İLANDIR

Exynos 9 yonga seti şekilleniyor Samsung’un bu yıl yeni bir isimlendirme ile sahneye çıkacağı resmi olarak paylaşılmıştı. Exynos 9 olarak adlandırılacak serinin ilk üyesi de Exynos 9810 olacak. 1 saat önce 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Intel ve Qualcomm 5G teknolojisi için hazırlanıyor Intel ve Qualcomm, birkaç sene içerisinde kullanıma sunulacak 5G teknolojisiyle uyumlu donanımlar üretmek için çalışmalarına devam ediyorlar. Her iki üretici de teknolojilerini MWC’de sergileyecek. 3 saat önce 7 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Samsung Flow artık Windows 10 ile birlikte çalışabiliyor Yeni gelen güncelleme sayesinde Samsung Flow, Windows 10 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarla birlikte kullanılabiliyor. Uygulama, bilgisayarın parmak iziyle çalıştırılmasını sağlıyor. Dün (23:21) 5 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
TP-Link ile yeni nesil ürünlerini konuştuk Dünya ağ ürünleri pazarının lider oyuncularından TP-Link, buradan aldığı güçle akıllı telefon alanında da iddialı olmayı hedefliyor. Şirketin yeni ürünlerini ve gelecek planlarını konuştuk. Dün (23:00) 8 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı » 1385
Samsung Türkiye, Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıkladı Samsung Türkiye, resmi web sitesi aracılığıyla Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak 20 akıllı telefonun listesini yayınladı. Listede dört adet tablet de yer alıyor. Dün (20:50) 47 Onur Seven Haberin devamı »
Pokemon GO yeniden zirveye yerleşti Yeni Pokemon türlerinin oyuna eklenmesinin ardından Pokemon GO, birçok eski oyuncusunu geri kazandı ve bir süre önce elinden alınan liderlik pozisyonuna yeniden yükseldi. Dün (20:02) 11 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
LG G6'nın suya ve toza dayanıklı olacağını gösteren tanıtım videoları yayınlandı Güney Koreli LG'nin yeni amiral gemisini tanıtmasına sayılı günler kalırken, şirket G6'nın suya ve toza dayanıklı olacağını vurgulayan yeni teaser videoları yayınladı. Dün (17:05) 13 Onur Seven Haberin devamı »
Google'ın yeni mobil işletim sistemi Android Oreo olabilir Android başkan yardımcısı Hiroshi Lockheimer'ın Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım, yeni nesil mobil işletim sisteminin Android Oreo olabileceğini ortaya koydu. Dün (16:20) 10 Onur Seven Haberin devamı »
HoloLens, 2019 yılında üçüncü versiyona terfi edecek Microsoft’un sanal gerçeklik ve zengin gerçeklik karışımı bir konsepte hitap eden gözlüğü HoloLens gelişmeye devam ediyor. Model ara geliştirme versiyonunu es geçecek. Dün (15:50) 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Merakla beklenen Samsung Galaxy S8 çalışır halde görüntülendi Samsung’un yakın zamanda tanıtılması beklenen akıllı telefonu Galaxy S8'e dair yeni fotoğraflar sızdırıldı. Çalışır halde görüntülenen cihazın tasarımı daha önceki sızıntılarla büyük oranda örtüşüyor. Dün (15:00) 55 Cihan Pehlivan Haberin devamı »