İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Google Photos’a otomatik fotoğraf paylaşma özelliği eklendi Google Photos güncellendi ve uygulamaya otomatik fotoğraf paylaşma özelliği eklendi. Bu özellik, belirlenen hesaplar arasında fotoğrafların otomatik olarak paylaşılmasını sağlıyor. Dün (23:51) 1 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
WhatsApp yakında dosya transferine izin verecek Beta sürümde kullanıma sunulan yeni özellik belirli bir boyuta kadar kişilerin bir biri arasında dosya transferi yapmasına imkan tanıyor. Aslında uzun süredir böyle bir özelliğin gelmesi bekleniyordu. Cumartesi, 12:30 11 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft'un Face Swap uygulaması artık iOS platformunda Yazılım devi Microsoft rakip platformlara yatırım yapma geleneğini sürdürüyor. Şirket henüz Windows sürümü olmayan Face Swap isimli yüz değiştirme uygulamasının iOS versiyonunu yayınladı. Cuma, 13:30 3 Onur Seven Haberin devamı »
Snap Haritalar özelliği devreye girdi Kendi şehrinde veya çevresinde neler olup bittiğini öğrenmek isteyen kullanıcılar, Snapchat platformunun yeni Snap Haritalar keşif özelliğinden memnun olacaklar. Cuma, 10:45 1 Ekrem71 Haberin devamı »
Eski cihazlara Android Market desteği sona eriyor Bugün belki bir çoğumuz hatırlamıyoruz ancak Android platformunun ilk uygulama mağazası Android Market halen daha çok eski sürümler için erişilebilir durumdaydı. Perşembe, 17:00 17 Ekrem71 Haberin devamı »
Reklam düşmanı Firefox Focus'un Android sürümü yayınlandı Dahili reklam engelleyicisiyle web sitelerindeki reklamları ve reklam takipçilerini ortadan kaldırarak daha hızlı bir web deneyimi sunan Firefox Focus'un artık Android versiyonu da var. 21.6.2017 23:30:00 39 Onur Seven Haberin devamı »
WhatsApp, Google Hangouts, Facebook Messenger ve diğerlerini tek uygulamayla kullanın WhatsApp, Telegram, Facebook Messenger, Skype, Google Hangouts ve diğer birçok mesajlaşma platformunu tek uygulama altında kullanmanız mümkün. İşte bunun için yapmanız gerekenler... 21.6.2017 19:00:00 21 Onur Seven Haberin devamı »
Uber’in kurucusu Travis Kalanick istifa etti Son dönemde izlediği yol haritası ve yaşanan olaylar nedeniyle eleştirilerin odağı haline gelen Uber'in CEO’su Travis Kalanick, yayınladığı açıklamayla görevinden istifa ettiğini duyurdu. 21.6.2017 16:53:45 5 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
SwiftKey Beta'ya GIF desteği ve hashtag tahmin özelliği geldi Klavye uygulaması Swiftkey'in en yeni özelliklerinin test edildiği beta sürümüne GIF gönderme desteği ve hashtag tahmini gibi yeni özellikler geldi. Klavyedeki kilitlenme sorunu da çözülmüş durumda. 18.6.2017 20:00:00 5 Onur Seven Haberin devamı »
Yapay zekalı Pix Camera’nın yeni özellikleri tanıtıldı Microsoft’un yapay zekayı kullanan kamera uygulaması Pix Camera güncellendi. Mobil uygulamaya Prisma’da bulunanlara benzeyen filtreler eklendi. Detaylar haberimizde. 16.6.2017 22:45:00 5 Emre Karakullukçu Haberin devamı »