İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Whatsapp'ın "Herkesten Sil" özelliğinde büyük bir açık ortaya çıktı Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ın, yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları silme işleminde büyük bir açık olduğu ortaya çıktı. Can sıkıcı konunun detayları haberimizde! 12 saat önce 13 Uğur Seven Haberin devamı »
Twitter, Mac uygulamasını kullanımdan kaldırıyor Sosyal medya devi Twitter, Mac uygulamasını kullanımdan kaldıracağını aıkladı. Mac masaüstü desteği 30 gün içinde sonlandırılacak ve uygulama artık Mac App Store'dan indirilemeyecek. Dün (19:00) 4 Onur Seven Haberin devamı »
Snapchat kullanıcıları eski sürüme geçilmesi için 1 milyon imza topladı Popüler sosyal medya uygulamalarından olan Snapchat geçtiğimiz günlerde arayüzünde köklü değişiklikler yaptı. Fakat görünen o ki kullanıcılar hiç de memnun değil! Cuma, 09:00 6 Uğur Seven Haberin devamı »
Microsoft, telefondan PC'ye fotoğraf aktarımını kolaylaştıran uygulama çıkardı Microsoft, iOS ve Android cihazlardaki fotoğraf ve videoları Wi-Fi üzerinden hızlıca Windows PC'lere aktarmayı sağlayan Photos Companion uygulamasını kullanıma sundu. Perşembe, 22:34 21 Onur Seven Haberin devamı »
Düşük performanslı cihazlar için geliştirilen Gmail Go uygulaması artık indirilebilir Google'ın düşük donanıma sahip cihazlar için tasarladığı Gmail Go uygulaması Play Store'daki yerini aldı. İşte daha az sistem kaynağı ve veri tüketen Gmail Go ile ilgili detaylar. Perşembe, 15:30 13 Uğur Seven Haberin devamı »
Google, Akıllı Yanıtlar özelliğini tüm sohbet uygulamalarına getirmek istiyor Arama devi Google, kendi hizmetlerinde sunduğu Akıllı Yanıtlar özelliğini WhatsApp, Facebook Messenger ve Skype gibi diğer sohbet uygulamalarına getirmek istiyor. Konuyla ilgili detaylar haberimizde. Çarşamba, 14:45 4 Onur Seven Haberin devamı »
Kamera üzerinden nabız ölçen Runtastic Heart Rate PRO ücretsiz Fitness uygulamaları ile popüler Runtastic firmasının kamera üzerinden nabız ölçebilen Runtastic Heart Rate PRO adındaki uygulaması kısa bir süreliğine ücretsiz. Salı, 16:00 14 Ekrem71 Haberin devamı »
NSA, Twitter üzerinden gizli mesajlar mı gönderdi? Genelde sıradan paylaşımlarda bulunan bir Twitter hesabının aslında yanınızdaki gizli ajana mesajlar veriyor olduğunu bilseydiniz neler hissederdiniz? NSA bunu sıklıkla yapıyor. Pazartesi, 17:00 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Twitter ilk kez kâr etmeyi başardı Borsaya açıldığı günden bu yana çeyrek dönemlik raporlarında kar açıklamayı başaramayan Twitter, 2018 yılına iyi bir haberle başladı. Firma ilk kez kâr etmeyi başardı. Pazartesi, 13:00 5 Ekrem71 Haberin devamı »
WhatsApp para transferi testlerine başlıyor WhatsApp içerisinden yakın bir gelecekte para transferi yapmak mümkün olacak. Mesajlaşma platformu Hindistan’da resmi olarak kısıtlı bir grupla testlere başlamış durumda. 11.2.2018 21:06:41 9 Ekrem71 Haberin devamı »