İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Google Science Journal artık daha iyi Ortam deneyleri yapmak için pahalı olan elektronik setlere ihtiyacınız yok. Google Science Journal uygulaması telefonunuzdaki sensörleri hizmetinize sunuyor. Dün (12:00) 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Google'ın görüntülü arama uygulaması Duo, Android'in FaceTime'ı oluyor Arama devi Google, geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğu görüntülü arama uygulaması Duo'yu, Android telefonlara entegre etmeye yönelik ilk adımını attı. Konuyla ilgili detaylar haberimizde... Cuma, 18:15 14 Onur Seven Haberin devamı »
Telegram gerçek zamanlı konum paylaşımını getiriyor Gizliliğe yönelik özellikleri ile kendi kategorisinde lider durumda olan Telegram, farklı bir yenilikle karşımıza çıktı. Uygulama artık konum paylaşımına imkan tanıyor. Cuma, 13:39 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft Edge'in Android sürümü kullanıma hazır Yazılım devi Microsoft, geçtiğimiz hafta bir açıklama yaparak yeni nesil web tarayıcısını iOS ve Android platformlarına taşıdığını duyurmuştu. Microsoft Edge'in Android sürümü kullanıma sunuldu. Cuma, 09:30 16 Onur Seven Haberin devamı »
Google'ın pil uygulaması Play Store'da yayınlandı Android'in sistem uygulamaları bir bir Play Store'daki yerini almaya devam ediyor. Google, Device Health Services isimli pil uygulamasını uygulama mağazasına yükledi. Perşembe, 16:02 13 Onur Seven Haberin devamı »
Twitter spor gönderilerini daha fazla öne çıkarmaya başladı Kullanıcı kazanma konusunda sıkıntılar yaşayan Twitter yeni bir özelliği daha hayata geçiriyor. Spor karşılaşmaları ile ilgili gönderiler daha fazla öne çıkmaya başladı. Çarşamba, 20:00 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft dijital asistanı Cortana'yı Skype'a entegre etti Yazılım devi Microsoft, Cortana'yı Skype kullanıcılarının emrine sundu. Artık sanal asistanla Skype üzerinden iletişime geçerek sunduğu yeteneklerinden faydalanmak mümkün. Salı, 23:50 11 Onur Seven Haberin devamı »
Casper’ın mobil uygulaması yayında Casper, kullanıcıların ihtiyaçlarını daha hızlı gidermek ve hızlı destek sunmak amacıyla mobil uygulama geliştirdi. Casper mobil uygulaması Google Play'de yayınlandı. 9.10.2017 18:05:00 4 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Be My Eyes ile görme engellilere yardımcı olun Mobil cihazınızda boş vaktiniz oluyorsa ve bu vakti insanlık için bir şeyler yaparak geçirmek istiyorsanız Be My Eyes sizi faydalı bir ekosistemin içerisine davet ediyor. 8.10.2017 11:30:00 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Instagram yedinci yaşını kutluyor Fotoğraf paylaşımı konusunda toplum üzerinde büyük etkiler bırakan Instagram yedinci yaşını kutluyor. Platform hayatına sade bir filtre uygulaması olarak başlamıştı. 8.10.2017 09:30:00 12 Ekrem71 Haberin devamı »