İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Instagram artık 700 milyon kullanıcıya sahip Instagram kullanıcı sayısını yalnızca 4 ay içerisinde 100 milyon artırmayı başardı ve 700 milyon kullanıcı sayısına ulaştığını duyurdu. Sene sonuna kadar 1 milyara ulaşabileceği tahmin ediliyor. 2 gün önce (20:32) 4 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Twitter'ın birinci çeyrek sonuçları umut veriyor Son 3 ay içinde hisseleri yüzde 15 değer kaybeden Twitter, 2017'nin birinci çeyreğine ait sonuçları yayınladı. Beklenenden daha iyi olan sonuçlar hisselerin tekrar canlanmasını sağladı. 2 gün önce (17:45) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Wikipedia'nın kurucusundan yalan haberlerle mücadele platformu: Wikitribune Wikipedia'nın kurucusu Jimmy Wales, profesyonel gazetecilerin ve topluluk gönüllülerinin bir araya gelerek yalan haberlerle mücadele edeceği Wikitribune isimli platformu duyurdu. Salı, 21:15 8 Furkan Babur Haberin devamı »
Instagram, bilinmeyen bir sebeple çöktü An itibariyle Instagram’a erişim sağlanamıyor. Sosyal paylaşım platformu henüz açıklanmayan bir nedenden ötürü yaklaşık yarım saattir kullanılamıyor. Detaylar haberimizde. Pazartesi, 20:58 9 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
YouTube'a ilk video yüklenmesinin üzerinden 12 yıl geçti Dünyanın en popüler web sitelerinden biri haline gelen YouTube'a ilk video tam 12 yıl önce bugün yüklendi. Peki 18 saniyelik bu ilk video neydi ve kim tarafından yüklenmişti? Pazartesi, 14:40 19 Onur Seven Haberin devamı »
Yeni uTorrent web tarayıcısı üzerinden çalışacak uTorrent’ın yeni sürümünün web tarayıcıları üzerinden çalışabileceği açıklandı. Torrent’ın kullanım deneyimini tamamen değiştirecek bu yeniliğin erişim kalitesini iyileştireceği düşünülüyor. Cumartesi, 15:00 28 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Facebook zihninizi okumaya çalışıyor Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, kullanıcıların yalnızca zihinlerini kullanarak iletişim kurmalarına izin verecek bir teknoloji üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Cuma, 10:45 9 Furkan Babur Haberin devamı »
İlk 500 bilişim şirketi araştırması başlıyor Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan çalışma için başvuru ve araştırma süreci başladı. 20.4.2017 14:00:00 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Oracle, reklam ölçümleme şirketi Moat’ı satın aldı Oracle, 2010 senesinde kurulan reklam ölçümleme şirketi Moat’ı satın aldığını duyurdu. Bu hamleyle şirketin dijital reklamcılık sektöründeki etkisini artırması bekleniyor. 20.4.2017 11:00:00 1 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Snapchat Word Lenses ile her şeye filtre uygulayın Popüler video ve fotoğraf paylaşım uygulaması Snapchat, yüz filtrelerini bir adım daha öteye taşıyarak etrafınızdaki her şeye 3D objeler ekleyebileceğiniz yeni özelliğini duyurdu. 19.4.2017 21:40:00 9 Furkan Babur Haberin devamı »