Anlık Bildirim

Kasko Teklifi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç sahipleri için önemli sigorta ürünlerinden biri de kasko sigortasıdır. Olası bir kaza ya da istenmeyen bir durum geliştiğinde kasko sigortasına sahip olan araç sahipleri masraflardan kurtulabilir

Araç sahipleri için en önemli sigorta ürünlerinden biri de kasko sigortasıdır. Olası bir kaza ya da istenmeyen bir durum geliştiğinde kasko sigortasına sahip olan araç sahipleri masraflardan kurtulabilir. Ancak kasko sigortası yoksa bu durumda ciddi masraflarla karşı karşıya kalınabilir. Peki,  kasko sigortası  için teklif alırken nelere dikkat etmelidir?

Öncelikle çalışacağınız sigorta firmasının güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Kesinlikle güvenilir bir sigorta firmasını tercih etmeye özen gösterin. Sunulan fiyatlardan ziyade güvenilir bir firmaya yönelmenin çok daha önemli olduğunu da ekleyelim. Aynı zamanda sigortanızda sizin istekleriniz doğrultusunda bazı değişikliklerin yapılabiliyor olması gerekir. Esnek koşullara sahip olan ve beraberinde sizlere ek teminat seçenekleri sunabilen bir firmayı tercih etmenizin çeşitli avantajları da olacaktır.

Bununla birlikte, üzerinde titizlikle durmanız gereken unsurlardan biri de ödeme seçenekleridir. Olabildiğince cazip ödeme seçenekleri sunabilen bir firmayla anlaşma yapmaya dikkat edin. Generali, tam olarak bu noktada devreye giriyor ve araç sahipleri için çok cazip ödeme kolaylıkları sunabiliyor. Dolayısıyla bütçenizi zorlamadan da kasko sigortası yaptırmanızı mümkün kılıyor! 

Generali Sigorta, ödeme kolaylıkları sunmakla birlikte gayet makul ücretleri ile de ön plana çıkan bir firmadır. Konu sigorta olunca güvence oldukça önemlidir. Generali güvencesi altında yaptırdığınız sigortalar sizi birçok masraftan kurtarabilir. Ayrıca kasko için yüksek bir bütçe ayırmanız gerekmez. Minimum düzeyde bütçe ayırarak da sigorta poliçesinin sizin için kısa zamanda hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede istenmeyen durumlara karşı aracınızın güvence altına alınmasını da sağlamış olursunuz..

Dikkat edilmesi gereken hususlardan bir diğeri de aracınızın gerçek değerinin sigorta poliçesine yansıtılmasıdır. Çoğu zaman olumsuz bir durumda bu konunun ne kadar önemli olduğu anlaşılıyor. Dolayısıyla böyle bir olumsuzluk ile karşılaşmadan önce aracınızın gerçek değerinin yansıtılmasını sağlamanızda fayda olacaktır.

Son olarak, sigorta poliçenizin neleri kapsadığını mutlaka gözden geçirmelisiniz. Hatta seçim yaparken dikkate almanız gereken husus fiyat değil poliçenin kapsamı olmalıdır. Sadece aldığınız fiyat tekliflerini dikkate alarak en düşük fiyatı sunan bir firmayı seçmek yerine, geniş kapsamlı ve uygun fiyatlı bir kasko sigortası seçeneğine yönelmenizde fayda var. Siz de bu konuda daha fazla bilgiye ulaşmak ve kasko teklifi almak için hemen generali.com.tr adresini ziyaret edin.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim