İLANDIR

Tesla'nın kaza soruşturması tamamlandı: Otomatik pilotun kusuru yok Tesla’nın ölümle sonuçlanan ilk kazasının ardından başlatılan soruşturma tamamlandı. Rapora göre otomatik pilot kaza oranını %40 azaltırken kazada otomatik pilotun kusuru yok. 3 saat önce 8 Furkan Babur Haberin devamı »
Shelby, 50. yılını 750 beygirlik Super Snake modeli ile kutluyor Tarihte ilk olarak 1967 yılında Mustang modelini elden geçiren Shelby, 50. yıldönümü anısına 750 beygirlik özel bir aracını tanıttı. Super Snake adınındaki bu model 500 adet limitli üretilecek. 7 saat önce 17 Caner Köksel Haberin devamı »
Hindistan'ın çılgın trafiği otonom araçlar için bulunmaz nimet Hindistan trafiğindeki kaos, otonom araç sensörlerine gelişmiş ülkelerdeki yollardan çok daha fazla veri sağlayabilmesi nedeniyle ülke, sürücüsüz otomobiller için mükemmel bir test alanı. Dün (12:30) 30 Onur Seven Haberin devamı »
Yeni Mini Coutryman John Cooper Works (2018) artık resmi Mini'nin şu ana kadarki en büyük ve en güçlü modeli Countryman John Cooper Works resmiyete kavuştu. 231 beygir gücündeki araç ilk olarak Şangay'da sergilenecek. 2 gün önce (22:15) 24 Caner Köksel Haberin devamı »
Apple'dan Tesla'ya geçen Chris Lattner bunun nedenini açıkladı Geçtiğimi günlerde Apple'daki görevinden ayrılıp Tesla'nın Autopilot geliştirme takımının başına geçen Chris Lattner, pek çok iddianın ardından bu ayrılığın nedenini açıkladı. 2 gün önce (18:43) 7 Caner Köksel Haberin devamı »
Trump etkisi çığ gibi büyüyor: General Motors'tan 1 milyar dolarlık yatırım Pek çok şirketin Trump'ın uyarılarına uygun olarak yaptığı hamlelere bir yenisi de General Motors'tan geldi. Şirket ABD'deki tesisleri için 1 milyar dolar harcama yapmayı planlıyor. Salı, 19:25 62 Furkan Babur Haberin devamı »
İlk defa bir elektrikli araç Dakar Rallisini tamamlamayı başardı İspanyol Acciona takımı tamamen elektrikli bir araçla Dakar Rallisini tamamlayan ilk takım olarak ralli tarihine geçti. Takım bu başarıyı üçüncü denemesinde yakaladı. Salı, 12:00 16 Caner Köksel Haberin devamı »
Electric GT için özel hazırlanan Model S, 0'dan 100'e 2.1 sn.'de çıkıyor Dünyanın seri üretim en çabuk hızlanan aracı lakabına sahip Model S P100D, 2.5 saniyelik hızlanma rekorunu 2.1 saniyenin altında yeni değerle tazeledi. Detaylar haberimizde... Salı, 09:00 14 Caner Köksel Haberin devamı »
Tesla'nın ikinci adamından elektrikli araçlar dünyasında fark yaratacak hamle Tesla’da uzun yıllardır iletişim şefi olan ve Elon Musk’a doğrudan rapor veren Ricardo Reyes, artık yeni bir elektrikli araç firması için çalışacak. Tesla ise Reyes'in yerini hala doldurabilmiş değil. Pazartesi, 22:54 18 Furkan Babur Haberin devamı »
Tesla, “Gelişmiş Otomatik Pilot” için düğmeye bastı Tesla, yeni nesil otomatik pilot donanımına sahip Model S ve Model X araçlar için “Gelişmiş Otomatik Pilot” için harekete geçiyor. Elon Musk tarafından doğrulanan tüm detaylar yazımızda. Pazartesi, 19:00 8 Ahmet Gözütok Haberin devamı »