İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Bitmain'den 7nm'lik madencilik çipi Kripto para madenciliği cihazları üreten ve bu sektörde dünyanın en büyük şirketi olan Bitmain, 7nm'lik bir madencilik çipi üretti. Ürünü, şirketin CEO'su Jihan Wu bizzat tanıttı. 1 saat önce 1 Ali Bertay Solak Haberin devamı »
Brezilya’da bankalara kripto para manipülasyonu soruşturması Kripto para ticaretinin popüler hale geldiği Brezilya’da hükümet şeffaflık ve adalet sağlamak amacıyla önemli adımlar atıyor. Bununla ilgili bankalara soruşturma açıldı. 6 saat önce 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Petro küresel ticarete açılıyor Venezuela'nın "petrol destekli kripto para birimi Petro'su" dünyaya açılacak. Alınan karara göre söz konusu para birimi, kripto para borsalarında listelenecek ve ticarete açık olacak. 9 saat önce 6 Ali Bertay Solak Haberin devamı »
Beş günde değerini üçe katlayan Ripple'a Türkiye'den yoğun ilgi Beş günde değerini üçe katlayan XRP, Türkiye'deki internet kullanıcıları ve yatırımcıların dikkatini çekti. XRP, yerli kripto para borsalarında hacim itibarıyla ilk sıraya yerleşti. 9 saat önce 6 Furkan Babur Haberin devamı »
Calvin Ayre, Bitmain için iflas senaryosu öngördü “Bitcoin Cash bir şirketten daha fazlasıdır.” diyen Calvin Ayre, ünlü madencilik şirketi Bitmain hakkında “iflas edeceği” yönünde açıklamalar yaptı. Bitmain'in, ilk çeyrekte oldukça iyi kar etmişti. Dün (18:00) 2 Ali Bertay Solak Haberin devamı »
XRP(Ripple) 24 saatte yüzde 50 civarında değer kazandı Küresel ödeme hizmetleri geliştiricisi Ripple tarafından piyasaya sürülen ve borsalarda XRP kısaltmasıyla işlem gören kripto para birimi kısa bir süre içinde değerini yüzde 50 artırdı. Dün (16:00) 11 Furkan Babur Haberin devamı »
Uluslararası arenada kripto para | Kripto Para Dünyası Son dönemde uluslararası ticarette kullanılması öngörülen ve Rusya, Türkiye, İran gibi bölge ülkelerinin resmi makamlarınca da dile getirilen kripto paraların son 1 haftasını değerlendirdiğimiz Kripto Dün (14:59) 1 Mesut Çevik Haberin devamı » 807
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Bitcoin ETF'sini incelemeye başladı Bitcoin ETF yani borsa yatırım fonu olarak listelenebilmesi için incelemeler başlatıldı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu konu hakkında daha fazla bilgi toplayacak. Dün (13:30) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Japon Zaif kripto para borsası saldırıya uğradı. 60 milyon dolar kayıp var Bir Japon borsası daha siber saldırıya uğradı. Sunuculara sızan hırsızlar yaklaşık 60 milyon dolarlık kripto para ile kayıplara karıştı. Kaybın çoğu kullanıcılara ait. 2 gün önce (23:59) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Yeni Ekonomi Programı'nda ICO vurgusu Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Yeni Eonomik Programı'nda, kripto paralarla yatırımlara imkan sağlıyor ICO'lara da yer verildi. 2 gün önce (18:45) 13 Furkan Babur Haberin devamı »