İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Otomobil Teknolojileri Videoları

2018 model Mercedes A serisi sedan ne zaman Türkiye'ye geliyor? [Video]

2018 model Mercedes A serisi sedan ne zaman Türkiye'ye geliyor? [Video] Mercedes'in 2018 model A serisini deneyimleme şansı bulduğumuz etkinlikte hem yeni A serisini hem de ilk defa ülkemize gelecek olan sedan A serisini konuştuk. Otomobil Teknolojileri - 6 Temmuz 2018 - 7964 İzlenme
99 bin liradan başlayan fiyatı ile dikkat çeken Hyundai Kona’yı konuştuk

99 bin liradan başlayan fiyatı ile dikkat çeken Hyundai Kona’yı konuştuk Hyundai'nin B-SUV sınıfındaki yeni temsilcisi KONA, ülkemizde satışa çıkıyor. 99 bin liradan başlayan fiyatı ile dikkat çeken aracı, Hyundai Türkiye Genel Müdürü Önder Göker ile konuştuk Otomobil Teknolojileri - 13 Mayıs 2018 - 16990 İzlenme
Yerli otomobil, Turkcell mağazalarında da olacak

Yerli otomobil, Turkcell mağazalarında da olacak Yerli otomobil çalışmalarını yürüten ortak girişimin 5 üyesinden biri olarak Turkcell, yapay zeka ve robotik gibi alanlarda aracın teknoloji tarafındaki çalışmalarını yürütecek. Turkcell kanadından Murat Erkan, yerli otomobilin Turkcell mağazalarında da olacağını açıkladı. Otomobil Teknolojileri - 9 Nisan 2018 - 9778 İzlenme
Otomobil Teknolojileri kanalına abone ol!
48 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Toyota'dan geleceğin otonom aracı l e-Palette

Toyota'dan geleceğin otonom aracı l e-Palette

9 Ocak
2018
Japon otomobil devi Toyota, CES 2018 Fuarı kapsamında geleceğin otonom aracını tanıttı. Aslında bir platform olarak geliştirilen e-Palette, ihtiyaca göre özelleştirilebilen, elektrikli ve sürücüsüz bir araç.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6414 İzlenme
Dünyanın en hızlı otomobili: Koenigsegg Agera RS

Dünyanın en hızlı otomobili: Koenigsegg Agera RS

12 Kasım
2017
Sadece 100 kişilik bir ekipten oluşan İsveçli süper spor otomobil üreticisi Koenigsegg, Volkswagen çatısı altında yer alan insan gücü ve finansal kaynağı tartışılamayacak kadar büyük olan Bugatti'nin hem Veyron hem de Chiron modellerinin korkulu rüyası oldu ve fabrika üretimi en hızlı otomobil olmayı başardı. Tüm detaylar, otomobil meraklıları için hazırladığımız videomuzda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 16177 İzlenme
Karşınızda 600 beygirlik Toyota C-HR

Karşınızda 600 beygirlik Toyota C-HR

1 Kasım
2017
Toyota'nın ülkemizde üretilen crossover otomobil modeli C-HR'den yeni bir performans canavarı çıkardılar. 600 beygirlik özel C-HR, pist testinde Ferrari, Lamborghini ve Porsche'leri geride bırakıyor. Detayları videomuzda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 14692 İzlenme
Mercedes E serisi, elektrikli araçlar ve Mercedes’in Türkiye yatırımlarını konuştuk

Mercedes E serisi, elektrikli araçlar ve Mercedes’in Türkiye yatırımlarını konuştuk

13 Ekim
2017
Mercedes-Benz Türk, kuruluşunun 50. yılında yenilenen E-Serisi ailesinin yeni üyeleri ile özel bir etkinlik düzenledi. Bu kapsamda Şükrü Bekdikhan ile özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 11058 İzlenme
BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba

BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba

20 Haziran
2017
Geleceğin otomobilini geliştirmek için çalışmalarına devam eden BMW, yeni konseptiyle ileride bizi nelerin beklediğine dair ipuçları veriyor. Şirketin son araç konseptini yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 10015 İzlenme
Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek

Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek

19 Haziran
2017
Elektrikli ve otonom olarak gidebilen otomobiller için hemen her araç üreticisinin çalışması var ve çok hızlı yaygınşlaşacaklar. Ancak otomobiller için yapay zeka ve gelişmiş sürücü asistanı bambaşka bir alan ve Honda'nın HANA sistemi bu konuda oldukça vaadkar. Tüm detayları videomuzda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6316 İzlenme
Hyundai'den geleceğin otomobili

Hyundai'den geleceğin otomobili

18 Haziran
2017
Hyundai'nin yeni nesil otomobil konsepti FE, yakıt hücresiyle çalışıyor ve gerek tasarımı gerekse de menzil ve özellikleriyle heyecan yaratmayı başarıyor. Otomobili yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 15068 İzlenme
Sürücüsüz otomobile bindim: Çinliler iddialı geliyor

Sürücüsüz otomobile bindim: Çinliler iddialı geliyor

14 Haziran
2017
Teknoloji dünyasının yoğun mesai harcadığı sürücüsüz otomobillere, Google'a her alanda rakip olmaya çalışan Çinli Baidu da ilgi gösteriyor. Onların geliştirdiği sürücüsüz otomobile bindim ve deneyimlerimi, detaylarını bu videoda nalattım.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6806 İzlenme
AirTies, İzmir’den dünyaya kablosuz ağ teknolojileri üretecek

AirTies, İzmir’den dünyaya kablosuz ağ teknolojileri üretecek

12 Haziran
2017
Kablosuz ağ teknolojileri alanında son dönemde önemli çalışmalar yapan ve dünyada ses getirmeye başlayan AirTies, yeni cihazlarını İzmir’deki ARGE Merkezi’nde üretecek.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 30369 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xiaomi Mi Band 3 mercek altında: "Kutu açılışı ve ilk bakış"
16.7.2018, 21:09 - Erdi Özüağ
Xiaomi'nin milyonlarca satarak büyük başarı elde eden Mi Band serisi akıllı bileklik ailesinin yeni nesil temsilcisi Mi Band 3 konuğumuz oldu. Bu videoda Mi Band 3'ü mercek altına alıyor detaylarına ve özelliklerine yakından bakıyoruz.