30:00 6 Furkan Babur Haberin devamı »
Web sitenizi hackerlardan 4.5 petabyte'lık zip bombasıyla koruyun Güvenlik araştırmacısı Christian Haschek'in keşfettiği bir yöntemle, web sitenize saldıran bilgisayar korsanlarını 4.5 milyon GB'lık bir zip dosyasıyla bombalayabilirsiniz. 7.7.2017 18:45:00 26 Onur Seven Haberin devamı »
İngiltere parlamentosuna siber saldırı: Milletvekilleri hesaplarına ulaşamıyor Geçtiğimiz ay WannaCry fidye yazılımı ile hastane sisteminde ciddi bir sıkıntı yaşayan İngiltere’de hackerler bu kez parlamentoyu hedef aldı. 25.6.2017 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Obama, Rusya'ya siber saldırı emri vermiş Washington Post'un iddiasına göre ABD'nin eski başkanı Barack Obama, Rusya'ya yönelik siber saldırı hazırlığında bulundu ve ülkenin istihbarat birimlerine saldırı emri verdi. 24.6.2017 11 Furkan Babur Haberin devamı »
WannaCry saldırısı bitmedi: Honda tesisi üretime ara verdi Geçtiğimiz ay ortaya çıkan ve dünya genelinde yüzbinlerce bilgisayarı etkileyen WannaCry fide yazılımının etkileri tamamen dinmedi. Yazılım Honda’nın fabrikasını bir günlüğüne kapatmasına neden oldu. 2 gün önce (14:00) 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Web hosting şirketinden hackerlara 1 milyon dolarlık ödeme Güney Koreli hosting şirketi Nayana, fidye yazılımı tarafından şifrelenen 153 Linux sunucusuna erişim sağlayabilmek için hackerlara 1 milyon doların üzerinde para ödemeyi kabul etti. Salı, 18:20 12 Onur Seven Haberin devamı »
NSA şimdi de Github hesabı açtı ABD'nin en çok istihbarat toplayan teşkilatı NSA, halka açık platformlardaki varlığını arttırıyor. Ulusal Güvenlik Ajansı, Twitter'dan sonra bu kez de Github platformunda hesap açtı. Pazartesi, 19:00 11 Onur Seven Haberin devamı »
Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne ait bankalara siber saldırı: Binlerce müşterinin bilgileri satıldı Katar Ulusal Bankası(QNB) ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne ait InvestBank’in müşterilerine ait binlerce kişisel veri hackerlar tarafından ele geçirildiği ve Dark Web'de satıldığı ortaya çıktı. 14.6.2017 09:00:00 11 Furkan Babur Haberin devamı »