İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
WhatsApp’a canlı konum paylaşma özelliği geliyor Google Maps, Facebook Messenger ve Snapchat'in ardından canlı konum paylaşma özelliği WhatsApp'a da geliyor. Özellik, önümüzdeki haftalarda kullanılabilir olacak. 1 saat önce 5 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Huawei Mate 10 Lite, Avrupa’ya geliyor Ülkemize gelecek Huawei Mate 10 Pro amiral gemi modelinin yanı sıra aynı tasarımı daha düşük fiyatta sunan Huawei Mate 10 Lite modelini de raflarda göreceğiz. 1 saat önce 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Qualcomm dünyanın ilk mobil 5G veri bağlantısını gerçekleştirdi Önümüzdeki yıllarda teknoloji dünyasının bir numaralı gündemi olacak 5G için önemli adımlar atılıyor. Qualcomm ilk uyumlu akıllı telefon prototipini geliştirdi ve test etti. 2 saat önce 11 Ekrem71 Haberin devamı »
MediaTek’den düşük maliyetli Helio P40 yonga seti Pazarda satışlarını arttırabilmek adına daha çok maliyeti düşürme yoluna giden MediaTek, yeni tasarladığı Helio P40 yonga seti ile sürümden kazanmayı hedefliyor. 3 saat önce 6 Ekrem71 Haberin devamı »
iPhone 7, iPhone 8'den daha fazla satıyor Yayınlanan yeni rapora bakılırsa iPhone 8 satışları Apple'ı pek memnun etmemiş durumda. İnsanların daha fazla para ödemek yerine iPhone 7 satın almayı terih ettikleri belirtiliyor... Dün (23:36) 25 Onur Seven Haberin devamı »
Android cihazlar için harici kamera geliyor iPhone ve iPad'ler için yaklaşık iki yıldır piyasada olan DxO One, Android cihazlara geliyor. Harici kamera, USB Type-C girişi olan tüm cihazlara bağlanabilecek. Dün (23:00) 8 Onur Seven Haberin devamı »
Karşınızda Microsoft'un yeni bilgisayarı: Surface Book 2 tanıtıldı! Serinin devamı niteliğinde olan Surface Book 2, bugün Microsoft'un düzenlemiş olduğu bir etkinlikte tanıtıldı. Oldukça güçlü donanımlara sahip cihaz ile ilgili ayrıntılar haberimizde... Dün (21:15) 12 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
En tehlikeli Android şantaj yazılımı ortaya çıkarıldı Halen daha telefonunda Adobe Flash Player uygulamasını denemek isteyenler varsa bu haber onlar için. Telefonunuzdaki verileri her an şantaj yazılımına kaptırabilirsiniz. Dün (20:10) 13 Ekrem71 Haberin devamı »
Çift ekranlı ZTE Axon M tanıtıldı İki tane ekranı dışarıya doğru katlanan ilginç akıllı telefon Axon M tanıtıldı. Kullanım senaryoları çok kısıtlı bir kullanıcı kitlesine hitap edeceğini gösteriyor. Dün (19:09) 5 Ekrem71 Haberin devamı »
OLED ekranlar LCD ekranlardan daha popüler hale gelecek Bugün pek çok akıllı telefon üreticisinin ürün gamında en az bir tane OLED ekranlı model yer alıyor. Gelecekte OLED ekranlara olan talep LCD ekranları geride bırakacak. Dün (18:20) 17 Ekrem71 Haberin devamı »