İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Samsung 3 ülkede kripto para ile ödeme almaya başladı Güney Koreli teknoloji devi Samsung, üç Baltık ülkesinde kripto para ile ödemeleri kabul edeceğini duyurdu. Mağazalarda yedi farklı kripto para birimi kullanılabilecek. 4 saat önce 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Bitcoin Tekrar Yükselişte | Kripto Para Günlüğü Bitcoin'in yükselişe geçmesi ile Kripto Para Borsaları canlandı. Peki bu yükseliş ne kadar güvenilir? Kripto Para Dünyasında son 1 haftayı Kripto Para Günlüğü'nde değerlendirdik. 2 gün önce (22:11) 4 Mesut Çevik Haberin devamı » 1881
Griffin:"Gençler kripto paralardan uzak dursun" Dünyanın en eski hedge fonlarından biri olan Citadel hedge fonunun kurucusu Ken Griffin, New York'taki bir konuşmasında, dijital paralar hakkında negatif yorumlarda bulundu. Perşembe, 16:00 10 Ali Bertay Solak Haberin devamı »
ABD'deki kripto para gündemi piyasayı olumsuz yönde etkiledi Dün ABD'nin en yetkili kurumları kripto paralar hakkında düşünceleri paylaştı. Kripto para tartışmaları esnasında piyasa iki saat içinde 15 milyar dolar geriledi. Perşembe, 09:09 5 Furkan Babur Haberin devamı »
Ardor %60 yükseldi Dijital para piyasasında adından çok fazla bahsedilmeyen Ardor, Binance'de listelenmesinin ardından %60'lık bir fiyat artışı göstererek dikkatleri üzerine çekti. Çarşamba, 18:00 2 Ali Bertay Solak Haberin devamı »
Bitcoin'in değeri 1 ay sonra yeniden 7000 doların üstünde Kripto para piyasasına 2 gündür hakim olan yükseliş trendi Bitcoin'in değerinin yüzde 15'in üstünde artmasını sağladı. Piyasanın toplam değeri ise yeniden 300 milyar dolara dayandı. Çarşamba, 14:00 16 Furkan Babur Haberin devamı »
G20 Zirvesi'nde konu yine kripto paralar Önümüzdeki günlerde Arjantin'de gerçekleşecek olan G20 toplantılarında kripto paralar toplantının ana gündem maddelerinden biri olacak. Finansal İstikrar Kurulu toplantıların omurgasını paylaştı. Salı, 12:00 9 Furkan Babur Haberin devamı »
Ethereum Classic birimi Koineks platformunda Ülkemizin önde gelen kripto para borsalarından Koineks, Ethereum Classic birimini listelemeye başlıyor. Bugün kullanıcılar Ethereum Classic alım ve satım işlemleri yapabilecek. Salı, 11:00 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Dünyanın en büyük varlık yönetim şirketi kripto para dünyasına girebilir Yönetimi altında 6 trilyonun üzerinde varlık bulunan dünyanın en büyük varlık yönetim şirketi BlackRock kripto paraları ve blockchain dünyasını araştırmak için ekip kurdu. Pazartesi, 18:29 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Bitcoin'le 4 milyar dolar aklayan Alexander Vinnik Fransa'ya iade edilecek Rusya merkezli kripto para borsası BTC-e'nin yöneticiliğini yapan ve 4 milyar dolarlık kara parayı Bitcoin üzerinden akladığı belirtilen Rus vatandaşı Alexander Vinnik Fransa'ya iade edilecek. Pazartesi, 17:55 6 Furkan Babur Haberin devamı »