İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Samsung'un Uhssup isimli sosyal ağı Galaxy S9'la birlikte tanıtılabilir Güney Kore kaynaklı yeni bir rapora göre Samsung, konum tabanlı sosyal paylaşım ağı "Uhssup"ı Galaxy S9 ile birlikte tanıtabilir. Peki yeni sosyal ağ kullanıcılara ne sunacak? 2 gün önce (21:50) 14 Onur Seven Haberin devamı »
Fazla para çekme olayında Coinbase suçsuz Kullanıcıların tüccar gibi değerlendirilip fazla para kesildiği Coinbase ödeme problemi tartışmasında Visa da devreye girdi ve tüm sorumluluğu kendi üzerine aldı. 2 gün önce (18:20) 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Araştırma: KOBİ’lerin yüzde 90’ı e-ticaretten memnun Türkiye'nin önde gelen e-ticaret platformlarından GittiGidiyor, KOBİ'ler ile ilgili yaptığı araştırmanın sonuçlarını açıkladı. KOBİ'lerin e-ticarete ilgisi ve memnuniyet seviyesi gözler önüne serildi. 2 gün önce (18:00) 7 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Steam’e KDV geldi! Vergilendirmede yapılan değişiklik ile Steam'de de KDV uygulaması başladı. Bundan böyle Steam'de yapılan tüm alışverişlerden yüzde 18 oranında KDV alınıyor. Detaylar: 2 gün önce (17:45) 174 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Wikipedia'ya ücretsiz mobil erişim 2018'de sona erecek Dünyanın en büyük ansiklopedisi Wikipedia, gelişmekte olan ülkeler için uyguladığı ücretsiz mobil erişimin sona ereceğiniz açıkladı. 2018 yılı Wikipedia Zero'nun sonu olacak. 2 gün önce (15:07) 5 Uğur Seven Haberin devamı »
Google'ın "Resmi Görüntüle" seçeneği Chrome eklentisi ile geri geldi Geçtiğimiz günlerde radikal bir karar alan Google, Getty Images ile yaptığı anlaşma sonucu görsel arama sonuçlarından resmi görüntüle seçeneğini kaldırmıştı. Bu özellik Chrome eklentisi ile geri geldi 2 gün önce (13:03) 11 Uğur Seven Haberin devamı »
Blockchain.info kullanıcıları dolandırıcılık kurbanı oldu Kripto para birimi alanında en büyük cüzdan platformlarından Blockchain.info’nun kullanıcıları büyük bir dolandırıcılık olayının kurbanı oldu. Meblağ 50 milyon doları buluyor. 2 gün önce (12:35) 3 Ekrem71 Haberin devamı »
TROY ve Evrencan Gündüz bu toprakların seslerini keşfetmeye devam ediyor Evrencan ve Uzaylılar adlı albümü ile beğeni toplayan genç sanatçı Evrencan Gündüz, geçen yıldan bu yana türkülerimizi kendi yorumuyla seslendirmeye devam ediyor. Pazar, 21:30 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Almanya Savunma Bakanı: Siber saldırılar küresel istikrar için en büyük tehdit Geçtiğimiz yıl dünya çapında etkili olan siber saldırılar hükümetlerin bu konuya eğilmesine neden olmuş durumda. Almanya Savunma Bakanı da siber saldırılardan endişe duyuyor. Pazar, 11:00 2 Furkan Babur Haberin devamı »
Soyağacından büyüklerinin adını öğrenen herkes MSB'nin Şehitler Listesi'ne akın etti Üst-Alt Soy Bilgisi Sorgulama hizmetinden büyüklerinin ismini öğrenenler, yakınlarından şehit düşen olup olmadığını öğrenmek için MSB'nin sayfasına koştu. Hizmet yoğunluk nedeniyle durduruldu. Cumartesi, 18:41 12 Barış Cankı Haberin devamı »