İLANDIR

HABERE ATLA YORUMLARI GÖR (0) YORUM YAZ

tarafından 18 Ağustos 2010, Çarşamba 11:06 tarihinde yazıldı Donanımhaber TR

DataStar'a 'En İyi Yaygınlaşan Distribütör' ödülü
DH Bülten
0 1476

DataStar'a 'En İyi Yaygınlaşan Distribütör' ödülü

TP-Link, Türkiye distribütörü DataStar'a 'En İyi Yaygınlaşan Distribütör' ödülü verdi.  Pazar payı açısından DataStar'ın kısa sürede gerçekleştirdiği başarı böylece ödüllendirilmiş oldu.

Network ürünleri alanında dünyanın önemli üretici markalarından biri olan TP-Link, Türkiye distribütörü DataStar'a 'En İyi Yaygınlaşan Distribütör' ödülü verdi. DataStar, TP-Link ürünlerini gerek satış ağı gerekse pazar payı açısından kısa sürede yaygınlaştırması nedeniyle bu ödüle layık görüldü.

2008 yılı sonunda kurulan DataStar, çok kısa bir süre içinde TP-Link ürünlerini tüm Türkiye genelinde ulaşılabilir hale getirdi. Mevcut 2 bine yakın bayisi ve mağaza zincirlerinde TP-Link ürünlerinin dağıtımını yapan şirket, ürünlerin kullanım oranının da yükselmesini sağladı. Bu başarılarından ötürü TP-Link tarafından En İyi Yaygınlaşan Distribütör ödülüne layık görülen DataStar'ın Ürün Müdürü Ali Dinçer, bu ödülde DataStar ekibinin yanı sıra satış kanalının da katkılarının büyük olduğunu belirterek, "Kısa sürede TP-Link markasının ve ürünlerinin benimsenmesinde bize destek olan tüm kanalımıza teşekkür ediyoruz. Bu ödül bizi daha da şevklendirdi; önümüzdeki yıllarda da TP-Link markasını daha da yaygınlaştırıp, daha üst noktalara çıkaracağız" dedi.

DataStar, TP-Link'in kablolu ve kablosuz network çözümlerinin Türkiye genelinde dağıtımını yapıyor. TP-Link ürünleri kalitelerinin yanı sıra rakiplerine göre uygun fiyatları ile dikkat çekiyor ve her geçen gün pazar payını artırıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Şu anda 0 üye, 0 misafir ve 0 mobil kullanıcının görüntülediği bu içeriğe toplam 1476 kez bakıldı.
Yorumlar eskiden yeniye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Durum Üyeyim Üye Değilim
E-Posta
Mesaj