İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Apple, microLED ekran teknolojisine geçiş yapacak Apple yeni bir ekran teknolojisine geçiş yapıyor: Daha düşük güç tüketimi ile daha fazla parlaklık ve daha gerçekçi renkler üretebilen microLED ekran teknolojisiyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor. 8 saat önce 16 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
iPhone X ilk değerlendirme | TrueDepth Kamera çok eğlenceli iPhone X'un ülkemizde satışa başlamasına çok az kala iPhone X'u kutusundan çıkartıyor ve ana hatlarıyla ilk değerlendirmesini yapıyoruz. Bakalım 10. yıla özel iPhone, deneyim açısından ne sunuyor. Cumartesi, 21:30 38 Mesut Çevik Haberin devamı » 8693
Yeni iPhone’ların kablosuz şarj özelliği halen çok yavaş Sonunda kablosuz şarj özelliğine kavuşan yeni iPhone modellerinde bir dezavantaj var. Yeni özellik neredeyse yarı yarıya daha uzun şarj süresi sunan bir önceki versiyonu barındırıyor. Cumartesi, 15:00 25 Ekrem71 Haberin devamı »
Yeni nesil iPhone’larda da Qualcomm modemleri yer alacak Qualcomm ile yaşadığı patent kavgası nedeniyle Apple’ın Snapdragon modemlerden tamamen vazgeçeceği tahmin ediliyordu ancak analizler buna pek de ihtimal vermiyor. Cumartesi, 11:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Turkcell, iPhone X'u 100TL ucuza kablosuz şarj hediyesi ile satacak iPhone'un onuncu yılına özel olarak üretilen iPhone X, Turkcell'de ön siparişe sunuldu. Turkcell'den ön sipariş veren kullanıcılar iPhone X'u daha ucuza ve hediyesi ile beraber alacak. Cuma, 18:48 85 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Face ID sistemi çocuklara karşı çaresiz Eğer 13 yaş altında size benzeyen bir çocuğunuz varsa iPhone X modelinde yer alan Face ID sistemini aşması an meselesi olabilir. Sistem çocuklarda biraz zorlanıyor gibi. Çarşamba, 17:24 29 Ekrem71 Haberin devamı »
iPhone stratejisi baştan aşağıya değişebilir 1000$ seviyesindeki iPhone X modelinin büyük ilgi görmesi Apple’ı bu fiyat seviyelerine yerleşmeye teşvik ediyor. Gelecek yıl daha pahalı iPhone modelleri görebiliriz. Çarşamba, 10:16 25 Ekrem71 Haberin devamı »
Notch Remover ile iPhone X çentiğinden kurtulun iPhone X modeli ile birlikte kullanıma sunulan ikonik çentik tasarımından hoşlanmayanlar için App Store mağazasında ilginç çözümler bulunuyor ancak hepsi de yönergelere aykırı. Salı, 11:00 29 Ekrem71 Haberin devamı »
iPhone X ve iPhone 8 Plus üretimi artıyor, iPhone 8 azaltılıyor Yıl sonundaki tatil döneminde iPhone X ve iPhone 8 Plus modellerine ilginin artacağını öngören Apple üretimi arttırma kararı aldı. Buna karşılık iPhone 8 üretimi azaltılıyor. 13.11.2017 13:20:00 15 Ekrem71 Haberin devamı »
iPhone X ekranının soğukta tepkisiz kalması sorunu gideriliyor iPhone X modelinin iç mekandan bir anda soğuk dış mekana çıktığında meydana gelen ekranının tepkisiz kalması problemi Apple tarafından da doğrulandı. Yama çok yakında. 11.11.2017 23:59:00 47 Ekrem71 Haberin devamı »