İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Foxconn'dan yenilikçi otomotiv teknolojilerine 1.5 milyar dolarlık destek Apple'ın en büyük tedarikçisi olan Foxconn, ABD'li risk sermayesi şirketi IDG ile birlikte yenilikçi otomobil teknolojilerini hedef alan 1.5 milyar dolar değerinde fon oluşturuyor. 29 dk. önce 1 Furkan Babur Haberin devamı »
Toyota otomotiv dışında da hayatımızda yer almak istiyor Atina'daki bir etkinlikte şirketin geleceği ile ilgili konuşan Akio Toyoda, kendilerinin mobilitenin her alanında var olmak ve insanların duygularına cevap vermek istediklerini belirtiyor. Dün (23:55) 2 Caner Köksel Haberin devamı »
Otonom araçlar kaza sonrasında nasıl davranacak? Google'ın otonom araç geliştirme birimi olan Waymo, otonom araçların güvenliği ve kaza anında otonom araçların yapması gerekenlere ilişkin güvenlik raporunu yayınladı. Dün (17:40) 9 Furkan Babur Haberin devamı »
Tesla, çift bağlantı destekli yeni şarj portunu duyurdu Farklı pazarlara yönelik olarak araçlarında farklı şarj portlarına yer veren Tesla, Çin'in yeni şarj standardına uyum sağlamak için Model S ve Model X'e çift şarj portunu getirdi. Dün (13:58) 5 Caner Köksel Haberin devamı »
Mercedes-Benz 1 milyondan fazla aracını geri çağırıyor! Otomotiv sektörünün dev firmalarından biri olan Mercedes-Benz, hava yastığını devreye sokan potansiyel bir kablolama sorunu nedeniyle dünya çapında 1.000.000'dan fazla aracını geri çağırıyor. Dün (11:51) 11 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Mazda, wankel motoruna yeni bir modelinde yer verecek Mazda kendisiyle bütünleşen wankel motorunu piyasaya geri kazandırmaya hazırlanıyor. Motor bu defa spor bir araç yerine elektrikli bir araçta kullanılacak. Detaylar haberimizde... 2 gün önce (22:11) 14 Caner Köksel Haberin devamı »
Tesla yüzlerce çalışanın görevine son verdi Model 3 üretiminde hedefleri tutturamayan Tesla, yıllık performans değerlendirmesinin ardından yaklaşık 700 işçinin görevine son verdi. Şirketin toplam 33.000 çalışanı bulunuyor. 2 gün önce (20:40) 30 Onur Seven Haberin devamı »
Norveç'ten elektrikli otomobillere ''Tesla Vergisi'' gelebilir Elektrikli otomobil kullanımının en yaygın olduğu ülkelerin başında gelen Norveç'te elektrikli otomobil alıcılarını etkileyebilecek yeni bir vergi tartışılıyor. 2 gün önce (20:10) 15 Furkan Babur Haberin devamı »
Mitsubishi Electric CEO'su elektrikli araçların ileride çok daha ucuz olacağını düşünüyor CNBC'ye konuşan Mitsubishi Electric CEO'su Masaki Sakuyama, elektrikli araç bataryalarının ucuzlamasıyla elektrikli araçların rekabetçi seviyede ucuzlayacağını ineceğini söylüyor. 2 gün önce (18:15) 15 Caner Köksel Haberin devamı »
New Flyer'dan 600kWh bataryalı yeni elektriklü otobüs: Xcelsior CHARGE Otomobillerin elektrikliye geçişinin yanında günlük hayatta çokca kullanılan otobüsler de bu yönde adım atıyor. Karşınızda New Flyer'ın yeni elektrikli otobüsü; Xcelsior CHARGE. Pazar, 20:00 17 Caner Köksel Haberin devamı »