İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Spotify platformu Xbox One’a geliyor Xbox One kullanıcılarının uzun süredir bekleyiş içerisinde oldukları Spotify uygulaması yakın zamanda hasreti sona erdirebilir. Uygulamanın test aşamasında olduğu ifade ediliyor. 7.8.2017 10:25:39 6 Ekrem71 Haberin devamı »
Microsoft'un canavarı Xbox One X çok yakında ön siparişe açılacak Microsoft'a göre şimdiye kadarki en güçlü oyun konsolu olan Xbox One X çok yakında ön siparişe açılacak. 6 teraflopluk grafik işleme gücüne sahip konsolun 500 dolarlık bir fiyat etiketi var. 24.7.2017 38 Onur Seven Haberin devamı »
Ataribox detayları ortaya çıktı Son dönemde retro konsollara olan ilgi giderek büyüyor. Bir dönemin efsane ismi Atari de bu ilgiden kendine düşen payı almak niyetinde. Ataribox konsolu bunun en büyük işareti. 18.7.2017 8 Ekrem71 Haberin devamı »
Ünlü analiste göre PlayStation 5 “yarım adım" olacak Wedbush Securities’in analistlerinden birisi olan Michael Pachter GamingBolt’a verdiği röportajda PlayStation 5’in beklenileni veremeyeceğini dile getirdi ve konsolu “yarım adım” olarak niteledi. Çarşamba, 23:43 25 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Nintendo Switch ilk senesinde Xbox One’ı geride bırakabilir Ünlü analist Michael Pachter, Nintendo’nun yeni konsolu Switch’in bu sene içerisindeki satış sayısında Xbox One’ı geçebileceğini iddia etti. Konsolun 14 milyon adet satabileceği düşünülüyor. 5.7.2017 12:00:00 8 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
PayPal sorunu binlerce oyuncunun PSN’den banlanmasına neden oldu PayPal’daki bir sorun nedeniyle binlerce PlayStation Network kullanıcısının banlandığı bildirildi. Sorundan ötürü sistem, binlerce oyuncuyu Sony’ye borcu var gibi algıladı. 29.6.2017 3 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Xbox One X satışları 4 sene içerisinde 17 milyona ulaşacak DFC Intelligence tarafından yapılan araştırmaya göre Microsoft’un yeni oyun konsolu Xbox One X, 2021 senesine kadar 17 milyon satış sayısına ulaşabilir. Detaylar haberimizde. 28.6.2017 8 Emre Karakullukçu Haberin devamı »
Super NES Classic Edition duyuruldu 15-20 yıl öncesinin retro oyun konsollarını merak edenler varsa artık pek çok örneğin piyasada olduğunu söyleyelim. Üreticiler retro konsolları yeniden piyasaya sürmeye başladı. 27.6.2017 10 Ekrem71 Haberin devamı »
Atari CEO'su yeni bir oyun konsolu üzerinde çalıştıklarını doğruladı Efsanevi video oyun şirketi Atari'nin Ataribox isimli bir oyun konsolu çıkaracağı söyleniyordu. Dedikodular şirketin bir numaralı ismi tarafından resmen onaylandı. 11 saat önce 22 Onur Seven Haberin devamı »
Microsoft, Xbox One X satışından kâr elde etmeyecek Xbox Başkanı Phil Spencer, bir röportajda Microsoft’un Xbox One X satışlarından kâr etmeyeceğini, Xbox One X oyunlarının satışından kazanç elde edeceklerini dile getirdi. 2 gün önce (14:50) 13 Emre Karakullukçu Haberin devamı »