İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
F1 2015 kısa bir süreliğine ücretsiz Son dönemde dijital oyun platformlarının sıklıkla ücretsiz oyun dağıttığına şahit oluyoruz. Bunların son örneği de F1 2015 oldu. Oyuna erişim linkini haberimizde bulabilirsiniz. 4 saat önce 13 Metehan Göktaş Haberin devamı »
Mesut Çevik ile Canlı: Oyun basını nereye gidiyor? | Konuk : Murat Oktay Oyun basını dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Merlininkazani.com'un kurucusu Murat Oktay ile hem iş hayatını hem de sektörü konuşacağız. Canlı yayınımıza yorum ve önerilerinizi bekliyoruz Dün (18:56) 9 Mesut Çevik Haberin devamı »
Hediye sandıkları Star Wars: Battlefront II oyununa geri dönüyor Star Wars: Battlefront II oyununda hediye sandıkları yeniden hayata geçecek. Bununla birlikte sadece kozmetik güncellemeler olacak ve oynanışa etki etmeyecek. 2 gün önce (17:45) 7 Ekrem71 Haberin devamı »
Yasaklı Sea of Thieves kutu açılışı Microsoft'un Xbox ve PC oyuncularına sunduğu Sea of Thieves'in özel hazine kutusunu sizler için açıyoruz. Video sonunda bir sürpriz sizleri bekliyor. Kutu içeriği hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 2 gün önce (13:58) 33 Mesut Çevik Haberin devamı » 3603
Işın izleme teknolojisi ile oyunlarda yeni bir dönem başlıyor Yakın bir gelecekte sinema filmlerinde gördüğümüz gerçekçi efektlerin oyunlara da geldiğine şahit olacağız. Microsoft DXR ışın izleme teknolojisi bu amaçla geliştirildi. Salı, 21:30 23 Ekrem71 Haberin devamı »
Assassin's Creed'in yeni oyunu Antik Yunanistan'da geçecek Ubisoft'un efsanevi aksiyon oyunu Assassin's Creed'in yeni oyunu ile ilgili detaylar gelmeye başladı. İddialara göre merakla beklenen yeni oyun Antik Yunanistan'da geçecek. Pazartesi, 19:30 15 Uğur Seven Haberin devamı »
Plants vs Zombies 2 oyununa yeni bir mod 4 yıllık geçmişe sahip Plants vs Zombies 2 oyununa Battlez adında yeni bir mod geliyor. Gerçek zamanlı puan mücadelesi olan Battlez oyunu oldukça hareketlendirecek gibi. Cuma, 12:15 4 Ekrem71 Haberin devamı »
Narcos dizisinin video oyunu 2019'da çıkacak Dünyaca ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın hayatını konu alan Narcos dizisi video oyun oluyor. Curve Digital, Narcos oyununu 2019'da PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkaracak. Cuma, 08:16 7 Onur Seven Haberin devamı »
Grand Theft Auto 6'nın 2022 yılında çıkması bekleniyor Oyun tarihinin efsaneleri arasında yer alan Grand Theft Auto serisinin yeni versiyonu merakla bekleniyor. Söylentilere bakılırsa oyun için birkaç yıl daha beklememiz gerekecek. 12.3.2018 17:00:00 36 Uğur Seven Haberin devamı »
Burnout Paradise Remastered'ın deneme sürümü yayınlandı İlk kez 2008 yılında piyasaya sürülen Burnout Paradise'ın yeniden uyarlanmış versiyonu için bekleyiş sona erdi. EA Access aboneleri artık Xbox One'da oyunun deneme sürümüne erişme imkanına sahipler. 12.3.2018 11:30:00 6 Onur Seven Haberin devamı »