İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Didi, dünyanın en büyüğü olma yolunda ilerliyor 23 milyar dolarlık kişisel serveti bulunan fon milyarderi George Soros’un yeni gözdesi Didi. Fon milyarderinin Didi’ye yatırım yapma kararı, dikkatleri bir anda girişimin üzerine çekti. 3 saat önce 22 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Volkswagen motosiklet markası Ducati'yi satmaya hazırlanıyor Volkswagen, emisyon skandalları sonrasında yapacağı stratejik değişikliklere kaynak sağlamak için ünlü İtalyan motosiklet üreticisi Ducati'yi satmayı planlıyor. 5 saat önce 14 Furkan Babur Haberin devamı »
2018 Polo GTI eski Golf GTI motoru ile gelecek Volkswagen'in içinden gelen bilgilere göre yeni nesil Volkswagen Polo GTI, beşinci nesil Golf GTI'nin 2.0 litrelik turbo motorunu kullanacak. Detaylar haberimizde... 13 saat önce 27 Caner Köksel Haberin devamı »
Araçlarda cam filmi kullanımı yasal hale geldi Bugün yürürlüğe giren Araçların İmal, Tadil ve Montajı (AİTM) Yönetmeliği ile birlikte araçlara cam filmi taktırmak serbest oldu. İşte cam filmi takmak için uyulması gereken şartlar... Dün (20:30) 38 Onur Seven Haberin devamı »
Yeni Audi A8, 3. seviye otonom sürüş özelliğine sahip olacak Audi, bu sene satışa sunulması planlanan yeni A8 modelinin 3. seviye otonom sürüş özelliğine sahip olacağını duyurdu. Tesla’nın ve Mercedes-Benz’in otomobillerinin 2. seviyeye sahip olduğu biliniyor. Dün (00:15) 17 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Fisker yeni elektrikli aracının lansman tarihini duyurdu Fisker Automotive'in iflası sonrası elektrikli araç işine Fisker Inc. markasıyla geri dönmeyi planlayan Henrik Fisker, yeni elektrikli aracının lansman tarihini duyurdu. 2 gün önce (22:40) 4 Caner Köksel Haberin devamı »
Larry Page'in uçan otomobili Kitty Hawk ortaya çıktı Çılgın fikirlere yatırım yapmasıyla bilinen Alphabet CEO'su Larry Page'in uçan otomobilini hareket halinde gösteren bir video yayınlandı. Kitty Hawk projesinin tüm detayları haberimizde... 2 gün önce (20:00) 21 Onur Seven Haberin devamı »
Tesla Model 3 siparişlerini yetiştirmek için riskli bir üretim modeli kullanacak Tesla Model 3'ün ilk üretiminin başlamasına 3 aydan kısa bir süre kaldı. Şirket kısa sürede on binlerce otomobil üretmek için riskli bir yolu tercih edecek. 2 gün önce (16:35) 27 Furkan Babur Haberin devamı »
Google yüzlerce kişiye otonom araçları test etme imkanı sunacak Google'ın otonom araç bölümü olan Waymo, otonom yetenekleri kazandırılmış 500 adet Chrysler Pacifica Hybrid minivan modelini ücretsiz bir şekilde insanların kullanımına sunacak. 2 gün önce (13:34) 6 Furkan Babur Haberin devamı »
Jeep'ten yeni prizli hibrit SUV konsepti: Jeep Yuntu FCA'dan bir başka hibrit hamlesi de Jeep markası altında geldi. Firma geçtiğimiz hafta Şangay'da yeni bir hibrit SUV konseptini tanıttı. Detaylar haberimizde... Pazartesi, 23:30 13 Caner Köksel Haberin devamı »