İLANDIR

Samsung, Galaxy Note 7'deki sorunu 23 Ocak'ta açıklayacak Samsung Galaxy Note 7 çok güzel bir telefondu ama yaşanan sorunlar, sadece iki ayda piyasadan çekilmesine neden oldu. Peki bu başarı hikayesi sadece iki ayda hayalkırıklığına çeviren sorun neydi? 5 saat önce 13 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Samsung Galaxy S7 için önemli yeniliklerle dolu Android 7.0 Nougat güncellemesi başladı Galaxy Note 7’nin piyasadan çekilmesi ile şu anda Samsung’un elindeki tek amiral gemisi olarak kalan Galaxy S7 serisi için önemli yeniliklerle dolu Android 7.0 Nougat güncellemesi başladı. Dün (23:59) 25 Ekrem71 Haberin devamı »
Super Mario Run'ın Android platformuna geliş tarihi belli oldu Nintendo'nun büyük beğeni toplayan mobil oyunu Super Mario Run, Android kullanıcıları tarafından heyecanla bekleniyor. Şirket, oyunun Android sürümünün ne zaman çıkacağını açıkladı. Dün (23:10) 12 Onur Seven Haberin devamı »
Lenovo Legion Y720 ön inceleme videosu: Dolby Atmos'lu oyun bilgisayarı Lenovo'nun yeni nesil bütün oyun bilgisayarları bundan böyle Legion markası altında sunulacak. Ailenin ilk temsilcisi olan Legion Y720, aynı zamanda dünyanın ilk Dolby Atmos teknolojili bilgisayarı. Dün (22:31) 9 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 2251
GarageBand ve Logic Pro X uygulamaları güncelleniyor Apple’ın müzik severlere yönelik iki önemli uygulaması olan Logic Pro X ve GarageBand, bugünden itibaren önemli yeniliklere kavuşuyor. Güncellemeler başladı. Dün (18:42) 9 Ekrem71 Haberin devamı »
LG G6 davetiyeleri dağıtıma çıktı Bu yıla G6 amiral gemisi ile başlayacak olan LG, ilgi uyandırıcı paylaşımlara devam ediyor. Sırada etkinliğin yapılacağı tarihi belirten davetiye var. Davetiye model ile ilgili ipuçları barındırıyor. Dün (18:25) 23 Ekrem71 Haberin devamı »
Nokia 6 satışa çıktığı ilk 60 saniye içerisinde tükendi Teknoloji dünyasında bir döneme damga vuran isimlerden Nokia’nın tekrar akıllı telefon pazarına geri dönmesini sağlayan Nokia 6'nın satışa çıktığı ilk bir dakikalık süre içerisinde tükendiği açıklandı Dün (16:27) 83 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Android telefonlarda çevrimdışı Google aramaları artık kaydedilecek Google’ın blog sayfasından yaptığı açıklamaya göre, Google’ın Android uygulamasına gelen güncelleme çevrimdışıyken yapılan aramaları kaydedecek. Detaylar haberimizde. Dün (14:00) 5 Alper Çakan Haberin devamı »
Uygulama ekonomisi bu yıl 90 milyar indirme ve 127 milyar dolar gelire ulaştı Her yıl akıllı telefon pazarına yeni eklenen yüz milyonlarca kullanıcı var. Bu bakımdan uygulama ekonomisi giderek büyüyor. Önümüzdeki yıllarda bu rakamların katlanarak arttığına şahit olacağız. Dün (12:00) 6 Ekrem71 Haberin devamı »
iPhone 6 için de pil değişim programı başlatılabilir Apple, beklenmedik kapanmalara neden olan pil sıkıntısı yüzünden iPhone 6s için bir geri çağırma programı başlatmıştı. Ücretsiz değişim programının iPhone 6'yı da kapsayabileceği söyleniyor. 2 gün önce (21:00) 13 Onur Seven Haberin devamı »