İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Mobilite Videoları

Xiaomi Mi7, 8GB RAM ile geliyor l Mobilite Yeni Bölüm

Xiaomi Mi7, 8GB RAM ile geliyor l Mobilite Yeni Bölüm Mobilite'nin yeni bölümü birbirinden önemli konu ve yorumlarla ekranlarınızda. General Mobile'ın yeni telefonu GM8, 8GB RAM ile geleceği ifade edilen Xiaomi Mi7 ve gündemdeki diğer konular Mobilite'nin yeni bölümünde. Mobilite - 12 Şubat 2018 - 9394 İzlenme
10GB RAM'li telefon geliyor l Mobilite

10GB RAM'li telefon geliyor l Mobilite Mobilite'nin yeni bölümü mobil teknoloji dünyasını ekranlarınıza getiriyor. Bu haftanın konuları arasında devletlerin kıskacı altındaki Apple, 10GB RAM'li telefon ve iPhone X esintili Xiaomi modeli gibi başlıklar var, iyi seyirler. Mobilite - 5 Şubat 2018 - 11917 İzlenme
Samsung Galaxy S9'un çıkış tarihi ve detaylar l Mobilite yeni bölüm

Samsung Galaxy S9'un çıkış tarihi ve detaylar l Mobilite yeni bölüm Samsung'un merakla beklenen yeni nesil amiral gemi telefonu Galaxy S9'un çıkış tarihi belli oldu. Bu videomuzda telefonun teknik özellikleri ve gündemdeki diğer konuları değerlendiriyoruz. Mobilite - 28 Ocak 2018 - 7520 İzlenme
Mobilite kanalına abone ol!
616 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Apple özür diledi, Pil değişimi sürprizi | Mobilite, mobil teknoloji programı

Apple özür diledi, Pil değişimi sürprizi | Mobilite, mobil teknoloji programı

31 Aralık
2017
2017'nin son Mobilite programına Apple'ın gizli hız düşürme politikası sonuçları damgasını vuruyor. Tepkiler üzerine özür mesajı yayınlayan firmanın başı davalarla dertte.

Mesut Çevik Mobilite 13613 İzlenme
Apple'ın eski iPhone modellerini yavaşlatması l Mobilite

Apple'ın eski iPhone modellerini yavaşlatması l Mobilite

24 Aralık
2017
Apple'ın pil kondisyonu kötü olan eski iPhone modellerini kullancısına haber vermeden yavaşlatması geçtiğimiz haftanın en önemli konuysuydu. Buna ek olarak 2018 model Samsung Galaxy A8 modelleri, Sony'nin çerçevesiz telefonu Xperia XZ2, Nokia 9 ve gündemde öne çıkan diğer gelişmeler, Mobilite'nin yeni bölümünde.

Erdi Özüağ Mobilite 9476 İzlenme
Xiaomi'nin yeni bombaları l Galaxy S9 çıkış tarihi l Mobilite

Xiaomi'nin yeni bombaları l Galaxy S9 çıkış tarihi l Mobilite

17 Aralık
2017
Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi dopdolu. Bu programda Xiaomi'nin yeni nesil fiyat/performans telefonları Redmi 5 Ailesi, Samsung Galaxy S9'un çıkış tarihiyle ilgili son bilgiler, ülkemize geleceği resmiyet kazanan Honor marka telefonların en iyisi olan V10, düşük seviye telefonlar için tanıtılan Android Go ve dahası var.

Erdi Özüağ Mobilite 10912 İzlenme
Android 8.0 alacak Samsung cihaz listesi ve fazlası | Mobilite

Android 8.0 alacak Samsung cihaz listesi ve fazlası | Mobilite

3 Aralık
2017
Mobilite, mobil dünyanın öne çıkan gelişmelerini ekranlarınıza taşımaya ve yorumlamaya devam ediyor. Bu programa Samsung, Huawei ve Xiaomi damgasını vururken Qualcomm ve Razer diğer konuşulan konular arasında

Mesut Çevik Mobilite 11304 İzlenme
Mobilite: iPhone X ve Huawei Mate 10 Lite Türkiye'de

Mobilite: iPhone X ve Huawei Mate 10 Lite Türkiye'de

27 Kasım
2017
Mobilite'nin bu haftaki bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik, ülkemizde satışı başlayan iPhone X ve Huawei Mate 10 Lite başta olmak üzere Nokia 8'in Android 8 güncellemsinden akıllı saat sohbetine kadar farklı konularda gündemin nabzını tutuyor.

Erdi Özüağ Mobilite 9196 İzlenme
Mobilite: OnePlus 5T ve dahası...

Mobilite: OnePlus 5T ve dahası...

19 Kasım
2017
Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta yeni tanıtılan OnePlus 5T olmak üzere iPhone X'daki FaceID'nin ne kadar güvenli olduğundan Galaxy S9 ve Galaxy Note 9'da olacak soğutma sistemine kadar gündemdeki gelişmeleri değerlendiriyor.

Erdi Özüağ Mobilite 11506 İzlenme
Mobilite: iPhone X'un Türkiye çıkış tarihi ve dahası...

Mobilite: iPhone X'un Türkiye çıkış tarihi ve dahası...

13 Kasım
2017
Mobilite'nin yeni bölümü ekranlarınızda. Apple iPhone X'un ülkemiz çıkış tarihinden Galaxy S9'un işlemcisine, Xiaomi Mi Mix 2s'den Meizu'nun ülkemiz pazarına girişine kadar pek çok konu, Erdi Özüağ ve Mesut Çevik tarafından yorumlanıyor.

Erdi Özüağ Mobilite 9818 İzlenme
Mobilite: Sharp'ın dikkat çeken yeni telefonu

Mobilite: Sharp'ın dikkat çeken yeni telefonu

22 Ekim
2017
Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik mobil teknoloji dünyasındaki en son gelişmeleri sizler için yorumluyor. Sharp'ın iddialı telefonu, HTC U11 Life, HTC U11 Plus, iPhone X muhabbeti, kırmızı Xperia XZ Premium, General Mobile'dan gelmeyen güncellemeler, 8nm mobil işlemciler ve dahası...

Erdi Özüağ Mobilite 13412 İzlenme
Mobilite: iPhone 8 / iPhone X fiyatları, mobilde havlu atan Microsoft...

Mobilite: iPhone 8 / iPhone X fiyatları, mobilde havlu atan Microsoft...

15 Ekim
2017
Apple'ın yeni nesil akıllı telefon modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın ülkemiz çıkış tarihleri belli oldu. Aynı zamanda iPhone X için de fiyat bilgisi açıklandı. Buna ek olarak Microsoft'un mobilde havlu atması, Razer'ın telefone işine girmesi, Huawei'in süper telefonu Mate 10 ve gündemdeki diğer konular, Erdi Özüağ ve Mesut Çevik'in sunumuyla Mobilite'de, iyi seyirler.

Erdi Özüağ Mobilite 13611 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
4495 uydu ile uzaydan internet | 2si1 Teknoloji ve Oyun
17.2.2018, 14:20 - Mesut Çevik
2si1'ilk ilk konusu ELon Musk'ın çılgın internet projesi. Denemelerine ay sonu başlanacak proje ile uzaydan dünya genelinde kablosuz internet servisi verilmesi hedefleniyor.