İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Ukrayna polisi kripto para madenciliği yaparken yakalandı Ukrayna'nın Rivne şehrinde bir grup polisin, polis birimine ait elektrikle 4 ay boyunca kripto para madenciliği yaptığı ortaya çıktı. Polisler şimdi elektrik hırsızlığı suçlamasıyla yargılanacak. 2 gün önce (13:04) 5 Furkan Babur Haberin devamı »
TRON'un kurucusu Justin Sun, BitTorrent'i satın alıyor Merkezi olmayan internet projesi TRON(TRX)'un kurucusu Justin Sun, 100 milyondan fazla internet kullanıcısına hitap eden BitTorrent satın almak için son hazırlıkları tamamlıyor. 2 gün önce (09:00) 1 Furkan Babur Haberin devamı »
ABD kripto paralardaki manipülasyon hakkında soruşturma başlattı ABD Adalet Bakanlığı ve Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu(CFTC); Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere kripto paraların değerindeki manipülasyonları araştıracak. Cuma, 14:30 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Marshall Adaları kripto parayı resmi para birimi olarak kabul ediyor Marshall Adaları hükümeti, devlet kontrolünde üretilen bir kripto para birimini ülkenin resmi para birimi olarak kabul edip kullanıma sunmayı hedefliyor. Perşembe, 17:15 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Akamai ve Mitsubishi, blockchain tabanlı bir ödeme ağı kuruyor Blockchain teknolojisi ödeme sistemleri içerisinde daha çok benimsenmeye başladı. Akamai ve Mitsubishi firmaları blockchain tabanlı bir ödeme ağı için kolları sıvadı. Çarşamba, 10:21 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Sadaka ve zekâtta kripto para dönemi başlıyor Hayatın pek çok alanında kendisine yer bulmaya çalışan kripto para birimleri camilere de giriyor. İngiltere’de bir Türk camisi kripto para birimleri ile sadaka kabul etmeye başladı. Pazartesi, 20:00 19 Ekrem71 Haberin devamı »
Coinbase’in müşteri hizmetlerini güncellemesi Twitter’da büyük tepki aldı Dünyanın günlük işlem hacmi en büyük borsalardan biri olan ve ABD merkezli en büyük kripto para borsası olan Coinbase, müşteri destek hizmetlerinde bir güncelleme yaptı. Pazartesi, 11:07 10 Ali Bertay Solak Haberin devamı »
Rusya ile İran arasındaki ticarette kripto para kullanılabilir Rus haber portalı RBC’nin yaptığı bir habere göre; Rusya ile İran, batılı ülkelerin yaptırımlarından kaçınmak için aralarındaki ticaretlerde kripto para kullanmayı düşünüyor. 20.5.2018 16:30:00 3 Ali Bertay Solak Haberin devamı »
Snapchat’in ana yatırımcısı kripto para piyasasına giriyor Birçok teknoloji firmasını ve Snapchat’in de aralarında olduğu birçok sosyal medya devini yaptığı yatırımlarla destekleyen Lightspeed Venture Partners, kripto para piyasasına giriyor. 19.5.2018 18:18:00 3 Ali Bertay Solak Haberin devamı »
Wozniak:” Ethereum, kripto paraların Apple’ı olacak.” Dijital para birimleri arasından Ethereum’un geleceğinin çok parlak olduğunu düşünen Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, bu kripto para birimi hakkında oldukça ümitli gözüküyor. 19.5.2018 12:17:51 20 Ali Bertay Solak Haberin devamı »