İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Otomobil Teknolojileri Videoları

Mercedes'in Türkiye'den dünyaya yazılım çözümleri üreten merkezi

Mercedes'in Türkiye'den dünyaya yazılım çözümleri üreten merkezi Mercedes'in Türkiye'den dünyanın dört bir yanına hizmet veren global yazılım çözümleri merkezi hakkında gerçekleştirdiğimiz röportajda merkeze dair detayları ve ülkemizde olmasının avantajlarını konuştuk. Otomobil Teknolojileri - 8 Ağustos 2018 - 6266 İzlenme
Metrobüs 2.0 yükleniyor: Mercedes'in elektirkli otobüsü eCitaro

Metrobüs 2.0 yükleniyor: Mercedes'in elektirkli otobüsü eCitaro Daimler'in davetiye gittiğimiz Almanya'da, Mercedes'in yeni nesil elektrikli otobüsü eCitaro'nun tanıtımına katıldık. Şehir otobüsü kavramına yeni bir soluk getirecek bu özel otobüsün merak edilen detaylarını, özelliklerini ve öne çıkan yönlerini bu videoda anlattık. Otomobil Teknolojileri - 1 Ağustos 2018 - 10365 İzlenme
Putin'in yeni otomobili: Ruslar, Porsche ile yaptı

Putin'in yeni otomobili: Ruslar, Porsche ile yaptı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 6 yıllık çalışmanın ve 200 milyon dolarlık yatırımın sonucunda ortaya çıkan yeni makam otomobilini Rusya dışında ilk defa kullandı. Rus şirketlerin Porsche ve Bosch ile işbirliğine giderek geliştirdiği makam otomobili, önemli özelliklere sahip. Aurus Senat adını taşıyan yeni otomobilin genel özellikleri ve detaylarını anlattık. Amerikan Başkanı Trump'ın otomobi Otomobil Teknolojileri - 18 Temmuz 2018 - 13458 İzlenme
Otomobil Teknolojileri kanalına abone ol!
50 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
2018 model Mercedes A serisi sedan ne zaman Türkiye'ye geliyor? [Video]

2018 model Mercedes A serisi sedan ne zaman Türkiye'ye geliyor? [Video]

6 Temmuz
2018
Mercedes'in 2018 model A serisini deneyimleme şansı bulduğumuz etkinlikte hem yeni A serisini hem de ilk defa ülkemize gelecek olan sedan A serisini konuştuk.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 12304 İzlenme
99 bin liradan başlayan fiyatı ile dikkat çeken Hyundai Kona’yı konuştuk

99 bin liradan başlayan fiyatı ile dikkat çeken Hyundai Kona’yı konuştuk

13 Mayıs
2018
Hyundai'nin B-SUV sınıfındaki yeni temsilcisi KONA, ülkemizde satışa çıkıyor. 99 bin liradan başlayan fiyatı ile dikkat çeken aracı, Hyundai Türkiye Genel Müdürü Önder Göker ile konuştuk

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 17637 İzlenme
Yerli otomobil, Turkcell mağazalarında da olacak

Yerli otomobil, Turkcell mağazalarında da olacak

9 Nisan
2018
Yerli otomobil çalışmalarını yürüten ortak girişimin 5 üyesinden biri olarak Turkcell, yapay zeka ve robotik gibi alanlarda aracın teknoloji tarafındaki çalışmalarını yürütecek. Turkcell kanadından Murat Erkan, yerli otomobilin Turkcell mağazalarında da olacağını açıkladı.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 10160 İzlenme
Toyota'dan geleceğin otonom aracı l e-Palette

Toyota'dan geleceğin otonom aracı l e-Palette

9 Ocak
2018
Japon otomobil devi Toyota, CES 2018 Fuarı kapsamında geleceğin otonom aracını tanıttı. Aslında bir platform olarak geliştirilen e-Palette, ihtiyaca göre özelleştirilebilen, elektrikli ve sürücüsüz bir araç.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6697 İzlenme
Dünyanın en hızlı otomobili: Koenigsegg Agera RS

Dünyanın en hızlı otomobili: Koenigsegg Agera RS

12 Kasım
2017
Sadece 100 kişilik bir ekipten oluşan İsveçli süper spor otomobil üreticisi Koenigsegg, Volkswagen çatısı altında yer alan insan gücü ve finansal kaynağı tartışılamayacak kadar büyük olan Bugatti'nin hem Veyron hem de Chiron modellerinin korkulu rüyası oldu ve fabrika üretimi en hızlı otomobil olmayı başardı. Tüm detaylar, otomobil meraklıları için hazırladığımız videomuzda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 16971 İzlenme
Karşınızda 600 beygirlik Toyota C-HR

Karşınızda 600 beygirlik Toyota C-HR

1 Kasım
2017
Toyota'nın ülkemizde üretilen crossover otomobil modeli C-HR'den yeni bir performans canavarı çıkardılar. 600 beygirlik özel C-HR, pist testinde Ferrari, Lamborghini ve Porsche'leri geride bırakıyor. Detayları videomuzda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 15440 İzlenme
Mercedes E serisi, elektrikli araçlar ve Mercedes’in Türkiye yatırımlarını konuştuk

Mercedes E serisi, elektrikli araçlar ve Mercedes’in Türkiye yatırımlarını konuştuk

13 Ekim
2017
Mercedes-Benz Türk, kuruluşunun 50. yılında yenilenen E-Serisi ailesinin yeni üyeleri ile özel bir etkinlik düzenledi. Bu kapsamda Şükrü Bekdikhan ile özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 11435 İzlenme
BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba

BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba

20 Haziran
2017
Geleceğin otomobilini geliştirmek için çalışmalarına devam eden BMW, yeni konseptiyle ileride bizi nelerin beklediğine dair ipuçları veriyor. Şirketin son araç konseptini yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 10347 İzlenme
Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek

Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek

19 Haziran
2017
Elektrikli ve otonom olarak gidebilen otomobiller için hemen her araç üreticisinin çalışması var ve çok hızlı yaygınşlaşacaklar. Ancak otomobiller için yapay zeka ve gelişmiş sürücü asistanı bambaşka bir alan ve Honda'nın HANA sistemi bu konuda oldukça vaadkar. Tüm detayları videomuzda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6442 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xiaomi'nin en iddialı telefonu | Mi 8 Explorer Edition incelemesi
21.9.2018, 15:54 - Erdi Özüağ
Xiaomi'nin en teknolojik telefonu Mi 8 Explorer Edition ekrandan parmak izi okuma ve Face ID türevi teknolojisi dışında şeffaf arka tasarımıyla görsel olarak ta firmanın en etkileyici telefonu. Bu videomuzda Mi 8 Explorer Edition'ı kutusundan çıkartıp, incelemesini yapıyoruz.