İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Samsung, yeni otomatik yanıt uygulaması In-Traffic Reply’ı tanıttı Samsung, otomobil kullandığı sırada gelen yanıtlara cevap veremeyen akıllı telefon sahiplerine özel olarak geliştirdiği In-Traffic Reply isimli uygulamasını tanıttı. Uygulamanın detayları haberimizde. Dün (23:40) 5 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Google Play Awards 2017 adayları belli oldu, Türkiye’den de bir uygulama var Google Play mağazasında her yıl başarılı geliştiricilerin ödüllendirildiği Google Play Awards, bu yıl 18 Mayıs itibariyle açıklanacak. Ödül kategorilerine adaylar da belli oldu. Dün (15:00) 10 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft Office'in tam sürümü 2 Mayıs'ta Windows Mağazası'na geliyor Yazılım devi Microsoft, masaüstü Microsoft Office paketini Windows Mağazası'na taşımak için son testlerini tamamladı. Şirketin 2 Mayıs etkinliğinde uygulamaları kullanıma sunulduğunu görebiliriz. Pazartesi, 16:00 6 Onur Seven Haberin devamı »
Snapchat’ten önemli bir patent adımı Konum tabanlı filtrelerden önemli reklam gelirleri elde eden Snapchat, bunun bozulmaması adına rekor bir ücretle İsrailli bir firmadan ilgili patenti satın aldı. Cumartesi, 13:30 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Wunderlist gidiyor To-Do geliyor Uzun süredir Wunderlist yapılacak listesi uygulamasını kullanıyorsanız kötü bir haberimiz var. Microsoft popüler uygulamayı yakın zamanda sona erdirmeyi planlıyor. Cumartesi, 09:30 12 Ekrem71 Haberin devamı »
Mükemmel çizimler yapmanıza yardımcı olan uygulama: SketchAR SketchAR isimli uygulama, akıllı telefonunuzdan çizdiğiniz resmi takip etmenizi ve buna göre doğru çizimi yapmanızı mümkün kılıyor. Uygulama yalnızca iOS kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. 19.4.2017 23:49:04 12 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Microsoft hesabına şifresiz giriş yapmak artık mümkün Microsoft, Microsoft Authenticator uygulamasını kullanarak Microsoft hesabına şifre kullanmadan giriş yapmanın mümkün olduğunu duyurdu. Uygulamayı Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 19.4.2017 22:38:00 12 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Instagram'a çevrimdışı modu geliyor F8 konferansında konuşan Mark Zuckerberg, Instagram'e çevrimdışı modunun ekleneceğini duyurdu. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar internet bağlantısı yokken de uygulamayı kullanabilecek. 19.4.2017 13:30:04 7 Erhan Tan Haberin devamı »
MIT, en kısa boş zamanınızı bile eğitime harcamanızı istiyor MIT’de görevli olan araştırmacılar, çok kısa sürelerde tamamlanabilecek eğitim uygulamaları üzerinde çalışıyorlar. Uygulamaların çalışma şeklini ve yararlarını haberimizden öğrenebilirsiniz. 17.4.2017 23:00:00 7 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Google, Android için YouTube uygulamasında yeni kullanıcı arayüzü test ediyor Android’in YouTube deneyimini değiştirmeye kararlı olan Google, uygulamada yeni kullanıcı arayüzünü test ediyor. Testler Android uygulamasının iOS uygulamasına benzeyeceğini gösteriyor. 16.4.2017 18:00:00 15 Emre Karakullukçu Haberin devamı »