İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Mobilite Videoları

Samsung Galaxy Note 9, 8000TL oldu l Mobilite

Samsung Galaxy Note 9, 8000TL oldu l Mobilite Mobilite'nin yeni bölümünde Mesut Çevik ve Erdi Özüağ başta Galaxy Note 9'un ülkemizde yeni fiyatı olmak üzere Huawei'in hile skandalını, Xiaomi'nin iddialı açıklamalarını ve General Mobile GM 9 Pro hakındaki görüşlerini paylaşıyorlar. Mobilite - 9 Eylül 2018 - 7273 İzlenme
Samsung telefon fiyatlarına zam yaptı l Mobilite

Samsung telefon fiyatlarına zam yaptı l Mobilite Mobilite'nin yeni bölümü ekranlarınızda. Bu haftanın ana gündem maddesi, Samsung'un ülkemizde telefon fiyatlarına yaptığı zam oluyor. Bu arada bir not: Bu bölüm aslında geçen haftanın bölümüydü ancak teknik aksaklıklar nedeniyle yayınlanamayınca ve bayram haftası Mesut, Köln'de olduğu için bu haftayı boş geçmemek adına yayına hazır hale getirdik. Mobilite - 27 Ağustos 2018 - 9796 İzlenme
Huawei Mate 20 Pro geliyor l Mobilite

Huawei Mate 20 Pro geliyor l Mobilite Mobilite'nin yeni bölümünde sunucularınız Mesut Çevik ve Erdi Özüağ, Huawei'in yeni nesil amiral gemisi olacak Mate 20 Pro başta olmak üzere Samsung Galaxy Note 9'un fiyatı ve gündemdeki diğer gelişmeleri değerlendiriyorlar. Mobilite - 30 Temmuz 2018 - 11977 İzlenme
Mobilite kanalına abone ol!
621 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Gorilla Glass 6 geliyor l Mobilite

Gorilla Glass 6 geliyor l Mobilite

22 Temmuz
2018
Mobilite'nin yeni bölümünde Mesut Çevik ve Erdi Özüağ, duyurusu yapılan Corning Gorilla Glass 6 başta olmak üzere Galaxy Note ve Galaxy S serisinin birleştirileceği yönündeki iddialara kadar gündemdeki gelişmeleri değerlendiriyorlar.

Erdi Özüağ Mobilite 5493 İzlenme
Mobilite: iPhone'a zam geldi

Mobilite: iPhone'a zam geldi

15 Temmuz
2018
Mobilite'nin yeni bölümünde Mesut Çevik ve Erdi Özüağ, ülkemizde iPhone'a yapılan zam başta olmak üzere gündemdeki diğer konuları değerlendiriyorlar.

Erdi Özüağ Mobilite 11609 İzlenme
Asus Zenfone 5z'nin fiyatı l Mobilite

Asus Zenfone 5z'nin fiyatı l Mobilite

8 Temmuz
2018
Asus'un merakla beklenen amiral gemi akıllı telefon modeli Zenfone 5z'nin Türkiye'deki ön sipariş ve ön sipariş sonrası fiyatlarını yorumluyor, aynı zamanda mobil dünyada geçtiğimiz hafta öne çıkan gelişmeleri değerlendiriyoruz.

Erdi Özüağ Mobilite 8280 İzlenme
Sony Mobile, Türkiye'den çıkıyor mu? l Mobilite

Sony Mobile, Türkiye'den çıkıyor mu? l Mobilite

1 Temmuz
2018
Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Mesut Çevik ve Erdi Özüağ başta Sony Mobile'ın ülkemizden çıkacağına yönelik iddia olmak üzere gündemdeki gelişmeleri değerlendiriyorlar.

Erdi Özüağ Mobilite 7367 İzlenme
Çerçevesiz ekranlı ve 4TB depolamalı telefon l Mobilite

Çerçevesiz ekranlı ve 4TB depolamalı telefon l Mobilite

20 Mayıs
2018
Çinli üretici Lenovo, çerçevesiz ekran tasarımına ve 4 Terabyte depolama kapasitesine sahip olan telefon piyasaya sürebilir. Smartisan R1 ise resmi olarak tanıtımı yapılan, tasarım olarak Essential Phone'a benzeyen, Snapdragon 845 ve 1TB depolama kapasiteli iddialı bir telefon.

Erdi Özüağ Mobilite 14515 İzlenme
Mobilite: Xiaomi Black Shark değerlendirmesi

Mobilite: Xiaomi Black Shark değerlendirmesi

6 Mayıs
2018
Mobil dünyanın nabzını tuttuğumuz Mobilite isimli programımızın yeni bölümüne Xiaomi Black Shark değerlendirmesi ile başlıyor, sonrasında öne çıkan konularla devam ediyoruz.

Mesut Çevik Mobilite 7558 İzlenme
LG G7'nin çıkış tarihi l Mobilite

LG G7'nin çıkış tarihi l Mobilite

15 Nisan
2018
Mobilite'nin yeni bölümü ekranlarınızda. Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta kırmızı renkli iPhone 8'ler olmak üzere LG G7'nin çıkış tarihi, çift çentikli telefon gibi gelişmeleri değerlendiriyorlar.

Erdi Özüağ Mobilite 9270 İzlenme
LG G7 nasıl görünecek? l Mobilite

LG G7 nasıl görünecek? l Mobilite

8 Nisan
2018
Mobilite'nin yeni bölümü ekranlarınızda. Bu hafta LG G7'nin nasıl görüneceğinden Xiaomi'nin oyun odaklı telefon girişimine, HTC'nin yasaklanan reklamından Honor markasının Türkiye serüvenine kadar pek çok konuyu sizler için yorumluyoruz.

Erdi Özüağ Mobilite 7642 İzlenme
Huawei P20 Pro yorumlarımız l Mobilite

Huawei P20 Pro yorumlarımız l Mobilite

2 Nisan
2018
Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta Huawei P20 Pro olmak üzere Xiaomi'nin oyun bilgisayarı ve yeni iPad gibi gündemde öne çıkan gelişmeleri yorumluyorlar.

Erdi Özüağ Mobilite 14671 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xiaomi'nin en iddialı telefonu | Mi 8 Explorer Edition incelemesi
21.9.2018, 15:54 - Erdi Özüağ
Xiaomi'nin en teknolojik telefonu Mi 8 Explorer Edition ekrandan parmak izi okuma ve Face ID türevi teknolojisi dışında şeffaf arka tasarımıyla görsel olarak ta firmanın en etkileyici telefonu. Bu videomuzda Mi 8 Explorer Edition'ı kutusundan çıkartıp, incelemesini yapıyoruz.