İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene

Otomobil Teknolojileri Videoları

Mercedes E serisi, elektrikli araçlar ve Mercedes’in Türkiye yatırımlarını konuştuk

Mercedes E serisi, elektrikli araçlar ve Mercedes’in Türkiye yatırımlarını konuştuk Mercedes-Benz Türk, kuruluşunun 50. yılında yenilenen E-Serisi ailesinin yeni üyeleri ile özel bir etkinlik düzenledi. Bu kapsamda Şükrü Bekdikhan ile özel bir röportaj gerçekleştirdik. Otomobil Teknolojileri - 13 Ekim 2017 - 3422 İzlenme
BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba

BMW'nin geleceğin otomobili konsepti: Ev gibi araba Geleceğin otomobilini geliştirmek için çalışmalarına devam eden BMW, yeni konseptiyle ileride bizi nelerin beklediğine dair ipuçları veriyor. Şirketin son araç konseptini yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık. Otomobil Teknolojileri - 20 Haziran 2017 - 6591 İzlenme
Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek

Geleceğin otomobilleri bunları yapabilecek Elektrikli ve otonom olarak gidebilen otomobiller için hemen her araç üreticisinin çalışması var ve çok hızlı yaygınşlaşacaklar. Ancak otomobiller için yapay zeka ve gelişmiş sürücü asistanı bambaşka bir alan ve Honda'nın HANA sistemi bu konuda oldukça vaadkar. Tüm detayları videomuzda anlattık. Otomobil Teknolojileri - 19 Haziran 2017 - 5086 İzlenme
Otomobil Teknolojileri kanalına abone ol!
46 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Hyundai'den geleceğin otomobili

Hyundai'den geleceğin otomobili

18 Haziran
2017
Hyundai'nin yeni nesil otomobil konsepti FE, yakıt hücresiyle çalışıyor ve gerek tasarımı gerekse de menzil ve özellikleriyle heyecan yaratmayı başarıyor. Otomobili yakından gördük ve detaylarını bu videoda anlattık.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 13407 İzlenme
Sürücüsüz otomobile bindim: Çinliler iddialı geliyor

Sürücüsüz otomobile bindim: Çinliler iddialı geliyor

14 Haziran
2017
Teknoloji dünyasının yoğun mesai harcadığı sürücüsüz otomobillere, Google'a her alanda rakip olmaya çalışan Çinli Baidu da ilgi gösteriyor. Onların geliştirdiği sürücüsüz otomobile bindim ve deneyimlerimi, detaylarını bu videoda nalattım.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6084 İzlenme
AirTies, İzmir’den dünyaya kablosuz ağ teknolojileri üretecek

AirTies, İzmir’den dünyaya kablosuz ağ teknolojileri üretecek

12 Haziran
2017
Kablosuz ağ teknolojileri alanında son dönemde önemli çalışmalar yapan ve dünyada ses getirmeye başlayan AirTies, yeni cihazlarını İzmir’deki ARGE Merkezi’nde üretecek.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 4668 İzlenme
Toyota İnteraktif Showroom'u denedik

Toyota İnteraktif Showroom'u denedik "Dünyanın ilk interaktif showroom'u"

25 Mayıs
2017
Bu videoda Toyota İnteraktif Showroom'u deneyimliyoruz.

Burak Şolt Otomobil Teknolojileri 222142 İzlenme
Mercedes’in elektrikli otomobilleri, Vision Maybach 6 ve dahası

Mercedes’in elektrikli otomobilleri, Vision Maybach 6 ve dahası

12 Mayıs
2017
Mercedes Türkiye otomobil satış direktörü Şükrü Bekdikhan ile konuştuk. Mercedes’in elektrikli otomobiller, Mercedes Benz Vision Maybach 6 ve dahası hakkında detaylar röportajımızda.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 4006 İzlenme
Mercedes'ten tır dünyasına teknolojik bakış

Mercedes'ten tır dünyasına teknolojik bakış

9 Mayıs
2017
Mercedes tır dünyasını değiştirecek teknolojik yatırımlar yapıyor. Özellikle ticari taşımacılık ve filolar üzerine yoğunlaşan firma, tırların yolda boş gezmesini önlemek, sürücülerin daha az yorulmasını sağlamak istiyor. Bu doğrultuda geliştirilen arttırılmış gerçeklik uygulaması dikkat çekici, detayları da videoda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 6072 İzlenme
Volkswagen'in geleceği bu otomobilde saklı: İşte detaylar

Volkswagen'in geleceği bu otomobilde saklı: İşte detaylar

7 Mayıs
2017
Son birkaç yılı dizel motor skandalıyla geçiren Volkswagen, büyük bir dönüşümün eşiğinde. Tüm stratejisini masaya yatıran ve gelecek için elektrik motorlu, teknoloji harikası otomobillere daha fazla yatırım yapmaya karar veren Volkswagen'de, bu dönüşümün başlangıcı I.D Konsept isimli otomobil oldu. Detayları videoda.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 10700 İzlenme
Nissan Xtrail ve Qashqai yeni modelleri ile ne zaman Türkiye’de olacak?

Nissan Xtrail ve Qashqai yeni modelleri ile ne zaman Türkiye’de olacak?

3 Mayıs
2017
Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök ile konuştuk. Xtrail ve Qashqai makyajlı modelleri ile ne zaman Türkiye’de olacak? Konsept elektrikli araç Blade Glider ve dahası röportajımızda.

Ahmet Gözütok Otomobil Teknolojileri 8489 İzlenme
Hyundai IONIQ ön inceleme: Türkiye'ye de geliyor!

Hyundai IONIQ ön inceleme: Türkiye'ye de geliyor!

29 Mart
2017
Çok yakında ülkemize de gelecek olan Hyundai IONIQ'in yeni nesil teknolojilerle dolu otonom ve elektrikli versiyonunu görme ve yakından inceleme şansı yakaladım. Tabi ki geliştirme çalışmaları sürüyor, otonom özelliği şu anda son kullanıcıya verilmiyor ama biz yine de her detayını anlattık, iyi seyirler.

Erdi Özüağ Otomobil Teknolojileri 21039 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
Xiaomi Mi Note 3 mercek altında: Mi6 ile kıyasladık
16.10.2017, 20:50 - Erdi Özüağ
Xiaomi'nin yeni nesil akıllı telefon modellerinden Mi Note 3 mercek altında. Bu videoda kutu içeriğine göz atıyor, telefonun detaylarını yorumluyor ve hem Mi Mix 2 hem de Mi6 ile yanyana getirip özelliklerini kıyaslıyoruz.