X KAPAT

İLANDIR

Otomobil Teknolojileri Videoları

Ford Mondeo'nun otonom versiyonu mercek altında

Ford Mondeo'nun otonom versiyonu mercek altında Ford'un sürücüsüz otomobil geliştirme çalışmaları devam ediyor. Şirketin bu konudaki en yeni teknolojilerini barındıran Ford Mondeo ya da Amerika'daki adıyla Fusion modelini yakından gördük ve tüm detaylarını bu videoda anlattık. Karşınızda sürücüsüz oalrak çalışabilen Ford Mondeo. Otomobil Teknolojileri - 4 Şubat 2017 - 8090 İzlenme
Tesla otomobillerin yeni piline yakından bakıyoruz

Tesla otomobillerin yeni piline yakından bakıyoruz Tesla'nın otomobillerinde kullanacağı yeni pil modülüne yakından bakıyoruz. Bakalım Model 3 ile birlikte kullanımına başlanacak pil modülü neler vaad ediyor, detaylar videomuzda. Otomobil Teknolojileri - 11 Ocak 2017 - 13575 İzlenme
5TL'ye 100KM gidecek otomobilin hikayesi

5TL'ye 100KM gidecek otomobilin hikayesi Yavru Vatan'dan gelen yerli otomobil, sadece 5TL'lik enerji maliyetiyle 100Km gitmeyi vaad ediyor. Peki bu otomobil nasıl ortaya çıktı, fikir kimden geldi ve süreç nasıl gelişti. Tüm detaylar ve dahası videomuzda. Otomobil Teknolojileri - 12 Aralık 2016 - 12733 İzlenme
Otomobil Teknolojileri kanalına abone ol!
46 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Yavru Vatan'dan yerli otomobil: 5TL maliyetle 100Km gidebilen Günsel Model 1

Yavru Vatan'dan yerli otomobil: 5TL maliyetle 100Km gidebilen Günsel Model 1

16 Kasım
2016
Ülkemizde yerli otomobil çalışmaları devam ederken, sürpriz gelişme Yavru Vatan'ımız KKTC'den geldi ve ülkenin ilk yerli otmobili olan Günsel Model 1 tanıtıldı. Elektrikle çalışan ve sadece 5TL maliyetle 100Km gidebilen aracın tasarımına yakından bakıyor, özelliklerini değerlendiriyoruz.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Otomobil Teknolojileri 26821 İzlenme
Bu kamyonet oyuncular için: Çılgın oyun deneyimi!

Bu kamyonet oyuncular için: Çılgın oyun deneyimi!

23 Ekim
2016
En yeni teknolojilerini oyun tutkunlarına götürmek ve denemelerini sağlamak isteyen Alienware, çılgın bir kamyonete imza attı. Yakından gördüğümüz araç, en yeni teknolojilerin denenmesine olanak tanıyor, detayları videomuzda.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Otomobil Teknolojileri 13241 İzlenme
Karşınızda geleceğin ticari aracı:

Karşınızda geleceğin ticari aracı: "Drone ve robot" destekli Mercedes Vision Van

11 Eylül
2016
Mercedes geleceğin ticari aracını gösterdi. Sprinter serisinin yerini alması beklenen araç, agresif tasarımıyla dikkat çekiyor. Daha da önemlisi ise drone ve robot desteği ile taşımacılık alanında önemli yenilikler sunması. Merak edilen tüm detaylar özel videomuzda.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Otomobil Teknolojileri 17309 İzlenme
Geleceğin otomobiline yakında bakıyoruz: Chevrolet FNR

Geleceğin otomobiline yakında bakıyoruz: Chevrolet FNR

22 Temmuz
2016
Otomotiv endüstrisinin önemli üreticilerinden Chevrolet, geleceğini otomobilini geliştirdi. FNR adını taşıyan otomobil Türkiye'de ilk defa yakından görüntüledik ve öne çıkan özellikleri, merak edilen detaylarını anlattık.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Otomobil Teknolojileri 17771 İzlenme
Mercedes yeni E Sınıfı mercek altında:

Mercedes yeni E Sınıfı mercek altında: "Teknoloji, kalite ve lüks aynı otomobilde"

22 Mayıs
2016
Mercedes'in teknoloji, konfor ve kaliteyi bir araya getiren yeni E Sınıfı, otomobil dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Biz de bu videomuzda dünyada sadece bir ülke için geliştirilen E Sınıfı özel modele yakından bakıyoruz. Not videodaki model opsiyonel bütün donanımlara sahip, iyi seyirler.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Otomobil Teknolojileri 32264 İzlenme
BMW i8 Spyder mercek altında

BMW i8 Spyder mercek altında "Teknoloji Harikası Otomobil"

19 Mayıs
2016
Otomobil üreticileri arasındaki rekabetin yeni boyutu teknoloji kullanım üzerinde gelişiyor. Hemen her otomobil üreticisi yeni model lansmanını kullandığı teknolojileri anlatarak yaparken, bu alandaki en önemli oyunculardan BMW de i8 Spyder ile teknoloji-esteitk-performans gibi alanlarda müthiş bir paket sunuyor.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Otomobil Teknolojileri 24150 İzlenme
Karşınızda geleceğin otomobili: Mercedes'in yeni harikası

Karşınızda geleceğin otomobili: Mercedes'in yeni harikası

12 Mayıs
2016
Mercedes'in Akıllı Aeordinami Otomobili adını verdiği yeni modeli, gerek sahip olduğu özellik ve teknolojiler gerekse de yüksek verimliliği ile otomobil dünyasının geleceğine ışık tutuyor. Peki Mercedes'in yeni otomobili neler sunuyor, hangi özelliklerle geliyor ,detayları videomuzda.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Otomobil Teknolojileri 29549 İzlenme
Bu otomobil hidrojenle çalışıyor

Bu otomobil hidrojenle çalışıyor

24 Nisan
2016
Honda'nın hidrojenle çalışan yeni otomobili Clarity'i yakından gördük ve merak edilen tüm detayları bu videoda anlattık. Yakıt hücresi kullanan ve çevreye zararlı hiç bir gaz salmayan bu otomobil yakında yollara çıkıyor ve geleceğin ulaşım aracı olarak gösteriliyor, iyi seyirler.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Otomobil Teknolojileri 25911 İzlenme
Volvo'dan geleceğin otomobili

Volvo'dan geleceğin otomobili

14 Nisan
2016
Volvo yüksek teknolojilerle donattığı yeni nesil otomobil kabin tasarımını gösterdi. Şu an konsept aşamasında olan ve sürücüsüz çalışabilen otomobillerde kullanılacak olan yeni kabin tasarımına yakından bakıyoruz.

Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Otomobil Teknolojileri 24796 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
2si1 "Kotaları kaldıran" Teknoloji ve Oyun Programı
24.3.2017, 22:09 - Mesut Çevik "Speed-Step"
Türknet, internette kotaya son verdi. Intel'den SSD teknolojisinde devrim. AMD, 16 çekirdekli yeni Ryzen işlemcileri Haziran ayında duyuracak. Yeni Need For Speed yolda. Türk Hackerlar, Apple'ı tehdit ediyor ve fazlası