İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Google’dan yapay zeka destekli üç yeni fotoğrafçılık uygulaması Arama devi Google, kullanıcılara yeni, eğlenceli ve kullanışlı kamera özellikleri sunacak üç deneysel fotoğrafçılık uygulaması yayınladı. İşte karşınızda: Storyboard, Selfissimo! ve Scrubbies... Dün (19:15) 3 Onur Seven Haberin devamı »
Google Haritalar toplu taşımadan ne zaman ineceğinizi haber verecek Yabancı bir şehirde toplu taşıma kullanıyorsanız artık durağın neresi olduğunu sormanıza gerek kalmayacak. Google Haritalar işaretlediğiniz durağa gelmeden önce sizi uyaracak. Dün (10:00) 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft Edge'in Android sürümü 1 milyon kez indirildi Geçtiğimiz hafta beta sürecini tamamlayan Microsoft Edge'in Android uygulaması 1 milyon indirme rakamını devirdi. Bu başarı tarayıcının rakiplerine hızla yaklaşabileceğini gösteriyor... 2 gün önce (16:00) 9 Onur Seven Haberin devamı »
Google Play Store'da ücretli ve ücretsiz uygulamaları bulmak daha kolay olacak Yayınlanan yeni bir rapora göre Google, Play Store'un arama ve filtreleme özelliklerini geliştiriyor. Artık uyglama mağazasında arama yaparken ücretli ve ücretsiz seçenekleri süzebileceğiz. Cumartesi, 17:00 6 Onur Seven Haberin devamı »
Hilton, 2018'den itibaren odalarını akıllı hale getirecek Dünyaca ünlü Hilton Oteller Grubu gelecek yıldan başlayarak tüm odalarını akıllı telefon uygulamasıyla konrol edilebilir hale getirecek. Yol haritasında sesle kontrol de var... Cumartesi, 14:00 2 Onur Seven Haberin devamı »
Prisma uygulaması ücretli abonelik sunmaya başladı Prisma uygulamasında daha yüksek çözünürlükte fotoğraf düzenlemek isteyenler için artık alternatif bir seçenek var. 12MP çözünürlüğe kadar ücretli olarak düzenleme yapabilirsiniz. Cuma, 13:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Gmail, iPhone X'un ekranını tam olarak kullanabilecek şekilde güncellendi Arama devi Google, Gmail uygulamasını güncelleyerek iPhone X'daki çentikli ekranı destekleyecek hale getirdi. Uygulamayla artık Google dışındaki e-posta hesapları da kullanılabiliyor. Çarşamba, 00:22 26 Onur Seven Haberin devamı »
Tinder artık yapay zekayla kullanıcılarına sevgili bulabilecek Yeni insanlarla tanışmak isteyenlerin kullandığı popüler uygulamalardan biri olan Tinder artık kullanıcılarına yapay zeka desteğiyle sevgili bulabilecek. Yeni özellikle ilgili detaylar haberimizde... 5.12.2017 19:00:00 13 Onur Seven Haberin devamı »
Google Allo yakın zamanda telefon numarası gerektirmeyecek Çıkalı iki yıl olmasına rağmen henüz beklendiği kadar yaygın kullanımda olmayan Google Allo sohbet uygulaması yakın zamanda önemli hamleler yapmaya hazırlanıyor. 5.12.2017 18:00:00 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Google Files Go dosya yöneticisi indirmeye sunuldu Google’ın kullanıcılara hızlı ve kolay bir dosya yönetimi sunduğu Files Go adındaki uygulama beta sürecini sonlandırdı ve uygulama mağazasında indirmeye sunuldu. 5.12.2017 16:09:00 8 Ekrem71 Haberin devamı »