İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
WhatsApp uygulamasına çıkartma özelliği geliyor Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a uzun süredir beklenen çıkartma özelliğinin geleceği ortaya çıktı. Test edilen özellik yakında kullanıma sunulacak. Detayları habermizde bulabilirsiniz. Dün (22:30) 4 Uğur Seven Haberin devamı »
Yılın ilk yarısında 34 milyar dolar uygulama geliri Uygulama mağazaları yılın ilk yarısında rekor kırarak 34 milyar dolar gelire ulaştı. App Store bunun yarısından fazlasına hâkim durumda. Google Play ise indirmelerde lider. Dün (19:33) 5 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft, mobil cihazlara gelecek olan büyük Office güncellemesini duyurdu Yazılım devi Microsoft'un bu ay içinde sunacağı büyük Office güncellemesinde hangi yeniliklerin olacağını açıklandı. Yeni özelliklerin hepsini haberimizde bulabilirsiniz. 2 gün önce (19:00) 2 Uğur Seven Haberin devamı »
Microsoft Edge tarayıcısının Android versiyonuna çeviri özelliği geliyor Microsoft'un Android ve iOS platformları için ürettiği internet tarayıcısı Microsoft Edge'e çeviri özelliğinin geleceği açıklandı. Yeni özellik şimdilik Android uygulamasında olacak. Pazar, 17:00 3 Uğur Seven Haberin devamı »
WhatsApp Android için yeni “okundu olarak işaretle” özelliği geliştiriyor WhatsApp Android platformu için yeni bir beta güncellemesi yayınladı. Güncellemeyle beraber uygulamaya “okundu olarak işaretle” özelliği geldi. Detaylar haberimizde. Cuma, 23:09 3 Mustafa Darı Haberin devamı »
Firefox Focus'ta artık tarayıcı sekmelerinizi Face ID ile kilitleyebileceksiniz Firefox Focus kullanıcıları artık tarayıcıyı arka plana gönderdiklerinde otomatik olarak kilitlenmesini sağlayabilecekler. Uygulamanın kilidi ise ancak Touch ID veya Face ID kullanılarak açılabilecek. Cuma, 00:01 4 Onur Seven Haberin devamı »
Twitter'ın yeni politikası ile takipçi sayılarınız düşecek Sosyal medya devlerinden Twitter, yaptığı açıklama ile herhangi bir nedenden kilitlenmiş hesapların artık takipçi sayısından düşürüleceğini açıkladı. Gelişmenin detayları haberimizde. Perşembe, 12:50 6 Uğur Seven Haberin devamı »
WhatsApp sahte haberler için gazete ilanı yayınladı Geçtiğimiz günlerde 12 kişinin Hindistan’da linç edilmesine neden olan sahte haberler için WhatsApp duyuru yayınladı. Tam sayfa gazete ilanında yapılması gerekenler anlatıldı. Çarşamba, 23:59 3 Ekrem71 Haberin devamı »
WhatsApp’ta yönlendirilmiş mesajlara "İletildi" uyarısı geldi WhatsApp, “sahte bilgilerin” önüne geçecek yeni özelliği yayınladı. WhatsApp’ta herhangi bir sohbetten alınan mesaj başka bir sohbete yönlendirildiğinde üzerinde “iletildi” ibaresi yer alacak. Çarşamba, 22:20 7 Mustafa Darı Haberin devamı »
YouTube'un Android uygulamasına Gizli Mod özelliği geldi Arama devi Google bir süredir YouTube uygulamasında test ettiği "Gizli Mod" özelliğini sonunda herkesin kullanımına sundu. Artık izleme ve arama geçmişinizi kolayca devre dışı bırakabileceksiniz. 10.7.2018 15:11:24 15 Onur Seven Haberin devamı »