İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Twitter’da sıralı gönderi dönemi başlıyor Fikirlerinizi ifade etmek için Twitter’da ardı ardına onlarca Tweet atmak ve bunları takip etmek sizi yoruyorsa artık resmi olarak çoklu gönderi aracı kullanıma sunuldu. Dün (17:00) 2 Ekrem71 Haberin devamı »
2017'de Google'da en çok arananlar 2018'e girmemize haftalar kala popüler arama motoru Google, 2017 yılının en çok arananlar listesini paylaştı. Türkiye için yayınlanan liste bir hayli dikkat çekici. Dün (13:38) 9 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Netflix’te günde 140 milyon saat içerik izleniyor Orijinal yapımlarını ve yatırımlarını sürekli arttıran Netflix, izlenme süreleri bakımından devasa rakamlara ulaştı. Platformda haftalık olarak 1 milyar saat içerik izleniyor. Dün (09:00) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Boğaziçi Üniversitesi siber güvenlik kampı başlıyor Siber güvenlik alanında tatmin edici bir eğitim almak isteyenler Boğaziçi Üniversitesi Siber Güvenlik Merkezi (BUSİBER) tarafından düzenlenen kampa başvurabilirler. 2 gün önce (23:30) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Eski Facebook yöneticisi: "Programlandığınızın farkında değilsiniz, toplumun temellerini yıkıyoruz." 2005-2011 yılları arasında Facebook'ta yöneticilik yapan Chamath Palihapitiya, sosyal ağların insanların davranışlarını ve düşüncelerini programladığını söylüyor. 2 gün önce (22:56) 25 Hasan Aygünoğlu Haberin devamı »
6 yaşındaki çocuk oyuncak inceleyerek YouTube'dan 11 milyon dolar kazandı Yaklaşık 3 yaşından beri YouTube'da boy göstererek oyuncak incelemeleri yapan Ryan, son bir yılda YouTube'dan 11 milyon dolar para kazandı. En fazla gelir sağlayan isim ise DanTDM oldu. 2 gün önce (16:26) 19 Onur Seven Haberin devamı »
Arkadaşlarınızın ne yaptığını görebildiğiniz Facebook Ticker modülü kaldırılıyor Eğer Facebook ağında arkadaşlarınızın ne yaptığını takip etmek için sürekli sağ üst kısımdaki modülü kontrol ediyorsanız bugünden itibaren yerinde bulamayabilirsiniz. 2 gün önce (12:00) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Netflix büyükler için de maceranı seç dizisi hazırlıyor Gelecek yıl orijinal içeriklere milyarlarca dolar harcamayı planlayan Netflix’in ilgi çekecek yapımlarından birisi izleyicilerin hikâyeyi yönlendirdiği tür olacak. Pazartesi, 20:00 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Sıfır Wikipedia’nın ardından şimdi de 0imgur kullanıma açıldı Resim paylaşım platformu Imgur.com'a erişim engeli bulunuyor. Imgur'a VPN ile girebilmek mümkün. Peki VPN kullanmadan pratik bir şekilde nasıl Imgur'a girilir? Imgur nasıl açılır? Pazartesi, 13:00 10 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Yargıtay, gizli ses kaydını delil olarak kabul etti Telefonda sizi tehdit eden veya sizi dolandırmaya çalışan kişinin ses kaydını alsanız delil olarak kabul edilir mi? Antalya'da yaşanan bir olayda Yargıtay, ses kaydını delil olarak kabul etti. Pazar, 17:20 46 Yusuf Akbaş Haberin devamı »