İLANDIR

Oyun Konsolları Videoları

Playstation VR oyunları, çıkış tarihi ve fazlası

Playstation VR oyunları, çıkış tarihi ve fazlası Playstation Türkiye oyun müdürü Sercan Sülün ile birlikte Play Station VR'ın Türkiye çıkışını, oyunları ve ücretsiz deneme fırsatı bulabileceğiniz alanları konuştuk Oyun Konsolları - 14 Aralık 2016 - 7024 İzlenme
Alınabilecek en güçlü konsol

Alınabilecek en güçlü konsol "Playstation 4 Pro" kutusundan çıkıyor PlayStation 4 Pro'nun kutusunu birlikte açıyor, şu anda alınabilecek en güçlü oyun konsolu ile birlikte sunulanlara bakıyoruz. Playstation 4 Pro'nun kutu içeriğinde neler var? Oyun Konsolları - 7 Kasım 2016 - 13797 İzlenme
Sony ile Türkçe oyun politikasını ve pazarı konuştuk

Sony ile Türkçe oyun politikasını ve pazarı konuştuk Sony Türkiye Playstation Oyun Ürün Müdürü Sercan Sülün ile yeni nesildeki oyun politikalarını, Türkçe oyunların geleceğini ve pazarı konuştuk. Oyun Konsolları - 25 Ocak 2015 - 13385 İzlenme
Oyun Konsolları kanalına abone ol!
2 Abone
Bu kanala abone olursanız, yeni bölümlerden hem e-posta ile hem de forum ve mobil uygulamalarımız üzerinden bildirimlerle haberdar edileceksiniz.
Sony ile Playstation'ın 20. yılını ve Türkiye pazarını konuştuk

Sony ile Playstation'ın 20. yılını ve Türkiye pazarını konuştuk

24 Ocak
2015
Sony Türkiye Play Station Grup Ürün Müdürü Mustafa Yiğit ile Play Station 4'ün Türkiye'deki ilk 1 yılını, yeni aksesuarları, servisleri ve Türkiye PSN fiyatlarını konuştuk.

Mesut Çevik "Speed-Step" Oyun Konsolları 12278 İzlenme
Razer'dan Androd tabanlı konsolu ilk izlenim videosu

Razer'dan Androd tabanlı konsolu ilk izlenim videosu

7 Ocak
2015
Amerika Las Vegas'da CES 2015'i takip etmeye devam ediyoruz. Razer'ın Snapdragon 805 ile güçlendirilen Android tabanlı oyun konsolunun potansiyelini sizler için değerlendirdik.

Mesut Çevik "Speed-Step" Oyun Konsolları 9708 İzlenme
Sony PSP 2 (NGP) ile ilgili ilk deneyimler ve özel bilgiler bu videoda!

Sony PSP 2 (NGP) ile ilgili ilk deneyimler ve özel bilgiler bu videoda!

3 Haziran
2011
Sony'nin özel davetiyle katıldığımız PSP 2 (NGP) lansmanından özel röportaj ve görüntüleri aktarmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Sony Eurasia Kişisel Eğlence Ürün Grup Müdürü Murat Gebeceli ile PSP 2'nin özellikleri ve oyun dünyasına neler getireceği üzerine konuşuyor, NGP hakkındaki deneyimlerimizi aktarıyoruz.

Mesut Çevik "Speed-Step" Oyun Konsolları 51893 İzlenme
Sony NGP ve Uncharted hakkındaki bütün detaylar bu videoda

Sony NGP ve Uncharted hakkındaki bütün detaylar bu videoda

2 Haziran
2011
Donanimhaber.com ve Bolumsonucanavari.com olarak Sony'nin Londra'da düzenlediği NGP lansmanındaydık.Bu çok özel röportajımızda Sony'nin NGP platformundaki en önemli silahlarından biri olacak Uncharted'ın geliştiricilerinden John Garden'dan hem oyun hem de Sony'nin yeni konsolu ile ilgili detayları alıyoruz.

Mesut Çevik "Speed-Step" Oyun Konsolları 35273 İzlenme
EDİTÖRÜN SEÇİMİ VİDEO
AMD geri döndü: Ryzen işlemciler hakkında her şey!
22.2.2017, 19:18 - Erdi ÖZÜAĞ "Fx57"
AMD'nin yıllardır merakla beklenen yeni nesil işlemci ailesi Ryzen nihayet piyasaya çıkıyor. Biz de AMD'nin davetlisi olarak San Francisco'da Ryzen işlemcileri test ettik, modellerin detayları, performansları ve fiyatları dahil olmak üzere her şeyi bu videoda anlattık.