İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
İtalyan tasarımcının geçmiş ile geleceği harmanladığı fütüristik tasarımları Gelecekte bir gün uçan arabalar ile gökyüzünde seyahat edebilecek miyiz bilinmez ancak tasarımcılar çoktandır bu konseptin en azından çizimlerini yapmaya başladı. 2 saat önce 3 Ekrem71 Haberin devamı »
Range Rover Evoque dünyanın en büyük hız tümseğini nasıl aştı? [video] Land Rover işlek bir caddeye dünyanın en büyük hız tümseğini kurarak Range Rover Evoque'un engelleri aşma konusunda ne kadar yetenekli olduğunu gösterdi. İşte keyifli reklam filminin detayları... Dün (19:20) 33 Onur Seven Haberin devamı »
Elektrikli araçlara artan ilgi, pil fiyatlarının düşmesini engelleyecek Hyundai'ın elektrikli araç operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı Lee Ki-sang, elektrikli otomobil bataryalarının maliyetindeki düşüşün 2020 yılından itibaren etkisini kaybedeceğini düşünüyor. 2 gün önce (18:25) 14 Furkan Babur Haberin devamı »
Tesla'nın elektrikli tırına rakip adayı var: Thor ET-One Thor Trucks isimli şirket Tesla Semi'den önce piyasaya sürmeyi planladığı elektrikli tırının prototipini tanıttı. Thor ET-One olarak lanse edilen aracın tüm detayları ve tahmini fiyatı haberimizde. Perşembe, 22:53 24 Onur Seven Haberin devamı »
Samson'un uçan arabası 2018 ilkbaharında satışa çıkıyor Samson Motors, geliştirdiği Switchblade isimli uçan arabasıyla dünyada bir ilk olmayı hedefliyor. Markanın uçan arabası 2018'in ilkbahar döneminde satışa sunulacak. Perşembe, 19:00 20 Caner Köksel Haberin devamı »
Ford yanıtladı: Fusion ve Mondeo'nun üretimi Çin'e mi kaydırılacak? Fusion ve Mondeo'nun üretimini Çin'e taşıyarak, Çin yapımı Fusion'ı Kuzey Amerika'ya, Mondeo'yu ise Avrupa'ya ihraç edeceği söylenen Ford, bir bildiri yayınlayarak konuya açıklık getirdi. Perşembe, 16:33 8 Onur Seven Haberin devamı »
Zorlu Enerji, Tesla kiralama platformu kuruyor Zorlu Enerji, elektrikli araç trendine uyum sağlamak için hızlı şarj istasyonu ve elektrikli araç kiralama platformu için yatırım yapıyor. Kullanıcılar Türkiye'de Tesla otomobil kiralayabilecek. Perşembe, 12:36 30 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
2019 Volkswagen Jetta'ya ait yeni eskiz görseller yayınlandı Arteon'dan izler taşıyan ve önümüzdeki haftalarda resmiyete kavuşması beklenen yeni Jetta'nın ön, arka ve iç tasarımını gösteren resmi eskiz görselleri kamuoyu ile paylaşıldı. Çarşamba, 23:50 30 Caner Köksel Haberin devamı »
Mini, 2021 yılı için yeni bir SUV hazırlıyor Geleceğini elektrikli araçlardan yana şekillendiren Mini, 2019 yılında piyasaya süreceği tamamen elektrikli hatchback sonrası, elektrikli SUV model piyasaya sürmeyi planlıyor. Çarşamba, 18:41 5 Caner Köksel Haberin devamı »
Otoyollara gürültü perdesi ve ses yutan asfalt geliyor Çevresel ses kirliliğinin önüne geçmek için kent merkezine yakın ve trafiğin yopun olduğu bölgelerde gürültü perdesi, ses yutucu asfalt ve yalıtım sağlayan peyzaj uygulamaları yapılacak. Çarşamba, 16:33 27 Yusuf Akbaş Haberin devamı »