İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
İstanbul’da 1400 kamera trafik cezası kesiyor İstanbul trafiğini izleyen kameralardan toplam 1409 tanesi ceza yazıyor. Ayrıca EDS'lerin kapsamı genişletildi. EDS'ler sadece hız ve ışık ihlaline değil diğer ihlallere de ceza yazıyor. 4 saat önce 14 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
BMC, yeni kamyon ailesi TUĞRA’yı tanıttı Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden biri olan BMC, yeni kamyon ailesi TUĞRA ile yollara geri dönüyor. BMC, ticari araçlar üzerindeki tecrübesini son teknolojiyle birleştirdi. 10 saat önce 27 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Ford Otosan’ın geliştirdiği F-MAX'e büyük ödül! Ford Trucks, Hannover’de başlayan Uluslararası Ticari Araç ve Yan Sanayii Fuarı’nda (IAA), yeni çekicisi F-MAX’i dünyaya tanıttı. Ford F-Max, “2019 Uluslararası Yılın Kamyonu” seçildi. 11 saat önce 12 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Üç büyük otomotiv devinin araçlarına Android işletim sistemi geliyor Dünyaca ünlü üç otomobil üreticisi Renault, Nissan ve Mitsubishi araçlarını Android işletim sistemi ile buluşturmak adına Google ile anlaşma imzaladı. Detaylar haberimizde. Dün (23:45) 17 Zeynep Yolcu Haberin devamı »
Apple Music artık Android Auto'da çalışıyor Apple Music'in Android versiyonu güncellendi ve bu güncellemenin en dikkat çeken tarafı ise YouTube Müzik'e çalım atan Apple Music'in artık Android Auto ile çalışabiliyor olması. Dün (20:11) 5 Uğur Seven Haberin devamı »
BMW 2019 Z4 sDrive20i, sDrive30i ve 2020 M40i Roadster tanıtıldı! BMW, spor otomobil modeli Z4’ün M40i versiyonunu geçtiğimiz ay ABD’nin Pebble Beach sahilindeki bir otomobil etkinliğinde dünyaya tanıtmıştı. Şimdi de BMW, Z4’ün alt versiyonlarını açıkladı. Dün (12:00) 13 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Ford Otosan'dan Tesla Semi'ye rakip elektrikli ve otonom tır: F-Vision IAA Ticari Araç Fuarı'na katılan Ford Otosan, bazı heyecan verici sürprizlere imza attı. Fuardaki en dikkat çekici duyurulardan biri, şirketin geleceğe bakışını simgeleyen otonom çekici F-Vision oldu. 2 gün önce (19:30) 12 Barış Cankı Haberin devamı »
Avrupa Komisyonu, Alman otomobil üreticileri hakkında soruşturma başlattı Avrupa Komisyonu, Alman otomobil devleri; Volkswagen, BMW ve Daimler hakkında karbon emisyonunu azaltmaya karşı iş birliği yaptıkları iddiasıyla soruşturma başlattı. 2 gün önce (15:20) 2 Furkan Babur Haberin devamı »
Ferrari'nin Icona serisi: Monza SP1 ve SP2 Speedster tanıtıldı! Ferrari, sınırlı sayıda üretilecek olan yeni Monza modelleri SP1 ve SP2'yi tanıttı. İtalyan markanın Icona adını verdiği bu seri, ilhamını Şahlanan At'ın 1950'lerdeki speedster makinelerinden aldı. 2 gün önce (14:30) 4 Mehmet Erencan Balcı Haberin devamı »
Kia'nın elektrikli SUV modeli 485 km menziliyle Avrupa pazarına giriyor Kia e-Niro adıyla Avrupa'da satışa sunulacak elektrikli SUV'un menzili WLTP döngüsüne göre 485 km olarak belirlendi. Aracın şehir içi kullanımda tek şarjla 615 km gidebildiği belirtiliyor. 2 gün önce (12:48) 10 Barış Cankı Haberin devamı »