İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Google'ın güvenlik uzmanı Adkins: Siber saldırılara karşı kimse güvende değil Google'da 15 yıldır Bilgi Güvenliği Direktörü olarak görev yapan Heather Adkins, internetteki saldırılara karşı kimsenin güvende olmadığını ve yapay zekanın korumak için yetersiz kaldığını açıkladı. Salı, 15:40 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Equifax saldırısında İngiltere'deki 400.000 müşteriye ait veriler sızdırıldı ABD'nin önde gelen kredi kuruluşlarından Equifax, 143 milyon ABD'linin verilerinin sızdırılmasına neden olan siber saldırının İngiltere'deki etkilerini açıkladı. Cumartesi, 10:30 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Eset Türkiye ile Dijital Güvenlik üzerine konuştuk ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu ile Türkiye'de dijital güvenlik ve siber saldırılar üzerine konuştuk. Türkiye, dijital saldırılara karşı hazırlıklı mı? Güvenlik önlemleri neler? 10.9.2017 22:31:38 27 Mesut Çevik Haberin devamı » 5050
ABD'de dev siber saldırı: 143 milyon kişinin bilgileri sızdırıldı ABD'nin en büyük kredi kuruluşlarından biri olan Equifax'e saldıran hackerların mayıs ve temmuz ayları arasında 143 milyon Amerikan vatandaşına ait hassas bilgileri ele geçirdiği ortaya çıktı. 8.9.2017 12:00:00 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Online ödeme yöntemi iPara, BDDK lisansını aldı Yerli ödeme yöntemlerinden iPara, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumundan ödeme işlemlerine aracılık etme lisansı aldı. iPara, müşteriye ve üye iş yerlerine güvenli bir alışveriş imkânı sunuyor. 6.9.2017 15:10:23 19 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Veri ihlalleri nedeniyle Yahoo'ya dava açılabilir 2013 ve 2014 yılında gerçekleşen veri ihlalleri sonucunda milyonlarca Yahoo kullanıcısına ait bilgiler sızdırılmıştı. ABD'deki bir federal mahkeme sızıntılarla ilgili dava açılabilir dedi. 4.9.2017 12:30:00 2 Furkan Babur Haberin devamı »
Hackerlar Game of Thrones sızıntılarını kullanarak malware yayıyor Siber güvenlik firması Proofpoint'e göre hackerlar, Game of Thrones sızıntılarını kullanarak internet kullanıcılarını hedef alıyor. Sızıntıları içeren e-postalar ile malware yayılıyor. 31.8.2017 4 Erhan Tan Haberin devamı »
ABD Adalet Bakanlığı, anti-Trump soruşturmasını daralttı ABD Adalet Bakanlığı, anti-Trump soruşturması kapsamında 1.3 milyon IP adresine ait kişisel bilgileri istemkten vazgeçti ancak halen ciddi bir kitleye ait bilgiler talep ediliyor. 23.8.2017 4 Furkan Babur Haberin devamı »
PlayStation hesapları hackendi: PSN veritabanının çalındığı iddia ediliyor OurMine isimli hacker grubu PlayStation'a ait resmi Twitter ve Facebook hesaplarını hackleyerek PlayStation Network veritabanını çaldıklarını iddia etti. Konuyla ilgili tüm detaylar haberimizde... Dün (13:17) 14 Onur Seven Haberin devamı »
Petya zararlı yazılımı deniz taşımacılığı devini vurdu Geçtiğimiz aylarda ilk olarak Ukrayna'da ortaya çıkan ve WannaCry'a benzer küresel bir etki yaratacağından endişe duyulan Petya zararlı yazılımı Maersk Line şirketine milyonlarca dolarlık zarar verdi Çarşamba, 22:00 7 Furkan Babur Haberin devamı »