İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Samsung’un gelecek yılki amiral gemilerinde farklı yonga seti iddiası Samsung’un şirket içi iletişimine dayandırılan bir habere göre gelecek yıl iki farklı yonga seti mimarisi göreceğiz. Yonga setlerinden birisi 7nm sürecinde olacak. 16 dk. önce 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Android Nougat alacak Meizu akıllı telefonlar belli oldu Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, Android Nougat güncellemesi alacak cihazlarının bir listesini yayınladı. Ayrıca güncellemenin dağıtım tarihi de açıklanmış durumda. 2 saat önce 3 Onur Seven Haberin devamı »
Samsung Galaxy Stellar 2’nin fotoğrafları ve özellikleri sızdı 5 sene önce Verizon’a özel olarak satışa sunulan Samsung Galaxy Stellar, ortaya çıkan yeni görsellere ve bilgilere göre geri dönüyor. Cihazın tahmini fiyatı da dahil tüm özellikleri haberimizde. 5 saat önce 9 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
DJI tarıma da önem veriyor Çinli DJI firmasının başkan yardımcısı olan Paul Xu, Drone modellerinin fotoğrafçılık yanında önümüzdeki 5 yıl içerisinde ilk yardım ve tarım işlerinde de uzmanlaşacağını ifade ediyor. 7 saat önce 2 Ekrem71 Haberin devamı »
Xiaomi’nin Surge S2 işlemcisi çok yakın Xiaomi yeni yonga setinin örneklemesine başlamış durumda. Bu da en erken sonbahar aylarında Surge S2 taşıyan bir Xiaomi telefonunun piyasada olması anlamına geliyor. 8 saat önce 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung kar konusunda Apple’a büyük fark atmaya hazırlanıyor Yayınlanan analiz raporlarına göre Samsung yılın ikinci çeyreğinde bugüne kadar görülmemiş bir faaliyet karı elde etmek üzere. 13 milyar dolarlık büyük bir rekor söz konusu. Dün (20:00) 28 Ekrem71 Haberin devamı »
Yeni Pixel modellerinin özellikleri ortaya çıktı HTC U11’de bulunan dosyalar, Pixel 2 serisinin iki üyesi hakkında bazı bilgileri ortaya çıkardı. “Walleye” ve “Taimen” kod isimli akıllı telefonların özellikleri haberimizde. Dün (17:56) 14 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Sanal gerçekliğe 180 derece tanımı geliyor Sanal gerçeklik sektöründe profesyonel içerikler oluşturmak biraz maliyetli. Google ve beraberindeki firmaların oluşturduğu girişim sektöre yeni bir standart tanımı yaparak buna çözüm bulmak niyetinde Dün (13:00) 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Cars: Lightning League ile filmin heyecanı mobilde McQueen’in dışına atıldığı yarışların yeniden içerisinde yer almak için verdiği mücadeleyi anlatan Cars: Lightning League oyununda animasyon filmindeki yarış pistleri yer alıyor. Dün (12:30) 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Cep telefonlarındaki TRT vergisine önemli düzenleme Danıştaya yapılan itirazlar sonucu cep telefonu ve tablet gibi internete bağlanabilen tüm cihazlardan alınan TRT vergisi iptal edildi. Peki akıllı telefonlarda ne kadar bir ucuzlama söz konusu? 2 gün önce (20:39) 51 Cihan Pehlivan Haberin devamı »