İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz. Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Otomobil Teknolojileri Videoları

Hyundai IONIQ ön inceleme: Türkiye'ye de geliyor!

Hyundai IONIQ ön inceleme: Türkiye'ye de geliyor! Çok yakında ülkemize de gelecek olan Hyundai IONIQ'in yeni nesil teknolojilerle dolu otonom ve elektrikli versiyonunu görme ve yakından inceleme şansı yakaladım. Tabi ki geliştirme çalışmaları sürüyor, otonom özelliği şu anda son kullanıcıya verilmiyor ama biz yine de her detayını anlattık, iyi seyirler. Otomobil Teknolojileri - 29 Mart 2017 - 12633 İzlenme
Yeni Hyundai i30’u en yetkili ağızdan dinledik, aracı kısa bir rotada kullandık

Yeni Hyundai i30’u en yetkili ağızdan dinledik, aracı kısa bir rotada kullandık Hyundai, merakla beklenen üçüncü nesil i30’u Türkiye’de resmen tanıttı. Nisan ayında tüketicilerle buluşacak olan aracı Hyundai Türkiye Genel Müdür Önder Göker’den dinledik. Otomobil Teknolojileri - 28 Mart 2017 - 7210 İzlenme
Ford Mondeo'nun otonom versiyonu mercek altında

Ford Mondeo'nun otonom versiyonu mercek altında Ford'un sürücüsüz otomobil geliştirme çalışmaları devam ediyor. Şirketin bu konudaki en yeni teknolojilerini barındıran Ford Mondeo ya da Amerika'daki adıyla Fusion modelini yakından gördük ve tüm detaylarını bu videoda anlattık. Karşınızda sürücüsüz oalrak çalışabilen Ford Mondeo. Otomobil Teknolojileri - 4 Şubat 2017 - 8390 İzlenme
Otomobil Teknolojileri kanalına abone ol!
47 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Tesla otomobillerin yeni piline yakından bakıyoruz

Tesla otomobillerin yeni piline yakından bakıyoruz

11 Ocak
2017
Tesla'nın otomobillerinde kullanacağı yeni pil modülüne yakından bakıyoruz. Bakalım Model 3 ile birlikte kullanımına başlanacak pil modülü neler vaad ediyor, detaylar videomuzda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 13836 İzlenme
5TL'ye 100KM gidecek otomobilin hikayesi

5TL'ye 100KM gidecek otomobilin hikayesi

12 Aralık
2016
Yavru Vatan'dan gelen yerli otomobil, sadece 5TL'lik enerji maliyetiyle 100Km gitmeyi vaad ediyor. Peki bu otomobil nasıl ortaya çıktı, fikir kimden geldi ve süreç nasıl gelişti. Tüm detaylar ve dahası videomuzda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 12832 İzlenme
Yavru Vatan'dan yerli otomobil: 5TL maliyetle 100Km gidebilen Günsel Model 1

Yavru Vatan'dan yerli otomobil: 5TL maliyetle 100Km gidebilen Günsel Model 1

16 Kasım
2016
Ülkemizde yerli otomobil çalışmaları devam ederken, sürpriz gelişme Yavru Vatan'ımız KKTC'den geldi ve ülkenin ilk yerli otmobili olan Günsel Model 1 tanıtıldı. Elektrikle çalışan ve sadece 5TL maliyetle 100Km gidebilen aracın tasarımına yakından bakıyor, özelliklerini değerlendiriyoruz.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 27389 İzlenme
Bu kamyonet oyuncular için: Çılgın oyun deneyimi!

Bu kamyonet oyuncular için: Çılgın oyun deneyimi!

23 Ekim
2016
En yeni teknolojilerini oyun tutkunlarına götürmek ve denemelerini sağlamak isteyen Alienware, çılgın bir kamyonete imza attı. Yakından gördüğümüz araç, en yeni teknolojilerin denenmesine olanak tanıyor, detayları videomuzda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 13420 İzlenme
Karşınızda geleceğin ticari aracı:

Karşınızda geleceğin ticari aracı: "Drone ve robot" destekli Mercedes Vision Van

11 Eylül
2016
Mercedes geleceğin ticari aracını gösterdi. Sprinter serisinin yerini alması beklenen araç, agresif tasarımıyla dikkat çekiyor. Daha da önemlisi ise drone ve robot desteği ile taşımacılık alanında önemli yenilikler sunması. Merak edilen tüm detaylar özel videomuzda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 17488 İzlenme
Geleceğin otomobiline yakında bakıyoruz: Chevrolet FNR

Geleceğin otomobiline yakında bakıyoruz: Chevrolet FNR

22 Temmuz
2016
Otomotiv endüstrisinin önemli üreticilerinden Chevrolet, geleceğini otomobilini geliştirdi. FNR adını taşıyan otomobil Türkiye'de ilk defa yakından görüntüledik ve öne çıkan özellikleri, merak edilen detaylarını anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 17956 İzlenme
Mercedes yeni E Sınıfı mercek altında:

Mercedes yeni E Sınıfı mercek altında: "Teknoloji, kalite ve lüks aynı otomobilde"

22 Mayıs
2016
Mercedes'in teknoloji, konfor ve kaliteyi bir araya getiren yeni E Sınıfı, otomobil dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Biz de bu videomuzda dünyada sadece bir ülke için geliştirilen E Sınıfı özel modele yakından bakıyoruz. Not videodaki model opsiyonel bütün donanımlara sahip, iyi seyirler.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 32377 İzlenme
BMW i8 Spyder mercek altında

BMW i8 Spyder mercek altında "Teknoloji Harikası Otomobil"

19 Mayıs
2016
Otomobil üreticileri arasındaki rekabetin yeni boyutu teknoloji kullanım üzerinde gelişiyor. Hemen her otomobil üreticisi yeni model lansmanını kullandığı teknolojileri anlatarak yaparken, bu alandaki en önemli oyunculardan BMW de i8 Spyder ile teknoloji-esteitk-performans gibi alanlarda müthiş bir paket sunuyor.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 24271 İzlenme
Karşınızda geleceğin otomobili: Mercedes'in yeni harikası

Karşınızda geleceğin otomobili: Mercedes'in yeni harikası

12 Mayıs
2016
Mercedes'in Akıllı Aeordinami Otomobili adını verdiği yeni modeli, gerek sahip olduğu özellik ve teknolojiler gerekse de yüksek verimliliği ile otomobil dünyasının geleceğine ışık tutuyor. Peki Mercedes'in yeni otomobili neler sunuyor, hangi özelliklerle geliyor ,detayları videomuzda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 29747 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Cep telefonu ile sinema filmi çekin "DJI Osmo Mobile" inceleme
25.4.2017, 20:25 - Mesut Çevik
DJI'ın cep telefonları için geliştirdiği 3 yönlü stabilizasyon kiti DJI Osmo Mobile'ı denedik. Cep telefonunuzla sinematik işler çıkartmak istiyorsanız bu kit size göre.