İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Güvenlik Videoları

Eset Türkiye ile Dijital Güvenlik üzerine konuştuk

Eset Türkiye ile Dijital Güvenlik üzerine konuştuk ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu ile Türkiye'de dijital güvenlik ve siber saldırılar üzerine konuştuk. Türkiye, dijital saldırılara karşı hazırlıklı mı? Güvenlik önlemleri neler? Güvenlik - 10 Eylül 2017 - 41696 İzlenme
Sanal dünyanın karanlık yüzü

Sanal dünyanın karanlık yüzü "Hackerlar" özel belgesel Norton tarafından hazırlanan ve izleyicisini dünyanın en tehlikeli hackerlarının karanlık dünyasına kısa bir yolculuğa çıkartan bu özel belgeseli sizler için Türkçe alt yazı ekleyerek yayına veriyoruz. Güvenlik - 29 Haziran 2015 - 39198 İzlenme
DH Özel Röportaj: Kaspersky Labs, yeni nesil internet güvenliği programını tanıttı

DH Özel Röportaj: Kaspersky Labs, yeni nesil internet güvenliği programını tanıttı Dünyanın önde gelen internet güvenliği ve antivirüs yazılım şirketlerinden Kaspersky Labs, çoklu cihaz desteği sunan Kaspersky Internet Security Multi Device 2015 yazılımını tanıttı. Detayları firmanın Ülke Müdürü Sertan Selçuk'tan alıyoruz. Güvenlik - 12 Kasım 2014 - 8942 İzlenme
Güvenlik kanalına abone ol!
14 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
İnternet trafiğine yönelik saldırılar

İnternet trafiğine yönelik saldırılar

5 Şubat
2014
Hayatımızın vazgeçilmez bir ögesi haline gelen internet, aynı zamanda güvenlik saldırılarının da merkezinde yer alıyor. Man in the Middle adı verilen teknikle, internet trafiği manipüle edilebiliyor, bireysel, kurumsal veya devlet seviyesindeki kritik bilgiler önlem alınmaz ise ele geçirilebiliyor. Konuyu, Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Gonca Gürsün anlatıyor.

Erdi Özüağ Güvenlik 18317 İzlenme
Kaspersky ile Güncel Güvenlik Risklerini Konuştuk!

Kaspersky ile Güncel Güvenlik Risklerini Konuştuk!

31 Ekim
2013
Kaspersky lab.'ın Küresel araştırma ve analiz takımının kıdemli araştırmacısı Stefan Tanase ile güncel güvenlik tehlikeleri,internet bankacılığı, Safe Money uygulamasını, siber saldırılar, ülkelerin düzenlediği siber casusluk operasyonları hakkında çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.

enderc Güvenlik 10566 İzlenme
TG:

TG: "Hacker'ların karanlık dünyası" TTNET Bizi izliyor mu? Türkiye Siber Savaşa hazır mı? Tamer Şahin'in anlatımıyla ekranlarınızda! video şov

10 Aralık
2012
Türkiye'nin ilk Hacker'larından Tamer Şahin ile güncel tehlikeleri ve kitabı Hacker'ın Aklı'nı konuştuk. Bu özel videoda TTNET bizi izliyor mu? OdaTV davasındaki bilinmeyenler, cep telefonları dinlenebiliyor mu? Türkiye siber saldırılara hazır mı? Hacker'ların amacı ne? gibi bir çok soruya samimi cevaplar bulacaksınız.

Mesut Çevik Güvenlik 30338 İzlenme
Edimax IC-3005wn kablosuz ağ kamerası

Edimax IC-3005wn kablosuz ağ kamerası

28 Haziran
2011
Geleneksel güvenlik kemaralarından farklı olarak kendi işlemcilerine ve işletim sistemlerine sahip olan ağ kameraları kullanıcılara fiyat / performans oranı yüksek güvenlik çözümleri sunuyor. Edimax'in IC-3005wn'i kablosuz ağ desteği ve iPhone'a da görüntü aktarabiliyor oluşuyla ilgi çekici bir ürün.

Mesut Çevik Güvenlik 15807 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xiaomi'nin en iddialı telefonu | Mi 8 Explorer Edition incelemesi
21.9.2018, 15:54 - Erdi Özüağ
Xiaomi'nin en teknolojik telefonu Mi 8 Explorer Edition ekrandan parmak izi okuma ve Face ID türevi teknolojisi dışında şeffaf arka tasarımıyla görsel olarak ta firmanın en etkileyici telefonu. Bu videomuzda Mi 8 Explorer Edition'ı kutusundan çıkartıp, incelemesini yapıyoruz.