İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Mobil İşletim Sistemleri Videoları

Android'in geciken güncellemelerine çare: Treble

Android'in geciken güncellemelerine çare: Treble Android telefonların geneli için en büyük sorun güncellemeler. En pahalı telefonundan giriş seviyesine kadar pek çok cihaz yeni Android sürümlerine çoğu zaman geç, kimi zamanda hiç geçiş yapmayabiliyor. Bu konuyu Android'in başındaki isim olan Dave Burke sordum ve aldığım cevabın teknik analiniz gerçekleştirdim. İşte detaylar. Mobil İşletim Sistemleri - 22 Mayıs 2018 - 10619 İzlenme
Android P mercek altında: En yeni Android sürümü

Android P mercek altında: En yeni Android sürümü Merakla beklenen Android P'yi kullanma şansı yakaladık. Bu videomuzda Android P ile gelen yeni özellikleri anlatıyor, kullanım deneyimlerimizden bahsediyoruz. Mobil İşletim Sistemleri - 10 Mayıs 2018 - 10380 İzlenme
İşte Android'e gelecek yeni özellikler

İşte Android'e gelecek yeni özellikler Google'ın merakla beklenen yeni işletim sistemi sürümü Android N için ikinci önizleme sürümü yayınlandı. Biz de ilkinde olduğu gibi ikincisi de mercek altına aldık ve Android'e gelecek yeni özellikleri ekranlarınıza taşıdık, iyi seyirler. Mobil İşletim Sistemleri - 25 Nisan 2016 - 27354 İzlenme
Mobil İşletim Sistemleri kanalına abone ol!
94 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Android N inceleme videosu

Android N inceleme videosu

15 Mart
2016
Android işletim sisteminin bu yıl çıkacak N kod adlı yeni versiyonunu enine boyuna inceledik, ve beraberinde gelen yeni özellikleri mercek altına aldık. Hangi cihaza nasıl kurulduğu ve merak edilen diğer tüm detaylar videomuzda.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 15806 İzlenme
Windows 10 Mobile 10080 video inceleme: Yeni özellikler ve dahası...

Windows 10 Mobile 10080 video inceleme: Yeni özellikler ve dahası...

20 Mayıs
2015
Microsoft'un akıllı telefonlar için geliştirdiği Windows 10 Mobile işletim sisteminin 10080 sürüm numaralı en yeni önizleme sürümünü sizler için incekedik ve başta yeni market uygulaması olmak üzere önemli yenilikleri tek tek mercek altına aldık.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 24063 İzlenme
Google Android One Türkiye'de; Peki Google'ın diğer servisleri? Özel röportaj

Google Android One Türkiye'de; Peki Google'ın diğer servisleri? Özel röportaj

12 Mayıs
2015
Android One, Google ve General Mobile işbirliği ile Türkiye'de. Hem Android One hem bu ortaklığı hem de Google'ın ülkemizde henüz çalışmayan servislerinin ne zaman geleceğini, Google Türkiye Pazarlama Müdürü Özgür Kirazcı ile konuştuk.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 12580 İzlenme
Android 5.1'i inceledik

Android 5.1'i inceledik "Yeni özellikler ve dahası bu videomuzda"

3 Nisan
2015
Android işletim sisteminin en güncel versiyonu olan Android 5.1'i inceledik. Bakalım Android 5.1 hangi yenilikler, ne gibi özelliklerle geliyor. Hepsi ve daha fazlası videomuzda.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 44905 İzlenme
Meizu MX4 üzerinde Ubuntu Mobile'ı denedik ön inceleme

Meizu MX4 üzerinde Ubuntu Mobile'ı denedik ön inceleme

2 Mart
2015
Ubuntu'nun uzun zamandır geliştirilen mobil versiyonunu Meizu MX4 üzerinde denedik. Linux çekirdeği üzerine kurulu yeni işletim sistemi özellikle arayüzüyle fark yaratmayı amaçlıyor.

Mesut Çevik Mobil İşletim Sistemleri 23880 İzlenme
Akıllı telefonlar için Windows 10'u inceledik

Akıllı telefonlar için Windows 10'u inceledik

15 Şubat
2015
Microsoft, akıllı telefonlar için Windows 10 işletim sisteminin teknik önizleme sürümünü yayınladı. İsmi değişse de Windows Phone 10 olarak ta yorumlanan yeni işletim sistemi, bir takım önemli yenilikleri beraberinde getiriyor. Yeni işletim sisteminin neler vaad ettiğine bu videomuzda yakından bakıyoruz, iyi seyirler.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 65313 İzlenme
Android 5.0 Lollipop video inceleme: Yeni özellikleri Nexus 5'te denedik

Android 5.0 Lollipop video inceleme: Yeni özellikleri Nexus 5'te denedik

22 Ekim
2014
Android dünyasının merakla beklediği Android 5.0 Lollipop işletim sistemini, Nexus 5'e kurduk ve yeni özelliklerini sizler için inceledik.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 60520 İzlenme
Android L video inceleme

Android L video inceleme "Yeni nesil Android işletim sistemini kullandık"

28 Haziran
2014
Google, Android işletim sisteminin yeni versiyonu olan Android L'yi duyurdu. Tasarımdan altyapısına her şeyi yenilenen ve mobil cihazlara estetik, performans, ve daha uzun pil ömrü getirecek olan Android L işletim sistemini Nexus 5'e kurduk ve sizler için denedik. İyi seyirler.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 69834 İzlenme
Android L hakkında her şey:

Android L hakkında her şey: "Google'ın yeni nesil mobil işletim sistemi mercek altında"

27 Haziran
2014
Google, Android işletim sisteminin yeni versiyonu olan Android L'yi duyurdu. 64-bit desteğinden PC seviyesinde grafiklere, yeni arayüzden Dalvik yerine ART Çalışma Zamanı'na geçişe kadar pek çok yeniliğin olduğu Android L'yi enine boyuna değerlendirdik.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 34037 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xiaomi'nin en iddialı telefonu | Mi 8 Explorer Edition incelemesi
21.9.2018, 15:54 - Erdi Özüağ
Xiaomi'nin en teknolojik telefonu Mi 8 Explorer Edition ekrandan parmak izi okuma ve Face ID türevi teknolojisi dışında şeffaf arka tasarımıyla görsel olarak ta firmanın en etkileyici telefonu. Bu videomuzda Mi 8 Explorer Edition'ı kutusundan çıkartıp, incelemesini yapıyoruz.