İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Otomobil Teknolojileri Videoları

99 bin liradan başlayan fiyatı ile dikkat çeken Hyundai Kona’yı konuştuk

99 bin liradan başlayan fiyatı ile dikkat çeken Hyundai Kona’yı konuştuk Hyundai'nin B-SUV sınıfındaki yeni temsilcisi KONA, ülkemizde satışa çıkıyor. 99 bin liradan başlayan fiyatı ile dikkat çeken aracı, Hyundai Türkiye Genel Müdürü Önder Göker ile konuştuk Otomobil Teknolojileri - 13 Mayıs 2018 - 13194 İzlenme
Yerli otomobil, Turkcell mağazalarında da olacak

Yerli otomobil, Turkcell mağazalarında da olacak Yerli otomobil çalışmalarını yürüten ortak girişimin 5 üyesinden biri olarak Turkcell, yapay zeka ve robotik gibi alanlarda aracın teknoloji tarafındaki çalışmalarını yürütecek. Turkcell kanadından Murat Erkan, yerli otomobilin Turkcell mağazalarında da olacağını açıkladı. Otomobil Teknolojileri - 9 Nisan 2018 - 9374 İzlenme
Toyota'dan geleceğin otonom aracı l e-Palette

Toyota'dan geleceğin otonom aracı l e-Palette Japon otomobil devi Toyota, CES 2018 Fuarı kapsamında geleceğin otonom aracını tanıttı. Aslında bir platform olarak geliştirilen e-Palette, ihtiyaca göre özelleştirilebilen, elektrikli ve sürücüsüz bir araç. Otomobil Teknolojileri - 9 Ocak 2018 - 6026 İzlenme
Otomobil Teknolojileri kanalına abone ol!
48 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Dünyanın en hızlı otomobili: Koenigsegg Agera RS

Dünyanın en hızlı otomobili: Koenigsegg Agera RS

12 Kasım
2017
Sadece 100 kişilik bir ekipten oluşan İsveçli süper spor otomobil üreticisi Koenigsegg, Volkswagen çatısı altında yer alan insan gücü ve finansal kaynağı tartışılamayacak kadar büyük olan Bugatti'nin hem Veyron hem de Chiron modellerinin korkulu rüyası oldu ve fabrika üretimi en hızlı otomobil olmayı başardı. Tüm detaylar, otomobil meraklıları için hazırladığımız videomuzda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 15567 İzlenme
Karşınızda 600 beygirlik Toyota C-HR

Karşınızda 600 beygirlik Toyota C-HR

1 Kasım
2017
Toyota'nın ülkemizde üretilen crossover otomobil modeli C-HR'den yeni bir performans canavarı çıkardılar. 600 beygirlik özel C-HR, pist testinde Ferrari, Lamborghini ve Porsche'leri geride bırakıyor. Detayları videomuzda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 14053 İzlenme
Mercedes E serisi, elektrikli araçlar ve Mercedes’in Türkiye yatırımlarını konuştuk

Mercedes E serisi, elektrikli araçlar ve Mercedes’in Türkiye yatırımlarını konuştuk

13 Ekim
2017
Mercedes-Benz Türk, kuruluşunun 50. yılında yenilenen E-Serisi ailesinin yeni üyeleri ile özel bir etkinlik düzenledi. Bu kapsamda Şükrü Bekdikhan ile özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 10701 İzlenme
BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba

BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba

20 Haziran
2017
Geleceğin otomobilini geliştirmek için çalışmalarına devam eden BMW, yeni konseptiyle ileride bizi nelerin beklediğine dair ipuçları veriyor. Şirketin son araç konseptini yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 9789 İzlenme
Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek

Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek

19 Haziran
2017
Elektrikli ve otonom olarak gidebilen otomobiller için hemen her araç üreticisinin çalışması var ve çok hızlı yaygınşlaşacaklar. Ancak otomobiller için yapay zeka ve gelişmiş sürücü asistanı bambaşka bir alan ve Honda'nın HANA sistemi bu konuda oldukça vaadkar. Tüm detayları videomuzda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6213 İzlenme
Hyundai'den geleceğin otomobili

Hyundai'den geleceğin otomobili

18 Haziran
2017
Hyundai'nin yeni nesil otomobil konsepti FE, yakıt hücresiyle çalışıyor ve gerek tasarımı gerekse de menzil ve özellikleriyle heyecan yaratmayı başarıyor. Otomobili yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 14638 İzlenme
Sürücüsüz otomobile bindim: Çinliler iddialı geliyor

Sürücüsüz otomobile bindim: Çinliler iddialı geliyor

14 Haziran
2017
Teknoloji dünyasının yoğun mesai harcadığı sürücüsüz otomobillere, Google'a her alanda rakip olmaya çalışan Çinli Baidu da ilgi gösteriyor. Onların geliştirdiği sürücüsüz otomobile bindim ve deneyimlerimi, detaylarını bu videoda nalattım.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6675 İzlenme
AirTies, İzmir’den dünyaya kablosuz ağ teknolojileri üretecek

AirTies, İzmir’den dünyaya kablosuz ağ teknolojileri üretecek

12 Haziran
2017
Kablosuz ağ teknolojileri alanında son dönemde önemli çalışmalar yapan ve dünyada ses getirmeye başlayan AirTies, yeni cihazlarını İzmir’deki ARGE Merkezi’nde üretecek.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 26585 İzlenme
Toyota İnteraktif Showroom'u denedik

Toyota İnteraktif Showroom'u denedik "Dünyanın ilk interaktif showroom'u"

25 Mayıs
2017
Bu videoda Toyota İnteraktif Showroom'u deneyimliyoruz.

Burak Şolt Otomobil Teknolojileri 225481 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Meizu M6 Note ilk bakış: 1500TL altı sınıfta yarışıyor
27.5.2018, 19:31 - Erdi Özüağ
Meizu'nun ürün gamındaki fiyat/performans dengesi en yüksek cihazlardan biri olan M6 Note elimize ulaştı. Metal gövdeye, çift arka kameraya ve 4000mAh kapasiteli pile sahip olan telefon, Snapdragon 625 platformundan güç alıyor ve 1500TL altı fiyatla kullanıma sunuluyor. Kutu açılışı, detaylar ve ilk izlenimlerimiz bu videoda.