İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Pokemon GO kazaları 7.3 milyar dolara varan hasara neden oldu Geçtiğimiz yaz aylarında başlayan Pokemon GO çılgınlığı ile milyonlarca oyuncu sokaklarda Pokemon ararken çok sayıda trafik kazası yaşandı. Kazalara ait veriler haberimizde. 30.11.2017 4 Furkan Babur Haberin devamı »
Game Dev Tycoon iOS için çıktı Video oyun geliştiricisi rolünü üstlendiğiniz Game Dev Tycoon iOS cihazlar için çıktı. Oyunu App Store'dan indirebilirsiniz. Oyunun Android sürümü Ocak ayında çıkacak. 30.11.2017 2 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Rekorları alt üst eden PUBG’nin resmi mobil oyunu geliyor Son dönemin en çok oynan oyunlarından PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG)'nin resmi mobil oyunu geliyor. Tencent tarafından geliştirilen mobil PUBG, yakın zamanda indirmeye sunulacak. 28.11.2017 12 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Söz dizisinden farklı bir oyun Dizi ile aynı heyecanı yaşatma amacında olan mobil oyun rehine kurtarma, alan savunma, koruma, keşif, bilgi toplama gibi görevlerde ekibi yönetmenizi sağlıyor. 27.11.2017 5 Ekrem71 Haberin devamı »
PUBG sevenlere müjde: PUBG heyecanı mobilde PUBG sevenlere güzel bir haberimiz var! Rules Of Survival; neredeyse PUBG ile aynı deneyimi yaşatıyor. Sizde bu heyecanı mobil cihazınızda yaşamak istiyorsanız, haberimizi okumalısınız... 23.11.2017 18 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Recontact İstanbul II: Bir İstanbul polisiyesi Behzat Ç. Tarzındaki polisiye dizilerden hoşlananlar için etkileyici bir mobil oyun indirmeye sunuldu. Recontact İstanbul II: Eyes of Sky kaliteli bir yapım olarak öne çıkıyor. 20.11.2017 12 Ekrem71 Haberin devamı »
Sonic Forces: Speed Battles ile çoklu mücadeleler başlıyor Sonic evreninde tüm karakterlerin bir araya gelerek kıyasıya yarıştığı Sonic Forces: Speed Battles oyunu indirmeye sunuldu. Oyun sadece PvP odaklı olarak ilerliyor. 19.11.2017 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Words With Friends 2 karşınızda Arkadaşlarınızla karşılıklı olarak kelime türetme mücadelesi verdiğiniz Zynga'nın Words With Friends adlı oyunu yenilendi. İkinci oyun bazı yenilikler ile geliyor. Dün (14:07) 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Tıklama tabanlı aksiyon oyunu Tap Busters indirmeye sunuldu Aksiyon RPG tadında bol tıklamalı bir mobil oyun olan Tap Busters: Galaxy Heroes mağazalarda indirmeye sunuldu. Oyunun grafikleri de önemli bir ismin elinden çıkmış. 2 gün önce (09:00) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
1 milyondan fazla kullanıcı sahte WhatsApp uygulamasını Google Play’den indirdi Update WhatsApp Messenger adında sahte bir uygulama, Google Play mağazasında bir milyondan fazla indirildi. Adını da WhatsApp’a benzeten geliştirici iyi bir gelir elde ediyor. Salı, 13:20 12 Ekrem71 Haberin devamı »
Mobil Oyunlar Videoları