İLANDIR

İşlemci Videoları

AMD Ryzen 7 1800X ve Asus Crosshair VI Hero ilk bakış

AMD Ryzen 7 1800X ve Asus Crosshair VI Hero ilk bakış AMD'nin yeni nesil Ryzen işlemci ailesinin en güçlü üyesi olan 1800X ve X370 çipsetini kullanan Asus Crosshair 6 Hero anakarta, San Francisco'da yakından bakıyoruz. İşlemci - 22 Şubat 2017 - 15061 İzlenme
AMD geri döndü: Ryzen işlemciler hakkında her şey!

AMD geri döndü: Ryzen işlemciler hakkında her şey! AMD'nin yıllardır merakla beklenen yeni nesil işlemci ailesi Ryzen nihayet piyasaya çıkıyor. Biz de AMD'nin davetlisi olarak San Francisco'da Ryzen işlemcileri test ettik, modellerin detayları, performansları ve fiyatları dahil olmak üzere her şeyi bu videoda anlattık. İşlemci - 22 Şubat 2017 - 17075 İzlenme
AMD'den Pro serisi APU'lar: Ofis uygulamalarına GPU hızlandırma

AMD'den Pro serisi APU'lar: Ofis uygulamalarına GPU hızlandırma Teksas'ın Austin kentindeki AMD merkezinde gerçekleştirdiğimiz yeni bir video sohbet ile karşınızdayız. Bu defa şirketin PRO sınıfı APU'larını konuşuyor, entegre grafik biriminin ofis uygulamalarına kattıkları ve AMD'nin neden kendi çipini geliştirmek yerine ARM tabanlı güvenlik yongası kullandığını tartışıyoruz. İşlemci - 20 Aralık 2016 - 7805 İzlenme
İşlemci kanalına abone ol!
103 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
AMD geri döndü: Ryzen işlemci ailesi çok iddialı

AMD geri döndü: Ryzen işlemci ailesi çok iddialı

14 Aralık
2016
AMD'nin yıllardır devam eden meraklı bekleyişe son vermek üzere. Şirketin yeni nesil işlemci ailesi, performans ve özellikleriyle çok iddialı geliyor. Ryzen adını taşıyan yeni işlemcilerin tüm detayları videomuzda.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" İşlemci 30858 İzlenme
AMD'nin merkezini geziyoruz: Teksas'dayız

AMD'nin merkezini geziyoruz: Teksas'dayız

13 Aralık
2016
Bugün 400 milyondan fazla kullanıcı, AMD tarafından geliştirilen grafik teknolojilerini kullanıyor. Milyonlarca kişi AMD'nin işlemcilerine sahip bilgisauarlarda çalışıyor. Peki şirketin kampüs yaşamı nasıl, merkezde hangi imkanlar var, mühendislere neler sunuluyor ? Hepsi ve daha fazlasını Türkiye'de ilk defa AMD'nin Teksas merkezini gezen yayın olarak bu videoda sunuyoruz.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" İşlemci 10611 İzlenme
AMD'ye sorduk: Zen işlemciler ve mimari detayları!

AMD'ye sorduk: Zen işlemciler ve mimari detayları!

30 Kasım
2016
AMD'nin merakla beklenen yeni nesil işlemci ailesi için artık son dönemece girmek üzereyiz. Aralık ayı içerisinde özel bir ön tanıtım yayını yapacak olan AMD'ye, bizzat Teksas'daki merkez ofislerine giderek Zen kod adını taşıyan yeni işlemcilerin mimari detaylarını sorduk, bakalım nasıl yanıtlar almışız.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" İşlemci 13280 İzlenme
AMD'nin Zen işlemcileri ne zaman çıkıyor, fiyatları ne olacak: Özel video

AMD'nin Zen işlemcileri ne zaman çıkıyor, fiyatları ne olacak: Özel video

10 Kasım
2016
AMD'nin yeni nesil yüksek performanslı Zen işlemci ailesini hepimiz büyük bir merakla bekliyoruz. Ne güzeldir ki AMD, Zen'le ilgili en uzun soru-cevap röportajını Donanım Haber'e verdi ve merak ettiğimiz tüm soruları sorma fırsatı sundu. İşte özel videomuz ve merak edilen tüm detaylar!

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" İşlemci 18619 İzlenme
Samsung Exynos 8890 işlemcisinin bilinmeyenleri

Samsung Exynos 8890 işlemcisinin bilinmeyenleri "Tüm detaylar ve derin analiz"

30 Ağustos
2016
Samsung'un bu sene bütün üst seviye akıllı telefonlarında kullandığı Exynos 8890 işlemcisi, geliştirme çalışmaları üç yıl süren özelleştirilmiş çekirdekleriyle, farklı bazı özelliklere sahip. Bu videomuzda Exynos 8890'un tüm bilinmeyenlerini ortaya çıkarıyor, yapay sinir ağı prensibiyle nasıl çalıştığını anlatıyoruz.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" İşlemci 19294 İzlenme
AMD Zen hakkında her şey: Yeni nesil işlemci mimarisi

AMD Zen hakkında her şey: Yeni nesil işlemci mimarisi

25 Ağustos
2016
AMD'nin merakla beklenen yeni nesil işlemci mimarisi Zen hakkında her şey bu videomuzda. Tasarım seviyesindeki mimari yeniliklerden performansa kadar AMD neler vaad ediyor, 5 yıllık bekleyiş meyvelerini veriyor mu gibi soruların yanıtları da yine bu videomuzda, iyi seyirler.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" İşlemci 35591 İzlenme
AMD yeni APU yeteneklerini anlatıyor özel video

AMD yeni APU yeteneklerini anlatıyor özel video

31 Ağustos
2015
AMD'nin özel etkinliğinden çok özel notlar ve teknoloji anlatımları. Erdi Özüağ'nın kamerası ve Alkan Adakaner'in çevirisi ile.

Alkan Adakaner İşlemci 12776 İzlenme
AMD Excavator mimarisi ve Carrizo platformu hakkında her şey! Teknolojik derin dalış videosu

AMD Excavator mimarisi ve Carrizo platformu hakkında her şey! Teknolojik derin dalış videosu

18 Haziran
2015
AMD'nin yeni nesil Zen mimarisi öncesinde x86 arenasındaki son hamlesi olan Excavator çekirdek tasarımı ve bu tasarımı kullanan Carrizo kod adlı yeni nesil Fusion ya da nam-ı diğer APU işlemcileri hakkındaki tüm detaylar bu videomuzda. Koltuklarınıza yaslanın mimari seviyde derin dalış ve analiz ile ekranlarınızdayız!

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" İşlemci 17999 İzlenme
AMD Godavari'ye ilk bakış: Fusion A10-7870K işlemcisi ve performans potansiyeli

AMD Godavari'ye ilk bakış: Fusion A10-7870K işlemcisi ve performans potansiyeli

30 Mayıs
2015
AMD'nin Fusion ailesi serinin en güçlü üyesi ile güncellendi. Godavari kodlu A10-7870K işlemcisi sahip olduğu özellikler ve DirectX 12 ile tam uyum gibi gelecek vaad eden yetenekleriyle kendi fiyat segmentinde heyecan verici bir çözüm. Detaylar videomuzda.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" İşlemci 31605 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
LG G6 detaylı ön inceleme videosu
27.2.2017, 08:47 - Erdi ÖZÜAĞ "Fx57"
LG'nin yeni nesil akıllı telefon modeli G6'yı kullandık ve tüm detaylarını masaya yatırıp enine boyuna değerlendirdik. LG G6 hakkında merak ettiğiniz her şey bu videomuzda.