İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Kripto Para Videoları

Uluslararası arenada kripto para | Kripto Para Dünyası

Uluslararası arenada kripto para | Kripto Para Dünyası Son dönemde uluslararası ticarette kullanılması öngörülen ve Rusya, Türkiye, İran gibi bölge ülkelerinin resmi makamlarınca da dile getirilen kripto paraların son 1 haftasını değerlendirdiğimiz Kripto Para Günlüğü yeni bölümüyle sizlerle. Kripto Para - 21 Eylül 2018 - 300 İzlenme
1 Tether = 1 Dolar | Kripto Para Günlüğü

1 Tether = 1 Dolar | Kripto Para Günlüğü Kripto Para Günlüğü'nde konumuz değeri her zaman 1 dolar olan Tether. Borsalarda USDT olarak kodlanan Tether, kripto paraların doları olmayı hedefliyor. Kripto Para - 15 Eylül 2018 - 2411 İzlenme
Kripto paralar dibi gördü mü? Kripto Para Günlüğü

Kripto paralar dibi gördü mü? Kripto Para Günlüğü Kripto para piyasaları kötü günler yaşıyor. Peki bu kötü gidişin sonuna geldik mi? Düşüşün arkasında yatan nedenler ne olabilir? Kripto Para Günlüğü'nün yeni bölümünde son haftalardaki gelişmeleri yorumluyoruz. Kripto Para - 7 Eylül 2018 - 4722 İzlenme
Kripto Para kanalına abone ol!
9 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Yerli Milli Kripto Para için ne yapmalıyız?

Yerli Milli Kripto Para için ne yapmalıyız?

3 Ağustos
2018
Türkiye kendi Kripto Para birimini geliştirmek için ne yapmalı? Kripto Paraya geçişte alınması gereken yolları ve ülkeye olası katkılarını Kripto Para Günlüğü özel bölümünde Onur Gözüpek ile konuştuk.

Mesut Çevik Kripto Para 10477 İzlenme
Bitcoin neden yükseldi? Kripto Para Günlüğü

Bitcoin neden yükseldi? Kripto Para Günlüğü

30 Temmuz
2018
Bitcoin'in son 2 haftadaki hızlı yükselişinin altında yatan neden ne? Türkiye Cumhuriyeti ve Rusya arasında yeni bir kripto para anlaşması mı yapılacak? Bu ve daha fazlası Kripto Para Günlüğü'nde

Mesut Çevik Kripto Para 8292 İzlenme
Bitcoin Tekrar Yükselişte | Kripto Para Günlüğü

Bitcoin Tekrar Yükselişte | Kripto Para Günlüğü

20 Temmuz
2018
Bitcoin'in yükselişe geçmesi ile Kripto Para Borsaları canlandı. Peki bu yükseliş ne kadar güvenilir? Kripto Para Dünyasında son 1 haftayı Kripto Para Günlüğü'nde değerlendirdik.

Mesut Çevik Kripto Para 7932 İzlenme
Kripto Para Sözlüğü | Borsa terimleri ve anlamları

Kripto Para Sözlüğü | Borsa terimleri ve anlamları

6 Temmuz
2018
Kripto Para Günlüğü'nün özel sözlük bölümünde Borsa Terimlerini ve Anlamlarını konuşuyoruz. Eğer borsaları daha iyi anlamak istiyorsanız bu programı kaçırmayın.

Mesut Çevik Kripto Para 5111 İzlenme
Kripto Para Sözlüğü | Bilinmesi gereken kelimeler ve anlamları

Kripto Para Sözlüğü | Bilinmesi gereken kelimeler ve anlamları

29 Haziran
2018
Kripto Para Dünyasında sıkça geçen kısaltmalar ve isimleri bu bölümde açıklıyoruz. Eğer kripto para dünyasını daha iyi anlamak istiyorsanız en azından bu kelime ve kısaltmaların anlamlarını bilmelisiniz.

Mesut Çevik Kripto Para 5388 İzlenme
Kripto Para Günlüğü: 1 Milyar TL'lik vurgun! Turcoin

Kripto Para Günlüğü: 1 Milyar TL'lik vurgun! Turcoin

22 Haziran
2018
1 Milyar TL'nin üzerinde vurgun yaptığı söylenen Turcoin'in sonu ne oldu? Katılımcılarına düzenli ödeme vaat eden sistem, bir süre önce ödemeler durdurmak ve paraları alıp kaçmak ile suçlanıyor.

Mesut Çevik Kripto Para 7108 İzlenme
Kumar mı değil mi? | Kripto Para Günlüğü

Kumar mı değil mi? | Kripto Para Günlüğü

1 Haziran
2018
Kripto Para Günlüğü yeni bölümüyle sizlerle. Kripto Para tutkunuz, hastalığa dönüşmüş olabilir mi? İskoç doktorlara göre bağımlı olabilirsiniz ve bağımlıysanız mutlaka tedavi olmanız gerekli.

Mesut Çevik Kripto Para 5991 İzlenme
En güvenli blok zinciri hangisi? Kripto Para Günlüğü

En güvenli blok zinciri hangisi? Kripto Para Günlüğü

18 Mayıs
2018
Çin, kripto paraların arkasında yer alan blok zinciri teknolojilerini derecelendirmeye başladı. Yayınlanan ilk rapora göre Bitcoin ilk 10'da yer almıyor. En yüksek puan alan kripto para zinciri ise Ethereum.

Mesut Çevik Kripto Para 7547 İzlenme
Ethereum'da çatallanma | Kripto Para Günlüğü

Ethereum'da çatallanma | Kripto Para Günlüğü

11 Mayıs
2018
Kripto Para Günlüğü ile Kripto Para ve Blockchain dünyasındaki gelişmeleri ekranlara taşımaya devam ediyoruz. Bu haftanın öne çıkan konuları arasında Ethereum üzerindeki çatallanma baskıları ana gündemi oluşturuyor.

Mesut Çevik Kripto Para 7164 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xiaomi'nin en iddialı telefonu | Mi 8 Explorer Edition incelemesi
21.9.2018, 15:54 - Erdi Özüağ
Xiaomi'nin en teknolojik telefonu Mi 8 Explorer Edition ekrandan parmak izi okuma ve Face ID türevi teknolojisi dışında şeffaf arka tasarımıyla görsel olarak ta firmanın en etkileyici telefonu. Bu videomuzda Mi 8 Explorer Edition'ı kutusundan çıkartıp, incelemesini yapıyoruz.