İLANDIR

-
Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Tim Cook: Hiçbir firmayı takip etmiyoruz, kullanıcılarımız denek değil Apple’ın son dönemde önden gitmek yerine Android cihaz üreticilerini takip etmeye başladığı eleştirilerine ünlü CEO Tim Cook’tan çok önemli açıklamalar geldi. Dün (11:15) 22 Ekrem71 Haberin devamı »
İkinci nesil AirPods kablosuz kulaklıklar geliyor Apple, daha gelişmiş özelliklere sahip ikinci nesil AirPods kablosuz kulakları için kolları sıvamış durumda. Suya karşı dirençli olması beklenen kulaklığa, W2 yonga setinin eşlik edeceği söyleniyor. Dün (08:20) 8 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Apple, "Portre Aydınlatma" özelliğini çarpıcı bir video ile tanıttı Apple, iPhone 8 Plus ve iPhone X'da yer alan "Portre Aydınlatma" özelliğinin nasıl çalıştığıyla ilgili bir video yayınladı. Görünüşe bakılırsa bu özellik oldukça başarılı. 2 gün önce (23:30) 26 Uğur Seven Haberin devamı »
Apple, cihazların pilleri için kobalt madencileri ile görüşmeye başladı Apple, lityum iyon pillerin üretiminde kilit rol oynayan kobalt madeninin tedariğinde sorun yaşamamak için uzun vadeli bir çözüm peşinde. Talep ve fiyat artışı Apple'ı tedirgin etmiş durumda. Çarşamba, 13:30 11 Uğur Seven Haberin devamı »
iPhone SE 2, Haziran ayında düzenlenecek WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılabilir Apple'ın iPhone SE 2 modelini Haziran ayında düzenleyeceği WWDC 2018 etkinliğinde lanse edeceği iddia edildi. Sızdırılan bilgiler dahilinde telefonun teknik detayları da haberimizde. Çarşamba, 08:40 19 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Yeni iOS uygulamalarında iPhone X ekran uyumu zorunlu hale geliyor Eğer Nisan ayından sonra iOS platformu için bir uygulama geliştirme düşünceniz varsa mutlaka iPhone X modelinin çentik ve ekran tasarımına uyumlu olarak hazırlamanız gerekiyor. Pazar, 19:30 13 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple akıllı telefon pazarında gelirlerin yüzde 51’ine sahip iPhone ortalama satış fiyatı tarihteki en yüksek noktaya çıkarken Apple da akıllı telefon pazarında gelirlerin yarısından fazlasını hanesine yazdırmayı başardı. Pazar, 16:00 14 Ekrem71 Haberin devamı »
iPhone gözüyle İstanbul’un sokak kedileri Hiç kimseye ait olmayan ama herkesin sevgisini kazanan İstanbul’un sokak kedileri Apple’ın Instagram hesabına konu oldu. iPhone ile çekilmiş birbirinden etkileyici fotoğraflar sizi bekliyor. Cumartesi, 22:22 19 Ekrem71 Haberin devamı »
Apple çalışanları yeni merkezin cam duvarlarına çarparak yaralanıyor Geçtiğimiz yılın Nisan ayında açılan ve yapımına 5 milyar dolar harcanan Apple'ın yeni kampüsü, çalışanlar için kabusa dönüşmüş durumda. Nedeni ise bu devasa yapının camdan duvar ve kapıları! 16.2.2018 23:18:00 41 Uğur Seven Haberin devamı »
iOS 11.2.5 sürümündeki bu mesaj iPhone'ları çökertiyor [Güncelleme] iOS 11'in güvenlik açıkları kapanmak bilmiyor. Şimdi de iOS 11.2.5 yüklü iPhone'lara gönderilen tek bir mesajla cihazları çökertmek mümkün. Ayrıntılar haberimizde. 15.2.2018 22:14:09 43 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »