İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Yeni iOS uygulamalarında iPhone X ekran uyumu zorunlu hale geliyor Eğer Nisan ayından sonra iOS platformu için bir uygulama geliştirme düşünceniz varsa mutlaka iPhone X modelinin çentik ve ekran tasarımına uyumlu olarak hazırlamanız gerekiyor. Dün (19:30) 13 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple akıllı telefon pazarında gelirlerin yüzde 51’ine sahip iPhone ortalama satış fiyatı tarihteki en yüksek noktaya çıkarken Apple da akıllı telefon pazarında gelirlerin yarısından fazlasını hanesine yazdırmayı başardı. Dün (16:00) 14 Ekrem71 Haberin devamı »
iPhone gözüyle İstanbul’un sokak kedileri Hiç kimseye ait olmayan ama herkesin sevgisini kazanan İstanbul’un sokak kedileri Apple’ın Instagram hesabına konu oldu. iPhone ile çekilmiş birbirinden etkileyici fotoğraflar sizi bekliyor. 2 gün önce (22:22) 19 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple çalışanları yeni merkezin cam duvarlarına çarparak yaralanıyor Geçtiğimiz yılın Nisan ayında açılan ve yapımına 5 milyar dolar harcanan Apple'ın yeni kampüsü, çalışanlar için kabusa dönüşmüş durumda. Nedeni ise bu devasa yapının camdan duvar ve kapıları! Cuma, 23:18 41 Uğur Seven Haberin devamı »
iOS 11.2.5 sürümündeki bu mesaj iPhone'ları çökertiyor [Güncelleme] iOS 11'in güvenlik açıkları kapanmak bilmiyor. Şimdi de iOS 11.2.5 yüklü iPhone'lara gönderilen tek bir mesajla cihazları çökertmek mümkün. Ayrıntılar haberimizde. Perşembe, 22:14 37 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
KGI: 6.1inç boyutlu iPhone 699-799 dolar fiyata sahip olacak Apple'a yakınlığıyla tanınan Ming-Chi Kuo, 6.1 inçlik iPhone modelinin fiyatını ve satış adetlerini tahmin etti. Kuo'ya göre ucuz olan bu model, yeni modellerin satışının yarısını oluşturacak. Perşembe, 13:32 16 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Tim Cook şirket sırrı diyerek hissedarların Apple Park'ı gezmesine izin vermedi Apple'ın patronu Tim Cook, Salı günü gerçekleştirilen yıllık toplantıda Apple Park'ın ana binasını gezmek isteyen hissedarlara şirket sırlarını gerekçe göstererek izin vermedi. Çarşamba, 18:30 21 Onur Seven Haberin devamı »
Apple, LG ve Valve iş birliği mikro OLED ekranları hedefliyor Zengin gerçeklik alanında iddialı bir gözlük geliştireceği sık sık gündeme gelen Apple önemli hamleler yapmaya devam ediyor. Firma bir microLED girişimine yatırım yaptı. Pazartesi, 14:00 12 Ekrem71 Haberin devamı »
iPhone kaynak kodları internete sızdırıldı (Güncelleme) Github üzerinde erişime açılan iPhone kaynak kodları derlenemiyor ancak belirli cihazların jailbreak yapılabilmesi için hackerlara önemli imkanlar verebilir. 9.2.2018 11:40:00 11 Ekrem71 Haberin devamı »
AirPower ve AirPods kablosuz şarj kutusu Mart ayında gelebilir Best Buy mağazasından bir yetkili, Apple'ın AirPower kablosuz şarj matı ve AirPods kablosuz şarj kutusunu Mart ayında satışa sunmaya hazırlandığını söyledi. Konuyla ilgili detaylar haberimizde. 8.2.2018 22:00:00 4 Onur Seven Haberin devamı »