İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Mobil Aksesuarlar Videoları

Samsung Galaxy Watch ön inceleme

Samsung Galaxy Watch ön inceleme Akıllı saat dendiğinde Samsung Gear serisinin hep ayrı bir yeri olmuştur. Firma 2018'den itibaren Gear serisine son veriyor ve yoluna Galaxy Watch serisi ile devam ediyor. Galaxy Watch 46mm ve 42mm modelleri bu videoda. Mobil Aksesuarlar - 10 Ağustos 2018 - 11762 İzlenme
TP-Link M7650 LTE Mobil Wi-Fi incelemesi

TP-Link M7650 LTE Mobil Wi-Fi incelemesi "Gittiğiniz her yere LTE götürün!" Bu videoda TP-Link M7650 mobil Wi-Fi çözümünü inceliyoruz. Mobil Aksesuarlar - 21 Şubat 2018 - 6690 İzlenme
Mi Sport Bluetooth kulaklık incelemesi

Mi Sport Bluetooth kulaklık incelemesi Xiaomi'nin sporcular düşünülerek geliştirdiği kablosuz Bluetooth kulaklığı Mi Sport test masamızda. Mobil Aksesuarlar - 15 Şubat 2018 - 9334 İzlenme
Mobil Aksesuarlar kanalına abone ol!
59 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Xiaomi Mi Pro HD incelemesi

Xiaomi Mi Pro HD incelemesi "Quad DAC'lı LG V30+ ile bambaşka bir müzik keyfi"

14 Şubat
2018
Bu videoda Xiaomi Mi Pro HD'yi LG V30+'ın Quad DAC amfisi ile test ettik.

Burak Şolt Mobil Aksesuarlar 14796 İzlenme
Bilgisayar ve telefon gerektirmeyen VR kaskı

Bilgisayar ve telefon gerektirmeyen VR kaskı

26 Ocak
2018
Gerek mobil gerekse de bilgisayarlar için çıkan sanal gerçeklik kasklarının çoğu gerekli işlem gücü için bilgisayar ya da akıllı telefona ihtiyaç duyuyor. Lenovo'nun duyurduğu Mirage ise kendi donanımına sahip olduğu için başka bir sisteme ihtiyaç duymuyor. Deneyimlerimiz ve aynı zamanda VR için çıkan yeni bir kameranın detayları bu videoda.

Erdi Özüağ Mobil Aksesuarlar 8234 İzlenme
DJI Osmo Mobile 2'yi kullandık: İlk izlenimlerimiz

DJI Osmo Mobile 2'yi kullandık: İlk izlenimlerimiz

26 Ocak
2018
Akıllı telefonların gelişen kamera özellikleri kullanıcıları yeni arayışlara itti. Özellikle cep telefonu kamerasıyla sinematik görüntü çekmek isteyenlerin ana ihtiyacı olan gimbal konusunda sektöre damga vuran DJI Osmo Mobile'ın yeni tanıtılan ikinci versiyonunu kullandık, detaylar ve ilk izlenimlerimiz bu videoda.

Erdi Özüağ Mobil Aksesuarlar 10580 İzlenme
Telefonu el konsoluna dönüştüren aksesuar

Telefonu el konsoluna dönüştüren aksesuar

25 Ocak
2018
Motorola'nın akıllı telefonları için yepyeni modlar çıkmaya devam ediyor. Bu videomuzda telefonlarını taşınabilir oyun konsoluna dönüştüren gamepad aksesuarıyla ilgili deneyimlerimizi aktarıyoruz.

Erdi Özüağ Mobil Aksesuarlar 8707 İzlenme
Telefonu mobil hastaneye dönüştürün

Telefonu mobil hastaneye dönüştürün

24 Ocak
2018
Modüler telefon yatırımlarına son sürat devam eden Lenovo, Motorola serisi telefonları için yeni modlar sunmaya devam ediyor. İşte o modlardan biri olan Vital, kullanıcıların yüksek hassasiyetle tansiyon, nabız, kandaki oksijen mektarı ve vücut sıcaklığını ölçmesini sağlıyor yani pek çok kriterde vücudumuzun uyarı verdiği temel değerlerleri ortaya koyuyor.

Erdi Özüağ Mobil Aksesuarlar 6512 İzlenme
Motorola'dan akıllı telefonları için klavye

Motorola'dan akıllı telefonları için klavye

16 Ocak
2018
Modüler telefon tasarımı pek çok firmanın denediği ama istediğini bulamayınca kısa sürede çıktığı bir alan. Lenovo çatısı altında faaliyetlerine tam gaz devam eden Motorola ise Moto Mod konseptiyle telefonlarına yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor. Bu videomuzda şirketin yeni modlarından fiziksel klavyeye göz atıyoruz.

Erdi Özüağ Mobil Aksesuarlar 29053 İzlenme
Telefona takılan fotoğraf yazıcısı

Telefona takılan fotoğraf yazıcısı

15 Ocak
2018
Modüler telefon konseptine ciddi yatırım yapan ve telefonları için arka arkaya yeni aksesuarlar çıkartarak farklı özellikler kazandıran Motorola, bu defa da Polariod ile işbirliğine giderek telefonarına takılabilen fotoğraf yazıcısı çıkardı. Detaylar ve izlenimlerimiz bu videoda.

Erdi Özüağ Mobil Aksesuarlar 10215 İzlenme
Sony h.ear on 2 NC | Aktif gürültü engellemeli kablosuz kulaklık ilk izlenim

Sony h.ear on 2 NC | Aktif gürültü engellemeli kablosuz kulaklık ilk izlenim

29 Aralık
2017
Sony'nin kablosuz kafa üstü kulaklık ailesinde aktif gürültü engelleme özelliği taşıyan ve diğer modellere göre uygun fiyatıyla öne çıkan h.ear on 2 nc mercek altında. Kutusundan çıkartıyor ve ilk deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Mesut Çevik Mobil Aksesuarlar 7169 İzlenme
Sony WF-1000X alır mıydım? | Karar Günü inceleme videosu

Sony WF-1000X alır mıydım? | Karar Günü inceleme videosu

21 Aralık
2017
Sony'nin tam kablosuz Bluetooth kulaklığı WF-1000X için karar günü geldi. AirPods'un ciddi rakibini uçak, metro, metrobüs, gemi her türlü ortamda denedim ve alır mıydım almaz mıydım kararımı açıklıyorum.

Mesut Çevik Mobil Aksesuarlar 8592 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xiaomi'nin en iddialı telefonu | Mi 8 Explorer Edition incelemesi
21.9.2018, 15:54 - Erdi Özüağ
Xiaomi'nin en teknolojik telefonu Mi 8 Explorer Edition ekrandan parmak izi okuma ve Face ID türevi teknolojisi dışında şeffaf arka tasarımıyla görsel olarak ta firmanın en etkileyici telefonu. Bu videomuzda Mi 8 Explorer Edition'ı kutusundan çıkartıp, incelemesini yapıyoruz.