İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Otomobil Teknolojileri Videoları

Toyota'dan geleceğin otonom aracı l e-Palette

Toyota'dan geleceğin otonom aracı l e-Palette Japon otomobil devi Toyota, CES 2018 Fuarı kapsamında geleceğin otonom aracını tanıttı. Aslında bir platform olarak geliştirilen e-Palette, ihtiyaca göre özelleştirilebilen, elektrikli ve sürücüsüz bir araç. Otomobil Teknolojileri - 9 Ocak 2018 - 5433 İzlenme
Dünyanın en hızlı otomobili: Koenigsegg Agera RS

Dünyanın en hızlı otomobili: Koenigsegg Agera RS Sadece 100 kişilik bir ekipten oluşan İsveçli süper spor otomobil üreticisi Koenigsegg, Volkswagen çatısı altında yer alan insan gücü ve finansal kaynağı tartışılamayacak kadar büyük olan Bugatti'nin hem Veyron hem de Chiron modellerinin korkulu rüyası oldu ve fabrika üretimi en hızlı otomobil olmayı başardı. Tüm detaylar, otomobil meraklıları için hazırladığımız videomuzda. Otomobil Teknolojileri - 12 Kasım 2017 - 14383 İzlenme
Karşınızda 600 beygirlik Toyota C-HR

Karşınızda 600 beygirlik Toyota C-HR Toyota'nın ülkemizde üretilen crossover otomobil modeli C-HR'den yeni bir performans canavarı çıkardılar. 600 beygirlik özel C-HR, pist testinde Ferrari, Lamborghini ve Porsche'leri geride bırakıyor. Detayları videomuzda anlattık. Otomobil Teknolojileri - 1 Kasım 2017 - 12925 İzlenme
Otomobil Teknolojileri kanalına abone ol!
47 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Mercedes E serisi, elektrikli araçlar ve Mercedes’in Türkiye yatırımlarını konuştuk

Mercedes E serisi, elektrikli araçlar ve Mercedes’in Türkiye yatırımlarını konuştuk

13 Ekim
2017
Mercedes-Benz Türk, kuruluşunun 50. yılında yenilenen E-Serisi ailesinin yeni üyeleri ile özel bir etkinlik düzenledi. Bu kapsamda Şükrü Bekdikhan ile özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 9660 İzlenme
BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba

BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba

20 Haziran
2017
Geleceğin otomobilini geliştirmek için çalışmalarına devam eden BMW, yeni konseptiyle ileride bizi nelerin beklediğine dair ipuçları veriyor. Şirketin son araç konseptini yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 9471 İzlenme
Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek

Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek

19 Haziran
2017
Elektrikli ve otonom olarak gidebilen otomobiller için hemen her araç üreticisinin çalışması var ve çok hızlı yaygınşlaşacaklar. Ancak otomobiller için yapay zeka ve gelişmiş sürücü asistanı bambaşka bir alan ve Honda'nın HANA sistemi bu konuda oldukça vaadkar. Tüm detayları videomuzda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6020 İzlenme
Hyundai'den geleceğin otomobili

Hyundai'den geleceğin otomobili

18 Haziran
2017
Hyundai'nin yeni nesil otomobil konsepti FE, yakıt hücresiyle çalışıyor ve gerek tasarımı gerekse de menzil ve özellikleriyle heyecan yaratmayı başarıyor. Otomobili yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 14267 İzlenme
Sürücüsüz otomobile bindim: Çinliler iddialı geliyor

Sürücüsüz otomobile bindim: Çinliler iddialı geliyor

14 Haziran
2017
Teknoloji dünyasının yoğun mesai harcadığı sürücüsüz otomobillere, Google'a her alanda rakip olmaya çalışan Çinli Baidu da ilgi gösteriyor. Onların geliştirdiği sürücüsüz otomobile bindim ve deneyimlerimi, detaylarını bu videoda nalattım.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6511 İzlenme
AirTies, İzmir’den dünyaya kablosuz ağ teknolojileri üretecek

AirTies, İzmir’den dünyaya kablosuz ağ teknolojileri üretecek

12 Haziran
2017
Kablosuz ağ teknolojileri alanında son dönemde önemli çalışmalar yapan ve dünyada ses getirmeye başlayan AirTies, yeni cihazlarını İzmir’deki ARGE Merkezi’nde üretecek.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 17425 İzlenme
Toyota İnteraktif Showroom'u denedik

Toyota İnteraktif Showroom'u denedik "Dünyanın ilk interaktif showroom'u"

25 Mayıs
2017
Bu videoda Toyota İnteraktif Showroom'u deneyimliyoruz.

Burak Şolt Otomobil Teknolojileri 224882 İzlenme
Mercedes’in elektrikli otomobilleri, Vision Maybach 6 ve dahası

Mercedes’in elektrikli otomobilleri, Vision Maybach 6 ve dahası

12 Mayıs
2017
Mercedes Türkiye otomobil satış direktörü Şükrü Bekdikhan ile konuştuk. Mercedes’in elektrikli otomobiller, Mercedes Benz Vision Maybach 6 ve dahası hakkında detaylar röportajımızda.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 5482 İzlenme
Mercedes'ten tır dünyasına teknolojik bakış

Mercedes'ten tır dünyasına teknolojik bakış

9 Mayıs
2017
Mercedes tır dünyasını değiştirecek teknolojik yatırımlar yapıyor. Özellikle ticari taşımacılık ve filolar üzerine yoğunlaşan firma, tırların yolda boş gezmesini önlemek, sürücülerin daha az yorulmasını sağlamak istiyor. Bu doğrultuda geliştirilen arttırılmış gerçeklik uygulaması dikkat çekici, detayları da videoda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 9100 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
AMD Ryzen 7 1700 ve RX 580'li dizüstü | ASUS ROG Strix GL702ZC inceleme
22.2.2018, 17:46 - Mesut Çevik
ASUS'un 8 çekirdek 16 izlekli Ryzen 7 1700 işlemci ve RX 580 ekran kartı ile güçlendirilen AMD tabanlı oyuncu dizüstü bilgisayarı ASUS ROG Strix GL702ZC test masamızda.