Anlık Bildirim

NFT ve GameFi'ye Odaklanan Akıllı Toplama Platformu NiftyIN, Beta Sürümü ve Genesis NFT Etkinlikleri Başlıyor!

NFT ve GameFi'ye odaklanan akıllı bir toplama platformu olan NiftyIN, beta sürümünü bugün resmen başlattı.                                                                             

NFT ve GameFi'ye Odaklanan Akıllı Toplama Platformu NiftyIN Tam Boyutta Gör

NFT ve GameFi'ye odaklanan akıllı bir toplama platformu olan NiftyIN, beta sürümünü bugün resmen başlattı. Sanatçılar ve GameFi proje geliştiricileri için oluşturulmuş ilk akıllı araç platformu olan NiftyIN, kullanıcıların sanat eserlerini ve oyun varlıklarını NFT'lere dönüştürmesine olanak tanır. Ayrıca, kodsuz NFT yayınlama ve basım ile GameFi geliştirme ve çalıştırma araçlarını kapsayan geniş bir hizmet olanağı sunar. Platform, GameFi proje geliştiricilerini ve NFT kullanıcılarını güçlendirirken, yeni kâr fırsatları sunuyor ve sanat eserlerinin ve GameFi varlıklarının değerini yeniden şekillendiriyor. Şu anda NiftyIN, Ethereum ve PlatON ağında mevcut.

NiftyIN Beta'nın lansmanını kutlamak için NiftyIN,Everyone is an Artist, Premium NFT Selection, Genesis PASS, Retweet to Draw Lottery ve Bug Bounty'yi kapsayan bir dizi Genesis NFT etkinliği başlatıyor. NiftyIN kullanıcıları, "Fun to Mint" NFT'lerinin yanı sıra platformda başka birçok avantajdan da yararlanabilir.

Everyone is an Artist: İlk NFT'nizi PlatON'da ücretsiz olarak yapın!
Premium NFT Selection: En fazla 800 USDT kazanmak için benzersiz NFT'nizi halka gösterin!
Genesis PASS: Ethereum üzerinde yayınlanan bir NFT varlığı olan NiftyIN Genesis Pass, NiftyIN Genesis kullanıcılarının ayırt edici kimliğini temsil eder. NiftyIN Genesis Pass'a sahip olan kullanıcılar, NiftyIN'deki projelere öncelikli erişimin keyfini çıkarır. Ücretsiz NiftyIN Genesis Pass yalnızca ilk 10.000 kullanıcı tarafından kullanılabilir.
Retweet to Draw Lottery: Belirlenen tweeti retweetlemeniz ve 2 arkadaşınızı etiketlemeniz yeterli!
Bug Bounty: Ödül almak için bulduğunuz bugları (hataları) gönderin!

NiftyIN Genesis NFT serisi artık tamamen çalışır durumda ve NiftyIN web sitesini ( https://niftyin.xyz ) ziyaret ederek katılabilirsiniz. NiftyIN'in resmi sürümü, daha fazla özellik beklentilerinizi karşılamak için bu ay piyasaya sürülecek.

NiftyIN Hakkında

GameFi ve NFT'ye odaklanan akıllı bir toplama platformu olarak NiftyIN, oyun varlıklarını ve sanat eserlerini NFT'lere dönüştürmek, GameFi özelliklerini ve entegre çalışmayı geliştirmek için gerekli geliştirme araçlarını ve API hizmetlerini sağlayarak Web2 oyuncuları için Web3 alanının önündeki engeli azaltır. Platform, GameFi proje geliştiricilerini ve NFT kullanıcılarını güçlendirirken, yeni kâr fırsatları sunuyor ve sanat eserlerinin ve GameFi varlıklarının değerini yeniden şekillendiriyor.

Resmi Web Sitesi: https://niftyin.xyz/

Twitter Hesabı:https://twitter.com/NiftyIN_NFT

Discord : https://discord.com/invite/ErN5QZtq8s

Etkinlik Linki:https://niftyin.xyz/joinUs

Nft Mint kılavuzu:https://docs.niftyin.xyz/category/get-startd

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim