İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
BMW'den önemli karar: Elektrikli otomobil üretimi 2020'ye ertelendi Almanya merkezli otomobil devi BMW, üretim maliyetlerinin yüksek olması nedeniyle 2020'ye kadar elektrikli otomobil seri üretimine başlamayacağını açıkladı. İşte şirket CEO'sunun çarpıcı sözleri... 2 saat önce 11 Onur Seven Haberin devamı »
Ford SmartLink, eski aracınıza bağlanabilirlik özelliğini getiriyor 2018 yılının ikinci yarısından itibaren Ford bayilerinde satılacak olan FordPass SmartLink, 2017 model öncesi aracınıza 4G WiFi bağlantı noktası gibi pek çok özelliği getirecek. Dün (19:30) 1 Barış Cankı Haberin devamı »
BMW, bu yıl bir dizi elektrikli araç konsepti tanıtacak Şirketin yıllık basın konferansında açıklamalarda bulunan CEO Harald Krüger, 2018 yılı içerisinde BMW iX3 modelinden başlayarak bir dizi elektrikli araç konseptinin tanıtılacağını duyurdu. Dün (18:30) 1 Barış Cankı Haberin devamı »
Dünyanın en pahalı SUV'u 2 milyon dolar başlangıç fiyatıyla müşteri bekliyor Dünyanın en pahalı SUV aracı olduğu söylenen Karlmann King, hem fiyatı hem de lüks iç dünyasıyla krallara hitap ediyor. $2 milyon başlangıç fiyatına sahip olan araçta bu rakam 4 milyona kadar çıkıyor Dün (17:38) 21 Barış Cankı Haberin devamı »
Sürücüsüz Uber aracının karıştığı ölümlü kazanın görüntüleri yayınlandı Geçtiğimiz günlerde yolun karşısına geçmekte olan bir kadının ölümüne sebep olan kazanın detayları ortaya çıkıyor. Sürücüsüz Uber aracının neden olduğu feci olayın görüntüleri haberimizde. Dün (16:06) 73 Uğur Seven Haberin devamı »
10 bin TL'ye varan hurda teşviki kabul edildi Meclis’e sunulan 16 yaş ve üzeri araçların hurdaya ayrılması karşılığında yeni araç alımında 10 bin liraya kadar ÖTV indirimi sağlayacak “hurda teşviki” tasarısı dün akşam yasalaştı. İşte detaylar... Dün (11:11) 57 Barış Cankı Haberin devamı »
Daimler, elektrikli kamyon teslimatlarına hız verdi Alman üretici, test programı kapsamında 9 adet Fuso eCanter elektrikli kamyonun İngiltere'deki müşterilere bu hafta içerisinde teslim edileceğini resmi olarak onayladı. 2 gün önce (20:00) 8 Barış Cankı Haberin devamı »
Tesla'nın Siri entegrasyonu artık Model 3'te de çalışıyor Tesla sahiplerinin aracındaki bazı özellikleri sesle kontrol etmesini sağlayan Siri entegrasyonu, yeni güncellemeyle birlikte Model 3 üzerinde de kullanılabilir hale geldi. 2 gün önce (19:30) 2 Barış Cankı Haberin devamı »
Tesla'nın AutoPilot'u yol çalışması engelini başarılı bir şekilde geçti Yeni gelen güncellemeden sonra sahibi tarafından yol çalışması yapılan bir yolda test edilen Tesla'nın AutoPilot'u, çalışmanın yapıldığı alanı fark ediyor ve bu engeli başarılı bir şekilde aşıyor. 2 gün önce (18:00) 13 Barış Cankı Haberin devamı »
Yerli otomobilin CEO’su 10 gün içerisinde belli olacak Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobil CEO'sunu bu ay içerisinde atamayı planladıklarını açıkladı. Yerli otomobilin CEO'su kim olacak? İşte adaylar: 2 gün önce (15:30) 50 Yusuf Akbaş Haberin devamı »