İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Yapay zekâ iş dünyasına da el attı Microsoft ve Publicis Groupe, iş dünyasında ilk kez yapay zekâ teknolojilerini kullanmak amacıyla bir araya geldi. Marcel akıllı asistan taşları yerinden oynatabilir. 1 saat önce 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Vevo, Youtube'a odaklanmak için Android ve iOS uygulamalarını kapatıyor Dünyanın en popüler klip portallarından Vevo, Youtube'a daha fazla odaklanmak için Android ve iOS platformlarındaki uygulamalarını kapatacağını açıkladı. Gelişmenin detayları haberimizde. Dün (22:00) 2 Uğur Seven Haberin devamı »
Twitter yeni bir "Veri Tasarrufu" özelliğini test ediyor Twitter'ın yeni bir veri tasarrufu seçeneği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu mod kullanıcıların mobil veri kotalarını kontrol etmelerini ve yüksek fatura şoku yaşamamalarını sağlayacak. Dün (20:30) 3 Uğur Seven Haberin devamı »
Google Maps'e çılgın özellikler geliyor Google Maps yepyeni özelliklerle güncelleniyor. Telefonun kamerasını kullanarak, arttırılmış gerçeklik katkısıyla göstere göstere yol tarifi yaptıracak olması gerçekten heyecan verici, işte detaylar. Cuma, 19:56 25 Erdi Özüağ Haberin devamı » 17386
WhatsApp kullanıcılarına müjde: Resim ve videolarınız artık galeride görünmeyecek WhatsApp üzerinden aldığınız medya dosyalarının telefonunuzun galeri kısmında görünüp görünmeyeceğine artık karar verebileceksiniz. Medya görünürlüğü seçeneğinin detayları haberimizde... Cuma, 18:00 23 Onur Seven Haberin devamı »
Gather ile yüzlerce haber kaynağı ve radyoyu tek uygulamadan takip edin Yüzlerce haber kaynağı ve radyoyu tek merkezde birleştiren Gather uygulaması ile gündemi yakından takip edebiliyorsunuz. Kişiye özel bir kullanıcı deneyimi sunan uygulamanın detayları haberimizde. Çarşamba, 18:00 3 Uğur Seven Haberin devamı »
Türkiye’nin en çok indirilen haber uygulaması Bundle yenilendi! Çıktığı ilk günden bu yana çizgisini koruyarak büyüyen Bundle, uzunca bir süredir beklenen büyük güncellemesi ile kullanıcıların karşısında. Yeni sürümde heyecan verici yeni özellikler de var. Çarşamba, 16:40 13 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Instagram uygulamasına "Sessize Al" özelliği geldi Sosyal medya platformu Instagram, uygulamaya gelen Mute (Sessize Al) özelliğini duyurdu. Bundan böyle gönderilerini görmek istemediğiniz kişilerin gönderilerini takipten çıkarmadan gizleyebileceksiniz Çarşamba, 14:00 10 Uğur Seven Haberin devamı »
Google Duo'ya ekran paylaşımı özelliği geldi Google'ın görüntülü arama uygulaması Duo'ya ekran paylaşımı özelliği geldi. Yeni güncelleme ile birlite ekranınızı başkalarıyla paylaşabilir, yardıma ihtiyacı olan kişilerin ekranına bağlanabilirsiniz Pazartesi, 19:00 4 Onur Seven Haberin devamı »
Akıllı telefon kullanımınıza yeni bir boyut getirecek olan Siempo BETA uygulaması yayınlandı Siempo adlı yeni bir uygulama, bir dizi tasarım ilkesinden yararlanarak, akıllı telefonunuzdan ve sayısız dikkat çekici uygulamadan oluşabilecek bağımlılıktan sizi kurtarmayı hedefliyor. 20.5.2018 20:30:00 9 Burç Coşkunkan Haberin devamı »