Giriş
DH ile Giriş
Üye değil misiniz? Yeni Hesap Oluştur Sosyal Ağ ile Bağlan
Genel Hızlı Tercihler Sıfırla
Header'ı Tuttur
Header'da Teknoloji Gündemi
Anasayfa
Döşeme Stili Ana Akış
Kaydırarak Daha Fazla İçerik Yükle
İçerikleri Yeni Sekmede Aç
Detay Sayfaları
Kaydırarak Sonraki Habere Geçiş
Renk Seçenekleri
Gece Modu (Koyu Tema)

Operatörler - Kurumsal Haberler

Kategori
SON GÜNCELLEME
4 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
99 VİDEO 58 HABER 10 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 4 İÇERİK
Rekabet Kurumu’ndan Turkcell’e dev ceza
Yusuf Akbaş 6 gün
Rekabet Kurumu'nun Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. hakkında yürütülen soruşturmadan ağır para cezası çıktı. Firmaya 91,9 milyon lira para cezası kesildi. Kararın nedeni:
17,2b 56
Kablonet’te AKN kalktı AST geldi!
Yusuf Akbaş 2 hafta
Kablonet yeni internet tarifelerini açıkladı. Kablonet'in yeni müşterilere yönelik hazırladığı paketlerde AKN'ye benzer şekilde hızı düşen 'Akıllı Sınırsız Tarifeler' göze çarpıyor.
42,6b 226
Turkcell Superonline, AKK'siz internete bugün geçiş yapacağını duyurdu
Barış Cankı 3 hafta
Bugün öğlen saatlerinde yeni fiber tarifelerini açıklayan Turkcell Superonline, müşterilerine bildirim ve mesaj göndererek Adil Kullanım Kotası uygulamasını bugün itibariyle sonlandıracağını duyurdu.
10,6b 26
Turkcell Superonline'ın yeni limitsiz fiber internet kampanyaları açıklandı
Yusuf Akbaş 3 hafta
Turkcell Superonline yeni limitsiz fiber internet tarifelerini duyurdu. Superonline'da 2019'da internet fiyatlarının ne kadar olacağı sorusu yanıt buldu. Turkcell Superonline yeni fiber tarifeler:
35,1b 119
Türk Telekom mobil internet paylaşımından ücret almayacak
Yusuf Akbaş 3 hafta
Turkcell ve Vodafone'un hotspot açıklamalarının ardından Türk Telekom da açıklama yaptı ve mobil internet paylaşımından (hotspot) ücret talep etmeyeceğini duyurdu.
9,7b 43
Vodafone'dan mobil internet paylaşımıyla ilgili açıklama geldi
Barış Cankı 4 hafta
Turkcell, çok konuşulacak bir karara imza atarak mobil internet paylaşımını açan kullanıcılardan 9 TL ücret alınacağını açıklamıştı. Konuyla ilgili rakibi Vodafone'dan beklenen ilk açıklama geldi.
37,4b 180
Türk Telekom’un hisse devri tamamlandı, yeni yönetim kurulu belli oldu
Yusuf Akbaş 4 hafta
OTAŞ'ın Türk Telekom'daki yüzde 55 hissesinin bankalara devri gerçekleşti. Hisselerin tamamen devrolmasının ardından yönetim kurulu üyeleri de değişti. İşte Türk Telekom'un yeni yönetim kurulu üyeleri
9,2b 40
2019'da mobil internet paylaşımı ücretli olacak!
Yusuf Akbaş 4 hafta
Turkcell çok konuşulacak bir karara imza attı. Kullanıcılar mobil internet paylaşımını açtığı an tarifelerine 9 TL ücret yansıtılacak. Yani mobil internet paylaşımı paralı olacak.
42,7b 314
Rögar kapakları, 5G kapsama alanını genişletmek için kullanılabilir
İngiltere'de halihazırda 4G kapsama alanını genişletmek için rögar kapakları kullanılıyor. Vodafone'a göre, aynı yöntem 5G için de etkili olacak. Üstelik bu sayede baz istasyonu sayıları da azalacak.
7,7b 9
Turkcell'den girişimcilere 100 bin liralık teknoloji desteği
Turkcell, girişimciler için dijital destek paketini duyurdu. Yerli girişimciler, Turkcell Bulut servislerinde geçerli 100 bin TL'lik çekin sahibi olacak, verilerini veri merkezinde depolayabilecek.
7,3b 6
Türk Telekom, eleştiri yağmuruna tutulan limitsiz tarifeleri siteden kaldırdı [Güncelleme]
Türk Telekom'un yüksek fiyatlı AKN'siz ve limitsiz internet paketleri, tepkilerinden ardından siteden kaldırıldı. 4 Mbps internet için 69 TL talep ediliyordu. Detaylar:
154,5b 372
Türk Telekom, AKK’yi kaldırıyor
Türk Telekom, AKK'yi kaldırıp limitsiz internet sunacağını açıkladı. Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
52,9b 134
Google’un kendi mobil operatörü Google Fi, iPhone ve Android telefonlar için sunuldu
Google’un Project Fi adını verdiği sanal şebeke operatörü artık proje olmaktan kurtuluyor. Google Fi adını alan operatör, iPhone ve Android telefon sahiplerinin kullanımına açıldı.
10,2b 31
Turkcell’den uçan baz istasyonu: Dronecell
Turkcell, acil durumlarda ve yoğun kullanımlarda kesintisiz iletişim hizmeti sunmak için drone teknolojisi ile uçan baz istasyonu geliştirdi. Dronecell adı verilen teknolojinin reklam filmi yayınlandı
18,6b 21
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı: "5G'de hedef 2020"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, 5G'nin kullanıma sunulması planlanan tarihi açıkladı. 5G'ye 2020 yılında geçilmesi hedefleniyor. 4G'nin aksine hızlı bir geçiş planlanıyor.
6,2b 58
Turkcell Vakfı faaliyetlerine resmen başladı
Şirket tarafından yürütülen toplumsal fayda projelerini tek çatı altında toplamak için kurulan Turkcell Vakfı, bugünkü Mütevelli Heyeti toplantısının ardından faaliyetlerine başladı.
6,9b 12
Turkcell Zeka Gücü’nün yeni durağı Rize
Turkcell Zeka Gücü projesinin yeni durağı Rize oldu. Rize'de kurulan Zeka Gücü Teknoloji Laboratuvarı’nda özel yetenekli gençler, ilgi alanlarına göre eğitim görüyor ve fikirlerini hayata geçiriyor.
4,9b 8
5G mobil iletişim standardında güvenlik açıkları ortaya çıktı
Information Security Group (ISG) araştırmacıları 5G mobil iletişim standardında güvenlik açıklarını ortaya çıkardılar. Anlaşılan o ki 5G teknolojisinin hâlâ iyileştirilmesi gerekiyor.
4,4b 2
Turkcell, enflasyonla mücadele kapsamında internet paketlerini ikiye katlıyor
Turkcell Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek veriyor. Bu kapsamda Turkcell kullanıcılarının interneti ikiye katlanıyor.
137,7b 165
Türk Telekom hisselerinin bankalara devrine bakanlıktan onay çıktı
Ojer Telekomünikasyon, 2013 yılında Türk Telekom hisselerini teminat göstererek çektiği krediyi geri ödeyemedi. Bakanlık, Türk Telekom hisselerinin alacaklı bankalara devrine onay verdi.
7,3b 66
Alternatif Görünümler Geri Bildirim