İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Singapur'da gerçekleşen siber saldırıda 1,5 milyon vatandaşın sağlık bilgileri çalındı Singapur'da, ülkede bu zamana kadar gerçekleştirilmiş olan en büyük siber saldırı yaşandı. Ülkenin en nüfuzlu sağlık kuruluşunu hedef alan saldırganlar 1,5 milyon kişinin sağlık bilgilerini çaldı. Dün (15:30) 3 Zeynep Yolcu Haberin devamı »
Veri ihlallerinin Türkiye'deki işletmelere maliyeti 2 milyon dolar IBM ve Ponemon Enstitüsü tarafından yapılan araştırmaya göre Türkiye'deki işletmeler maruz kaldıkları veri ihlalleri nedeniyle ortalama 2.16 milyon dolar zarara uğruyor. Perşembe, 21:45 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Putin: “Rusya Dünya Kupası sırasında 25 milyon siber saldırıya maruz kaldı.” Rusya Devlet Başkanı Putin, Dünya Kupası sırasında Rusya’nın 25 milyon civarında siber saldırıya ve cezai eylem gerektiren suça maruz kaldığını söyledi. Gelişmenin detayları haberimizde. Pazartesi, 20:30 5 Mustafa Darı Haberin devamı »
Adidas, web sitesinin hacklendiğini ve kullanıcı bilgilerinin çalındığını açıkladı Dev spor giyim şirketi Adidas, dün yaptığı açıklamayla şirketin web sitesinin hacklendiğini duyurdu. Açıklamaya göre bilgisayar korsanları kullanıcı bilgilerini çaldı. Konunun detayları haberimizde. 30.6.2018 4 Uğur Seven Haberin devamı »
Facebook'ta yeni veri skandalı: Yüz milyonlarca kullanıcının verileri tehlikede Veri ihlalleriyle gündemden düşmeyen Facbook, bu kez platformdaki bir test uygulaması nedeniyle zor günler geçirebilir. NameTest isimli uygulama milyonlarca kullanıcının verilerini sızdırmış olabilir. 29.6.2018 7 Furkan Babur Haberin devamı »
Biletix müşterilerinin bilgileri çalındı! Biletix hacklendi! Ticketmaster ailesinin üyelerinden olan Biletix, Ticketmaster'ın veri sızıntısından etkilendi. Müşterilerin yaklaşık yüzde 5'inin kişisel bilgileri tehlikede! 28.6.2018 4 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Çinli hackerlar, ABD donanmasına ait 614 GB'lik veriyi ele geçirdi Washington Post'un raporuna göre Çin hükümetine bağlı hackerlar ABD donanmasına ait çok sayıda dokümanı ele geçirdi. ABD'nin yeni füze geliştirme planları da ele geçirilen dokümanlar arasında. 10.6.2018 09:00:00 10 Furkan Babur Haberin devamı »
BÜSİBER Siber Yaz Kampı için son başvuru 17 Haziran Boğaziçi Üniversitesi Siber Güvenlik Merkezi (BUSİBER) 2-7 Temmuz tarihlerinde ücretsiz siber yaz kampı düzenliyor. Siber Yaz Kampı için son başvuru 17 Haziran. 2.6.2018 18:00:00 2 Ekrem71 Haberin devamı »
VEVO'nun YouTube hesabına saldıran iki hacker tutuklandı Geçtiğimiz ay VEVO'nun YouTube hesabına saldıran ve pek çok ünlü klip üzerinde birtakım değişiklikler yapan 18 yaşındaki iki hacker Fransa'da tutuklandı. 27.5.2018 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Chrome, artık HTTPS protokolü kullanan sitelere "Güvenli" ibaresi eklemeyecek İnternet tarayıcısı Chrome'un, Eylül ayından sonra HTTPS protokolü kullanan siteleri "Güvenli" olarak belirtmeyeceği duyuruldu. Artık güvenli olarak görülmeyen URL'lerle ilgili uyarı gösterilecek. Cuma, 14:30 3 Uğur Seven Haberin devamı »