İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
WhatsApp önemi bir haber kaynağı haline geliyor Reuters tarafından yapılan araştırmaya göre insanlar WhatsApp’ı sadece anlık mesajlaşma uygulaması olarak değil aynı zamanda güvenilir bir haber kaynağı olarak da kullanıyor. 11 saat önce 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Yakın tarihte internete bağlı cihazların sayısı nüfusun 3 katı olacak Yapılan bir araştırmaya göre 2020 senesine kadar internete bağlı olan cihazların sayısı toplam insan nüfusunun 3 katına ulaşacak. Bu sayının artmasına IoT cihazları katkı sağlayacak. Dün (15:00) 2 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Google artık reklam için Gmail hesabınızı taramayacak Firmadan yapılan açıklamaya göre kişi odaklı reklamların geliştirilmesi amacıyla yapılan Gmail tarama işlemine son veriliyor. Karar kişisel Gmail hesapları için geçerli. Dün (13:30) 11 Ekrem71 Haberin devamı »
İngiltere parlamentosuna siber saldırı: Milletvekilleri hesaplarına ulaşamıyor Geçtiğimiz ay WannaCry fidye yazılımı ile hastane sisteminde ciddi bir sıkıntı yaşayan İngiltere’de hackerler bu kez parlamentoyu hedef aldı. Dün (06:38) 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Obama, Rusya'ya siber saldırı emri vermiş Washington Post'un iddiasına göre ABD'nin eski başkanı Barack Obama, Rusya'ya yönelik siber saldırı hazırlığında bulundu ve ülkenin istihbarat birimlerine saldırı emri verdi. 2 gün önce (15:00) 10 Furkan Babur Haberin devamı »
Google tıbbi kayıtları arama sonuçlarından kaldıracak Google, tıbbi kayıtları; telif hakkı ve kredi kartı bilgileri gibi koruma altına alıyor. Bundan böyle hastaların rızası dışında internete yüklenen tıbbi kayıtlar arama sonuçlarında gösterilmeyecek. 2 gün önce (09:30) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
YouTube aylık 1.5 milyar aktif kullanıcıya ulaştı 2013 yılında aylık 1 milyar aktif kullanıcı barajını aşan YouTube önemli bir kilometretaşını daha geride bıraktı. Video paylaşım devi artık aylık 1.5 milyarın üstünde aktif kullanıcıya sahip. Cuma, 14:40 8 Furkan Babur Haberin devamı »
Alman polisinden sosyal medya baskını Almanya sosyal medya platformlarındaki nefret söylemlerinin bir an önce kaldırılmasını talep ederken Alman polisi sosyal medya hesaplarında nefret söylemleri paylaşan 36 kişinin evine baskın düzenledi Cuma, 09:15 16 Furkan Babur Haberin devamı »
WannaCry saldırısı bitmedi: Honda tesisi üretime ara verdi Geçtiğimiz ay ortaya çıkan ve dünya genelinde yüzbinlerce bilgisayarı etkileyen WannaCry fide yazılımının etkileri tamamen dinmedi. Yazılım Honda’nın fabrikasını bir günlüğüne kapatmasına neden oldu. Perşembe, 14:00 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Instagram Stories’ın kullanıcı sayısı, Snapchat’ın kullanıcı sayısını geçti Instagram Stories 250 milyon günlük aktif kullanıcı sayısına ulaştı. Özellik, Stories özelliğinin fikir sahibi olan Snapchat’in toplam kullanıcı sayısını bile geride bırakmayı başardı. Perşembe, 00:50 4 Emre Karakullukçu Haberin devamı »