İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Mobil İşletim Sistemleri Videoları

İşte Android'e gelecek yeni özellikler

İşte Android'e gelecek yeni özellikler Google'ın merakla beklenen yeni işletim sistemi sürümü Android N için ikinci önizleme sürümü yayınlandı. Biz de ilkinde olduğu gibi ikincisi de mercek altına aldık ve Android'e gelecek yeni özellikleri ekranlarınıza taşıdık, iyi seyirler. Mobil İşletim Sistemleri - 25 Nisan 2016 - 26767 İzlenme
Android N inceleme videosu

Android N inceleme videosu Android işletim sisteminin bu yıl çıkacak N kod adlı yeni versiyonunu enine boyuna inceledik, ve beraberinde gelen yeni özellikleri mercek altına aldık. Hangi cihaza nasıl kurulduğu ve merak edilen diğer tüm detaylar videomuzda. Mobil İşletim Sistemleri - 15 Mart 2016 - 15179 İzlenme
Windows 10 Mobile 10080 video inceleme: Yeni özellikler ve dahası...

Windows 10 Mobile 10080 video inceleme: Yeni özellikler ve dahası... Microsoft'un akıllı telefonlar için geliştirdiği Windows 10 Mobile işletim sisteminin 10080 sürüm numaralı en yeni önizleme sürümünü sizler için incekedik ve başta yeni market uygulaması olmak üzere önemli yenilikleri tek tek mercek altına aldık. Mobil İşletim Sistemleri - 20 Mayıs 2015 - 23596 İzlenme
Mobil İşletim Sistemleri kanalına abone ol!
94 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Google Android One Türkiye'de; Peki Google'ın diğer servisleri? Özel röportaj

Google Android One Türkiye'de; Peki Google'ın diğer servisleri? Özel röportaj

12 Mayıs
2015
Android One, Google ve General Mobile işbirliği ile Türkiye'de. Hem Android One hem bu ortaklığı hem de Google'ın ülkemizde henüz çalışmayan servislerinin ne zaman geleceğini, Google Türkiye Pazarlama Müdürü Özgür Kirazcı ile konuştuk.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 12135 İzlenme
Android 5.1'i inceledik

Android 5.1'i inceledik "Yeni özellikler ve dahası bu videomuzda"

3 Nisan
2015
Android işletim sisteminin en güncel versiyonu olan Android 5.1'i inceledik. Bakalım Android 5.1 hangi yenilikler, ne gibi özelliklerle geliyor. Hepsi ve daha fazlası videomuzda.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 43952 İzlenme
Meizu MX4 üzerinde Ubuntu Mobile'ı denedik ön inceleme

Meizu MX4 üzerinde Ubuntu Mobile'ı denedik ön inceleme

2 Mart
2015
Ubuntu'nun uzun zamandır geliştirilen mobil versiyonunu Meizu MX4 üzerinde denedik. Linux çekirdeği üzerine kurulu yeni işletim sistemi özellikle arayüzüyle fark yaratmayı amaçlıyor.

Mesut Çevik Mobil İşletim Sistemleri 22344 İzlenme
Akıllı telefonlar için Windows 10'u inceledik

Akıllı telefonlar için Windows 10'u inceledik

15 Şubat
2015
Microsoft, akıllı telefonlar için Windows 10 işletim sisteminin teknik önizleme sürümünü yayınladı. İsmi değişse de Windows Phone 10 olarak ta yorumlanan yeni işletim sistemi, bir takım önemli yenilikleri beraberinde getiriyor. Yeni işletim sisteminin neler vaad ettiğine bu videomuzda yakından bakıyoruz, iyi seyirler.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 63189 İzlenme
Android 5.0 Lollipop video inceleme: Yeni özellikleri Nexus 5'te denedik

Android 5.0 Lollipop video inceleme: Yeni özellikleri Nexus 5'te denedik

22 Ekim
2014
Android dünyasının merakla beklediği Android 5.0 Lollipop işletim sistemini, Nexus 5'e kurduk ve yeni özelliklerini sizler için inceledik.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 60288 İzlenme
Android L video inceleme

Android L video inceleme "Yeni nesil Android işletim sistemini kullandık"

28 Haziran
2014
Google, Android işletim sisteminin yeni versiyonu olan Android L'yi duyurdu. Tasarımdan altyapısına her şeyi yenilenen ve mobil cihazlara estetik, performans, ve daha uzun pil ömrü getirecek olan Android L işletim sistemini Nexus 5'e kurduk ve sizler için denedik. İyi seyirler.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 69178 İzlenme
Android L hakkında her şey:

Android L hakkında her şey: "Google'ın yeni nesil mobil işletim sistemi mercek altında"

27 Haziran
2014
Google, Android işletim sisteminin yeni versiyonu olan Android L'yi duyurdu. 64-bit desteğinden PC seviyesinde grafiklere, yeni arayüzden Dalvik yerine ART Çalışma Zamanı'na geçişe kadar pek çok yeniliğin olduğu Android L'yi enine boyuna değerlendirdik.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 33462 İzlenme
Samsung Galaxy Note 3, Android 4.4'e kavuştu: İşte yenilikler

Samsung Galaxy Note 3, Android 4.4'e kavuştu: İşte yenilikler

26 Mart
2014
Samsung'un üst seviye akıllı telefon modeli Galaxy Note 3, Android 4.4.2 güncellemesini aldı. Bu videomuzda, yeni güncellemenin getirdiği yeniliklere yakından bakıyoruz.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 68784 İzlenme
Samsung Galaxy S4, Android 4.3 güncellemesini aldı: İlk izlenimler

Samsung Galaxy S4, Android 4.3 güncellemesini aldı: İlk izlenimler

11 Kasım
2013
Samsung Galaxy S4 için Android 4.3 güncellemesi ülkemizde de kullanıma sunuldu. Bu videomuzda, yeni güncellemenin Galaxy S4'e kazandırdıklarına hızlıca göz atıyoruz, test ediyoruz.

Erdi Özüağ Mobil İşletim Sistemleri 105997 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Mobilite: Xiaomi'nin yeni güzeli Redmi Note 5 Pro
18.2.2018, 22:35 - Erdi Özüağ
Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Bu haftanın konuları arasında Xiaomi'nin yeni güzeli Redmi Note 5 Pro, Nokia'nın iddialı modeli Nokia 7 Plus, Amerika'da devlet kurumlarının almayın uyarısı yaptığı Huawei telefonların durumu ve diğer gelişmeleri Erdi Özüağ ve Mesut Çevik masaya yatırıyor.