İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
2018 BMW M5, 600 beygir gücüyle artık resmi! BMW'nin sevilen performans sedanı M5, 2018 model yılıyla güncellendi. G30 kodlu 5 Serisi üzerine geliştirilen araç 600 beygir gücüyle 0'dan 100 km/h hıza 3,4 saniyede çıkıyor. Dün (23:30) 7 Caner Köksel Haberin devamı »
Volkswagen'in elektrikli mikrobüsü 2022'de yollara çıkıyor Volkswagen'in ID elektrikli araçlar serisindeki elektrikli mikrobüs çözümü ID Buzz, beklentinin aksine seri üretime girecek. Nostaljiyle moderni birleştiren elektrikli aracı 2022 yılında göreceğiz. 2 gün önce (19:00) 12 Caner Köksel Haberin devamı »
Tesla, Model 3'ün yeni kilit açma yöntemlerini tanıttı Araçların yönetimini mobil uygulması üzerinde toplamayı amaçlayan Tesla, yayınladığı yeni görsellerle Model 3'ün mobil uygulama ve anahtar kart ile kullanımını tanıttı. Cumartesi, 21:30 17 Caner Köksel Haberin devamı »
Üretilen son Dodge Viper banttan indirildi Dodge'un 1992 senesinde yollara çıkardığı efsane spor otomobili Viper, 25 yıl sonra yollara veda ediyor. Üretilen son Viper geçtiğimiz gün banttan indirildi. Detaylar haberimizde... Cuma, 21:30 52 Caner Köksel Haberin devamı »
Modern araçların güvenlik sistemlerine müdahale edilebilecek hayati bir açık bulundu Günümüz modern araçlarında iç üniteler arasındaki iletişimi sağlayan CAN protokolünde hayati bir açık keşfedildi. Açık sayesinde aracın güvenlik sistemleri devre dışı bırakılabiliyor. Cuma, 16:45 12 Caner Köksel Haberin devamı »
Hyundai, uzun menzilli premium bir elektrikli otomobil geliştiriyor Tesla'nın başarısını gören diğer otomobil üreticileri, elektrikli otomobile geçiş sürecini hızlandırmaya başladı. Hyundai, tek şarjla 500 km menzil sunan premium bir elektrikli otomobil hazırlığında. Cuma, 14:20 18 Onur Seven Haberin devamı »
BMW Concept 8 Serisi ve Concept Z4 Serisi tanıtıldı Yeni nesil BMW 8 Serisi ve BMW Z4'ün ön gösterimi için tasarlanan konsept modeller Monterey Car Week etkinliğinde tanıtıldı. Her iki otomobil de çağ üstü görünüyor. Cuma, 12:49 17 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Nikola Motor üstün özelliklere sahip elektrikli UTV'sini duyurdu Elektrik alanında yatırımlarıyla öne çıkan Nikola, hidrojen elektrikli tırı sonrası şimdi de tamamen elektrikli UTV modelini duyurdu. Nikola Zero isimli aracın özellikleri oldukça dikkat çekici. Perşembe, 21:00 16 Caner Köksel Haberin devamı »
Ford, geleceğin otonom araçları için sökülebilir direksiyon ve pedalların patentini aldı Geleceğin otonom teknolojili araçlarında gerekli durumlar için direksiyon ve pedalların varlığı her zaman bir tartışma konusu olmuştur. Ford yeni aldığı patentle bu konuya yoğunlaşıyor. Perşembe, 19:00 5 Caner Köksel Haberin devamı »
Toyota, bir çeşit görünmezlik cihazının patentini aldı Toyota, Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi'ne yaptığı başvuruyla görünmezlik aygıtının patentini aldı. Üretici, A sütununu görünmez yapmaya çalışıyor. Perşembe, 17:30 24 Caner Köksel Haberin devamı »