İLANDIR

Google Assistan, Nougat ve Marshmallow kullanan tüm telefonlardan kullanılabilecek Google Assistant’ın, Android Nougat ve Android Marshmallow işletim sistemlerini kullanan tüm akıllı telefonların kullanımına sunulacağı duyuruldu. Sanal asistan bu hafta kullanıma sunulacak. 2 gün önce (18:00) 15 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Google Allo yakında bilgisayarlardan da kullanılabilecek Google tarafından geçtiğimiz sene kullanıma sunulan Allo, yapılan açıklamalara göre bir süre sonra bilgisayarlardan da kullanılabilecek. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Cumartesi, 15:30 7 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Yandex Navigasyon artık en uygun şeridi ve park yerlerini söyleyecek Güncellenen Yandex Navigasyon ile bundan böyle yolculuğunuz sırasında hangi şeridin sizin için daha uygun olduğunu ve nereye park edebileceğinizi öğrenebileceksiniz. Cuma, 13:57 8 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Uber’den sabah 5’ten akşam 5’e %55 indirimli yolculuk Ülkemizde yasal süreçlerle zaman zaman başı derde girse de UBER agresif kampanyalarla ilgi uyandırmaya devam ediyor. Yeni fırsat, 5,85 TL’den başlayan fiyatlarla yolculuk imkanı sunuyor. Perşembe, 19:25 17 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Skype, internet bağlantısı yavaş olan kullanıcılar için "Lite" sürümünü yayınlandı Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Skype’ın yavaş internet bağlantısında ve düşük donanım özelliklerine sahip akıllı cihazlarda sorunsuz şekilde çalışan "Lite" sürümü indirmeye sunuldu. Çarşamba, 16:10 9 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Samsung Flow Windows 10 ile birlikte çalışabilecek Yeni gelecek güncelleme sayesinde Samsung Flow, Windows 10 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarla birlikte kullanılabilecek. Uygulama, bilgisayarın parmak iziyle çalıştırılmasını sağlıyor. Salı, 23:21 6 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Roamler mobil uygulamasıyla görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz Türkiye’de üçüncü yılına giren Roamler ile akıllı cihazlar üzerinden verilen basit görevleri yerine getirerek para kazanabilir, ek gelir elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Salı, 10:30 24 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Popüler ön muhasebe uygulaması Paraşüt'e elektronik fatura özelliği geldi Web tabanlı popüler muhasebe uygulamalarından olan Paraşüt, yayınlanan son güncelleme ile artık cep telefonu üzerinden elektronik fatura göndererek satış süreçlerini hızlandırmanızı sağlıyor. Salı, 10:00 10 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
WhatsApp, Status isimli yeni bir özelliği kullanıma sundu WhatsApp yeni özelliği Status'ü kullanıma sunduğunu duyurdu. Özellik, WhatsApp kullanıcılarının anlarını videolar, GIFler ve fotoğraflar paylaşarak anlatmasını mümkün kılıyor. 20.2.2017 23:35:49 20 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Bu uygulama cinsel saldırıya uğrayabileceğiniz sokakları söylüyor Kısa süre önce hayata geçirilen bu uygulama, güzergahınız üzerinde daha önce cinsel suçların işlendiği sokak ve caddeleri işaretleyerek benzer tehlikelere karşı kendinizi korumanıza yardımcı oluyor. 20.2.2017 23:21:32 22 Cihan Pehlivan Haberin devamı »