İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Türkiye Kart ile tüm işlemler tek karttan yapılacak Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, ‘Türkiye Kart’ isimli tek kart uygulamasının 2018'de başlayacağını açıkladı. Türkiye Kart ile ödeme, ulaşım ve müze giriş işlemleri tek karttan yapılacak. Çarşamba, 20:00 28 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Uber kendi kredi kartını kullanıma sunuyor Popüler yolculuk paylaşım uygulaması Uber, İngiltere merkezi finans şirketi Barclays'in detsğiyle birlikte kendi kredi kartını çıkarıyor. Kredi kartı 2 Kasım'dan itibaren kullanılır hale gelecek. 26.10.2017 5 Furkan Babur Haberin devamı »
TOBB Açıkladı: Türkiye, e-ticarette Avrupa'nın en hızlı büyüyen ülkesi TOBB E-ticaret Meclis Başkanı Öget Kantarcı; ülkemizdeki e-ticaret hacmi hakkında açıklamalarda bulundu. Kantarcı, Türkiye'nin e-ticarette en hızlı büyüyen Avrupa ülkesi olduğununu açıkladı. 17.8.2017 28 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Kredi kartlarının internetten alışverişe onay süresi uzatıldı BDDK tarafından daha önce 17 Ağustos olarak açıklanan kredi kartı ve banka kartları için online alışverişe onay süresini 31 Aralık 2017'ye kadar uzattı. İşte detaylar: Dün (17:00) 30 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
"Görünmez Adam" Android kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini çalıyor Flash Player güncellemesi görünümüne bürünmüş "Invisible Man" isimli zararlı yazılım, Android cihazları tehdit ediyor. Kredi kartı bilgilerini çalan trojanın Türkiye'den de kurbanları var. 3.8.2017 21:00:00 24 Onur Seven Haberin devamı »
Samsung Pay diğer markalara da geliyor Yayınlanan yeni rapora göre Güney Koreli teknoloji devi Samsung, mobil ödeme platformu Samsung Pay'i rakip markalara da getirmeyi planlıyor. Ayrıca LoopPay Card'a benzer bir çözüm de gündemde. 30.7.2017 8 Onur Seven Haberin devamı »
Bayram arefesinde kartlı alışverilerde rekor BKM'nin 2017 Ramazan Bayramı verilerine göre Arife Gününde yapılan bankalar arası kartlı işlem trafiğinde rekor kırıldı. Geçen yıla göre yurtdışı harcamaları azalırken yurtiçi harcamaları arttı. 1.7.2017 20:00:00 7 Ekrem71 Haberin devamı »
MasterCard, parmak izi sensörlü kartını tanıttı MasterCard, banka veya kredi kartlarına parmak izi sensörü eklenerek ödeme yapmak için şifreye ihtiyaç duyulmayan yeni kart tipini tanıttı. Kartların yıl sonuna kadar kullanıma sunulması bekleniyor. 20.4.2017 21 Furkan Babur Haberin devamı »
Kredi kartları internetten alışverişe kapatılıyor Türkiye’deki tüm bankaların kredi kartları internetten alışverişe kapatılıyor. BDDK’nın aldığı yeni karar, internetten alışveriş için yapmanız gerekenler ve diğer her şey yazımızda. Salı, 14:57 463 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Yapay zeka desteğiyle Mastercard artık çok daha güvenli Ödeme teknolojileri konusunda "Decision Intelligence" adını verdiği yapay zekadan yararlanmaya başlayan Mastercard artık tüketicilerin sahte işlem onaylarına karşı daha fazla korunmalarını sağlıyor. 7.12.2016 13:04:00 6 Cihan Pehlivan Haberin devamı »