İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Otomobil Teknolojileri Videoları

BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba

BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba Geleceğin otomobilini geliştirmek için çalışmalarına devam eden BMW, yeni konseptiyle ileride bizi nelerin beklediğine dair ipuçları veriyor. Şirketin son araç konseptini yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık. Otomobil Teknolojileri - 20 Haziran 2017 - 6245 İzlenme
Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek

Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek Elektrikli ve otonom olarak gidebilen otomobiller için hemen her araç üreticisinin çalışması var ve çok hızlı yaygınşlaşacaklar. Ancak otomobiller için yapay zeka ve gelişmiş sürücü asistanı bambaşka bir alan ve Honda'nın HANA sistemi bu konuda oldukça vaadkar. Tüm detayları videomuzda anlattık. Otomobil Teknolojileri - 19 Haziran 2017 - 4924 İzlenme
Hyundai'den geleceğin otomobili

Hyundai'den geleceğin otomobili Hyundai'nin yeni nesil otomobil konsepti FE, yakıt hücresiyle çalışıyor ve gerek tasarımı gerekse de menzil ve özellikleriyle heyecan yaratmayı başarıyor. Otomobili yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık. Otomobil Teknolojileri - 18 Haziran 2017 - 12715 İzlenme
Otomobil Teknolojileri kanalına abone ol!
46 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Sürücüsüz otomobile bindim: Çinliler iddialı geliyor

Sürücüsüz otomobile bindim: Çinliler iddialı geliyor

14 Haziran
2017
Teknoloji dünyasının yoğun mesai harcadığı sürücüsüz otomobillere, Google'a her alanda rakip olmaya çalışan Çinli Baidu da ilgi gösteriyor. Onların geliştirdiği sürücüsüz otomobile bindim ve deneyimlerimi, detaylarını bu videoda nalattım.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 5886 İzlenme
AirTies, İzmir’den dünyaya kablosuz ağ teknolojileri üretecek

AirTies, İzmir’den dünyaya kablosuz ağ teknolojileri üretecek

12 Haziran
2017
Kablosuz ağ teknolojileri alanında son dönemde önemli çalışmalar yapan ve dünyada ses getirmeye başlayan AirTies, yeni cihazlarını İzmir’deki ARGE Merkezi’nde üretecek.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 2969 İzlenme
Toyota İnteraktif Showroom'u denedik

Toyota İnteraktif Showroom'u denedik "Dünyanın ilk interaktif showroom'u"

25 Mayıs
2017
Bu videoda Toyota İnteraktif Showroom'u deneyimliyoruz.

Burak Şolt Otomobil Teknolojileri 221615 İzlenme
Mercedes’in elektrikli otomobilleri, Vision Maybach 6 ve dahası

Mercedes’in elektrikli otomobilleri, Vision Maybach 6 ve dahası

12 Mayıs
2017
Mercedes Türkiye otomobil satış direktörü Şükrü Bekdikhan ile konuştuk. Mercedes’in elektrikli otomobiller, Mercedes Benz Vision Maybach 6 ve dahası hakkında detaylar röportajımızda.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 3774 İzlenme
Mercedes'ten tır dünyasına teknolojik bakış

Mercedes'ten tır dünyasına teknolojik bakış

9 Mayıs
2017
Mercedes tır dünyasını değiştirecek teknolojik yatırımlar yapıyor. Özellikle ticari taşımacılık ve filolar üzerine yoğunlaşan firma, tırların yolda boş gezmesini önlemek, sürücülerin daha az yorulmasını sağlamak istiyor. Bu doğrultuda geliştirilen arttırılmış gerçeklik uygulaması dikkat çekici, detayları da videoda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 5413 İzlenme
Volkswagen'in geleceği bu otomobilde saklı: İşte detaylar

Volkswagen'in geleceği bu otomobilde saklı: İşte detaylar

7 Mayıs
2017
Son birkaç yılı dizel motor skandalıyla geçiren Volkswagen, büyük bir dönüşümün eşiğinde. Tüm stratejisini masaya yatıran ve gelecek için elektrik motorlu, teknoloji harikası otomobillere daha fazla yatırım yapmaya karar veren Volkswagen'de, bu dönüşümün başlangıcı I.D Konsept isimli otomobil oldu. Detayları videoda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 10478 İzlenme
Nissan Xtrail ve Qashqai yeni modelleri ile ne zaman Türkiye’de olacak?

Nissan Xtrail ve Qashqai yeni modelleri ile ne zaman Türkiye’de olacak?

3 Mayıs
2017
Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök ile konuştuk. Xtrail ve Qashqai makyajlı modelleri ile ne zaman Türkiye’de olacak? Konsept elektrikli araç Blade Glider ve dahası röportajımızda.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 6878 İzlenme
Hyundai IONIQ ön inceleme: Türkiye'ye de geliyor!

Hyundai IONIQ ön inceleme: Türkiye'ye de geliyor!

29 Mart
2017
Çok yakında ülkemize de gelecek olan Hyundai IONIQ'in yeni nesil teknolojilerle dolu otonom ve elektrikli versiyonunu görme ve yakından inceleme şansı yakaladım. Tabi ki geliştirme çalışmaları sürüyor, otonom özelliği şu anda son kullanıcıya verilmiyor ama biz yine de her detayını anlattık, iyi seyirler.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 19105 İzlenme
Yeni Hyundai i30’u en yetkili ağızdan dinledik, aracı kısa bir rotada kullandık

Yeni Hyundai i30’u en yetkili ağızdan dinledik, aracı kısa bir rotada kullandık

28 Mart
2017
Hyundai, merakla beklenen üçüncü nesil i30’u Türkiye’de resmen tanıttı. Nisan ayında tüketicilerle buluşacak olan aracı Hyundai Türkiye Genel Müdür Önder Göker’den dinledik.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 8260 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Intel, Ryzen ateşini söndürmek istiyor: 8. nesil işlemciler yolda
19.8.2017, 13:58 - Erdi Özüağ
Intel'in önümüzdeki günlerde lanse edeceği Coffee Lake kod adlı 8. nesil işlemci ailesi, şirket adına belki de son 10 yılın en radikal değişimini içeriyor. Sandy Bridge'den bu yana sürpriz etki yaratamayan şirket, bu defa tüm modellerinde çekirdek sayısını arttırıyor ve çıtayı yükseltiyor. İşte detaylar ve merak edilenler.