İLANDIR

Super Mario Run'ın Android platformuna geliş tarihi belli oldu Nintendo'nun büyük beğeni toplayan mobil oyunu Super Mario Run, Android kullanıcıları tarafından heyecanla bekleniyor. Şirket, oyunun Android sürümünün ne zaman çıkacağını açıkladı. Dün (23:10) 15 Onur Seven Haberin devamı »
GarageBand ve Logic Pro X uygulamaları güncelleniyor Apple’ın müzik severlere yönelik iki önemli uygulaması olan Logic Pro X ve GarageBand, bugünden itibaren önemli yeniliklere kavuşuyor. Güncellemeler başladı. Dün (18:42) 9 Ekrem71 Haberin devamı »
Android telefonlarda çevrimdışı Google aramaları artık kaydedilecek Google’ın blog sayfasından yaptığı açıklamaya göre, Google’ın Android uygulamasına gelen güncelleme çevrimdışıyken yapılan aramaları kaydedecek. Detaylar haberimizde. Dün (14:00) 5 Alper Çakan Haberin devamı »
Uygulama ekonomisi bu yıl 90 milyar indirme ve 127 milyar dolar gelire ulaştı Her yıl akıllı telefon pazarına yeni eklenen yüz milyonlarca kullanıcı var. Bu bakımdan uygulama ekonomisi giderek büyüyor. Önümüzdeki yıllarda bu rakamların katlanarak arttığına şahit olacağız. Dün (12:00) 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Google Haritalar artık uygun park yerlerini gösterecek Google özellikle büyük şehirlerdeki park yeri bulma sorununa çözüm getirmeye kararlı görünüyor. Şirket Haritalar uygulamasında bulunduğunuz konumdaki uygun park yerlerini göstermeye başladı. 2 gün önce (11:10) 16 Onur Seven Haberin devamı »
Kanada başbakanı Snapchat ile gençlerin sorularını yanıtlayarak bir ilke imza attı Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Snapchat'te düzenlediği soru-cevap etkinliğiyle özellikle lise ve üniversite öğrencilerinden gelen tüm soruları yanıtlayarak bu konuda dünyada bir ilke imza attı. Cumartesi, 22:00 49 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
WhatsApp'ta büyük açık: uçtan uca şifreleme aşılabiliyor mu? Bir milyara yaklaşan kullanıcı sayısıyla dev bir sohbet platformuna dönüşen WhatsApp, kişisel bilgilerin gizliliği konusunda büyük bir sorunla karşı karşıya. Acaba sorunun kendisi de olabilir mi? Cuma, 19:06 18 Ekrem71 Haberin devamı »
Adobe, fotoğraf düzenlemede yeni bir dönemin kapılarını aralıyor Photoshop yazılımıyla fotoğraf düzenleme alanında lider konumunda olan Adobe, yayınladığı son video ile fotoğrafların sadece ses komutlarıyla düzenlenmesini sağlayan asistan özelliğini duyurdu. 12.1.2017 19:10:00 9 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Yapay zekâ teknolojileri Snapdragon 835 ile sınıf atlayacak CES 2017 kapsamında resmiyet kazanan Snapdragon 835, üst seviye akıllı telefonlarda heyecan verici bir deneyim sunmanın yanı sıra yapay zeka alanında da önemli bir misyon yükleniyor. 11.1.2017 17:50:00 5 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
iOS için Tor Browser Onion ücretsiz oldu iOS tarafında açık kaynak kodlu olarak geliştirilen ve Tor ağı üzerinden web’de gezinme olanağı tanıyan Onion Browser, iPhone ve iPad için ücretsiz hale geldi. 11.1.2017 13:02:47 12 Ahmet Gözütok Haberin devamı »