İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Mobilite Videoları

Mobilite: iPhone'a zam geldi

Mobilite: iPhone'a zam geldi Mobilite'nin yeni bölümünde Mesut Çevik ve Erdi Özüağ, ülkemizde iPhone'a yapılan zam başta olmak üzere gündemdeki diğer konuları değerlendiriyorlar. Mobilite - 15 Temmuz 2018 - 7938 İzlenme
Asus Zenfone 5z'nin fiyatı l Mobilite

Asus Zenfone 5z'nin fiyatı l Mobilite Asus'un merakla beklenen amiral gemi akıllı telefon modeli Zenfone 5z'nin Türkiye'deki ön sipariş ve ön sipariş sonrası fiyatlarını yorumluyor, aynı zamanda mobil dünyada geçtiğimiz hafta öne çıkan gelişmeleri değerlendiriyoruz. Mobilite - 8 Temmuz 2018 - 7276 İzlenme
Sony Mobile, Türkiye'den çıkıyor mu? l Mobilite

Sony Mobile, Türkiye'den çıkıyor mu? l Mobilite Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Mesut Çevik ve Erdi Özüağ başta Sony Mobile'ın ülkemizden çıkacağına yönelik iddia olmak üzere gündemdeki gelişmeleri değerlendiriyorlar. Mobilite - 1 Temmuz 2018 - 6462 İzlenme
Mobilite kanalına abone ol!
618 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Çerçevesiz ekranlı ve 4TB depolamalı telefon l Mobilite

Çerçevesiz ekranlı ve 4TB depolamalı telefon l Mobilite

20 Mayıs
2018
Çinli üretici Lenovo, çerçevesiz ekran tasarımına ve 4 Terabyte depolama kapasitesine sahip olan telefon piyasaya sürebilir. Smartisan R1 ise resmi olarak tanıtımı yapılan, tasarım olarak Essential Phone'a benzeyen, Snapdragon 845 ve 1TB depolama kapasiteli iddialı bir telefon.

Erdi Özüağ Mobilite 13924 İzlenme
Mobilite: Xiaomi Black Shark değerlendirmesi

Mobilite: Xiaomi Black Shark değerlendirmesi

6 Mayıs
2018
Mobil dünyanın nabzını tuttuğumuz Mobilite isimli programımızın yeni bölümüne Xiaomi Black Shark değerlendirmesi ile başlıyor, sonrasında öne çıkan konularla devam ediyoruz.

Mesut Çevik Mobilite 7157 İzlenme
LG G7'nin çıkış tarihi l Mobilite

LG G7'nin çıkış tarihi l Mobilite

15 Nisan
2018
Mobilite'nin yeni bölümü ekranlarınızda. Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta kırmızı renkli iPhone 8'ler olmak üzere LG G7'nin çıkış tarihi, çift çentikli telefon gibi gelişmeleri değerlendiriyorlar.

Erdi Özüağ Mobilite 8862 İzlenme
LG G7 nasıl görünecek? l Mobilite

LG G7 nasıl görünecek? l Mobilite

8 Nisan
2018
Mobilite'nin yeni bölümü ekranlarınızda. Bu hafta LG G7'nin nasıl görüneceğinden Xiaomi'nin oyun odaklı telefon girişimine, HTC'nin yasaklanan reklamından Honor markasının Türkiye serüvenine kadar pek çok konuyu sizler için yorumluyoruz.

Erdi Özüağ Mobilite 7332 İzlenme
Huawei P20 Pro yorumlarımız l Mobilite

Huawei P20 Pro yorumlarımız l Mobilite

2 Nisan
2018
Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta Huawei P20 Pro olmak üzere Xiaomi'nin oyun bilgisayarı ve yeni iPad gibi gündemde öne çıkan gelişmeleri yorumluyorlar.

Erdi Özüağ Mobilite 13608 İzlenme
Samsung Galaxy S9 ve Asus ZenFone 5z l Mobilite yeni bölüm

Samsung Galaxy S9 ve Asus ZenFone 5z l Mobilite yeni bölüm

4 Mart
2018
Mobilite'nin yeni bölümünde geçtiğimiz hafta tanıtılan yeni nesil akıllı telefonları değerlendiriyoruz. Samsung Galaxy S9 ve Asus ZenFone 5z başta olmak üzere gündemdeki tüm telefonları yorumluyoruz.

Erdi Özüağ Mobilite 13657 İzlenme
Mobilite: 16000mAh bataryalı telefon ve fazlası

Mobilite: 16000mAh bataryalı telefon ve fazlası

25 Şubat
2018
Mobil Dünya Kongresi için İspanya yollarına düşmeden önce çektiğimiz Mobilite'de hem yeni duyurulacak telefonlar hakkındaki beklentilerimizi hem de mobil dünyanın öne çıkan haberleri yorumluyoruz.

Mesut Çevik Mobilite 8650 İzlenme
Mobilite: Xiaomi'nin yeni güzeli Redmi Note 5 Pro

Mobilite: Xiaomi'nin yeni güzeli Redmi Note 5 Pro

18 Şubat
2018
Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Bu haftanın konuları arasında Xiaomi'nin yeni güzeli Redmi Note 5 Pro, Nokia'nın iddialı modeli Nokia 7 Plus, Amerika'da devlet kurumlarının almayın uyarısı yaptığı Huawei telefonların durumu ve diğer gelişmeleri Erdi Özüağ ve Mesut Çevik masaya yatırıyor.

Erdi Özüağ Mobilite 18283 İzlenme
Xiaomi Mi7, 8GB RAM ile geliyor l Mobilite Yeni Bölüm

Xiaomi Mi7, 8GB RAM ile geliyor l Mobilite Yeni Bölüm

12 Şubat
2018
Mobilite'nin yeni bölümü birbirinden önemli konu ve yorumlarla ekranlarınızda. General Mobile'ın yeni telefonu GM8, 8GB RAM ile geleceği ifade edilen Xiaomi Mi7 ve gündemdeki diğer konular Mobilite'nin yeni bölümünde.

Erdi Özüağ Mobilite 12846 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xiaomi Mi Band 3 mercek altında: "Kutu açılışı ve ilk bakış"
16.7.2018, 21:09 - Erdi Özüağ
Xiaomi'nin milyonlarca satarak büyük başarı elde eden Mi Band serisi akıllı bileklik ailesinin yeni nesil temsilcisi Mi Band 3 konuğumuz oldu. Bu videoda Mi Band 3'ü mercek altına alıyor detaylarına ve özelliklerine yakından bakıyoruz.