İLANDIR

-
Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
HABERE ATLA YORUMLARI GÖR (0) YORUM YAZ

tarafından 11 Ekim 2017, Çarşamba 20:00 tarihinde yazıldı Donanımhaber TR

Twitter spor gönderilerini daha fazla öne çıkarmaya başladı
Günlük Haber Ekrem71
0 524
Kullanıcı kazanma konusunda sıkıntılar yaşayan Twitter yeni bir özelliği daha hayata geçiriyor. Spor karşılaşmaları ile ilgili gönderiler daha fazla öne çıkmaya başladı.

En çok etkileşim kurulan sosyal ağ olmasına rağmen kullanıcı artışında çok yavaş kalan Twitter farklı çözümler denemeye devam ediyor. Platform bu kez spor karşılaşmaları ile ilgili olan gönderileri öne çıkarmaya başladı.

 

Daha çok spor

 

Happening Now adındaki yeni özellik hali hazırda ABD’de ve mobil uygulamalarda test ediliyor. Ana haber akışının hemen üzerine yerleşen özellik devam eden spor karşılaşmalarıyla ilgili gönderileri küçük ön izleme resimleri eşliğinde kullanıcıya sunuyor. Kullanıcı resme tıkladığında maçla ilgili anlık bilgi veren ve gönderileri sıralayan bir arayüz geliyor.

 

Son dönemde spor karşılaşmalarına yönelik artan bir ilgi mevcut. Örneğin ABD’deki Super Bowl finali dünyanın en çok izlenen spor karşılaşmalarından birisi haline geldi. Twitter de bunun farkında ve belirli karşılaşmalar için özel canlı yayınlar yaparak kullanıcı çekmeye çalışıyor.

 

Ayrıca Bkz.1Password eklentisi Microsoft Edge tarayıcısı için yayınlandı

Happening Now özelliği ne kadar ilgi çekecek bilinmiyor ancak uzmanlar artan özellik sayısının kullanıcıyı karmaşaya ittiğini düşünüyor. Zira sosyal ağın kullandığı alan çok kısıtlı ve tüm özellikler bu alana yığılmış durumda.

 

Platformun geçmişte kullanıma sunduğu Anılar özelliği, daha kişiselleştirilmiş Özet özelliği, popüler makaleler özelliği ve şimdi Happening Now özelliği platformun sade gezinti konseptinden uzaklaşmasına neden oluyor. Bu kullanıcı çekmek yerine aksine kullanıcıları uzaklaştırabilir. 

 
Bu haberin bağlantısı
URL
Şu anda 0 üye, 0 misafir ve 0 mobil kullanıcının görüntülediği bu içeriğe toplam 524 kez bakıldı.
Yorumlar eskiden yeniye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Durum Üyeyim Üye Değilim
E-Posta
Mesaj