İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Galaxy S9 en hızlı şarj edilen akıllı telefon olabilir Samsung Galaxy S9'un Snapdragon 845'li modelleri Quick Charge 4+ teknolojisini destekleyebilir. Şirketin bu nedenle Exynos 9810'lu varyantların hızlı şarj kapasitesini de arttıracağı söyleniyor. Dün (21:57) 14 Onur Seven Haberin devamı »
Google’dan yapay zeka destekli üç yeni fotoğrafçılık uygulaması Arama devi Google, kullanıcılara yeni, eğlenceli ve kullanışlı kamera özellikleri sunacak üç deneysel fotoğrafçılık uygulaması yayınladı. İşte karşınızda: Storyboard, Selfissimo! ve Scrubbies... Dün (19:15) 3 Onur Seven Haberin devamı »
Samsung Galaxy S9 daha gelişmiş Iris tarayıcısına sahip olacak Parmak izi haricindeki biyometrik doğrulama sistemlerinin önemi giderek artıyor. Bunların arasında yüz ve Iris tanıma sistemleri ön planda. En önemli iki temsilcisi ise Samsung ve Apple durumunda. Dün (18:48) 11 Ekrem71 Haberin devamı »
Kablosuz hızlı şarj "Samsung EP-PG950 şarj standı" inceleme videosu Kablosuz şarj dendiğinde ilk akla gelen firmalardan olan Samsung aynı zamanda kablosuz hızlı şarj teknolojisinden de ilk yararlanan üreticilerden biri.Firmanın kablosuz hızlı şarj standını inceliyoruz Dün (17:14) 11 Mesut Çevik Haberin devamı » 1318
Samsung Galaxy kullanıcıları iPhone kullanıcılarından daha mutlu Twitter'daki gönderileri analiz eden bir araştırma firmasının raporuna göre iPhone kullanıcıları telefonlarından Galaxy sahipleri kadar memnun değil. İşte konuyla ilgili detaylar... Dün (15:55) 24 Onur Seven Haberin devamı »
Turkcell’de dijital dönüşüm ve sanal asistan dönemi Turkcell, başlattığı dijital dönüşüm sonucunda mağazalarında kağıt evrak kullanımını kaldırdı ve bunun yanında dijital imza dönemini başlattı. Firma ayrıca sesli asistan uygulaması da yayınlayacak. Dün (12:27) 7 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
HTC halen mali durumunu toparlayamadı Akıllı telefon dünyasında ses getiren modellere imza atan HTC, bir türlü tüketici ilgisini çekemiyor. Google Pixel 2 telefonlar da dahil HTC’nin modelleri düşük satış rakamlarına sahip. Dün (11:30) 10 Ekrem71 Haberin devamı »
Synaptics, dünyanın ilk ekrana gömülü parmak izi sensörünü duyurdu! Parmak izi tarayıcısı eski günlerine geri dönüyor. Üreticilerin çerçevesiz ekranlara geçiş yapmasıyla birlikte konumu değiştirilen sensörün, ekrana gömülü varyantı duyuruldu. İşte detaylar: Dün (11:00) 16 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Google Haritalar toplu taşımadan ne zaman ineceğinizi haber verecek Yabancı bir şehirde toplu taşıma kullanıyorsanız artık durağın neresi olduğunu sormanıza gerek kalmayacak. Google Haritalar işaretlediğiniz durağa gelmeden önce sizi uyaracak. Dün (10:00) 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Oreo güncellemesi alacak Android Wear saatlerin listesi yayınlandı Google kısa süre önce Android Wear Oreo'yu dağıtmaya başlamıştı. Arama devi şimdi ise bu güncellemeyi alacak akıllı saatlerin tam listesini yayınladı. İşte güncellenecek cihazlar... 2 gün önce (22:43) 2 Onur Seven Haberin devamı »